Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Libice nad CidlinouVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou RABBIT BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Libice nad CidlinouRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:9415:296TJ Sokol Libice nad Cidlinou

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pekárek František st.
Matějka Martin
 
 
Hameta Oldřich
Bleha Lukáš
 
 
8-786 3110
2.Paroulek Milan
Kaipr Petr
 
 
Herout Tomáš
Jandejsek Pavel
 
 
-4658 3120
3.Matějka MartinHameta Oldřich582  3030
4.Pekárek František st.Bleha Lukáš762  3040
5.Paroulek MilanHerout Tomáš-7-74-7 1341
6.Kaipr PetrJandejsek Pavel468  3051
7.Pekárek František st.Hameta Oldřich26-7-9153261
8.Paroulek MilanBleha Lukáš454  3071
9.Kaipr PetrHerout Tomáš258  3081
10.Matějka MartinJandejsek Pavel99-85 3191
11.Paroulek MilanHameta Oldřich-119109 31101
12.Kaipr PetrBleha Lukáš1    10  
13.Matějka MartinHerout Tomáš         
14.Pekárek František st.Jandejsek Pavel         
15.Kaipr PetrHameta Oldřich         
16.Matějka MartinBleha Lukáš         
17.Pekárek František st.Herout Tomáš         
18.Paroulek MilanJandejsek Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Matějka Martin20Hameta Oldřich03
Pekárek František st.20Bleha Lukáš02
Paroulek Milan21Herout Tomáš11
Kaipr Petr20Jandejsek Pavel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Krchleby AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sadská BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KRCHLEBY ul. Nymburská, Mezi školou a školkouRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:32676:637TJ Sokol Krchleby A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sádlo Josef
Špitálský Ladislav
 
 
Vydra Milan
Motl Milan
 
 
39-911 3110
2.Bittner Miloslav
Jaroň Daniel
 
 
Vojáček Jiří
Dvořák Jaroslav
 
 
947  3020
3.Bittner MiloslavVojáček Jiří88-6-963230
4.Špitálský LadislavDvořák Jaroslav-4-8-7  0331
5.Sádlo JosefMotl Milan-7764 3141
6.Jaroň DanielVydra Milan-959-5-92342
7.Špitálský LadislavVojáček Jiří8-17-108-102343
8.Sádlo JosefDvořák Jaroslav-8-6-6  0344
9.Jaroň DanielMotl Milan3-5-51093254
10.Bittner MiloslavVydra Milan1395  3064
11.Sádlo JosefVojáček Jiří-5-12-9  0365
12.Jaroň DanielDvořák Jaroslav3-877 3175
13.Bittner MiloslavMotl Milan-2-10610-62376
14.Král JindřichVydra Milan-11-57-8 1377
15.Jaroň DanielVojáček Jiří937  3087
16.Bittner MiloslavDvořák Jaroslav13-846 3197
17.Král JindřichMotl Milan-11-45-7 1398
18.Sádlo JosefVydra Milan397  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bittner Miloslav31Vojáček Jiří22
Špitálský Ladislav02Dvořák Jaroslav22
Sádlo Josef22Motl Milan22
Jaroň Daniel31Vydra Milan22
Král Jindřich02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké PopoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191, u kina, tělocvična SPŠ strojní v KolíněRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:13430:353ST EUROMASTER Kolín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Záboj Matěj
Zaplatílek Ctibor
 
 
Randák Adam
Klimek Tomáš
 
 
-5-7-6  0301
2.Jindra Josef
Lhoták Jakub
 
 
Lambert Zbyněk
Stupavský Milan
 
 
10810  3011
3.Lhoták JakubRandák Adam-712-10-6 1312
4.Zaplatílek CtiborKlimek Tomáš11-1053 3122
5.Záboj MatějStupavský Milan588  3032
6.Jindra JosefLambert Zbyněk885  3042
7.Zaplatílek CtiborRandák Adam9-974 3152
8.Záboj MatějKlimek Tomáš6-1066 3162
9.Jindra JosefStupavský Milan13-75 3172
10.Lhoták JakubLambert Zbyněk797  3082
11.Záboj MatějRandák Adam-4WO   0383
12.Holman MartinKlimek Tomáš1039  3093
13.Lhoták JakubStupavský Milan725  30103
14.Zaplatílek CtiborLambert Zbyněk         
15.Holman MartinRandák Adam         
16.Lhoták JakubKlimek Tomáš         
17.Zaplatílek CtiborStupavský Milan         
18.Záboj MatějLambert Zbyněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lhoták Jakub21Randák Adam21
Zaplatílek Ctibor20Klimek Tomáš03
Záboj Matěj21Stupavský Milan03
Jindra Josef20Lambert Zbyněk02
Holman Martin10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kutná Hora AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Všetaty ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Sokolská ulice, Kutná HoraRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:19509:440TJ Sokol Kutná Hora A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vala Martin
Štus Radek
 
 
Růžička Zdeněk
Kulíšek Milan
 
 
-8777 3110
2.Ulrich Radek
Švarc Ondřej
 
 
Rubín Pavel
Moulis Pavel
 
 
-6-610-3 1311
3.Štus RadekRubín Pavel9-101010 3121
4.Vala MartinMoulis Pavel946  3031
5.Ulrich RadekRůžička Zdeněk-92146 3141
6.Majer PavelKulíšek Milan-87-8-1 1342
7.Vala MartinRubín Pavel-8-755-52343
8.Ulrich RadekMoulis Pavel-92-6453253
9.Majer PavelRůžička Zdeněk10-438 3163
10.Štus RadekKulíšek Milan889  3073
11.Ulrich RadekRubín Pavel8-9-8863283
12.Majer PavelMoulis Pavel7-564 3193
13.Štus RadekRůžička Zdeněk-6844 31103
14.Vala MartinKulíšek Milan867  30  
15.Majer PavelRubín Pavel         
16.Štus RadekMoulis Pavel         
17.Vala MartinRůžička Zdeněk         
18.Ulrich RadekKulíšek Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štus Radek30Rubín Pavel12
Vala Martin11Moulis Pavel03
Ulrich Radek30Růžička Zdeněk03
Majer Pavel21Kulíšek Milan11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportovní hala TJ NeratoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:24548:509TJ Neratovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Jan nejml.
Sauer Ondřej
 
 
Kapras Karel
Malý Petr
 
 
998  3010
2.Michal Jiří
Šlechta Jaroslav
 
 
Balcar Miroslav
Postelt Vladimír
 
 
-88106 3120
3.Šlechta JaroslavMalý Petr4-7-5-9 1321
4.Sauer OndřejBalcar Miroslav-7-1-1  0322
5.Michal JiříKapras Karel-8799 3132
6.Dvořák Jan nejml.Postelt Vladimír557  3042
7.Sauer OndřejMalý Petr-5-582-52343
8.Michal JiříBalcar Miroslav668  3053
9.Dvořák Jan nejml.Kapras Karel-9104-883263
10.Šlechta JaroslavPostelt Vladimír79-7-793273
11.Michal JiříMalý Petr68-9-8-72374
12.Dvořák Jan nejml.Balcar Miroslav41010  3084
13.Šlechta JaroslavKapras Karel-6-7-8  0385
14.Sauer OndřejPostelt Vladimír-82-8673295
15.Dvořák Jan nejml.Malý Petr4-687 31105
16.Šlechta JaroslavBalcar Miroslav         
17.Sauer OndřejKapras Karel         
18.Michal JiříPostelt Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šlechta Jaroslav12Malý Petr31
Sauer Ondřej12Balcar Miroslav12
Michal Jiří21Kapras Karel12
Dvořák Jan nejml.40Postelt Vladimír03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy, sk.B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Aero Odolena VodaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KosmonosyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
multifunkční centrum kotelnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:22Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:30641:609TJ Aero Odolena Voda

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hudečková Hana
Schmelz Richard
 
 
Čech Jiří
Bříška Jan
 
 
998  3010
2.Kulíšek Marek
Bochňák David
 
 
Veselý Pavel
Durdis Petr ml.
 
 
6-117-2103220
3.Schmelz RichardVeselý Pavel7-9-10-8 1321
4.Hudečková HanaČech Jiří671  3031
5.Kulíšek MarekDurdis Petr ml.48-105 3141
6.Bochňák DavidBříška Jan89-8-1083251
7.Hudečková HanaVeselý Pavel-3-10-12  0352
8.Kulíšek MarekČech Jiří-9-106-9 1353
9.Bochňák DavidDurdis Petr ml.712-149 3163
10.Schmelz RichardBříška Jan-58-17-9 1364
11.Kulíšek MarekVeselý Pavel-611-7-4 1365
12.Bochňák DavidČech Jiří6101  3075
13.Schmelz RichardDurdis Petr ml.-7-4-8  0376
14.Hudečková HanaBříška Jan728  3086
15.Bochňák DavidVeselý Pavel-89-51493296
16.Schmelz RichardČech Jiří-9-11-11  0397
17.Hudečková HanaDurdis Petr ml.98-94 31107
18.Kulíšek MarekBříška Jan69   20  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Schmelz Richard04Veselý Pavel31
Hudečková Hana31Čech Jiří22
Kulíšek Marek12Durdis Petr ml.13
Bochňák David40Bříška Jan12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline