Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dobřany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TJ Dobřany, Tyršova 728Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1018:34 TJ Sokol Plzeň V. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pastuch Jan
Obertík Milan
 
 
Mašek Petr
Jakubec Vladimír
 
 
     2301
2.Vohradský Marek
Vladyka Jakub
 
 
Končal Adam
Důra Matouš
 
 
     3111
3.Říšský PavelKončal Adam     1312
4.Pastuch JanMašek Petr     1313
5.Vladyka JakubJakubec Vladimír     3123
6.Obertík MilanDůra Matouš     0324
7.Pastuch JanKončal Adam     2325
8.Vladyka JakubMašek Petr     1326
9.Obertík MilanJakubec Vladimír     0327
10.Říšský PavelDůra Matouš     0328
11.Vladyka JakubKončal Adam     2329
12.Obertík MilanMašek Petr     3239
13.Říšský PavelJakubec Vladimír     03310
14.Pastuch JanDůra Matouš         
15.Obertík MilanKončal Adam         
16.Říšský PavelMašek Petr         
17.Pastuch JanJakubec Vladimír         
18.Vladyka JakubDůra Matouš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Říšský Pavel03Končal Adam30
Pastuch Jan02Mašek Petr21
Vladyka Jakub12Jakubec Vladimír21
Obertík Milan12Důra Matouš20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Stod AVrchní
rozhodčí:
Šleis Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna StodRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:15505:455TJ Slavoj Stod A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hořan Marek
März Tomáš
 
 
Hofman Petr
Koutník Vojtěch
 
 
118-15 3110
2.Roch Tomáš
Kuchař Jan
 
 
Havlíček Stanislav
Panský Miroslav
 
 
9610  3020
3.Hořan MarekHofman Petr911-9-1273230
4.Kuchař JanPanský Miroslav8109  3040
5.März TomášKoutník Vojtěch7-477 3150
6.Roch TomášHavlíček Stanislav98-7-6-12351
7.Kuchař JanHofman Petr9-8-910-92352
8.März TomášPanský Miroslav677  3062
9.Roch TomášKoutník Vojtěch998  3072
10.Hořan MarekHavlíček Stanislav5-98-13103282
11.März TomášHofman Petr7810  3092
12.Roch TomášPanský Miroslav-7-75-9 1393
13.Hořan MarekKoutník Vojtěch789  30103
14.Kuchař JanHavlíček Stanislav         
15.Roch TomášHofman Petr         
16.Hořan MarekPanský Miroslav         
17.Kuchař JanKoutník Vojtěch         
18.März TomášHavlíček Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hořan Marek30Hofman Petr12
Kuchař Jan11Panský Miroslav12
März Tomáš30Koutník Vojtěch03
Roch Tomáš12Havlíček Stanislav11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Union Plzeň BVrchní
rozhodčí:
Pinta Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horažďovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:34497:541TJ Sokol Horažďovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Duchoň Antonín
Duchoň Roman
 
 
Láriš Petr
Mandák Pavel
 
 
69-4-3-102301
2.Mezera Petr
Kypta Michal
 
 
Soukup Miloš
Křesák Vojtěch
 
 
-75-8-9 1302
3.Duchoň RomanSoukup Miloš-7-58-10 1303
4.Kypta MichalMandák Pavel-8-7-5  0304
5.Duchoň AntonínLáriš Petr-713-513-82305
6.Mezera PetrKřesák Vojtěch1075  3015
7.Kypta MichalSoukup Miloš-7-64353225
8.Duchoň AntonínMandák Pavel6-8-8-3 1326
9.Mezera PetrLáriš Petr-5108-793236
10.Duchoň RomanKřesák Vojtěch988  3046
11.Duchoň AntonínSoukup Miloš-8-8-7  0347
12.Mezera PetrMandák Pavel-9-10-5  0348
13.Duchoň RomanLáriš Petr5-5-7-7 1349
14.Kypta MichalKřesák Vojtěch625  3059
15.Mezera PetrSoukup Miloš-7-9-5  03510
16.Duchoň RomanMandák Pavel-3-6-9  03  
17.Kypta MichalLáriš Petr         
18.Duchoň AntonínKřesák Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Duchoň Roman12Soukup Miloš31
Kypta Michal21Mandák Pavel30
Duchoň Antonín03Láriš Petr21
Mezera Petr22Křesák Vojtěch03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Union Plzeň CVrchní
rozhodčí:
Pinta Petr
HOSTUJÍCÍ:SKUŘ Plzeň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:39 SKUŘ Plzeň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adam Ondřej
Bistřický Marek
 
 
Kubát Jan
Korbel Petr
 
 
     3110
2.Panzer Tomáš
Pachner Jan
 
 
Chodounský Martin
Šlehofer Stanislav ml.
 
 
     2311
3.Panzer TomášChodounský Martin     0312
4.Pachner JanKorbel Petr     3222
5.Adam OndřejKubát Jan     2323
6.Bistřický MarekŠlehofer Stanislav ml.     3233
7.Pachner JanChodounský Martin     3243
8.Adam OndřejKorbel Petr     1344
9.Bistřický MarekKubát Jan     3054
10.Panzer Tomᚊlehofer Stanislav ml.     2355
11.Adam OndřejChodounský Martin     0356
12.Bistřický MarekKorbel Petr     3066
13.Panzer TomášKubát Jan     0367
14.Pachner JanŠlehofer Stanislav ml.     1368
15.Bistřický MarekChodounský Martin     0369
16.Panzer TomášKorbel Petr     3079
17.Pachner JanKubát Jan     3289
18.Adam OndřejŠlehofer Stanislav ml.     13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Panzer Tomáš13Chodounský Martin31
Pachner Jan31Korbel Petr13
Adam Ondřej04Kubát Jan22
Bistřický Marek31Šlehofer Stanislav ml.31



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Klatovy AVrchní
rozhodčí:
Hnojská Helena
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břasy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Národních Mučedníků 185,Klatovy, tělocvična školy ZŠ Masarykova (budova se sgrafity)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1013:32 TJ Sokol Břasy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovářík Matěj
Javorský Daniel
 
 
Lehner Vladimír
Jícha Pavel
 
 
     1301
2.Zahradník Lukáš
Netrval Jan
 
 
Jůza Jaroslav
Bělohlávek Luděk
 
 
     1302
3.Zahradník LukášLehner Vladimír     0303
4.Netrval JanJůza Jaroslav     0304
5.Javorský DanielJícha Pavel     1305
6.Kovářík MatějBělohlávek Luděk     3015
7.Netrval JanLehner Vladimír     0316
8.Javorský DanielJůza Jaroslav     2317
9.Kovářík MatějJícha Pavel     1318
10.Zahradník LukášBělohlávek Luděk     3228
11.Javorský DanielLehner Vladimír     0329
12.Kovářík MatějJůza Jaroslav     13210
13.Zahradník LukášJícha Pavel     31  
14.Netrval JanBělohlávek Luděk         
15.Kovářík MatějLehner Vladimír         
16.Zahradník LukášJůza Jaroslav         
17.Netrval JanJícha Pavel         
18.Javorský DanielBělohlávek Luděk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zahradník Lukáš11Lehner Vladimír30
Netrval Jan02Jůza Jaroslav30
Javorský Daniel03Jícha Pavel20
Kovářík Matěj12Bělohlávek Luděk02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KOC Sušice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Dioss Nýřany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnásium SušiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:20 KOC Sušice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jarab Josef
Mazura Pavel
 
 
Niedermayer Michal
Kabát Martin
 
 
     3010
2.Aschenbrenner Jan
Mazura David
 
 
Vycudilík Jan
Makoň Zdeněk ml.
 
 
     3220
3.Aschenbrenner JanKabát Martin     1321
4.Mazura DavidNiedermayer Michal     3131
5.Jarab JosefVycudilík Jan     3141
6.Mazura PavelMakoň Zdeněk ml.     3251
7.Mazura DavidKabát Martin     3261
8.Jarab JosefNiedermayer Michal     3271
9.Mazura PavelVycudilík Jan     3081
10.Aschenbrenner JanMakoň Zdeněk ml.     2382
11.Jarab JosefKabát Martin     1383
12.Mazura PavelNiedermayer Michal     3093
13.Aschenbrenner JanVycudilík Jan     31103
14.Mazura DavidMakoň Zdeněk ml.         
15.Mazura PavelKabát Martin         
16.Aschenbrenner JanNiedermayer Michal         
17.Mazura DavidVycudilík Jan         
18.Jarab JosefMakoň Zdeněk ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Aschenbrenner Jan12Kabát Martin21
Mazura David20Niedermayer Michal03
Jarab Josef21Vycudilík Jan03
Mazura Pavel30Makoň Zdeněk ml.11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS