Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dobřany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TJ Dobřany, Tyršova 728Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:12 TJ Dobřany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Říšský Pavel
Obertík Milan ml.
 
 
Havlíček Stanislav
Panský Miroslav
 
 
     3210
2.Vohradský Marek
Vladyka Jakub
 
 
Koutník Vojtěch
Hofman Petr
 
 
     3220
3.Říšský PavelHofman Petr     3230
4.Vohradský MarekPanský Miroslav     3040
5.Vladyka JakubKoutník Vojtěch     3150
6.Obertík Milan ml.Havlíček Stanislav     3060
7.Vohradský MarekHofman Petr     3270
8.Vladyka JakubPanský Miroslav     3180
9.Obertík Milan ml.Koutník Vojtěch     3090
10.Říšský PavelHavlíček Stanislav     32100
11.Vladyka JakubHofman Petr     31  
12.Obertík Milan ml.Panský Miroslav         
13.Říšský PavelKoutník Vojtěch         
14.Vohradský MarekHavlíček Stanislav         
15.Obertík Milan ml.Hofman Petr         
16.Říšský PavelPanský Miroslav         
17.Vohradský MarekKoutník Vojtěch         
18.Vladyka JakubHavlíček Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Říšský Pavel20Hofman Petr02
Vohradský Marek20Panský Miroslav02
Vladyka Jakub20Koutník Vojtěch02
Obertík Milan ml.20Havlíček Stanislav02
Zápas 11 skončil dřív než zápas 10.



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Stod AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna StodRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:34511:549TJ Sokol Plzeň V. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.März Tomáš
Hořan Marek
 
 
Jakubec Vladimír
Mašek Petr
 
 
-79-47-72301
2.Roch Tomáš
Kuchař Jan
 
 
Pechman Petr
Důra Matouš
 
 
-2575 3111
3.Hořan MarekDůra Matouš-767-9-102312
4.Roch TomášPechman Petr7-982 3122
5.März TomášJakubec Vladimír6-569 3132
6.Kuchař JanMašek Petr-9-78-7 1333
7.Roch TomášDůra Matouš9-588 3143
8.März TomášPechman Petr236  3053
9.Kuchař JanJakubec Vladimír4-7-12-7 1354
10.Hořan MarekMašek Petr-5-5-8  0355
11.März TomášDůra Matouš-89-7-10 1356
12.Kuchař JanPechman Petr-8-5-7  0357
13.Hořan MarekJakubec Vladimír-4-68-11 1358
14.Roch TomášMašek Petr-5910-6-42359
15.Kuchař JanDůra Matouš-9-5-8  03510
16.Hořan MarekPechman Petr         
17.Roch TomášJakubec Vladimír         
18.März TomášMašek Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hořan Marek03Důra Matouš31
Roch Tomáš21Pechman Petr12
März Tomáš21Jakubec Vladimír21
Kuchař Jan04Mašek Petr30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Union Plzeň BVrchní
rozhodčí:
Pinta Petr
HOSTUJÍCÍ:SKUŘ Plzeň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:106:30202:379SKUŘ Plzeň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Duchoň Roman
Duchoň Antonín
 
 
Chodounský Martin
Šlehofer Stanislav ml.
 
 
-5-8-3  0301
2.
 
 
Korbel Petr
Kubát Jan
 
 
WO    0302
3.Kypta MichalKorbel Petr-978-4-72303
4.Duchoň RomanChodounský Martin-5-5-8  0304
5.Duchoň AntonínŠlehofer Stanislav ml.-3-76-9 1305
6.Kubát JanWO    0306
7.Duchoň RomanKorbel Petr10-7-9-11 1307
8.Duchoň AntonínChodounský Martin97-4-8-52308
9.Šlehofer Stanislav ml.WO    0309
10.Kypta MichalKubát Jan-7-2-9  03010
11.Duchoň AntonínKorbel Petr         
12.Chodounský Martin         
13.Kypta MichalŠlehofer Stanislav ml.         
14.Duchoň RomanKubát Jan         
15.Korbel Petr         
16.Kypta MichalChodounský Martin         
17.Duchoň RomanŠlehofer Stanislav ml.         
18.Duchoň AntonínKubát Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kypta Michal02Korbel Petr20
Duchoň Roman02Chodounský Martin20
Duchoň Antonín02Šlehofer Stanislav ml.10
   Kubát Jan10
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Union Plzeň CVrchní
rozhodčí:
Pinta Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horažďovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:35 TJ Union Plzeň C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adam Ondřej
Bistřický Marek
 
 
Láriš Petr
Mandák Pavel
 
 
     3110
2.Závora Adam
Pachner Jan
 
 
Křesák Vojtěch
Soukup Miloš
 
 
     1311
3.Závora AdamMandák Pavel     0312
4.Pachner JanSoukup Miloš     3122
5.Adam OndřejLáriš Petr     3132
6.Bistřický MarekKřesák Vojtěch     3242
7.Pachner JanMandák Pavel     3252
8.Adam OndřejSoukup Miloš     0353
9.Bistřický MarekLáriš Petr     2354
10.Závora AdamKřesák Vojtěch     2355
11.Adam OndřejMandák Pavel     3265
12.Bistřický MarekSoukup Miloš     0366
13.Závora AdamLáriš Petr     3276
14.Pachner JanKřesák Vojtěch     3186
15.Bistřický MarekMandák Pavel     3296
16.Závora AdamSoukup Miloš     1397
17.Pachner JanLáriš PetrWO    30107
18.Adam OndřejKřesák Vojtěch     03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Závora Adam13Mandák Pavel13
Pachner Jan30Soukup Miloš31
Adam Ondřej21Láriš Petr12
Bistřický Marek22Křesák Vojtěch12
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Klatovy AVrchní
rozhodčí:
Hnojská Helena
HOSTUJÍCÍ:Dioss Nýřany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Národních Mučedníků 185,Klatovy, tělocvična školy ZŠ Masarykova (budova se sgrafity)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:13 KST Klatovy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovářík Matěj
Javorský Daniel
 
 
Kabát Martin
Niedermayer Michal
 
 
     2301
2.Zahradník Lukáš
Netrval Jan
 
 
Makoň Zdeněk ml.
Vycudlík Jan
 
 
     3211
3.Zahradník LukášKabát Martin     3021
4.Netrval JanNiedermayer Michal     3131
5.Javorský DanielVycudlík Jan     3041
6.Kovářík MatějMakoň Zdeněk ml.     3051
7.Netrval JanKabát Martin     0352
8.Javorský DanielNiedermayer Michal     3162
9.Kovářík MatějVycudlík Jan     3172
10.Zahradník LukášMakoň Zdeněk ml.     3282
11.Javorský DanielKabát Martin     3092
12.Kovářík MatějNiedermayer Michal     30102
13.Zahradník LukášVycudlík Jan         
14.Netrval JanMakoň Zdeněk ml.         
15.Kovářík MatějKabát Martin         
16.Zahradník LukášNiedermayer Michal         
17.Netrval JanVycudlík Jan         
18.Javorský DanielMakoň Zdeněk ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zahradník Lukáš20Kabát Martin12
Netrval Jan11Niedermayer Michal03
Javorský Daniel30Vycudlík Jan02
Kovářík Matěj30Makoň Zdeněk ml.02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KOC Sušice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břasy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnásium SušiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1019:33 TJ Sokol Břasy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jarab Josef
Mazura Pavel
 
 
Jícha Pavel
Lehner Vladimír
 
 
     1301
2.Aschenbrenner Jan
Mazura David
 
 
Jůza Jaroslav
Pták Luboš
 
 
     1302
3.Mazura DavidLehner Vladimír     1303
4.Aschenbrenner JanJůza Jaroslav     3013
5.Jarab JosefJícha Pavel     0314
6.Mazura PavelPták Luboš     3124
7.Aschenbrenner JanLehner Vladimír     2325
8.Jarab JosefJůza Jaroslav     1326
9.Mazura PavelJícha Pavel     3236
10.Mazura DavidPták Luboš     2337
11.Jarab JosefLehner Vladimír     1338
12.Mazura PavelJůza Jaroslav     0339
13.Mazura DavidJícha Pavel     13310
14.Aschenbrenner JanPták Luboš         
15.Mazura PavelLehner Vladimír         
16.Mazura DavidJůza Jaroslav         
17.Aschenbrenner JanJícha Pavel         
18.Jarab JosefPták Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mazura David03Lehner Vladimír30
Aschenbrenner Jan11Jůza Jaroslav21
Jarab Josef03Jícha Pavel21
Mazura Pavel21Pták Luboš11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline