Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. AVrchní
rozhodčí:
Panský Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břasy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň , Klášterní ul.2, 2.zastávka tramvaj č.1 od nádraží směr SlovanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:532:22528:473TJ Sokol Plzeň V. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mašek Petr
Jakubec Vladimír
 
 
Bělohlávek Luděk
Jůza Jaroslav
 
 
774  3010
2.Končal Adam
Důra Matouš
 
 
Lehner Vladimír
Jícha Pavel
 
 
-81212-9103220
3.Mašek PetrLehner Vladimír-7-57-8 1321
4.Končal AdamJůza Jaroslav887  3031
5.Důra MatoušJícha Pavel-7-107-5 1332
6.Jakubec VladimírBělohlávek Luděk-8-9-8  0333
7.Končal AdamLehner Vladimír4-4116 3143
8.Důra MatoušJůza Jaroslav-5-6-2  0344
9.Jakubec VladimírJícha Pavel6-86-863254
10.Mašek PetrBělohlávek Luděk234  3064
11.Důra MatoušLehner Vladimír-6-9-7  0365
12.Jakubec VladimírJůza Jaroslav1058  3075
13.Mašek PetrJícha Pavel-88812 3185
14.Končal AdamBělohlávek Luděk844  3095
15.Jakubec VladimírLehner Vladimír3-8617 31105
16.Mašek PetrJůza JaroslavWO    30  
17.Končal AdamJícha Pavel         
18.Důra MatoušBělohlávek Luděk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mašek Petr21Lehner Vladimír22
Končal Adam30Jůza Jaroslav12
Důra Matouš03Jícha Pavel12
Jakubec Vladimír31Bělohlávek Luděk12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. BVrchní
rozhodčí:
Panský Miroslav
HOSTUJÍCÍ:Dioss Nýřany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2, Druhá stanice tramvaje č. 1, směr Slovany od hl. nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:9435:327TJ Sokol Plzeň V. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hofman Petr
Panský Miroslav
 
 
Vycudilík Jan
Makoň Zdeněk ml.
 
 
614-9-8-62301
2.Koutník Vojtěch
Franc Štěpán
 
 
Kabát Martin
Gabriel Roman
 
 
9210  3011
3.Hofman PetrGabriel Roman69-116 3121
4.Panský MiroslavKabát Martin-6779 3131
5.Koutník VojtěchVycudilík Jan776  3041
6.Franc ŠtěpánMakoň Zdeněk ml.9-965 3151
7.Panský MiroslavGabriel Roman-6543 3161
8.Koutník VojtěchKolerus Jaroslav99-53 3171
9.Franc ŠtěpánVycudilík Jan46-98 3181
10.Hofman PetrMakoň Zdeněk ml.852  3091
11.Koutník VojtěchGabriel Roman15911  30101
12.Franc ŠtěpánKolerus Jaroslav788  30  
13.Hofman PetrVycudilík Jan         
14.Panský MiroslavMakoň Zdeněk ml.         
15.Franc ŠtěpánGabriel Roman         
16.Hofman PetrKolerus Jaroslav         
17.Panský MiroslavVycudilík Jan         
18.Koutník VojtěchMakoň Zdeněk ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hofman Petr20Gabriel Roman03
Panský Miroslav20Kabát Martin01
Koutník Vojtěch30Vycudilík Jan02
Franc Štěpán20Makoň Zdeněk ml.02
   Kolerus Jaroslav01



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Klatovy AVrchní
rozhodčí:
Hnojská Helena
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horažďovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Národních Mučedníků 185,Klatovy, tělocvična školy ZŠ Masarykova (budova se sgrafity)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:28 KST Klatovy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovářík Matěj
Javorský Daniel
 
 
Láriš Petr
Račáková Michaela
 
 
     3110
2.Netrval Jan
Zahradník Lukáš
 
 
Mandák Pavel
Křesák Vojtěch
 
 
     0311
3.Zahradník LukášLáriš Petr     1312
4.Netrval JanMandák Pavel     1313
5.Kovářík MatějKřesák Vojtěch     3023
6.Javorský DanielRačáková Michaela     3033
7.Netrval JanLáriš Petr     1334
8.Kovářík MatějMandák Pavel     3044
9.Javorský DanielKřesák Vojtěch     3054
10.Zahradník LukášRačáková Michaela     3064
11.Kovářík MatějLáriš Petr     3174
12.Javorský DanielMandák Pavel     2375
13.Zahradník LukášKřesák Vojtěch     3285
14.Netrval JanRačáková Michaela     3095
15.Javorský DanielLáriš Petr     1396
16.Zahradník LukášMandák Pavel     1397
17.Netrval JanKřesák Vojtěch     2398
18.Kovářík MatějRačáková Michaela     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zahradník Lukáš22Láriš Petr31
Netrval Jan13Mandák Pavel31
Kovářík Matěj40Křesák Vojtěch13
Javorský Daniel22Račáková Michaela04



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KOC Sušice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKUŘ Plzeň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnásium SušiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:106:30 SKUŘ Plzeň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jarab Josef
Aschenbrenner Jan
 
 
Kubát Jan
Korbel Petr
 
 
     0301
2.Mazura Pavel
Vítovec Miroslav
 
 
Chodounský Martin
Šlehofer Stanislav ml.
 
 
     0302
3.Aschenbrenner JanChodounský Martin     1303
4.Vítovec MiroslavŠlehofer Stanislav ml.     1304
5.Jarab JosefKubát Jan     1305
6.Mazura PavelKorbel Petr     2306
7.Vítovec MiroslavChodounský Martin     0307
8.Jarab JosefŠlehofer Stanislav ml.     0308
9.Mazura PavelKubát Jan     1309
10.Aschenbrenner JanKorbel Petr     03010
11.Jarab JosefChodounský Martin         
12.Mazura PavelŠlehofer Stanislav ml.         
13.Aschenbrenner JanKubát Jan         
14.Vítovec MiroslavKorbel Petr         
15.Mazura PavelChodounský Martin         
16.Aschenbrenner JanŠlehofer Stanislav ml.         
17.Vítovec MiroslavKubát Jan         
18.Jarab JosefKorbel Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Aschenbrenner Jan02Chodounský Martin20
Vítovec Miroslav02Šlehofer Stanislav ml.20
Jarab Josef02Kubát Jan20
Mazura Pavel02Korbel Petr20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Union Plzeň BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dobřany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:34667:649TJ Union Plzeň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Duchoň Antonín
Trnka Josef
 
 
Obertík Milan
Vohradský Marek
 
 
-986-7-62301
2.Kypta Michal
Mezera Petr
 
 
Dienstbier Pavel
Vladyka Jakub
 
 
1094  3011
3.Mezera PetrObertík Milan-15-8-7  0312
4.Trnka JosefVohradský Marek-5-9-6  0313
5.Duchoň AntonínVladyka Jakub9-9-102123223
6.Kypta MichalDienstbier Pavel8610  3033
7.Trnka JosefObertík Milan-79-3-7 1334
8.Duchoň AntonínVohradský Marek-4-104673244
9.Kypta MichalVladyka Jakub6-865 3154
10.Mezera PetrDienstbier Pavel678  3064
11.Duchoň AntonínObertík Milan65-4-893274
12.Kypta MichalVohradský Marek84-4-593284
13.Mezera PetrVladyka Jakub10-7-9-8 1385
14.Trnka JosefDienstbier Pavel-2-127-4 1386
15.Kypta MichalObertík Milan9-4-11-9 1387
16.Mezera PetrVohradský Marek8-954 3197
17.Trnka JosefVladyka Jakub-8-95-10 1398
18.Duchoň AntonínDienstbier Pavel5109  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mezera Petr22Obertík Milan31
Trnka Josef04Vohradský Marek13
Duchoň Antonín40Vladyka Jakub22
Kypta Michal31Dienstbier Pavel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Union Plzeň CVrchní
rozhodčí:
Pinta Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Stod ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:438:24 TJ Union Plzeň C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adam Ondřej
Bistřický Marek
 
 
Hořan Marek
März Tomáš
 
 
     3010
2.Sochor Miroslav
Pachner Jan
 
 
Roch Tomáš
Kuchař Jan
 
 
     3220
3.Závora AdamRoch Tomáš     3130
4.Pachner JanKuchař Jan     3240
5.Sochor MiroslavMärz Tomáš     2341
6.Bistřický MarekHořan Marek     3051
7.Pachner JanRoch Tomáš     3161
8.Sochor MiroslavKuchař Jan     2362
9.Bistřický MarekMärz Tomáš     3272
10.Závora AdamHořan Marek     3182
11.Adam OndřejRoch Tomáš     2383
12.Bistřický MarekKuchař Jan     3293
13.Závora AdamMärz Tomáš     2394
14.Pachner JanHořan Marek     31104
15.Bistřický MarekRoch Tomáš         
16.Závora AdamKuchař Jan         
17.Pachner JanMärz Tomáš         
18.Adam OndřejHořan Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Závora Adam21Roch Tomáš12
Pachner Jan30Kuchař Jan12
Sochor Miroslav02März Tomáš21
Bistřický Marek30Hořan Marek03
Adam Ondřej01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS