Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. BVrchní
rozhodčí:
Panský Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břasy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň , Klášterní ul.2, 2.zastávka tramvaj č.1 od nádraží směr SlovanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1030:37612:650TJ Sokol Břasy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Panský Miroslav
Havlíček Stanislav
 
 
Bělohlávek Luděk
Ineman František
 
 
10-6-810-62301
2.Koutník Vojtěch
Hofman Petr
 
 
Lehner Vladimír
Jícha Pavel
 
 
-6-55-7 1302
3.Havlíček StanislavLehner Vladimír-7-5-7  0303
4.Panský MiroslavJícha Pavel54-38 3113
5.Koutník VojtěchBělohlávek Luděk51013  3023
6.Hofman PetrIneman František-7-99883233
7.Panský MiroslavLehner Vladimír-1019-5-11 1334
8.Koutník VojtěchJícha Pavel10-55-8-62335
9.Hofman PetrBělohlávek Luděk-6-55-8 1336
10.Havlíček StanislavIneman František973  3046
11.Koutník VojtěchLehner Vladimír12-4-8-5 1347
12.Hofman PetrJícha Pavel-99-109-52348
13.Havlíček StanislavBělohlávek Luděk106-6-653258
14.Panský MiroslavIneman František-8-85863268
15.Hofman PetrLehner Vladimír-98-8-6 1369
16.Havlíček StanislavJícha Pavel-9-86-11 13610
17.Panský MiroslavBělohlávek Luděk         
18.Koutník VojtěchIneman František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Havlíček Stanislav22Lehner Vladimír40
Panský Miroslav21Jícha Pavel31
Koutník Vojtěch12Bělohlávek Luděk12
Hofman Petr13Ineman František03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. AVrchní
rozhodčí:
Panský Miroslav
HOSTUJÍCÍ:Dioss Nýřany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň , Klášterní ul.2, 2.zastávka tramvaj č.1 od nádraží směr SlovanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:5381:284TJ Sokol Plzeň V. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mašek Petr
Jakubec Vladimír
 
 
Kabát Martin
Kolerus Jaroslav
 
 
1086  3010
2.Končal Adam
Důra Matouš
 
 
Gabriel Roman
Vycudilík Jan
 
 
108-78 3120
3.Mašek PetrVycudilík Jan1196  3030
4.Končal AdamKolerus Jaroslav153  3040
5.Důra MatoušKabát Martin-98412 3150
6.Jakubec VladimírGabriel Roman5-3810 3160
7.Končal AdamVycudilík Jan7108  3070
8.Důra MatoušKolerus Jaroslav6-9114 3180
9.Jakubec VladimírKabát Martin91113  3090
10.Mašek PetrGabriel Roman7-647 31100
11.Důra MatoušVycudilík Jan         
12.Jakubec VladimírKolerus Jaroslav         
13.Mašek PetrKabát Martin         
14.Končal AdamGabriel Roman         
15.Jakubec VladimírVycudilík Jan         
16.Mašek PetrKolerus Jaroslav         
17.Končal AdamKabát Martin         
18.Důra MatoušGabriel Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mašek Petr20Vycudilík Jan02
Končal Adam20Kolerus Jaroslav02
Důra Matouš20Kabát Martin02
Jakubec Vladimír20Gabriel Roman02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KOC Sušice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horažďovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnásium SušiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:842:34 KOC Sušice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mazura Pavel
Jarab Josef
 
 
Láriš Petr
Mandák Pavel
 
 
     3210
2.Mazura David
Aschenbrenner Jan
 
 
Křesák Vojtěch
Račáková Michaela
 
 
     3120
3.Aschenbrenner JanMandák Pavel     2321
4.Jarab JosefLáriš Petr     1322
5.Mazura DavidKřesák Vojtěch     3132
6.Mazura PavelRačáková Michaela     3042
7.Jarab JosefMandák Pavel     2343
8.Mazura DavidLáriš Petr     2344
9.Mazura PavelKřesák Vojtěch     1345
10.Aschenbrenner JanRačáková Michaela     3155
11.Mazura DavidMandák Pavel     1356
12.Mazura PavelLáriš Petr     2357
13.Aschenbrenner JanKřesák Vojtěch     1358
14.Jarab JosefRačáková Michaela     3068
15.Mazura PavelMandák Pavel     3178
16.Aschenbrenner JanLáriš Petr     3188
17.Jarab JosefKřesák Vojtěch     3298
18.Mazura DavidRačáková Michaela     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Aschenbrenner Jan22Mandák Pavel31
Jarab Josef22Láriš Petr31
Mazura David22Křesák Vojtěch22
Mazura Pavel22Račáková Michaela04



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Klatovy AVrchní
rozhodčí:
Hnojská Helena
HOSTUJÍCÍ:SKUŘ Plzeň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Národních Mučedníků 185,Klatovy, tělocvična školy ZŠ Masarykova (budova se sgrafity)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1019:32 SKUŘ Plzeň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovářík Matěj
Javorský Daniel
 
 
Šlehofer Stanislav ml.
Chodounský Martin
 
 
     3110
2.Zahradník Lukáš
Netrval Jan
 
 
Korbel Petr
Kubát Jan
 
 
     2311
3.Zahradník LukášChodounský Martin     0312
4.Netrval JanŠlehofer Stanislav ml.     0313
5.Javorský DanielKubát Jan     1314
6.Kovářík MatějKorbel Petr     3124
7.Netrval JanChodounský Martin     2325
8.Javorský DanielŠlehofer Stanislav ml.     0326
9.Kovářík MatějKubát Jan     1327
10.Zahradník LukášKorbel Petr     3037
11.Javorský DanielChodounský Martin     0338
12.Kovářík MatějŠlehofer Stanislav ml.     2339
13.Zahradník LukášKubát Jan     23310
14.Netrval JanKorbel Petr         
15.Kovářík MatějChodounský Martin         
16.Zahradník Lukᚊlehofer Stanislav ml.         
17.Netrval JanKubát Jan         
18.Javorský DanielKorbel Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zahradník Lukáš12Chodounský Martin30
Netrval Jan02Šlehofer Stanislav ml.30
Javorský Daniel03Kubát Jan30
Kovářík Matěj12Korbel Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Union Plzeň CVrchní
rozhodčí:
Pinta Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Dobřany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:32 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Uhlíř Marek
Korecký Filip
 
 
Obertík Milan
Vohradský Marek
 
 
     3210
2.Adam Ondřej
Bistřický Marek
 
 
Vladyka Jakub
Dienstbier Pavel
 
 
     3020
3.Korecký FilipObertík Milan     0321
4.Bistřický MarekVohradský Marek     2322
5.Adam OndřejVladyka Jakub     3032
6.Uhlíř MarekDienstbier Pavel     3042
7.Bistřický MarekObertík Milan     0343
8.Adam OndřejVohradský Marek     0344
9.Uhlíř MarekVladyka Jakub     3054
10.Korecký FilipDienstbier Pavel     2355
11.Adam OndřejObertík Milan     1356
12.Uhlíř MarekVohradský Marek     1357
13.Korecký FilipVladyka Jakub     3167
14.Bistřický MarekDienstbier Pavel     3077
15.Uhlíř MarekObertík Milan     1378
16.Korecký FilipVohradský Marek     1379
17.Bistřický MarekVladyka Jakub     3089
18.Adam OndřejDienstbier Pavel     3299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Korecký Filip13Obertík Milan40
Bistřický Marek22Vohradský Marek40
Adam Ondřej22Vladyka Jakub04
Uhlíř Marek22Dienstbier Pavel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Union Plzeň BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Stod ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:27603:540TJ Union Plzeň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Duchoň Antonín
Duchoň Roman
 
 
Hořan Marek
März Tomáš
 
 
47-8-793210
2.Mezera Petr
Kypta Michal
 
 
Roch Tomáš
Kuchař Jan
 
 
-78-9-14 1311
3.Mezera PetrRoch Tomáš4-588 3121
4.Duchoň RomanKuchař Jan-77-7-3 1322
5.Duchoň AntonínMärz Tomáš13-72-1473232
6.Kypta MichalHořan Marek94-47 3142
7.Duchoň RomanRoch Tomáš-66-5-10 1343
8.Duchoň AntonínKuchař Jan9-53-693253
9.Kypta MichalMärz Tomáš625  3063
10.Mezera PetrHořan Marek-81035 3173
11.Duchoň AntonínRoch Tomáš-77-7753283
12.Kypta MichalKuchař Jan635  3093
13.Mezera PetrMärz Tomáš-8-114-5 1394
14.Duchoň RomanHořan Marek-1111-6-9 1395
15.Kypta MichalRoch Tomáš4-14106 31105
16.Mezera PetrKuchař Jan7-8-12-9 13  
17.Duchoň RomanMärz Tomáš         
18.Duchoň AntonínHořan Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mezera Petr21Roch Tomáš13
Duchoň Roman03Kuchař Jan12
Duchoň Antonín30März Tomáš12
Kypta Michal40Hořan Marek12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS