Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Union Plzeň BVrchní
rozhodčí:
Pinta Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:38545:611TJ Sokol Plzeň V. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mezera Petr
Kypta Michal
 
 
Mašek Petr
Pechman Petr
 
 
-1111-9983210
2.Duchoň Antonín
Trnka Josef
 
 
Důra Matouš
Končal Adam
 
 
-8-8-9  0311
3.Trnka JosefKončal Adam9-11-5-9 1312
4.Kypta MichalMašek Petr-7-9-3  0313
5.Mezera PetrDůra Matouš-9-9-10  0314
6.Duchoň AntonínPechman Petr411-912 3124
7.Kypta MichalKončal Adam-11-8-3  0325
8.Mezera PetrMašek Petr-5-5-10  0326
9.Duchoň AntonínDůra Matouš7-12-97153236
10.Trnka JosefPechman Petr9-71111 3146
11.Mezera PetrKončal Adam-7610-6-72347
12.Duchoň AntonínMašek Petr-3-6-8  0348
13.Trnka JosefDůra Matouš7-12-5-9 1349
14.Kypta MichalPechman Petr59-7-633259
15.Duchoň AntonínKončal Adam-128-54-723510
16.Trnka JosefMašek Petr-4-7-7  03  
17.Kypta MichalDůra Matouš         
18.Mezera PetrPechman Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Trnka Josef12Končal Adam40
Kypta Michal12Mašek Petr30
Mezera Petr03Důra Matouš21
Duchoň Antonín22Pechman Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Union Plzeň CVrchní
rozhodčí:
Pinta Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:20 TJ Union Plzeň C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bistřický Marek
Sochor Miroslav
 
 
Franc Štěpán
Koutník Vojtěch
 
 
     3110
2.Grus Matěj
Závora Adam
 
 
Havlíček Stanislav
Panský Miroslav
 
 
     3220
3.Bistřický MarekFranc Štěpán     1321
4.Závora AdamKoutník Vojtěch     3131
5.Grus MatějPanský Miroslav     3241
6.Sochor MiroslavHavlíček Stanislav     3051
7.Závora AdamFranc Štěpán     1352
8.Grus MatějKoutník Vojtěch     1353
9.Sochor MiroslavPanský Miroslav     3163
10.Bistřický MarekHavlíček Stanislav     3073
11.Grus MatějFranc Štěpán     3283
12.Sochor MiroslavKoutník Vojtěch     3093
13.Bistřický MarekPanský Miroslav     32103
14.Závora AdamHavlíček Stanislav         
15.Sochor MiroslavFranc Štěpán         
16.Bistřický MarekKoutník Vojtěch         
17.Závora AdamPanský Miroslav         
18.Grus MatějHavlíček Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bistřický Marek21Franc Štěpán21
Závora Adam11Koutník Vojtěch12
Grus Matěj21Panský Miroslav03
Sochor Miroslav30Havlíček Stanislav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dobřany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Klatovy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 728, DobřanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:13 TJ Dobřany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Říšský Pavel
Obertík Milan
 
 
Kovářík Matěj
Javorský Daniel
 
 
     3210
2.Vohradský Marek
Vladyka Jakub
 
 
Zahradník Lukáš
Netrval Jan
 
 
     3020
3.Vohradský MarekJavorský Daniel     2321
4.Říšský PavelKovářík Matěj     3131
5.Vladyka JakubZahradník Lukáš     3141
6.Obertík MilanNetrval Jan     3051
7.Říšský PavelJavorský Daniel     3261
8.Vladyka JakubKovářík Matěj     2362
9.Obertík MilanZahradník Lukáš     3072
10.Vohradský MarekNetrval Jan     3082
11.Vladyka JakubJavorský Daniel     3192
12.Obertík MilanKovářík Matěj     30102
13.Vohradský MarekZahradník Lukáš         
14.Říšský PavelNetrval Jan         
15.Obertík MilanJavorský Daniel         
16.Vohradský MarekKovářík Matěj         
17.Říšský PavelZahradník Lukáš         
18.Vladyka JakubNetrval Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vohradský Marek11Javorský Daniel12
Říšský Pavel20Kovářík Matěj12
Vladyka Jakub21Zahradník Lukáš02
Obertík Milan30Netrval Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Stod AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KOC Sušice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna StodRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:37605:648KOC Sušice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.März Tomáš
Hořan Marek
 
 
Jarab Josef
Mazura Pavel
 
 
9-59-6-62301
2.Roch Tomáš
Kuchař Jan
 
 
Mazura David
Aschenbrenner Jan
 
 
-5-10-7  0302
3.Hořan MarekMazura Pavel-57-5-10 1303
4.Kuchař JanAschenbrenner Jan75-56 3113
5.März TomášMazura David9-7-11383223
6.Roch TomášJarab Josef-87-69-62324
7.Kuchař JanMazura Pavel-2-9-11  0325
8.März TomášAschenbrenner Jan377  3035
9.Roch TomášMazura David7-14159 3145
10.Hořan MarekJarab Josef-4-984-32346
11.März TomášMazura Pavel6-10-12883256
12.Roch TomášAschenbrenner Jan-59610 3166
13.Hořan MarekMazura David-1-10-5  0367
14.Kuchař JanJarab Josef-8-89-8 1368
15.Roch TomášMazura Pavel538  3078
16.Hořan MarekAschenbrenner Jan8-9-14-3 1379
17.Kuchař JanMazura David-10-7-4  03710
18.März TomášJarab Josef-6-9   02  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hořan Marek04Mazura Pavel22
Kuchař Jan13Aschenbrenner Jan13
März Tomáš30Mazura David22
Roch Tomáš31Jarab Josef30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horažďovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břasy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna HoražďoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 10:30 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:3 TJ Sokol Horažďovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mandák Pavel
Láriš Petr
 
 
Pták Luboš
Sedlecký Josef
 
 
     3010
2.Křesák Vojtěch
Račáková Michaela
 
 

 
 
WO    3020
3.Křesák VojtěchPták Luboš     3130
4.Mandák PavelSedlecký Josef     3040
5.Račáková MichaelaWO    3050
6.Láriš PetrLoukota Ondřej     3060
7.Mandák PavelPták Luboš     3270
8.Račáková MichaelaSedlecký Josef     3080
9.Láriš PetrWO    3090
10.Křesák VojtěchLoukota Ondřej     30100
11.Račáková MichaelaPták Luboš         
12.Láriš PetrSedlecký Josef     30  
13.Křesák Vojtěch         
14.Mandák PavelLoukota Ondřej         
15.Láriš PetrPták Luboš         
16.Křesák VojtěchSedlecký Josef         
17.Mandák Pavel         
18.Račáková MichaelaLoukota Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Křesák Vojtěch20Pták Luboš02
Mandák Pavel20Sedlecký Josef02
Račáková Michaela10Loukota Ondřej02
Láriš Petr10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKUŘ Plzeň AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Dioss Nýřany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hankova 9, Plzeň (KP)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:8 SKUŘ Plzeň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubát Jan
Korbel Petr
 
 

 
 
WO    3010
2.Šlehofer Stanislav ml.
Chodounský Martin
 
 
Vycudilík Jan
Gabriel Roman
 
 
     3020
3.Chodounský MartinGabriel Roman     3030
4.Korbel PetrVycudilík Jan     1331
5.Šlehofer Stanislav ml.Kolerus Jaroslav     3141
6.Kubát JanWO    3051
7.Korbel PetrGabriel Roman     2352
8.Šlehofer Stanislav ml.Vycudilík Jan     3062
9.Kubát JanKolerus Jaroslav     3072
10.Chodounský MartinWO    3082
11.Šlehofer Stanislav ml.Gabriel Roman     3192
12.Kubát JanVycudilík Jan     30102
13.Chodounský MartinKolerus Jaroslav         
14.Korbel Petr         
15.Kubát JanGabriel Roman         
16.Chodounský MartinVycudilík Jan         
17.Korbel PetrKolerus Jaroslav         
18.Šlehofer Stanislav ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Chodounský Martin10Gabriel Roman12
Korbel Petr02Vycudilík Jan12
Šlehofer Stanislav ml.30Kolerus Jaroslav02
Kubát Jan20   
WO30WO03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS