Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Union Plzeň CVrchní
rozhodčí:
Pinta Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:36 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bistřický Marek
Adam Ondřej
 
 
Mašek Petr
Pechman Petr
 
 
     3010
2.Závora Adam
Grus Matěj
 
 
Důra Matouš
Končal Adam
 
 
     0311
3.Bistřický MarekKončal Adam     3121
4.Závora AdamMašek Petr     1322
5.Grus MatějDůra Matouš     3032
6.Adam OndřejPechman Petr     3242
7.Závora AdamKončal Adam     2343
8.Grus MatějMašek Petr     0344
9.Adam OndřejDůra Matouš     3154
10.Bistřický MarekPechman Petr     3164
11.Grus MatějKončal Adam     0365
12.Adam OndřejMašek Petr     1366
13.Bistřický MarekDůra Matouš     3276
14.Závora AdamPechman Petr     3186
15.Adam OndřejKončal Adam     1387
16.Bistřický MarekMašek Petr     0388
17.Závora AdamDůra Matouš     2389
18.Grus MatějPechman Petr     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bistřický Marek31Končal Adam31
Závora Adam13Mašek Petr40
Grus Matěj22Důra Matouš13
Adam Ondřej22Pechman Petr04



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Union Plzeň BVrchní
rozhodčí:
Pinta Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:17454:403TJ Union Plzeň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mezera Petr
Macháček Radek
 
 
Franc Štěpán
Koutník Vojtěch
 
 
99-86 3110
2.Sedláček Jan st.
Duchoň Antonín
 
 
Havlíček Stanislav
Hofman Petr
 
 
6-108-393220
3.Macháček RadekFranc Štěpán-7-65-7 1321
4.Sedláček Jan st.Koutník Vojtěch296  3031
5.Mezera PetrHofman Petr99-8-463241
6.Duchoň AntonínHavlíček Stanislav8-7-8873251
7.Sedláček Jan st.Franc Štěpán-5-6-5  0352
8.Mezera PetrKoutník Vojtěch453  3062
9.Duchoň AntonínHofman Petr1077  3072
10.Macháček RadekHavlíček Stanislav4-286 3182
11.Mezera PetrFranc Štěpán4-99-793292
12.Duchoň AntonínKoutník Vojtěch-10877 31102
13.Macháček RadekHofman Petr         
14.Sedláček Jan st.Havlíček Stanislav         
15.Duchoň AntonínFranc Štěpán         
16.Macháček RadekKoutník Vojtěch         
17.Sedláček Jan st.Hofman Petr         
18.Mezera PetrHavlíček Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Macháček Radek11Franc Štěpán21
Sedláček Jan st.11Koutník Vojtěch03
Mezera Petr30Hofman Petr02
Duchoň Antonín30Havlíček Stanislav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Stod AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Klatovy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna StodRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:35666:671nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.März Tomáš
Hořan Marek
 
 
Kovářík Matěj
Javorský Daniel
 
 
-55-9-6 1301
2.Kuchař Jan
Roch Tomáš
 
 
Zahradník Lukáš
Netrval Jan
 
 
786  3011
3.Hořan MarekKovářík Matěj-48-3-8 1312
4.Kuchař JanJavorský Daniel-99-511-102313
5.März TomášZahradník Lukáš696  3023
6.Roch TomášNetrval Jan-9586 3133
7.Kuchař JanKovářík Matěj11-8-119103243
8.März TomášJavorský Daniel-87910 3153
9.Roch TomášZahradník Lukáš-10-8-8  0354
10.Hořan MarekNetrval Jan-9-104483264
11.März TomášKovářík Matěj3-3-67-102365
12.Roch TomášJavorský Daniel-988-10-62366
13.Hořan MarekZahradník Lukáš9-7-10-10 1367
14.Kuchař JanNetrval Jan7511  3077
15.Roch TomášKovářík MatějWO    0378
16.Hořan MarekJavorský Daniel-8-5-11  0379
17.Kuchař JanZahradník Lukáš-124-108103289
18.März TomášNetrval Jan1348  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hořan Marek13Kovářík Matěj21
Kuchař Jan31Javorský Daniel31
März Tomáš31Zahradník Lukáš22
Roch Tomáš12Netrval Jan04
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dobřany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KOC Sušice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 728, DobřanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 14:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:19 TJ Dobřany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Říšský Pavel
Obertík Milan ml.
 
 
Aschenbrenner Jan
Mazura David
 
 
     3010
2.Vohradský Marek
Vladyka Jakub
 
 
Jarab Josef
Mazura Pavel
 
 
     2311
3.Vohradský MarekMazura Pavel     2312
4.Vladyka JakubJarab Josef     3222
5.Říšský PavelMazura David     3232
6.Obertík Milan ml.Aschenbrenner Jan     3042
7.Vladyka JakubMazura Pavel     1343
8.Říšský PavelJarab Josef     3053
9.Obertík Milan ml.Mazura David     3063
10.Vohradský MarekAschenbrenner Jan     3273
11.Říšský PavelMazura Pavel     3283
12.Obertík Milan ml.Jarab Josef     3193
13.Vohradský MarekMazura David     31103
14.Vladyka JakubAschenbrenner Jan         
15.Obertík Milan ml.Mazura Pavel         
16.Vohradský MarekJarab Josef         
17.Vladyka JakubMazura David         
18.Říšský PavelAschenbrenner Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vohradský Marek21Mazura Pavel21
Vladyka Jakub11Jarab Josef03
Říšský Pavel30Mazura David03
Obertík Milan ml.30Aschenbrenner Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKUŘ Plzeň AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břasy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hankova 9, Plzeň (KP)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 15:30 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:3 SKUŘ Plzeň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubát Jan
Korbel Petr
 
 
Pták Luboš
Sedlecký Josef
 
 
     3010
2.Šlehofer Stanislav ml.
Chodounský Martin
 
 

 
 
WO    3020
3.Chodounský MartinSedlecký Josef     3030
4.Korbel PetrPták Luboš     3140
5.Šlehofer Stanislav ml.Loukota Ondřej     3050
6.Kubát JanWO    3060
7.Korbel PetrSedlecký Josef     3070
8.Šlehofer Stanislav ml.Pták Luboš     3180
9.Kubát JanLoukota Ondřej     3190
10.Chodounský MartinWO    30100
11.Šlehofer Stanislav ml.Sedlecký Josef         
12.Kubát JanPták Luboš         
13.Chodounský MartinLoukota Ondřej         
14.Korbel Petr         
15.Kubát JanSedlecký Josef         
16.Chodounský MartinPták Luboš         
17.Korbel PetrLoukota Ondřej         
18.Šlehofer Stanislav ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Chodounský Martin10Sedlecký Josef02
Korbel Petr20Pták Luboš02
Šlehofer Stanislav ml.20Loukota Ondřej02
Kubát Jan10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horažďovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Dioss Nýřany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna HoražďoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 15:30 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:17 TJ Sokol Horažďovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Láriš Petr
Mandák Pavel
 
 
Vycudlík Jan
Gabriel Roman
 
 
     3010
2.Křesák Vojtěch
Buriánek Martin
 
 

 
 
WO    3020
3.Křesák VojtěchGabriel Roman     0321
4.Buriánek MartinVycudlík Jan     2322
5.Láriš PetrWO    3032
6.Mandák PavelNiedermayer Ondřej     3142
7.Buriánek MartinGabriel Roman     1343
8.Láriš PetrVycudlík Jan     2344
9.Mandák PavelWO    3054
10.Křesák VojtěchNiedermayer Ondřej     3264
11.Láriš PetrGabriel Roman     3274
12.Mandák PavelVycudlík Jan     3084
13.Křesák VojtěchWO    3094
14.Buriánek MartinNiedermayer Ondřej     30104
15.Mandák PavelGabriel Roman         
16.Křesák VojtěchVycudlík Jan         
17.Buriánek Martin         
18.Láriš PetrNiedermayer Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Křesák Vojtěch11Gabriel Roman21
Buriánek Martin12Vycudlík Jan21
Láriš Petr11Niedermayer Ondřej03
Mandák Pavel20   
WO40WO04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline