Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. AVrchní
rozhodčí:
Panský Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horažďovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň , Klášterní ul.2, 2.zastávka tramvaj č.1 od nádraží směr SlovanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:30630:621TJ Sokol Plzeň V. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mašek Petr
Havránek Petr
 
 
Láriš Petr
Mandák Pavel
 
 
-5-9-7  0301
2.Končal Adam
Důra Matouš
 
 
Soukup Miloš
Křesák Vojtěch
 
 
-877-1093211
3.Havránek PetrLáriš Petr-7-5-2  0312
4.Důra MatoušSoukup Miloš814-88 3122
5.Končal AdamMandák Pavel359  3032
6.Mašek PetrKřesák Vojtěch-8977 3142
7.Důra MatoušLáriš Petr13-85-5-52343
8.Končal AdamSoukup Miloš658  3053
9.Mašek PetrMandák Pavel779  3063
10.Havránek PetrKřesák Vojtěch-69-10-7 1364
11.Končal AdamLáriš Petr495  3074
12.Mašek PetrSoukup Miloš-7137-953284
13.Havránek PetrMandák Pavel-2-6-7  0385
14.Důra MatoušKřesák Vojtěch-8-799-42386
15.Mašek PetrLáriš Petr755  3096
16.Havránek PetrSoukup Miloš-7-59-4 1397
17.Důra MatoušMandák Pavel-610-87-82398
18.Končal AdamKřesák Vojtěch977  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Havránek Petr04Láriš Petr22
Důra Matouš13Soukup Miloš13
Končal Adam40Mandák Pavel22
Mašek Petr40Křesák Vojtěch22



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. BVrchní
rozhodčí:
Panský Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SKUŘ Plzeň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň , Klášterní ul.2, 2.zastávka tramvaj č.1 od nádraží směr SlovanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:109:30249:413SKUŘ Plzeň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Panský Miroslav
 
 
Korbel Petr
Kubát Jan
 
 
WO    0301
2.Koutník Vojtěch
Franc Štěpán
 
 
Chodounský Martin
Peckert Daniel
 
 
-4-1189-92302
3.Panský MiroslavChodounský Martin-6-12-9  0303
4.Franc ŠtěpánPeckert Daniel4810  3013
5.Koutník VojtěchKubát Jan-6-9-3  0314
6.Korbel PetrWO    0315
7.Franc ŠtěpánChodounský Martin-5-9-3  0316
8.Koutník VojtěchPeckert Daniel610-6-6-52317
9.Kubát JanWO    0318
10.Panský MiroslavKorbel Petr910-12-6-42319
11.Koutník VojtěchChodounský Martin-8-10-4  03110
12.Peckert Daniel         
13.Panský MiroslavKubát Jan         
14.Franc ŠtěpánKorbel Petr         
15.Chodounský Martin         
16.Panský MiroslavPeckert Daniel         
17.Franc ŠtěpánKubát Jan         
18.Koutník VojtěchKorbel Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Panský Miroslav02Chodounský Martin30
Franc Štěpán11Peckert Daniel11
Koutník Vojtěch03Kubát Jan10
   Korbel Petr10
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břasy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dobřany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SOKOLOVNARozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:101:30 TJ Dobřany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Loukota Ondřej
Sedlecký Josef
 
 
Obertík Milan ml.
Říšský Pavel
 
 
     0301
2.
 
 
Dienstbier Pavel
Vohradský Marek
 
 
WO    0302
3.Loukota OndřejObertík Milan ml.     0303
4.Sedlecký JosefŘíšský Pavel     0304
5.Fišer VáclavDienstbier Pavel     1305
6.Vohradský MarekWO    0306
7.Sedlecký JosefObertík Milan ml.     0307
8.Fišer VáclavŘíšský Pavel     0308
9.Dienstbier PavelWO    0309
10.Loukota OndřejVohradský Marek     03010
11.Fišer VáclavObertík Milan ml.         
12.Říšský Pavel         
13.Loukota OndřejDienstbier Pavel         
14.Sedlecký JosefVohradský Marek         
15.Obertík Milan ml.         
16.Loukota OndřejŘíšský Pavel         
17.Sedlecký JosefDienstbier Pavel         
18.Fišer VáclavVohradský Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Loukota Ondřej02Obertík Milan ml.20
Sedlecký Josef02Říšský Pavel20
Fišer Václav02Dienstbier Pavel10
   Vohradský Marek10
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Dioss Nýřany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Stod ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TJRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1019:33 TJ Slavoj Stod A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gabriel Roman
Kabát Martin
 
 
März Tomáš
Čada Vladimír
 
 
     1301
2.Vycudlík Jan
Niedermayer Ondřej
 
 
Roch Tomáš
Kuchař Jan
 
 
     1302
3.Niedermayer OndřejMärz Tomáš     1303
4.Vycudlík JanRoch Tomáš     0304
5.Kabát MartinKuchař Jan     1305
6.Gabriel RomanČada Vladimír     3015
7.Vycudlík JanMärz Tomáš     2316
8.Kabát MartinRoch Tomáš     1317
9.Gabriel RomanKuchař Jan     1318
10.Niedermayer OndřejČada Vladimír     3128
11.Kabát MartinMärz Tomáš     0329
12.Gabriel RomanRoch Tomáš     3239
13.Niedermayer OndřejKuchař Jan     23310
14.Vycudlík JanČada Vladimír         
15.Gabriel RomanMärz Tomáš         
16.Niedermayer OndřejRoch Tomáš         
17.Vycudlík JanKuchař Jan         
18.Kabát MartinČada Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Niedermayer Ondřej12März Tomáš30
Vycudlík Jan02Roch Tomáš21
Kabát Martin03Kuchař Jan30
Gabriel Roman21Čada Vladimír02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Klatovy AVrchní
rozhodčí:
Hnojská Helena
HOSTUJÍCÍ:TJ Union Plzeň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Národních Mučedníků 185,Klatovy, tělocvična školy ZŠ Masarykova (budova se sgrafity)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1014:34 TJ Union Plzeň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kesman Karel
Nováček Karel
 
 
Kypta Michal
Duchoň Antonín
 
 
     0301
2.Zahradník Lukáš
Netrval Jan
 
 
Mezera Petr
Duchoň Roman
 
 
     3111
3.Nováček KarelKypta Michal     1312
4.Netrval JanDuchoň Antonín     0313
5.Kesman KarelMezera Petr     1314
6.Zahradník LukášDuchoň Roman     3224
7.Netrval JanKypta Michal     0325
8.Kesman KarelDuchoň Antonín     0326
9.Zahradník LukášMezera Petr     3136
10.Nováček KarelDuchoň Roman     2337
11.Kesman KarelKypta Michal     0338
12.Zahradník LukášDuchoň Antonín     0339
13.Nováček KarelMezera Petr     13310
14.Netrval JanDuchoň Roman         
15.Zahradník LukášKypta Michal         
16.Nováček KarelDuchoň Antonín         
17.Netrval JanMezera Petr         
18.Kesman KarelDuchoň Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nováček Karel03Kypta Michal30
Netrval Jan02Duchoň Antonín30
Kesman Karel03Mezera Petr21
Zahradník Lukáš21Duchoň Roman11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KOC Sušice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Union Plzeň CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnásium SušiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:34 KOC Sušice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jarab Josef
Mazura Pavel
 
 
Uhlíř Marek
Pachner Jan
 
 
     2301
2.Aschenbrenner Jan
Mazura David
 
 
Bistřický Marek
Adam Ondřej
 
 
     1302
3.Mazura DavidPachner Jan     3012
4.Jarab JosefBistřický Marek     0313
5.Aschenbrenner JanAdam Ondřej     3123
6.Mazura PavelUhlíř Marek     3033
7.Jarab JosefPachner Jan     3143
8.Aschenbrenner JanBistřický Marek     1344
9.Mazura PavelAdam Ondřej     1345
10.Mazura DavidUhlíř Marek     1346
11.Aschenbrenner JanPachner Jan     0347
12.Mazura PavelBistřický Marek     3157
13.Mazura DavidAdam Ondřej     3167
14.Jarab JosefUhlíř Marek     0368
15.Mazura PavelPachner Jan     3278
16.Mazura DavidBistřický Marek     3188
17.Jarab JosefAdam Ondřej     3198
18.Aschenbrenner JanUhlíř Marek     32108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mazura David31Pachner Jan13
Jarab Josef22Bistřický Marek22
Aschenbrenner Jan22Adam Ondřej13
Mazura Pavel31Uhlíř Marek22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline