Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. BVrchní
rozhodčí:
Panský Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horažďovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň , Klášterní ul.2, 2.zastávka tramvaj č.1 od nádraží směr SlovanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1028:36592:635TJ Sokol Horažďovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Panský Miroslav
Hofman Petr
 
 
Láriš Petr
Mandák Pavel
 
 
-6-9-8  0301
2.Koutník Vojtěch
Franc Štěpán
 
 
Soukup Miloš
Křesák Vojtěch
 
 
95-115 3111
3.Panský MiroslavLáriš Petr8-7-8-5 1312
4.Hofman PetrSoukup Miloš9-11-2-6 1313
5.Koutník VojtěchMandák Pavel-58-7-6 1314
6.Franc ŠtěpánKřesák Vojtěch-1166-1273224
7.Hofman PetrLáriš Petr1399  3034
8.Koutník VojtěchSoukup Miloš9-5-9-7 1335
9.Franc ŠtěpánMandák Pavel-899-16-52336
10.Panský MiroslavKřesák Vojtěch88-69 3146
11.Koutník VojtěchLáriš Petr-9-10-4  0347
12.Franc ŠtěpánSoukup Miloš-8410-1383257
13.Panský MiroslavMandák Pavel887  3067
14.Hofman PetrKřesák Vojtěch-7-9-5  0368
15.Franc ŠtěpánLáriš Petr678  3078
16.Panský MiroslavSoukup Miloš6-5-9-6 1379
17.Hofman PetrMandák Pavel-9-6-9  03710
18.Koutník VojtěchKřesák Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Panský Miroslav22Láriš Petr22
Hofman Petr13Soukup Miloš31
Koutník Vojtěch03Mandák Pavel31
Franc Štěpán31Křesák Vojtěch12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. AVrchní
rozhodčí:
Panský Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SKUŘ Plzeň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň , Klášterní ul.2, 2.zastávka tramvaj č.1 od nádraží směr SlovanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:32414:497SKUŘ Plzeň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mašek Petr
Pechman Petr
 
 
Korbel Petr
Kubát Jan
 
 
-810-10-10 1301
2.Havránek Petr
Důra Matouš
 
 
Chodounský Martin
Peckert Daniel
 
 
875  3011
3.Chodounský MartinWO    0312
4.Pechman PetrPeckert Daniel-8-10-6  0313
5.Důra MatoušKorbel Petr584  3023
6.Mašek PetrKubát Jan-109-7783233
7.Pechman PetrChodounský Martin-97-9-7 1334
8.Důra MatoušPeckert Daniel-4-84-7 1335
9.Mašek PetrKorbel Petr321  3045
10.Kubát JanWO    0346
11.Důra MatoušChodounský Martin-7-38-5 1347
12.Mašek PetrPeckert Daniel9134  3057
13.Korbel PetrWO    0358
14.Pechman PetrKubát Jan-14-8-4  0359
15.Mašek PetrChodounský Martin8-8-65-1023510
16.Peckert Daniel         
17.Pechman PetrKorbel Petr         
18.Důra MatoušKubát Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pechman Petr03Chodounský Martin30
Důra Matouš12Peckert Daniel21
Mašek Petr31Korbel Petr02
   Kubát Jan11
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Dioss Nýřany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dobřany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TJRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1020:34 TJ Dobřany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gabriel Roman
Kabát Martin
 
 
Obertík Milan
Vohradský Marek
 
 
     3210
2.Vycudilík Jan
Niedermayer Ondřej
 
 
Říšský Pavel
Dienstbier Pavel
 
 
     2311
3.Niedermayer OndřejObertík Milan     1312
4.Vycudilík JanVohradský Marek     0313
5.Kabát MartinŘíšský Pavel     1314
6.Gabriel RomanDienstbier Pavel     3124
7.Vycudilík JanObertík Milan     2325
8.Kabát MartinVohradský Marek     1326
9.Gabriel RomanŘíšský Pavel     1327
10.Niedermayer OndřejDienstbier Pavel     3137
11.Kabát MartinObertík Milan     2338
12.Gabriel RomanVohradský Marek     0339
13.Niedermayer OndřejŘíšský Pavel     13310
14.Vycudilík JanDienstbier Pavel         
15.Gabriel RomanObertík Milan         
16.Niedermayer OndřejVohradský Marek         
17.Vycudilík JanŘíšský Pavel         
18.Kabát MartinDienstbier Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Niedermayer Ondřej12Obertík Milan30
Vycudilík Jan02Vohradský Marek30
Kabát Martin03Říšský Pavel30
Gabriel Roman12Dienstbier Pavel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břasy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Stod ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SOKOLOVNARozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:930:34 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ineman František
Fišer Václav
 
 
Roch Tomáš
März Tomáš
 
 
     0301
2.Lehner Vladimír
Bělohlávek Luděk
 
 
Kuchař Jan
Hořan Marek
 
 
     3011
3.Lehner VladimírMärz Tomáš     3121
4.Bělohlávek LuděkRoch Tomáš     3231
5.Ineman FrantišekHořan Marek     0332
6.Fišer VáclavKuchař Jan     1333
7.Bělohlávek LuděkMärz Tomáš     1334
8.Ineman FrantišekRoch Tomáš     0335
9.Fišer VáclavHořan Marek     0336
10.Lehner VladimírKuchař Jan     3046
11.Ineman FrantišekMärz Tomáš     3256
12.Fišer VáclavRoch Tomáš     0357
13.Lehner VladimírHořan Marek     3067
14.Bělohlávek LuděkKuchař Jan     3177
15.Fišer VáclavMärz Tomáš     0378
16.Lehner VladimírRoch Tomáš     3188
17.Bělohlávek LuděkHořan Marek     3098
18.Ineman FrantišekKuchař Jan     1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lehner Vladimír40März Tomáš22
Bělohlávek Luděk31Roch Tomáš22
Ineman František13Hořan Marek22
Fišer Václav04Kuchař Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KOC Sušice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Union Plzeň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnásium SušiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:35 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jarab Josef
Mazura Pavel
 
 
Kypta Michal
Mezera Petr
 
 
     3110
2.Aschenbrenner Jan
Mazura David
 
 
Duchoň Antonín
Duchoň Roman
 
 
     2311
3.Mazura DavidKypta Michal     3221
4.Jarab JosefDuchoň Antonín     1322
5.Aschenbrenner JanMezera Petr     1323
6.Mazura PavelDuchoň Roman     3133
7.Jarab JosefKypta Michal     2334
8.Aschenbrenner JanDuchoň Antonín     3044
9.Mazura PavelMezera Petr     1345
10.Mazura DavidDuchoň Roman     2346
11.Aschenbrenner JanKypta Michal     3256
12.Mazura PavelDuchoň Antonín     3166
13.Mazura DavidMezera Petr     3076
14.Jarab JosefDuchoň Roman     3086
15.Mazura PavelKypta Michal     0387
16.Mazura DavidDuchoň Antonín     1388
17.Jarab JosefMezera Petr     3198
18.Aschenbrenner JanDuchoň Roman     2399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mazura David22Kypta Michal22
Jarab Josef22Duchoň Antonín22
Aschenbrenner Jan22Mezera Petr22
Mazura Pavel22Duchoň Roman22



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Klatovy AVrchní
rozhodčí:
Hnojská Helena
HOSTUJÍCÍ:TJ Union Plzeň CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Národních Mučedníků 185,Klatovy, tělocvična školy ZŠ Masarykova (budova se sgrafity)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1015:33 TJ Union Plzeň C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sladký Antonín
Reiser Miroslav
 
 
Uhlíř Marek
Pachner Jan
 
 
     2301
2.Zahradník Lukáš
Tománek Matyáš
 
 
Bistřický Marek
Adam Ondřej
 
 
     3111
3.Reiser MiroslavBistřický Marek     0312
4.Sladký AntonínAdam Ondřej     0313
5.Tománek MatyášUhlíř Marek     1314
6.Zahradník LukášPachner Jan     3224
7.Sladký AntonínBistřický Marek     0325
8.Tománek MatyášAdam Ondřej     0326
9.Zahradník LukášUhlíř Marek     2327
10.Reiser MiroslavPachner Jan     1328
11.Tománek MatyášBistřický Marek     2329
12.Zahradník LukášAdam Ondřej     13210
13.Reiser MiroslavUhlíř Marek     23  
14.Sladký AntonínPachner Jan     23  
15.Zahradník LukášBistřický Marek         
16.Reiser MiroslavAdam Ondřej         
17.Sladký AntonínUhlíř Marek         
18.Tománek MatyášPachner Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Reiser Miroslav02Bistřický Marek30
Sladký Antonín02Adam Ondřej30
Tománek Matyáš03Uhlíř Marek20
Zahradník Lukáš12Pachner Jan11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS