Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Klatovy AVrchní
rozhodčí:
Hnojská Helena
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Národních Mučedníků 185,Klatovy, tělocvična školy ZŠ Masarykova (budova se sgrafity)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:108:31 TJ Sokol Plzeň V. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nedoma Lukáš
Kesman Karel
 
 
Mašek Petr
Jakubec Vladimír
 
 
     0301
2.Zahradník Lukáš
Netrval Jan
 
 
Končal Adam
Důra Matouš
 
 
     1302
3.Kesman KarelMašek Petr     0303
4.Nedoma LukášKončal Adam     0304
5.Netrval JanDůra Matouš     0305
6.Zahradník LukášPechman Petr     3115
7.Nedoma LukášMašek Petr     0316
8.Netrval JanJakubec Vladimír     1317
9.Zahradník LukášDůra Matouš     2318
10.Kesman KarelPechman Petr     1319
11.Netrval JanMašek Petr     03110
12.Zahradník LukášJakubec Vladimír98   20  
13.Kesman KarelDůra Matouš         
14.Nedoma LukášPechman Petr         
15.Zahradník LukášMašek Petr         
16.Kesman KarelJakubec Vladimír         
17.Nedoma LukášDůra Matouš         
18.Netrval JanPechman Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kesman Karel02Mašek Petr30
Nedoma Lukáš02Končal Adam10
Netrval Jan03Důra Matouš20
Zahradník Lukáš11Pechman Petr11
   Jakubec Vladimír10



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KOC Sušice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnásium SušiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:27 KOC Sušice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Aschenbrenner Jan
Mazura David
 
 
Franc Štěpán
Koutník Vojtěch
 
 
     3210
2.Jarab Josef
Mazura Pavel
 
 
Panský Miroslav
Hofman Petr
 
 
     1311
3.Mazura DavidFranc Štěpán     3021
4.Jarab JosefKoutník Vojtěch     3131
5.Aschenbrenner JanPanský Miroslav     2332
6.Mazura PavelHofman Petr     3142
7.Jarab JosefFranc Štěpán     2343
8.Aschenbrenner JanKoutník Vojtěch     3153
9.Mazura PavelPanský Miroslav     3063
10.Mazura DavidHofman Petr     3273
11.Aschenbrenner JanFranc Štěpán     0374
12.Mazura PavelKoutník Vojtěch     3084
13.Mazura DavidPanský Miroslav     1385
14.Jarab JosefHofman Petr     3195
15.Mazura PavelFranc Štěpán     2396
16.Mazura DavidKoutník Vojtěch     31106
17.Jarab JosefPanský Miroslav         
18.Aschenbrenner JanHofman Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mazura David31Franc Štěpán31
Jarab Josef21Koutník Vojtěch04
Aschenbrenner Jan12Panský Miroslav21
Mazura Pavel31Hofman Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Union Plzeň BVrchní
rozhodčí:
Pinta Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břasy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:39681:702nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mezera Petr
Kypta Michal
 
 
Jůza Jaroslav
Bělohlávek Luděk
 
 
79-412 3110
2.Duchoň Antonín
Duchoň Roman
 
 
Jícha Pavel
Pták Luboš
 
 
-4139-863220
3.Duchoň AntonínJůza Jaroslav-2-67-9 1321
4.Duchoň RomanJícha Pavel-5-3-3  0322
5.Mezera PetrBělohlávek Luděk-79-7563232
6.Kypta MichalPták Luboš2-10-911-52333
7.Duchoň RomanJůza Jaroslav-12-7-2  0334
8.Mezera PetrJícha Pavel-799-8-92335
9.Kypta MichalBělohlávek Luděk-5-4137-62336
10.Duchoň AntonínPták Luboš82-94 3146
11.Mezera PetrJůza Jaroslav-5-5-9  0347
12.Kypta MichalJícha Pavel95-89 3157
13.Duchoň AntonínBělohlávek Luděk6-768 3167
14.Duchoň RomanPták Luboš-578-693277
15.Kypta MichalJůza Jaroslav-9674 3187
16.Duchoň AntonínJícha Pavel7-7-95-62388
17.Duchoň RomanBělohlávek Luděk-7-93-7 1389
18.Mezera PetrPták Luboš6-9115 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Duchoň Antonín22Jůza Jaroslav31
Duchoň Roman13Jícha Pavel31
Mezera Petr22Bělohlávek Luděk22
Kypta Michal22Pták Luboš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Union Plzeň CVrchní
rozhodčí:
Pinta Petr
HOSTUJÍCÍ:Dioss Nýřany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:14 TJ Union Plzeň C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adam Ondřej
Bistřický Marek
 
 
Gabriel Roman
Vycudilík Jan
 
 
     3110
2.Uhlíř Marek
Panzer Tomáš
 
 

 
 
WO    3020
3.Uhlíř MarekGabriel Roman     3230
4.Panzer TomášVycudilík Jan     1331
5.Adam OndřejKabát Martin     3041
6.Bistřický MarekWO    3051
7.Panzer TomášGabriel Roman     0352
8.Adam OndřejVycudilík Jan     3162
9.Bistřický MarekKabát Martin     3072
10.Uhlíř MarekWO    3082
11.Adam OndřejGabriel Roman     3292
12.Bistřický MarekVycudilík Jan     32102
13.Uhlíř MarekKabát Martin         
14.Panzer Tomáš         
15.Bistřický MarekGabriel Roman         
16.Uhlíř MarekVycudilík Jan         
17.Panzer TomášKabát Martin         
18.Adam Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Uhlíř Marek10Gabriel Roman12
Panzer Tomáš02Vycudilík Jan12
Adam Ondřej30Kabát Martin02
Bistřický Marek20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dobřany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horažďovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Tyršova 728Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:639:25 TJ Dobřany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malý Josef
Obertík Milan
 
 
Láriš Petr
Mandák Pavel
 
 
     3010
2.Vohradský Marek
Vladyka Jakub
 
 
Křesák Vojtěch
Soukup Miloš
 
 
     2311
3.Vohradský MarekLáriš Petr     3121
4.Malý JosefSoukup Miloš     2322
5.Vladyka JakubMandák Pavel     3132
6.Obertík MilanKřesák Vojtěch     3042
7.Malý JosefLáriš Petr     1343
8.Vladyka JakubSoukup Miloš     3253
9.Obertík MilanMandák Pavel     3063
10.Vohradský MarekKřesák Vojtěch     3273
11.Vladyka JakubLáriš Petr     2374
12.Obertík MilanSoukup Miloš     3084
13.Vohradský MarekMandák Pavel     3094
14.Malý JosefKřesák Vojtěch     0395
15.Obertík MilanLáriš Petr     2396
16.Vohradský MarekSoukup Miloš     31106
17.Malý JosefMandák Pavel     13  
18.Vladyka JakubKřesák Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vohradský Marek40Láriš Petr31
Malý Josef03Soukup Miloš13
Vladyka Jakub21Mandák Pavel03
Obertík Milan31Křesák Vojtěch12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Stod AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKUŘ Plzeň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna StodRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1022:35481:562SKUŘ Plzeň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.März Tomáš
Hořan Marek
 
 
Chodounský Martin
Šlehofer Stanislav ml.
 
 
6-137-1-92301
2.Roch Tomáš
Čada Vladimír
 
 
Korbel Petr
Kubát Jan
 
 
-99-99-112302
3.Roch TomášChodounský Martin-1011-6-8 1303
4.Čada VladimírŠlehofer Stanislav ml.-8-7-5  0304
5.Hořan MarekKorbel Petr9-93-8-72305
6.März TomášKubát Jan9-8-85113215
7.Čada VladimírChodounský Martin-9-9-3  0316
8.Hořan MarekŠlehofer Stanislav ml.9-6-7-4 1317
9.März TomášKorbel Petr9-49-893227
10.Roch TomášKubát Jan954  3037
11.Hořan MarekChodounský Martin9-7-6-7 1338
12.März Tomᚊlehofer Stanislav ml.6-6116 3148
13.Roch TomášKorbel Petr5-6-9-6 1349
14.Čada VladimírKubát JanWO    03410
15.März TomášChodounský Martin         
16.Roch Tomᚊlehofer Stanislav ml.         
17.Čada VladimírKorbel Petr         
18.Hořan MarekKubát Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Roch Tomáš12Chodounský Martin30
Čada Vladimír02Šlehofer Stanislav ml.21
Hořan Marek03Korbel Petr21
März Tomáš30Kubát Jan02
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS