Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KOC Sušice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnásium SušiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1019:31 TJ Sokol Plzeň V. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Leipelt Lukáš
Mazura David
 
 
Důra Matouš
Pechman Petr
 
 
     2301
2.Jarab Josef
Vítovec Miroslav
 
 
Mašek Petr
Jakubec Vladimír
 
 
     0302
3.Mazura DavidMašek Petr     2303
4.Vítovec MiroslavJakubec Vladimír     0304
5.Leipelt LukášDůra Matouš     1305
6.Jarab JosefPechman Petr     2306
7.Vítovec MiroslavMašek PetrWO    3016
8.Leipelt LukášJakubec Vladimír     2317
9.Jarab JosefDůra Matouš     0318
10.Mazura DavidPechman Petr     3128
11.Leipelt LukášMašek PetrWO    3038
12.Jarab JosefJakubec Vladimír     1339
13.Mazura DavidDůra Matouš     03310
14.Vítovec MiroslavPechman Petr         
15.Jarab JosefMašek Petr         
16.Mazura DavidJakubec Vladimír         
17.Vítovec MiroslavDůra Matouš         
18.Leipelt LukášPechman Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mazura David12Mašek Petr10
Vítovec Miroslav01Jakubec Vladimír30
Leipelt Lukáš02Důra Matouš30
Jarab Josef03Pechman Petr11
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Klatovy AVrchní
rozhodčí:
Hnojská Helena
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Národních Mučedníků 185,Klatovy, tělocvična školy ZŠ Masarykova (budova se sgrafity)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:39 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Netrval Jan
Tománek Matyáš
 
 
Koutník Vojtěch
Franc Štěpán
 
 
     1301
2.Kovářík Matěj
Zahradník Lukáš
 
 
Panský Miroslav
Hofman Petr
 
 
     3111
3.Tománek MatyášFranc Štěpán     0312
4.Netrval JanKoutník Vojtěch     1313
5.Zahradník LukášPanský Miroslav     3123
6.Kovářík MatějHofman Petr     3133
7.Netrval JanFranc Štěpán     0334
8.Zahradník LukášKoutník Vojtěch     3144
9.Kovářík MatějPanský Miroslav     3254
10.Tománek MatyášHofman Petr     1355
11.Zahradník LukášFranc Štěpán     1356
12.Kovářík MatějKoutník Vojtěch     3166
13.Tománek MatyášPanský Miroslav     3276
14.Netrval JanHofman Petr     3186
15.Kovářík MatějFranc Štěpán     0387
16.Tománek MatyášKoutník Vojtěch     1388
17.Netrval JanPanský Miroslav     1389
18.Zahradník LukášHofman Petr     3299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tománek Matyáš13Franc Štěpán40
Netrval Jan13Koutník Vojtěch22
Zahradník Lukáš31Panský Miroslav13
Kovářík Matěj31Hofman Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Union Plzeň CVrchní
rozhodčí:
Pinta Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břasy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:35 TJ Sokol Břasy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adam Ondřej
Závora Adam
 
 
Lehner Vladimír
Jícha Pavel
 
 
     3210
2.Uhlíř Marek
Korecký Filip
 
 
Jůza Jaroslav
Bělohlávek Luděk
 
 
     1311
3.Uhlíř MarekLehner Vladimír     3221
4.Korecký FilipJícha Pavel     0322
5.Závora AdamJůza Jaroslav     1323
6.Adam OndřejBělohlávek Luděk     3033
7.Korecký FilipLehner Vladimír     0334
8.Závora AdamJícha Pavel     3144
9.Adam OndřejJůza Jaroslav     0345
10.Uhlíř MarekBělohlávek Luděk     3055
11.Závora AdamLehner Vladimír     1356
12.Adam OndřejJícha Pavel     0357
13.Uhlíř MarekJůza Jaroslav     1358
14.Korecký FilipBělohlávek Luděk     2359
15.Adam OndřejLehner Vladimír     13510
16.Uhlíř MarekJícha Pavel         
17.Korecký FilipJůza Jaroslav         
18.Závora AdamBělohlávek Luděk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Uhlíř Marek21Lehner Vladimír31
Korecký Filip03Jícha Pavel21
Závora Adam12Jůza Jaroslav30
Adam Ondřej13Bělohlávek Luděk12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Union Plzeň BVrchní
rozhodčí:
Pinta Petr
HOSTUJÍCÍ:Dioss Nýřany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:15450:331TJ Union Plzeň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mezera Petr
Kypta Michal
 
 
Gabriel Roman
Kabát Martin
 
 
-686-973210
2.Duchoň Antonín
Duchoň Roman
 
 
Vycudilík Jan
 
 
WO    3020
3.Duchoň AntonínGabriel Roman59-97 3130
4.Duchoň RomanKabát Martin-78-5-5 1331
5.Mezera PetrVycudilík Jan96-97 3141
6.Kypta MichalWO    3051
7.Duchoň RomanGabriel Roman-7-3-4  0352
8.Mezera PetrKabát Martin-11-99983262
9.Kypta MichalVycudilík Jan797  3072
10.Duchoň AntonínWO    3082
11.Mezera PetrGabriel Roman9-106-1083292
12.Kypta MichalKabát Martin-5927 31102
13.Duchoň AntonínVycudilík Jan         
14.Duchoň Roman         
15.Kypta MichalGabriel Roman         
16.Duchoň AntonínKabát Martin         
17.Duchoň RomanVycudilík Jan         
18.Mezera Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Duchoň Antonín10Gabriel Roman12
Duchoň Roman02Kabát Martin12
Mezera Petr30Vycudilík Jan02
Kypta Michal20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Stod AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horažďovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna StodRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:34 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.März Tomáš
Hořan Marek
 
 
Láriš Petr
Mandák Pavel
 
 
     2301
2.Roch Tomáš
Kuchař Jan
 
 
Soukup Miloš
Křesák Vojtěch
 
 
     1302
3.Roch TomášLáriš Petr     0303
4.Kuchař JanSoukup Miloš     3213
5.Hořan MarekMandák Pavel     3223
6.März TomášKřesák Vojtěch     3033
7.Kuchař JanLáriš Petr     2334
8.Hořan MarekSoukup Miloš     0335
9.März TomášMandák Pavel     3045
10.Roch TomášKřesák Vojtěch     3055
11.Hořan MarekLáriš Petr     1356
12.März TomášSoukup Miloš     3166
13.Roch TomášMandák Pavel     3076
14.Kuchař JanKřesák Vojtěch     3286
15.März TomášLáriš Petr     2387
16.Roch TomášSoukup Miloš     2388
17.Kuchař JanMandák Pavel     3098
18.Hořan MarekKřesák Vojtěch     2399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Roch Tomáš22Láriš Petr40
Kuchař Jan31Soukup Miloš22
Hořan Marek13Mandák Pavel04
März Tomáš31Křesák Vojtěch13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dobřany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKUŘ Plzeň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Tyršova 728Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:930:37 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malý Josef
Obertík Milan
 
 
Chodounský Martin
Šlehofer Stanislav ml.
 
 
     1301
2.Vohradský Marek
Vladyka Jakub
 
 
Korbel Petr
Kubát Jan
 
 
     3211
3.Vohradský MarekChodounský Martin     3221
4.Malý JosefŠlehofer Stanislav ml.     0322
5.Vladyka JakubKorbel Petr     0323
6.Obertík MilanKubát Jan     3033
7.Malý JosefChodounský Martin     0334
8.Vladyka JakubŠlehofer Stanislav ml.     1335
9.Obertík MilanKorbel Petr     0336
10.Vohradský MarekKubát Jan     3146
11.Vladyka JakubChodounský Martin     1347
12.Obertík MilanŠlehofer Stanislav ml.     3157
13.Vohradský MarekKorbel Petr     3267
14.Malý JosefKubát Jan     0368
15.Obertík MilanChodounský Martin     3178
16.Vohradský MarekŠlehofer Stanislav ml.     3088
17.Malý JosefKorbel Petr     0389
18.Vladyka JakubKubát Jan     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vohradský Marek40Chodounský Martin22
Malý Josef04Šlehofer Stanislav ml.22
Vladyka Jakub13Korbel Petr31
Obertík Milan31Kubát Jan13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS