Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. BVrchní
rozhodčí:
Kůs Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Dobřany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2, Druhá stanice tramvaje č. 1, směr Slovany od hl. nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1019:31451:502TJ Dobřany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Franc Štěpán
Koutník Vojtěch
 
 
Říšský Pavel
Vladyka Jakub
 
 
-78-813-22301
2.Panský Miroslav
Tran Duc Martin Lam
 
 
Obertík Milan
Vohradský Marek
 
 
-8-7-8  0302
3.Tran Duc Martin LamObertík Milan-11-8-7  0303
4.Panský MiroslavVohradský Marek-910-7-3 1304
5.Franc ŠtěpánŘíšský Pavel8-88-8-62305
6.Koutník VojtěchVladyka Jakub-6-76-7 1306
7.Panský MiroslavObertík Milan-129-97-92307
8.Franc ŠtěpánVohradský Marek977  3017
9.Koutník VojtěchŘíšský Pavel7-7-12-9 1318
10.Tran Duc Martin LamVladyka Jakub-289-8-112319
11.Franc ŠtěpánObertík Milan5-789 3129
12.Koutník VojtěchVohradský Marek-83-710-823210
13.Tran Duc Martin LamŘíšský Pavel         
14.Panský MiroslavVladyka Jakub         
15.Koutník VojtěchObertík Milan         
16.Tran Duc Martin LamVohradský Marek         
17.Panský MiroslavŘíšský Pavel         
18.Franc ŠtěpánVladyka Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Tran Duc Martin Lam02Obertík Milan21
Panský Miroslav02Vohradský Marek21
Franc Štěpán21Říšský Pavel20
Koutník Vojtěch03Vladyka Jakub20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Stod ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2, Druhá stanice tramvaje č. 1, směr Slovany od hl. nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:5 TJ Sokol Plzeň V. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jakubec Vladimír
Mašek Petr
 
 
Hořan Marek
März Tomáš
 
 
     3010
2.Končal Adam
Reichert Tomáš
 
 
Roch Tomáš
Kuchař Jan
 
 
     3020
3.Jakubec VladimírRoch Tomáš     3130
4.Reichert TomášKuchař Jan     3140
5.Mašek PetrHořan Marek     3150
6.Končal AdamMärz Tomáš     3160
7.Reichert TomášRoch Tomáš     3070
8.Mašek PetrKuchař Jan     3080
9.Končal AdamHořan Marek     3090
10.Jakubec VladimírMärz Tomáš     31100
11.Mašek PetrRoch Tomáš         
12.Končal AdamKuchař Jan         
13.Jakubec VladimírHořan Marek         
14.Reichert TomášMärz Tomáš         
15.Končal AdamRoch Tomáš         
16.Jakubec VladimírKuchař Jan         
17.Reichert TomášHořan Marek         
18.Mašek PetrMärz Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jakubec Vladimír20Roch Tomáš02
Reichert Tomáš20Kuchař Jan02
Mašek Petr20Hořan Marek02
Končal Adam20März Tomáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKUŘ Plzeň AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Union Plzeň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hankova 9, Plzeň (KP)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 15:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:6 SKUŘ Plzeň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chodounský Martin
Šlehofer Stanislav ml.
 
 

 
 
WO    3010
2.Kubát Jan
Korbel Petr
 
 
Kypta Michal
Duchoň Antonín
 
 
     3120
3.Šlehofer Stanislav ml.Kypta Michal     3030
4.Korbel PetrDuchoň Antonín     3040
5.Kubát JanMezera Petr     3150
6.Chodounský MartinWO    3060
7.Korbel PetrKypta Michal     3270
8.Kubát JanDuchoň Antonín     3180
9.Chodounský MartinMezera Petr     3190
10.Šlehofer Stanislav ml.WO    30100
11.Kubát JanKypta Michal     30  
12.Chodounský MartinDuchoň Antonín         
13.Šlehofer Stanislav ml.Mezera Petr         
14.Korbel Petr         
15.Chodounský MartinKypta Michal         
16.Šlehofer Stanislav ml.Duchoň Antonín         
17.Korbel PetrMezera Petr         
18.Kubát Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Šlehofer Stanislav ml.10Kypta Michal02
Korbel Petr20Duchoň Antonín02
Kubát Jan20Mezera Petr02
Chodounský Martin10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Dioss Nýřany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Klatovy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TJRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:29 Dioss Nýřany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Makoň Zdeněk ml.
Vycudilík Jan
 
 
Zahradník Lukáš
Netrval Jan
 
 
     3010
2.Gabriel Roman
Kabát Martin
 
 
Javorský Daniel
Nedoma Lukáš
 
 
     3120
3.Vycudilík JanJavorský Daniel     3230
4.Makoň Zdeněk ml.Netrval Jan     3240
5.Kabát MartinZahradník Lukáš     2341
6.Gabriel RomanNedoma Lukáš     0342
7.Makoň Zdeněk ml.Javorský Daniel     2343
8.Kabát MartinNetrval Jan     3053
9.Gabriel RomanZahradník Lukáš     1354
10.Vycudilík JanNedoma Lukáš     3064
11.Kabát MartinJavorský Daniel     3074
12.Gabriel RomanNetrval Jan     3184
13.Vycudilík JanZahradník Lukáš     0385
14.Makoň Zdeněk ml.Nedoma Lukáš     3295
15.Gabriel RomanJavorský Daniel     1396
16.Vycudilík JanNetrval Jan     1397
17.Makoň Zdeněk ml.Zahradník Lukáš     30107
18.Kabát MartinNedoma Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vycudilík Jan22Javorský Daniel22
Makoň Zdeněk ml.31Netrval Jan13
Kabát Martin21Zahradník Lukáš31
Gabriel Roman13Nedoma Lukáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břasy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KOC Sušice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna BřasyRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:15Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:24 TJ Sokol Břasy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bělohlávek Luděk
Jůza Jaroslav
 
 
Mazura David
Aschenbrenner Jan
 
 
     3210
2.Jícha Pavel
Lehner Vladimír
 
 
Mazura Pavel
Jarab Josef
 
 
     3120
3.Lehner VladimírMazura Pavel     3030
4.Jícha PavelAschenbrenner Jan     0331
5.Bělohlávek LuděkJarab Josef     0332
6.Jůza JaroslavMazura David     3042
7.Jícha PavelMazura Pavel     2343
8.Bělohlávek LuděkAschenbrenner Jan     3153
9.Jůza JaroslavJarab Josef     3163
10.Lehner VladimírMazura David     3273
11.Bělohlávek LuděkMazura Pavel     2374
12.Jůza JaroslavAschenbrenner Jan     3184
13.Lehner VladimírJarab Josef     3094
14.Jícha PavelMazura David     1395
15.Jůza JaroslavMazura Pavel     31105
16.Lehner VladimírAschenbrenner Jan         
17.Jícha PavelJarab Josef         
18.Bělohlávek LuděkMazura David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lehner Vladimír30Mazura Pavel22
Jícha Pavel03Aschenbrenner Jan12
Bělohlávek Luděk12Jarab Josef12
Jůza Jaroslav40Mazura David12

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS