Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břasy AVrchní
rozhodčí:
Pták Luboš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. BRozhodčí:Pták Luboš
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:18 TJ Sokol Břasy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bělohlávek Luděk
Pták Luboš
 
 
Havlíček Stanislav
Panský Miroslav
 
 
     1301
2.Jícha Pavel
Jůza Jaroslav
 
 
Koutník Vojtěch
Hofman Petr
 
 
     3111
3.Pták LubošHofman Petr     3021
4.Jůza JaroslavKoutník Vojtěch     3131
5.Bělohlávek LuděkPanský Miroslav     3141
6.Jícha PavelHavlíček Stanislav     3151
7.Jůza JaroslavHofman Petr     3061
8.Bělohlávek LuděkKoutník Vojtěch     3071
9.Jícha PavelPanský Miroslav     3181
10.Pták LubošHavlíček Stanislav     1382
11.Bělohlávek LuděkHofman Petr     2383
12.Jícha PavelKoutník Vojtěch     3093
13.Pták LubošPanský MiroslavWO    0394
14.Jůza JaroslavHavlíček Stanislav     31104
15.Jícha PavelHofman Petr         
16.Pták LubošKoutník Vojtěch         
17.Jůza JaroslavPanský Miroslav         
18.Bělohlávek LuděkHavlíček Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pták Luboš11Hofman Petr12
Jůza Jaroslav30Koutník Vojtěch03
Bělohlávek Luděk21Panský Miroslav02
Jícha Pavel30Havlíček Stanislav12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Dioss Nýřany AVrchní
rozhodčí:
Gabriel Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TJ DIOSSRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:106:30 TJ Sokol Plzeň V. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gabriel Roman
Janda Vladimír
 
 
Mašek Petr
Pechman Petr
 
 
     1301
2.Makoň Zdeněk ml.
Vycudilík Jan
 
 
Důra Matouš
Končal Adam
 
 
     1302
3.Janda VladimírMašek Petr     0303
4.Vycudilík JanKončal Adam     0304
5.Makoň Zdeněk ml.Důra Matouš     2305
6.Gabriel RomanPechman Petr     0306
7.Vycudilík JanMašek Petr     2307
8.Makoň Zdeněk ml.Končal Adam     0308
9.Gabriel RomanDůra Matouš     0309
10.Janda VladimírPechman Petr     03010
11.Makoň Zdeněk ml.Mašek Petr         
12.Gabriel RomanKončal Adam         
13.Janda VladimírDůra Matouš         
14.Vycudilík JanPechman Petr         
15.Gabriel RomanMašek Petr         
16.Janda VladimírKončal Adam         
17.Vycudilík JanDůra Matouš         
18.Makoň Zdeněk ml.Pechman Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Janda Vladimír02Mašek Petr20
Vycudilík Jan02Končal Adam20
Makoň Zdeněk ml.02Důra Matouš20
Gabriel Roman02Pechman Petr20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horažďovice AVrchní
rozhodčí:
Mandák Pavel
HOSTUJÍCÍ:KOC Sušice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Horažďovice,Tyršova 352Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 15:30 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:12 TJ Sokol Horažďovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Láriš Petr
Mandák Pavel
 
 
Mazura David
Aschenbrenner Jan
 
 
     3110
2.Soukup Miloš
Křesák Vojtěch
 
 
Mazura Pavel
Jarab Josef
 
 
     0311
3.Soukup MilošMazura Pavel     3121
4.Křesák VojtěchJarab Josef     3031
5.Mandák PavelMazura David     3141
6.Láriš PetrAschenbrenner Jan     3051
7.Křesák VojtěchMazura Pavel     2352
8.Mandák PavelJarab Josef     3062
9.Láriš PetrMazura David     3172
10.Soukup MilošAschenbrenner Jan     3182
11.Mandák PavelMazura Pavel     3192
12.Láriš PetrJarab Josef     30102
13.Soukup MilošMazura David         
14.Křesák VojtěchAschenbrenner Jan         
15.Láriš PetrMazura Pavel         
16.Soukup MilošJarab Josef         
17.Křesák VojtěchMazura David         
18.Mandák PavelAschenbrenner Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Soukup Miloš20Mazura Pavel12
Křesák Vojtěch11Jarab Josef03
Mandák Pavel30Mazura David02
Láriš Petr30Aschenbrenner Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKUŘ Plzeň AVrchní
rozhodčí:
Korbel Petr
HOSTUJÍCÍ:KST Klatovy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hankova 9, PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 15:30 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
18:02Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:16 SKUŘ Plzeň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubát Jan
Korbel Petr
 
 
Kovářík Matěj
Javorský Daniel
 
 
     3010
2.Šlehofer Stanislav ml.
Chodounský Martin
 
 
Zahradník Lukáš
Netrval Jan
 
 
     3020
3.Šlehofer Stanislav ml.Javorský Daniel     3130
4.Korbel PetrKovářík Matěj     1331
5.Kubát JanZahradník Lukáš     3141
6.Chodounský MartinNetrval Jan     3051
7.Korbel PetrJavorský Daniel     1352
8.Kubát JanKovářík Matěj     1353
9.Chodounský MartinZahradník Lukáš     3063
10.Šlehofer Stanislav ml.Netrval Jan     3073
11.Kubát JanJavorský Daniel     3283
12.Chodounský MartinKovářík Matěj     2384
13.Šlehofer Stanislav ml.Zahradník Lukáš     3094
14.Korbel PetrNetrval Jan     30104
15.Chodounský MartinJavorský Daniel     30  
16.Šlehofer Stanislav ml.Kovářík Matěj         
17.Korbel PetrZahradník Lukáš         
18.Kubát JanNetrval Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šlehofer Stanislav ml.30Javorský Daniel12
Korbel Petr12Kovářík Matěj30
Kubát Jan21Zahradník Lukáš03
Chodounský Martin21Netrval Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dobřany AVrchní
rozhodčí:
Vohradský Marek
HOSTUJÍCÍ:TJ Union Plzeň CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TJ Dobřany, Tyršova 728Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:12 TJ Dobřany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Říšský Pavel
Obertík Milan
 
 
Bistřický Marek
Adam Ondřej
 
 
     0301
2.Vohradský Marek
Vladyka Jakub
 
 
Závora Adam
Grus Matěj
 
 
     3111
3.Vladyka JakubBistřický Marek     3021
4.Vohradský MarekGrus Matěj     1322
5.Říšský PavelZávora Adam     3132
6.Obertík MilanAdam Ondřej     3042
7.Vohradský MarekBistřický Marek     3152
8.Říšský PavelGrus Matěj     3062
9.Obertík MilanZávora Adam     3172
10.Vladyka JakubAdam Ondřej     3082
11.Říšský PavelBistřický Marek     3192
12.Obertík MilanGrus Matěj     31102
13.Vladyka JakubZávora Adam         
14.Vohradský MarekAdam Ondřej         
15.Obertík MilanBistřický Marek         
16.Vladyka JakubGrus Matěj         
17.Vohradský MarekZávora Adam         
18.Říšský PavelAdam Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vladyka Jakub20Bistřický Marek03
Vohradský Marek11Grus Matěj12
Říšský Pavel30Závora Adam02
Obertík Milan30Adam Ondřej02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Stod AVrchní
rozhodčí:
Roch Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Union Plzeň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna StodRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1023:36492:584TJ Union Plzeň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.März Tomáš
Rauner Václav
 
 
Macháček Radek
Mezera Petr
 
 
-8-5-7  0301
2.Roch Tomáš
Hořan Marek
 
 
Kypta Michal
Duchoň Roman
 
 
-10966 3111
3.Hořan MarekMacháček Radek-6-4-2  0312
4.März TomášMezera Petr-864-8103222
5.Rauner VáclavKypta Michal-9-4-6  0323
6.Roch TomášDuchoň Roman-97-6-9 1324
7.März TomášMacháček Radek-8-2-9  0325
8.Rauner VáclavMezera Petr-47-10-7 1326
9.Roch TomášKypta Michal9-6-7-9 1327
10.Hořan MarekDuchoň Roman8148  3037
11.Súkeník ZdeněkMacháček Radek-4-4-5  0338
12.Roch TomášMezera Petr-8795 3148
13.Hořan MarekKypta Michal-4-99-1 1349
14.März TomášDuchoň Roman-313612 3159
15.Roch TomášMacháček Radek59-37 3169
16.Hořan MarekMezera Petr9-3-10-9 13610
17.März TomášKypta Michal-5-88  12  
18.Súkeník ZdeněkDuchoň Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hořan Marek13Macháček Radek31
März Tomáš21Mezera Petr22
Rauner Václav02Kypta Michal30
Roch Tomáš22Duchoň Roman12
Súkeník Zdeněk01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS