Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. AVrchní
rozhodčí:
Panský Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Union Plzeň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2, Druhá stanice tramvaje č. 1, směr Slovany od hl. nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:336:17541:441TJ Sokol Plzeň V. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jakubec Vladimír
Pechman Petr
 
 
Kypta Michal
Mezera Petr
 
 
-109810 3110
2.Důra Matouš
Končal Adam
 
 
Duchoň Roman
Duchoň Antonín
 
 
10129  3020
3.Důra MatoušDuchoň Roman897  3030
4.Končal AdamMezera Petr946  3040
5.Pechman PetrDuchoň Antonín-4-97573250
6.Mašek PetrKypta Michal-109-101-82351
7.Končal AdamDuchoň Roman624  3061
8.Pechman PetrMezera Petr-9789 3171
9.Mašek PetrDuchoň Antonín3-1492 3181
10.Důra MatoušKypta Michal-1451-6-82382
11.Pechman PetrDuchoň Roman-6-986-32383
12.Mašek PetrMezera Petr86-85 3193
13.Důra MatoušDuchoň Antonín-569-7732103
14.Končal AdamKypta Michal         
15.Mašek PetrDuchoň Roman         
16.Důra MatoušMezera Petr         
17.Končal AdamDuchoň Antonín         
18.Pechman PetrKypta Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Důra Matouš21Duchoň Roman12
Končal Adam20Mezera Petr03
Pechman Petr21Duchoň Antonín03
Mašek Petr21Kypta Michal20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. BVrchní
rozhodčí:
Panský Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Union Plzeň CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň , Klášterní ul.2, 2.zastávka tramvaj č.1 od nádraží směr SlovanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:19Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:36 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koutník Vojtěch
Hofman Petr
 
 
Grus Matěj
Závora Adam
 
 
     2301
2.Havlíček Stanislav
Panský Miroslav
 
 
Bistřický Marek
Adam Ondřej
 
 
     3111
3.Hofman PetrBistřický Marek     2312
4.Havlíček StanislavAdam Ondřej     1313
5.Koutník VojtěchGrus Matěj     0314
6.Panský MiroslavZávora Adam     3124
7.Havlíček StanislavBistřický Marek     1325
8.Koutník VojtěchAdam Ondřej     3135
9.Panský MiroslavGrus Matěj     1336
10.Hofman PetrZávora Adam     3146
11.Koutník VojtěchBistřický Marek     3256
12.Panský MiroslavAdam OndřejWO    0357
13.Hofman PetrGrus Matěj     3167
14.Havlíček StanislavZávora Adam     3177
15.Panský MiroslavBistřický MarekWO    0378
16.Hofman PetrAdam Ondřej     3188
17.Havlíček StanislavGrus Matěj     1389
18.Koutník VojtěchZávora Adam     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hofman Petr31Bistřický Marek21
Havlíček Stanislav13Adam Ondřej12
Koutník Vojtěch31Grus Matěj31
Panský Miroslav11Závora Adam04
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Klatovy AVrchní
rozhodčí:
Hnojská Helena
HOSTUJÍCÍ:TJ Dobřany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Národních Mučedníků 185,Klatovy, tělocvična školy ZŠ Masarykova (budova se sgrafity)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1019:36 TJ Dobřany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovářík Matěj
Javorský Daniel
 
 
Vladyka Jakub
Vohradský Marek
 
 
     3210
2.Zahradník Lukáš
Netrval Jan
 
 
Říšský Pavel
Obertík Milan
 
 
     1311
3.Zahradník LukášObertík Milan     0312
4.Netrval JanŘíšský Pavel     1313
5.Kovářík MatějVohradský Marek     3223
6.Javorský DanielVladyka Jakub     2324
7.Netrval JanObertík Milan     0325
8.Kovářík MatějŘíšský Pavel     3235
9.Javorský DanielVohradský Marek     0336
10.Zahradník LukášVladyka Jakub     2337
11.Kovářík MatějObertík Milan     1338
12.Javorský DanielŘíšský Pavel     1339
13.Zahradník LukášVohradský Marek     23310
14.Netrval JanVladyka Jakub         
15.Javorský DanielObertík Milan         
16.Zahradník LukášŘíšský Pavel         
17.Netrval JanVohradský Marek         
18.Kovářík MatějVladyka Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zahradník Lukáš03Obertík Milan30
Netrval Jan02Říšský Pavel21
Kovářík Matěj21Vohradský Marek21
Javorský Daniel03Vladyka Jakub20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KOC Sušice AVrchní
rozhodčí:
Mazura Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Stod ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium SušiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:27 KOC Sušice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jarab Josef
Mazura Pavel
 
 
März Tomáš
Hořan Marek
 
 
     3210
2.Aschenbrenner Jan
Mazura David
 
 
Roch Tomáš
Kuchař Jan
 
 
     3020
3.Mazura DavidRoch Tomáš     1321
4.Jarab JosefMärz Tomáš     0322
5.Aschenbrenner JanKuchař Jan     3232
6.Mazura PavelHořan Marek     3142
7.Jarab JosefRoch Tomáš     3152
8.Aschenbrenner JanMärz Tomáš     3162
9.Mazura PavelKuchař Jan     0363
10.Mazura DavidHořan Marek     3073
11.Aschenbrenner JanRoch Tomáš     1374
12.Mazura PavelMärz Tomáš     1375
13.Mazura DavidKuchař Jan     3085
14.Jarab JosefHořan Marek     2386
15.Mazura PavelRoch Tomáš     3196
16.Mazura DavidMärz Tomáš     31106
17.Jarab JosefKuchař Jan         
18.Aschenbrenner JanHořan Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mazura David31Roch Tomáš22
Jarab Josef12März Tomáš22
Aschenbrenner Jan21Kuchař Jan12
Mazura Pavel22Hořan Marek12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břasy AVrchní
rozhodčí:
Somolík Miloš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horažďovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna BřasyRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:28 TJ Sokol Břasy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jícha Pavel
Lehner Vladimír
 
 
Křesák Vojtěch
Soukup Miloš
 
 
     0301
2.Jůza Jaroslav
Pták Luboš
 
 
Mandák Pavel
Láriš Petr
 
 
     0302
3.Jícha PavelLáriš Petr     3112
4.Jůza JaroslavMandák Pavel     3122
5.Pták LubošKřesák Vojtěch     3132
6.Lehner VladimírSoukup Miloš     3042
7.Jůza JaroslavLáriš Petr     3252
8.Pták LubošMandák Pavel     0353
9.Lehner VladimírKřesák Vojtěch     3063
10.Jícha PavelSoukup Miloš     1364
11.Pták LubošLáriš Petr     2365
12.Lehner VladimírMandák Pavel     0366
13.Jícha PavelKřesák Vojtěch     2367
14.Jůza JaroslavSoukup Miloš     3177
15.Lehner VladimírLáriš Petr     3187
16.Jícha PavelMandák Pavel     3097
17.Jůza JaroslavKřesák Vojtěch     30107
18.Pták LubošSoukup Miloš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jícha Pavel22Láriš Petr13
Jůza Jaroslav40Mandák Pavel22
Pták Luboš12Křesák Vojtěch13
Lehner Vladimír31Soukup Miloš12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Dioss Nýřany AVrchní
rozhodčí:
Fořt Petr
HOSTUJÍCÍ:SKUŘ Plzeň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TJRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:1010:30 SKUŘ Plzeň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolerus Jaroslav
Šimek Adam
 
 
Chodounský Martin
Šlehofer Stanislav ml.
 
 
     2301
2.Gabriel Roman
Vycudilík Jan
 
 
Korbel Petr
Kubát Jan
 
 
     1302
3.Šimek AdamKorbel Petr     2303
4.Kolerus JaroslavChodounský Martin     0304
5.Vycudilík JanŠlehofer Stanislav ml.     0305
6.Gabriel RomanKubát Jan     1306
7.Kolerus JaroslavKorbel Petr     1307
8.Vycudilík JanChodounský Martin     0308
9.Gabriel RomanŠlehofer Stanislav ml.     2309
10.Šimek AdamKubát Jan     13010
11.Vycudilík JanKorbel Petr         
12.Gabriel RomanChodounský Martin         
13.Šimek AdamŠlehofer Stanislav ml.         
14.Kolerus JaroslavKubát Jan         
15.Gabriel RomanKorbel Petr         
16.Šimek AdamChodounský Martin         
17.Kolerus JaroslavŠlehofer Stanislav ml.         
18.Vycudilík JanKubát Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šimek Adam02Korbel Petr20
Kolerus Jaroslav02Chodounský Martin20
Vycudilík Jan02Šlehofer Stanislav ml.20
Gabriel Roman02Kubát Jan20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS