Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. AVrchní
rozhodčí:
Jakubec Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Union Plzeň CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň , Klášterní ul.2, 2.zastávka tramvaj č.1 od nádraží směr SlovanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:12 TJ Sokol Plzeň V. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Končal Adam
Důra Matouš
 
 
Závora Adam
Adam Ondřej
 
 
     3110
2.Mašek Petr
Jakubec Vladimír
 
 
Bistřický Marek
Korecký Filip
 
 
     3120
3.Důra MatoušKorecký Filip     3130
4.Končal AdamAdam Ondřej     3040
5.Mašek PetrZávora Adam     3050
6.Jakubec VladimírBistřický Marek     3260
7.Končal AdamKorecký Filip     3070
8.Mašek PetrAdam Ondřej     3080
9.Jakubec VladimírZávora Adam     3290
10.Důra MatoušBistřický Marek     2391
11.Pechman PetrGrus Matěj     32101
12.Jakubec VladimírAdam Ondřej         
13.Důra MatoušZávora Adam         
14.Končal AdamBistřický Marek         
15.Jakubec VladimírGrus Matěj         
16.Důra MatoušAdam Ondřej         
17.Končal AdamZávora Adam         
18.Pechman PetrBistřický Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Důra Matouš11Korecký Filip02
Končal Adam20Adam Ondřej02
Mašek Petr20Závora Adam02
Jakubec Vladimír20Bistřický Marek11
Pechman Petr10Grus Matěj01



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. BVrchní
rozhodčí:
Havlíček Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Union Plzeň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň , Klášterní ul.2, 2.zastávka tramvaj č.1 od nádraží směr SlovanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:35 TJ Union Plzeň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlíček Stanislav
Auterský Václav
 
 
Kypta Michal
Mezera Petr
 
 
     3210
2.Hofman Petr
Koutník Vojtěch
 
 
Duchoň Antonín
Duchoň Roman
 
 
     1311
3.Auterský VáclavDuchoň Roman     3021
4.Havlíček StanislavMezera Petr     3031
5.Hofman PetrDuchoň Antonín     2332
6.Koutník VojtěchKypta Michal     1333
7.Havlíček StanislavDuchoň Roman     3143
8.Hofman PetrMezera Petr     1344
9.Koutník VojtěchDuchoň Antonín     2345
10.Auterský VáclavKypta Michal     2346
11.Hofman PetrDuchoň Roman     3256
12.Koutník VojtěchMezera Petr     0357
13.Auterský VáclavDuchoň Antonín     3067
14.Havlíček StanislavKypta Michal     0368
15.Koutník VojtěchDuchoň RomanWO    0369
16.Auterský VáclavMezera Petr     03610
17.Havlíček StanislavDuchoň Antonín         
18.Hofman PetrKypta Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Auterský Václav22Duchoň Roman03
Havlíček Stanislav21Mezera Petr31
Hofman Petr12Duchoň Antonín21
Koutník Vojtěch03Kypta Michal30
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Klatovy AVrchní
rozhodčí:
Hnojská Helena
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Stod ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Národních Mučedníků 185,Klatovy, tělocvična školy ZŠ Masarykova (budova se sgrafity)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:11 KST Klatovy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovářík Matěj
Javorský Daniel
 
 
Hořan Marek
März Tomáš
 
 
     3010
2.Zahradník Lukáš
Netrval Jan
 
 
Roch Tomáš
Kuchař Jan
 
 
     3120
3.Zahradník LukášRoch Tomáš     3130
4.Netrval JanKuchař Jan     0331
5.Kovářík MatějMärz Tomáš     3141
6.Javorský DanielHořan Marek     3151
7.Netrval JanRoch Tomáš     1352
8.Kovářík MatějKuchař Jan     3062
9.Javorský DanielMärz Tomáš     3172
10.Zahradník LukášHořan Marek     3082
11.Kovářík MatějRoch Tomáš     3092
12.Javorský DanielKuchař Jan     30102
13.Zahradník LukášMärz Tomáš         
14.Netrval JanHořan Marek         
15.Javorský DanielRoch Tomáš         
16.Zahradník LukášKuchař Jan         
17.Netrval JanMärz Tomáš         
18.Kovářík MatějHořan Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zahradník Lukáš20Roch Tomáš12
Netrval Jan02Kuchař Jan12
Kovářík Matěj30März Tomáš02
Javorský Daniel30Hořan Marek02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KOC Sušice AVrchní
rozhodčí:
Mazura Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Dobřany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium SušiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:36 TJ Dobřany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jarab Josef
Mazura Pavel
 
 
Obertík Milan
Vohradský Marek
 
 
     0301
2.Aschenbrenner Jan
Mazura David
 
 
Vladyka Jakub
Říšský Pavel
 
 
     3011
3.Mazura DavidObertík Milan     1312
4.Jarab JosefŘíšský Pavel     0313
5.Aschenbrenner JanVladyka Jakub     3223
6.Mazura PavelVohradský Marek     3133
7.Jarab JosefObertík Milan     0334
8.Aschenbrenner JanŘíšský Pavel     3044
9.Mazura PavelVladyka Jakub     3254
10.Mazura DavidVohradský Marek     3164
11.Aschenbrenner JanObertík Milan     0365
12.Mazura PavelŘíšský Pavel     3075
13.Mazura DavidVladyka Jakub     3085
14.Jarab JosefVohradský Marek     2386
15.Mazura PavelObertík Milan     1387
16.Mazura DavidŘíšský Pavel     0388
17.Jarab JosefVladyka Jakub     1389
18.Aschenbrenner JanVohradský Marek     23810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mazura David22Obertík Milan40
Jarab Josef04Říšský Pavel22
Aschenbrenner Jan22Vladyka Jakub13
Mazura Pavel31Vohradský Marek22



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břasy AVrchní
rozhodčí:
Somolík Miloš
HOSTUJÍCÍ:SKUŘ Plzeň ARozhodčí:Somolík Miloš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna BřasyRozhodčí:Somolík Miloš
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:Somolík Miloš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1032:39 SKUŘ Plzeň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jícha Pavel
Lehner Vladimír
 
 
Chodounský Martin
Šlehofer Stanislav ml.
 
 
     0301
2.Jůza Jaroslav
Bělohlávek Luděk
 
 
Kubát Jan
Korbel Petr
 
 
     1302
3.Jícha PavelChodounský Martin     3012
4.Jůza JaroslavŠlehofer Stanislav ml.     2313
5.Bělohlávek LuděkKorbel Petr     3223
6.Lehner VladimírKubát Jan     2324
7.Jůza JaroslavChodounský Martin     0325
8.Bělohlávek LuděkŠlehofer Stanislav ml.     1326
9.Lehner VladimírKorbel Petr     3136
10.Jícha PavelKubát Jan     3246
11.Bělohlávek LuděkChodounský Martin     0347
12.Lehner VladimírŠlehofer Stanislav ml.     1348
13.Jícha PavelKorbel Petr     3058
14.Jůza JaroslavKubát Jan     3268
15.Lehner VladimírChodounský Martin     2369
16.Jícha PavelŠlehofer Stanislav ml.     3279
17.Jůza JaroslavKorbel Petr     23710
18.Bělohlávek LuděkKubát Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jícha Pavel40Chodounský Martin31
Jůza Jaroslav13Šlehofer Stanislav ml.31
Bělohlávek Luděk12Korbel Petr13
Lehner Vladimír13Kubát Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Dioss Nýřany AVrchní
rozhodčí:
Fořt Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horažďovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna NýřanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1025:33 TJ Sokol Horažďovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gabriel Roman
Vycudilík Jan
 
 
Soukup Miloš
Křesák Vojtěch
 
 
     2301
2.Niedermayer Ondřej
Šimek Adam
 
 
Láriš Petr
Mandák Pavel
 
 
     2302
3.Šimek AdamMandák Pavel     1303
4.Niedermayer OndřejKřesák Vojtěch     1304
5.Vycudilík JanLáriš Petr     3214
6.Gabriel RomanSoukup Miloš     1315
7.Niedermayer OndřejMandák Pavel     2316
8.Vycudilík JanKřesák Vojtěch     3026
9.Gabriel RomanLáriš Petr     3136
10.Šimek AdamSoukup Miloš     1337
11.Vycudilík JanMandák Pavel     1338
12.Gabriel RomanKřesák Vojtěch     3048
13.Šimek AdamLáriš Petr     2349
14.Niedermayer OndřejSoukup Miloš     03410
15.Gabriel RomanMandák Pavel         
16.Šimek AdamKřesák Vojtěch         
17.Niedermayer OndřejLáriš Petr         
18.Vycudilík JanSoukup Miloš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šimek Adam03Mandák Pavel30
Niedermayer Ondřej03Křesák Vojtěch12
Vycudilík Jan21Láriš Petr12
Gabriel Roman21Soukup Miloš30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS