Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horažďovice AVrchní
rozhodčí:
Mandák Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Horažďovice,Tyršova 352Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:19 TJ Sokol Horažďovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Láriš Petr
Mandák Pavel
 
 
Jakubec Vladimír
Mašek Petr
 
 
     3110
2.Soukup Miloš
Křesák Vojtěch
 
 
Končal Adam
Důra Matouš
 
 
     3220
3.Mandák PavelDůra Matouš     1321
4.Křesák VojtěchJakubec Vladimír     3031
5.Soukup MilošKončal Adam     3041
6.Láriš PetrPechman Petr     1342
7.Křesák VojtěchDůra Matouš     3252
8.Soukup MilošJakubec Vladimír     3162
9.Láriš PetrKončal Adam     2363
10.Mandák PavelPechman Petr     3073
11.Soukup MilošDůra Matouš     3283
12.Láriš PetrJakubec Vladimír     3193
13.Mandák PavelMašek Petr     31103
14.Křesák VojtěchPechman Petr         
15.Láriš PetrDůra Matouš         
16.Mandák PavelJakubec Vladimír         
17.Křesák VojtěchMašek Petr         
18.Soukup MilošPechman Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mandák Pavel21Důra Matouš12
Křesák Vojtěch20Jakubec Vladimír03
Soukup Miloš30Končal Adam11
Láriš Petr12Pechman Petr11
   Mašek Petr01



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKUŘ Plzeň AVrchní
rozhodčí:
Korbel Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hankova 9, Plzeň (KP)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:21 SKUŘ Plzeň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chodounský Martin
Horek Daniel
 
 
Panský Miroslav
Havlíček Stanislav
 
 
     2301
2.Korbel Petr
Kubát Jan
 
 
Hofman Petr
Koutník Vojtěch
 
 
     3211
3.Horek MartinKoutník Vojtěch     0312
4.Korbel PetrHofman Petr     1313
5.Kubát JanHavlíček Stanislav     3023
6.Chodounský MartinPanský Miroslav     3033
7.Korbel PetrKoutník Vojtěch     3043
8.Kubát JanHofman Petr     2344
9.Chodounský MartinHavlíček Stanislav     3054
10.Horek MartinPanský Miroslav     0355
11.Kubát JanKoutník Vojtěch     3165
12.Chodounský MartinHofman Petr     3075
13.Peckert DanielHavlíček Stanislav     3085
14.Korbel PetrPanský Miroslav     2386
15.Chodounský MartinKoutník Vojtěch     3096
16.Peckert DanielHofman Petr     30106
17.Korbel PetrHavlíček Stanislav         
18.Kubát JanPanský Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Horek Martin02Koutník Vojtěch13
Korbel Petr12Hofman Petr22
Kubát Jan21Havlíček Stanislav03
Chodounský Martin40Panský Miroslav21
Peckert Daniel20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dobřany AVrchní
rozhodčí:
Hrubý Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břasy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TJ Dobřany, Tyršova 728Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:26 TJ Dobřany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pastuch Jan
Obertík Milan ml.
 
 
Jůza Jaroslav
Pták Luboš
 
 
     3110
2.Vohradský Marek
Vladyka Jakub
 
 
Jícha Pavel
Lehner Vladimír
 
 
     3220
3.Pastuch JanLehner Vladimír     3030
4.Říšský PavelJůza Jaroslav     3240
5.Vohradský MarekJícha Pavel     0341
6.Obertík Milan ml.Pták Luboš     3251
7.Říšský PavelLehner Vladimír     3261
8.Vohradský MarekJůza Jaroslav     0362
9.Obertík Milan ml.Jícha Pavel     3172
10.Pastuch JanPták Luboš     1373
11.Vladyka JakubLehner Vladimír     1374
12.Obertík Milan ml.Jůza Jaroslav     1375
13.Pastuch JanJícha Pavel     3185
14.Říšský PavelPták Luboš     3095
15.Obertík Milan ml.Lehner Vladimír     30105
16.Pastuch JanJůza Jaroslav         
17.Říšský PavelJícha Pavel         
18.Vladyka JakubPták Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pastuch Jan21Lehner Vladimír13
Říšský Pavel30Jůza Jaroslav21
Vohradský Marek02Jícha Pavel12
Obertík Milan ml.31Pták Luboš12
Vladyka Jakub01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Stod AVrchní
rozhodčí:
Hořan Marek
HOSTUJÍCÍ:Dioss Nýřany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna StodRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:39742:725TJ Slavoj Stod A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.März Tomáš
Hořan Marek
 
 
Kabát Martin
Gabriel Roman
 
 
-3761 3110
2.Roch Tomáš
Kuchař Jan
 
 
Makoň Zdeněk ml.
Vycudlík Jan
 
 
224  3020
3.Hořan MarekMakoň Zdeněk ml.-971-1283230
4.Kuchař JanKabát Martin67-7-6-122331
5.März TomášGabriel Roman-987-4-82332
6.Roch TomášVycudlík Jan10-98-863242
7.Kuchař JanMakoň Zdeněk ml.-10-6-17  0343
8.März TomášKabát Martin5-185 3153
9.Roch TomášGabriel Roman-119-77-82354
10.Hořan MarekVycudlík Jan9-6-118103264
11.März TomášMakoň Zdeněk ml.-911-10653274
12.Roch TomášKabát Martin-9776 3184
13.Hořan MarekGabriel Roman-7-887103294
14.Kuchař JanVycudlík Jan-398-8-72395
15.Roch TomášMakoň Zdeněk ml.-8-8-9  0396
16.Hořan MarekKabát Martin-8-7-4  0397
17.Kuchař JanGabriel Roman-6-88-6 1398
18.März TomášVycudlík Jan9-4-1191332108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hořan Marek31Makoň Zdeněk ml.22
Kuchař Jan04Kabát Martin22
März Tomáš31Gabriel Roman31
Roch Tomáš22Vycudlík Jan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Union Plzeň BVrchní
rozhodčí:
Pinta Petr
HOSTUJÍCÍ:KST Klatovy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1023:38551:596KST Klatovy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Duchoň Antonín
Duchoň Roman
 
 
Kovářík Matěj
Javorský Daniel
 
 
-7-9-6  0301
2.Kypta Michal
Mezera Petr
 
 
Zahradník Lukáš
Netrval Jan
 
 
5-9-6-9 1302
3.Duchoň AntonínJavorský Daniel6-1110-483212
4.Duchoň RomanKovářík Matěj-9-9-10  0313
5.Kypta MichalZahradník Lukáš-96712 3123
6.Mezera PetrNetrval Jan-5-105-11 1324
7.Duchoň RomanJavorský Daniel7-2-10-8 1325
8.Kypta MichalKovářík Matěj-8-6-8  0326
9.Mezera PetrZahradník Lukáš866  3036
10.Duchoň AntonínNetrval Jan-9-985103246
11.Kypta MichalJavorský Daniel3-10104 3156
12.Mezera PetrKovářík Matěj-7-99-6 1357
13.Duchoň AntonínZahradník Lukáš-7-5-8  0358
14.Duchoň RomanNetrval Jan8-8-8793268
15.Mezera PetrJavorský Daniel-9-6-7  0369
16.Duchoň AntonínKovářík Matěj-2-119-5 13610
17.Duchoň RomanZahradník Lukáš8-84-4 22  
18.Kypta MichalNetrval Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Duchoň Antonín22Javorský Daniel22
Duchoň Roman12Kovářík Matěj40
Kypta Michal21Zahradník Lukáš12
Mezera Petr13Netrval Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Union Plzeň CVrchní
rozhodčí:
Pinta Petr
HOSTUJÍCÍ:KOC Sušice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:7 TJ Union Plzeň C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sochor Miroslav
Grus Matěj
 
 
Mazura Pavel
Jarab Josef
 
 
     3110
2.Adam Ondřej
Pachner Jan
 
 
Mazura David
Aschenbrenner Jan
 
 
     3120
3.Pachner JanMazura David     3130
4.Grus MatějMazura Pavel     3140
5.Adam OndřejAschenbrenner Jan     3150
6.Sochor MiroslavJarab Josef     3060
7.Grus MatějMazura David     3070
8.Adam OndřejMazura Pavel     3280
9.Sochor MiroslavAschenbrenner Jan     3090
10.Pachner JanJarab Josef     30100
11.Adam OndřejMazura David         
12.Sochor MiroslavMazura Pavel         
13.Pachner JanAschenbrenner Jan         
14.Grus MatějJarab Josef         
15.Sochor MiroslavMazura David         
16.Pachner JanMazura Pavel         
17.Grus MatějAschenbrenner Jan         
18.Adam OndřejJarab Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pachner Jan20Mazura David02
Grus Matěj20Mazura Pavel02
Adam Ondřej20Aschenbrenner Jan02
Sochor Miroslav20Jarab Josef02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline