Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. AVrchní
rozhodčí:
Panský Miroslav
HOSTUJÍCÍ:KST Klatovy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2, Druhá stanice tramvaje č. 1, směr Slovany od hl. nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:8437:334TJ Sokol Plzeň V. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mašek Petr
Pechman Petr
 
 
Javorský Daniel
Kovářík Matěj
 
 
9-118-5-102301
2.Důra Matouš
Končal Adam
 
 
Nedoma Lukáš
Zahradník Lukáš
 
 
155  3011
3.Pechman PetrKovářík Matěj7-5-10-3 1312
4.Končal AdamJavorský Daniel7109  3022
5.Důra MatoušZahradník Lukáš7-5117 3132
6.Mašek PetrNedoma Lukáš444  3042
7.Končal AdamKovářík Matěj7811  3052
8.Důra MatoušJavorský Daniel7615  3062
9.Mašek PetrZahradník Lukáš13104  3072
10.Pechman PetrNedoma Lukáš387  3082
11.Důra MatoušKovářík Matěj6810  3092
12.Mašek PetrJavorský Daniel4-7710 31102
13.Pechman PetrZahradník Lukáš         
14.Končal AdamNedoma Lukáš         
15.Mašek PetrKovářík Matěj         
16.Pechman PetrJavorský Daniel         
17.Končal AdamZahradník Lukáš         
18.Důra MatoušNedoma Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pechman Petr11Kovářík Matěj12
Končal Adam20Javorský Daniel03
Důra Matouš30Zahradník Lukáš02
Mašek Petr30Nedoma Lukáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. BVrchní
rozhodčí:
Panský Miroslav
HOSTUJÍCÍ:KOC Sušice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň , Klášterní ul.2, 2.zastávka tramvaj č.1 od nádraží směr SlovanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1020:33466:536KOC Sušice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlíček Stanislav
Panský Miroslav
 
 
Aschenbrenner Jan
Mazura David
 
 
-105711 3110
2.Hofman Petr
Koutník Vojtěch
 
 
Mazura Pavel
Jarab Josef
 
 
-78-8-7 1311
3.Koutník VojtěchMazura Pavel-5-710-4 1312
4.Panský MiroslavMazura David810-116 3122
5.Havlíček StanislavJarab Josef77-11-3-62323
6.Hofman PetrAschenbrenner Jan-109-5-6 1324
7.Panský MiroslavMazura Pavel-511-4-10 1325
8.Havlíček StanislavMazura David910-79 3135
9.Hofman PetrJarab Josef86-10-8-62336
10.Koutník VojtěchAschenbrenner Jan-1-4-13  0337
11.Havlíček StanislavMazura Pavel9-8-92-82338
12.Hofman PetrMazura David-5-9-4  0339
13.Koutník VojtěchJarab Josef8-9-10-9 13310
14.Panský MiroslavAschenbrenner Jan         
15.Hofman PetrMazura Pavel         
16.Koutník VojtěchMazura David         
17.Panský MiroslavJarab Josef         
18.Havlíček StanislavAschenbrenner Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Koutník Vojtěch03Mazura Pavel30
Panský Miroslav11Mazura David12
Havlíček Stanislav12Jarab Josef30
Hofman Petr03Aschenbrenner Jan20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břasy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Union Plzeň BRozhodčí:SOMOLÍK
Hráno v místnosti
přesná adresa
SOKOLOVNARozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:740:30 TJ Sokol Břasy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jůza Jaroslav
Pták Luboš
 
 
Duchoň Roman
Duchoň Antonín
 
 
     3110
2.Jícha Pavel
Lehner Vladimír
 
 
Mezera Petr
Kypta Michal
 
 
     2311
3.Lehner VladimírKypta Michal     2312
4.Jůza JaroslavDuchoň Antonín     3122
5.Jícha PavelMezera Petr     3232
6.Pták LubošDuchoň Roman     3242
7.Jůza JaroslavKypta Michal     1343
8.Jícha PavelDuchoň Antonín     3253
9.Pták LubošMezera Petr     1354
10.Lehner VladimírDuchoň Roman     3164
11.Jícha PavelKypta Michal     0365
12.Pták LubošDuchoň Antonín     2366
13.Lehner VladimírMezera Petr     3076
14.Jůza JaroslavDuchoň Roman     3086
15.Pták LubošKypta Michal     2387
16.Lehner VladimírDuchoň Antonín     3097
17.Jůza JaroslavMezera Petr     30107
18.Jícha PavelDuchoň Roman     32  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lehner Vladimír31Kypta Michal40
Jůza Jaroslav31Duchoň Antonín13
Jícha Pavel21Mezera Petr13
Pták Luboš13Duchoň Roman03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Dioss Nýřany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Union Plzeň CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TJ DIOSSRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:930:32 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Bistřický Marek
Adam Ondřej
 
 
WO    0301
2.Gabriel Roman
Kabát Martin
 
 
Korecký Filip
Uhlíř Marek
 
 
     1302
3.Vycudilík JanBistřický Marek     1303
4.Gabriel RomanUhlíř Marek     3013
5.Kabát MartinKorecký Filip     3023
6.Adam OndřejWO    0324
7.Gabriel RomanBistřický Marek     0325
8.Kabát MartinUhlíř Marek     3135
9.Korecký FilipWO    0336
10.Vycudilík JanAdam Ondřej     3146
11.Kabát MartinBistřický Marek     3056
12.Uhlíř MarekWO    0357
13.Vycudilík JanKorecký Filip     3067
14.Gabriel RomanAdam Ondřej     3277
15.Bistřický MarekWO    0378
16.Vycudilík JanUhlíř Marek     1379
17.Gabriel RomanKorecký Filip     3189
18.Kabát MartinAdam Ondřej     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vycudilík Jan22Bistřický Marek21
Gabriel Roman31Uhlíř Marek12
Kabát Martin40Korecký Filip03
   Adam Ondřej03
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horažďovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dobřany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Horažďovice,Tyršova 352Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:37 TJ Dobřany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Láriš Petr
Mandák Pavel
 
 
Obertík Milan
Pastuch Jan
 
 
     1301
2.Soukup Miloš
Křesák Vojtěch
 
 
Vohradský Marek
Vladyka Jakub
 
 
     3011
3.Soukup MilošObertík Milan     3221
4.Křesák VojtěchPastuch Jan     0322
5.Mandák PavelŘíšský Pavel     1323
6.Láriš PetrVladyka Jakub     1324
7.Křesák VojtěchObertík Milan     0325
8.Mandák PavelPastuch Jan     3135
9.Láriš PetrŘíšský Pavel     2336
10.Soukup MilošVladyka Jakub     0337
11.Mandák PavelObertík Milan     3247
12.Láriš PetrPastuch Jan     3257
13.Soukup MilošŘíšský Pavel     1358
14.Křesák VojtěchVladyka Jakub     0359
15.Láriš PetrObertík Milan     13510
16.Soukup MilošPastuch Jan         
17.Křesák VojtěchŘíšský Pavel         
18.Mandák PavelVladyka Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Soukup Miloš12Obertík Milan22
Křesák Vojtěch03Pastuch Jan12
Mandák Pavel21Říšský Pavel30
Láriš Petr13Vladyka Jakub30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKUŘ Plzeň AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Stod ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hankova 9, Plzeň (KP)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:11 SKUŘ Plzeň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chodounský Martin
Šlehofer Stanislav ml.
 
 
März Tomáš
Hořan Marek
 
 
     3210
2.Korbel Petr
Kubát Jan
 
 
Roch Tomáš
Kuchař Jan
 
 
     3020
3.Šlehofer Stanislav ml.Roch Tomáš     3030
4.Korbel PetrKuchař Jan     3040
5.Kubát JanMärz Tomáš     3050
6.Chodounský MartinHořan Marek     3060
7.Korbel PetrRoch Tomáš     3170
8.Kubát JanKuchař Jan     3180
9.Chodounský MartinMärz Tomáš     1381
10.Šlehofer Stanislav ml.Hořan Marek     2382
11.Kubát JanRoch Tomáš     3192
12.Chodounský MartinKuchař Jan     30102
13.Šlehofer Stanislav ml.März Tomáš         
14.Korbel PetrHořan Marek         
15.Chodounský MartinRoch Tomáš         
16.Šlehofer Stanislav ml.Kuchař Jan         
17.Korbel PetrMärz Tomáš         
18.Kubát JanHořan Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šlehofer Stanislav ml.11Roch Tomáš03
Korbel Petr20Kuchař Jan03
Kubát Jan30März Tomáš11
Chodounský Martin21Hořan Marek11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS