Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břasy AVrchní
rozhodčí:
Somolík Miloš
HOSTUJÍCÍ:Dioss Nýřany ARozhodčí:Somolík Miloš
Hráno v místnosti
přesná adresa
SOKOLOVNARozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:17 TJ Sokol Břasy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jícha Pavel
Lehner Vladimír
 
 
Gabriel Roman
Kabát Martin
 
 
     3110
2.Jůza Jaroslav
Bělohlávek Luděk
 
 
Kheil Lukáš
Makoň Zdeněk ml.
 
 
     3120
3.Jícha PavelKabát Martin     3030
4.Jůza JaroslavGabriel Roman     2331
5.Bělohlávek LuděkMakoň Zdeněk ml.     3041
6.Lehner VladimírKheil Lukáš     3151
7.Jůza JaroslavKabát Martin     1352
8.Bělohlávek LuděkGabriel Roman     2353
9.Lehner VladimírMakoň Zdeněk ml.     3063
10.Jícha PavelKheil Lukáš     3173
11.Bělohlávek LuděkKabát Martin     0374
12.Lehner VladimírGabriel Roman     3084
13.Jícha PavelMakoň Zdeněk ml.     3194
14.Jůza JaroslavKheil Lukáš     30104
15.Lehner VladimírKabát Martin         
16.Jícha PavelGabriel Roman         
17.Jůza JaroslavMakoň Zdeněk ml.         
18.Bělohlávek LuděkKheil Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jícha Pavel30Kabát Martin21
Jůza Jaroslav12Gabriel Roman21
Bělohlávek Luděk12Makoň Zdeněk ml.03
Lehner Vladimír30Kheil Lukáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horažďovice AVrchní
rozhodčí:
Mandák Pavel
HOSTUJÍCÍ:SKUŘ Plzeň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna HoražďoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:34 SKUŘ Plzeň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Láriš Petr
Mandák Pavel
 
 
Chodounský Martin
Kubát Jan
 
 
     1301
2.Křesák Vojtěch
Soukup Miloš
 
 
Korbel Petr
Horek Daniel
 
 
     3211
3.Mandák PavelChodounský Martin     0312
4.Křesák VojtěchKorbel Petr     0313
5.Soukup MilošKubát Jan     1314
6.Láriš PetrHorek Daniel     3124
7.Křesák VojtěchChodounský Martin     0325
8.Soukup MilošKorbel Petr     1326
9.Láriš PetrKubát Jan     1327
10.Mandák PavelHorek Daniel     3037
11.Soukup MilošChodounský Martin     1338
12.Láriš PetrKorbel Petr     3048
13.Mandák PavelKubát Jan     0349
14.Křesák VojtěchHorek Daniel     3159
15.Láriš PetrChodounský Martin     13510
16.Mandák PavelKorbel Petr         
17.Křesák VojtěchKubát Jan         
18.Soukup MilošHorek Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mandák Pavel12Chodounský Martin40
Křesák Vojtěch12Korbel Petr21
Soukup Miloš03Kubát Jan30
Láriš Petr22Horek Daniel03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Stod AVrchní
rozhodčí:
Hořan Marek
HOSTUJÍCÍ:TJ Dobřany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U VýkupuRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1018:34434:535TJ Dobřany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Roch Tomáš
Kuchař Jan
 
 
Obertík Milan ml.
Říšský Pavel
 
 
-910-8-8 1301
2.Hořan Marek
März Tomáš
 
 
Pastuch Jan
Vladyka Jakub
 
 
-6-7-6  0302
3.Hořan MarekObertík Milan ml.4-9-6-7 1303
4.Kuchař JanŘíšský Pavel13910  3013
5.März TomášPastuch Jan-6-5-6  0314
6.Roch TomášVohradský Marek-10510-6-112315
7.Kuchař JanObertík Milan ml.-6-5-5  0316
8.März TomášŘíšský Pavel9-8-7-3 1317
9.Roch TomášVladyka Jakub24-6-983227
10.Hořan MarekVohradský Marek-10-6-5  0328
11.März TomášObertík Milan ml.WO    0329
12.Roch TomášŘíšský Pavel-812-81073239
13.Hořan MarekVladyka Jakub1599  3049
14.Kuchař JanVohradský Marek9-8-11-4 13410
15.Roch TomášObertík Milan ml.-3-8   02  
16.Hořan MarekŘíšský Pavel         
17.Kuchař JanVladyka Jakub         
18.März TomášVohradský Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hořan Marek12Obertík Milan ml.20
Kuchař Jan12Říšský Pavel12
März Tomáš02Pastuch Jan10
Roch Tomáš21Vohradský Marek30
   Vladyka Jakub02
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Union Plzeň BVrchní
rozhodčí:
Kirchman Ondřej st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Union Plzeň CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 09. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:36 TJ Union Plzeň C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Závora Adam
Grus Matěj
 
 
WO    0301
2.Kypta Michal
Mezera Petr
 
 
Pachner Jan
Adam Ondřej
 
 
     1302
3.Kypta MichalAdam Ondřej     2303
4.Mezera PetrPachner Jan     3213
5.Duchoň RomanGrus Matěj     3023
6.Závora AdamWO    0324
7.Mezera PetrAdam Ondřej     1325
8.Duchoň RomanPachner Jan     3135
9.Grus MatějWO    0336
10.Kypta MichalZávora Adam     3046
11.Duchoň RomanAdam Ondřej     3256
12.Pachner JanWO    0357
13.Kypta MichalGrus Matěj     3067
14.Mezera PetrZávora Adam     3177
15.Adam OndřejWO    0378
16.Kypta MichalPachner Jan     3088
17.Mezera PetrGrus Matěj     1389
18.Duchoň RomanZávora Adam     13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kypta Michal31Adam Ondřej21
Mezera Petr22Pachner Jan03
Duchoň Roman31Grus Matěj12
   Závora Adam12
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KOC Sušice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Klatovy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnazium SusiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:34 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Aschenbrenner Jan
Mazura Pavel
 
 
Kovářík Matěj
Javorský Daniel
 
 
     0301
2.Mazura David
Jarab Josef
 
 
Zahradník Lukáš
Kesman Karel
 
 
     3011
3.Aschenbrenner JanJavorský Daniel     2312
4.Mazura PavelKovářík Matěj     3122
5.Jarab JosefZahradník Lukáš     2323
6.Mazura DavidKesman Karel     3033
7.Mazura PavelJavorský Daniel     2334
8.Jarab JosefKovářík Matěj     2335
9.Mazura DavidZahradník Lukáš     3245
10.Aschenbrenner JanKesman Karel     3055
11.Jarab JosefJavorský Daniel     0356
12.Mazura DavidKovářík Matěj     1357
13.Aschenbrenner JanZahradník Lukáš     1358
14.Mazura PavelKesman Karel     3068
15.Mazura DavidJavorský Daniel     3278
16.Aschenbrenner JanKovářík Matěj     2379
17.Mazura PavelZahradník Lukáš     3289
18.Jarab JosefKesman Karel     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Aschenbrenner Jan13Javorský Daniel31
Mazura Pavel31Kovářík Matěj31
Jarab Josef13Zahradník Lukáš22
Mazura David31Kesman Karel04



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. AVrchní
rozhodčí:
Kasal Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2, Druhá stanice tramvaje č. 1, směr Slovany od hl. nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 09. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:16 TJ Sokol Plzeň V. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Končal Adam
Důra Matouš
 
 
Koutník Vojtěch
Hofman Petr
 
 
     3110
2.Mašek Petr
Pechman Petr
 
 
Panský Miroslav
Havlíček Stanislav
 
 
     3020
3.Pechman PetrPanský Miroslav     3130
4.Důra MatoušKoutník Vojtěch     3140
5.Končal AdamHofman Petr     2341
6.Mašek PetrHoch Jiří     3151
7.Důra MatoušPanský Miroslav     3261
8.Končal AdamKoutník Vojtěch     3271
9.Mašek PetrHofman Petr     3081
10.Pechman PetrHoch Jiří     3191
11.Končal AdamPanský Miroslav     2392
12.Mašek PetrKoutník Vojtěch     31102
13.Pechman PetrHofman Petr         
14.Důra MatoušHoch Jiří         
15.Mašek PetrPanský Miroslav         
16.Pechman PetrKoutník Vojtěch         
17.Důra MatoušHofman Petr         
18.Končal AdamHoch Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pechman Petr20Panský Miroslav12
Důra Matouš20Koutník Vojtěch03
Končal Adam12Hofman Petr11
Mašek Petr30Hoch Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břasy AVrchní
rozhodčí:
Pták Luboš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. ARozhodčí:Pták Luboš
Hráno v místnosti
přesná adresa
SOKOLOVNARozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:33 TJ Sokol Břasy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jůza Jaroslav
Bělohlávek Luděk
 
 
Mašek Petr
Pechman Petr
 
 
     1301
2.Jícha Pavel
Pták Luboš
 
 
Končal Adam
Důra Matouš
 
 
     3211
3.Pták LubošMašek Petr     0312
4.Jůza JaroslavKončal Adam     3122
5.Bělohlávek LuděkDůra Matouš     2323
6.Jícha PavelPechman Petr     3033
7.Jůza JaroslavMašek Petr     3243
8.Bělohlávek LuděkKončal Adam     3253
9.Jícha PavelDůra Matouš     0354
10.Pták LubošPechman Petr     2355
11.Bělohlávek LuděkMašek Petr     1356
12.Jícha PavelKončal Adam     3166
13.Pták LubošDůra Matouš     3276
14.Jůza JaroslavPechman Petr     3186
15.Jícha PavelMašek Petr     3196
16.Pták LubošKončal Adam     1397
17.Jůza JaroslavDůra Matouš     30107
18.Bělohlávek LuděkPechman Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pták Luboš13Mašek Petr22
Jůza Jaroslav40Končal Adam13
Bělohlávek Luděk12Důra Matouš22
Jícha Pavel31Pechman Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Dioss Nýřany AVrchní
rozhodčí:
Fořt Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TJ DIOSSRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1010:31 TJ Sokol Plzeň V. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gabriel Roman
Janda Vladimír
 
 
Panský Miroslav
Havlíček Stanislav
 
 
     1301
2.Makoň Zdeněk ml.
Vycudlík Jan
 
 
Koutník Vojtěch
Hofman Petr
 
 
     1302
3.Janda VladimírHofman Petr     0303
4.Vycudlík JanKoutník Vojtěch     1304
5.Makoň Zdeněk ml.Panský Miroslav     1305
6.Gabriel RomanHavlíček Stanislav     0306
7.Vycudlík JanHofman Petr     3116
8.Makoň Zdeněk ml.Koutník Vojtěch     1317
9.Gabriel RomanPanský Miroslav     2318
10.Janda VladimírHavlíček Stanislav     0319
11.Makoň Zdeněk ml.Hofman Petr     03110
12.Gabriel RomanKoutník Vojtěch     03  
13.Janda VladimírPanský Miroslav         
14.Vycudlík JanHavlíček Stanislav         
15.Gabriel RomanHofman Petr         
16.Janda VladimírKoutník Vojtěch         
17.Vycudlík JanPanský Miroslav         
18.Makoň Zdeněk ml.Havlíček Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Janda Vladimír02Hofman Petr21
Vycudlík Jan11Koutník Vojtěch20
Makoň Zdeněk ml.03Panský Miroslav20
Gabriel Roman02Havlíček Stanislav20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horažďovice AVrchní
rozhodčí:
Mandák Pavel
HOSTUJÍCÍ:KST Klatovy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Horažďovice,Tyršova 352Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:23 TJ Sokol Horažďovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Láriš Petr
Mandák Pavel
 
 
Kovářík Matěj
Javorský Daniel
 
 
     3210
2.Soukup Miloš
Křesák Vojtěch
 
 
Zahradník Lukáš
Netrval Jan
 
 
     3020
3.Mandák PavelJavorský Daniel     3030
4.Křesák VojtěchKovářík Matěj     3240
5.Soukup MilošZahradník Lukáš     3050
6.Láriš PetrNetrval Jan     3160
7.Křesák VojtěchJavorský Daniel     0361
8.Soukup MilošKovářík Matěj     2362
9.Láriš PetrZahradník Lukáš     3172
10.Mandák PavelNetrval Jan     3082
11.Soukup MilošJavorský Daniel     0383
12.Láriš PetrKovářík Matěj     1384
13.Mandák PavelZahradník Lukáš     2385
14.Křesák VojtěchNetrval Jan     3195
15.Láriš PetrJavorský Daniel     31105
16.Mandák PavelKovářík Matěj         
17.Křesák VojtěchZahradník Lukáš         
18.Soukup MilošNetrval Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mandák Pavel21Javorský Daniel22
Křesák Vojtěch21Kovářík Matěj21
Soukup Miloš12Zahradník Lukáš12
Láriš Petr31Netrval Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKUŘ Plzeň AVrchní
rozhodčí:
Korbel Petr
HOSTUJÍCÍ:KOC Sušice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hankova 9, Plzeň (KP)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:23Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:10 SKUŘ Plzeň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šlehofer Stanislav ml.
Chodounský Martin
 
 
Jarab Josef
Mazura David
 
 
     3110
2.Kubát Jan
Korbel Petr
 
 
Mazura Pavel
Aschenbrenner Jan
 
 
     3120
3.Šlehofer Stanislav ml.Mazura David     3030
4.Korbel PetrMazura Pavel     3040
5.Kubát JanAschenbrenner Jan     3050
6.Chodounský MartinJarab Josef     3060
7.Korbel PetrMazura David     3170
8.Kubát JanMazura Pavel     1371
9.Chodounský MartinAschenbrenner Jan     3081
10.Šlehofer Stanislav ml.Jarab Josef     3291
11.Kubát JanMazura David     32101
12.Chodounský MartinMazura Pavel         
13.Šlehofer Stanislav ml.Aschenbrenner Jan         
14.Korbel PetrJarab Josef         
15.Chodounský MartinMazura David         
16.Šlehofer Stanislav ml.Mazura Pavel         
17.Korbel PetrAschenbrenner Jan         
18.Kubát JanJarab Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šlehofer Stanislav ml.20Mazura David03
Korbel Petr20Mazura Pavel11
Kubát Jan21Aschenbrenner Jan02
Chodounský Martin20Jarab Josef02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dobřany AVrchní
rozhodčí:
Vohradský Marek
HOSTUJÍCÍ:TJ Union Plzeň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TJ Dobřany, Tyršova 728Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:47Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:740:29 TJ Dobřany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Říšský Pavel
Obertík Milan ml.
 
 
Kypta Michal
Mezera Petr
 
 
     1301
2.Pastuch Jan
Vladyka Jakub
 
 
Duchoň Antonín
Macháček Radek
 
 
     2302
3.Pastuch JanDuchoň Antonín     1303
4.Vohradský MarekKypta Michal     3113
5.Říšský PavelMacháček Radek     3023
6.Obertík Milan ml.Mezera Petr     3133
7.Vohradský MarekDuchoň Antonín     3143
8.Říšský PavelKypta Michal     2344
9.Obertík Milan ml.Macháček Radek     3154
10.Vladyka JakubMezera Petr     3164
11.Říšský PavelDuchoň Antonín     3174
12.Obertík Milan ml.Kypta Michal     3284
13.Vladyka JakubMacháček Radek     3094
14.Vohradský MarekMezera Petr     2395
15.Obertík Milan ml.Duchoň Antonín     2396
16.Vladyka JakubKypta Michal     0397
17.Vohradský MarekMacháček Radek     30107
18.Říšský PavelMezera Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pastuch Jan01Duchoň Antonín22
Vohradský Marek31Kypta Michal22
Říšský Pavel21Macháček Radek04
Obertík Milan ml.31Mezera Petr12
Vladyka Jakub21   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Stod AVrchní
rozhodčí:
Hořan Marek
HOSTUJÍCÍ:TJ Union Plzeň CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U VýkupuRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:36630:641TJ Union Plzeň C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Roch Tomáš
Kuchař Jan
 
 
Bistřický Marek
Adam Ondřej
 
 
-10-106-8 1301
2.Hořan Marek
März Tomáš
 
 
Grus Matěj
Korecký Filip
 
 
-8-9-11  0302
3.Hořan MarekBistřický Marek-98-7-8 1303
4.Kuchař JanGrus Matěj-7-7-6  0304
5.März TomášKorecký Filip7510  3014
6.Roch TomášAdam Ondřej-81068 3124
7.Kuchař JanBistřický Marek94-6-1093234
8.März TomášGrus Matěj869  3044
9.Roch TomášKorecký Filip-8-5-8  0345
10.Hořan MarekAdam Ondřej9-118-1093255
11.März TomášBistřický Marek-84-7-7 1356
12.Roch TomášGrus Matěj6-8-4-9 1357
13.Hořan MarekKorecký Filip10-6-8-8 1358
14.Kuchař JanAdam Ondřej-8-9-8  0359
15.Roch TomášBistřický Marek127-1010 3169
16.Hořan MarekGrus Matěj5912  3079
17.Kuchař JanKorecký Filip949  3089
18.März TomášAdam Ondřej-9-98-6 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hořan Marek22Bistřický Marek22
Kuchař Jan22Grus Matěj22
März Tomáš22Korecký Filip22
Roch Tomáš22Adam Ondřej22



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břasy AVrchní
rozhodčí:
Pták Luboš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. BRozhodčí:Pták Luboš
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:18 TJ Sokol Břasy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bělohlávek Luděk
Pták Luboš
 
 
Havlíček Stanislav
Panský Miroslav
 
 
     1301
2.Jícha Pavel
Jůza Jaroslav
 
 
Koutník Vojtěch
Hofman Petr
 
 
     3111
3.Pták LubošHofman Petr     3021
4.Jůza JaroslavKoutník Vojtěch     3131
5.Bělohlávek LuděkPanský Miroslav     3141
6.Jícha PavelHavlíček Stanislav     3151
7.Jůza JaroslavHofman Petr     3061
8.Bělohlávek LuděkKoutník Vojtěch     3071
9.Jícha PavelPanský Miroslav     3181
10.Pták LubošHavlíček Stanislav     1382
11.Bělohlávek LuděkHofman Petr     2383
12.Jícha PavelKoutník Vojtěch     3093
13.Pták LubošPanský MiroslavWO    0394
14.Jůza JaroslavHavlíček Stanislav     31104
15.Jícha PavelHofman Petr         
16.Pták LubošKoutník Vojtěch         
17.Jůza JaroslavPanský Miroslav         
18.Bělohlávek LuděkHavlíček Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pták Luboš11Hofman Petr12
Jůza Jaroslav30Koutník Vojtěch03
Bělohlávek Luděk21Panský Miroslav02
Jícha Pavel30Havlíček Stanislav12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Dioss Nýřany AVrchní
rozhodčí:
Gabriel Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TJ DIOSSRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:106:30 TJ Sokol Plzeň V. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gabriel Roman
Janda Vladimír
 
 
Mašek Petr
Pechman Petr
 
 
     1301
2.Makoň Zdeněk ml.
Vycudlík Jan
 
 
Důra Matouš
Končal Adam
 
 
     1302
3.Janda VladimírMašek Petr     0303
4.Vycudlík JanKončal Adam     0304
5.Makoň Zdeněk ml.Důra Matouš     2305
6.Gabriel RomanPechman Petr     0306
7.Vycudlík JanMašek Petr     2307
8.Makoň Zdeněk ml.Končal Adam     0308
9.Gabriel RomanDůra Matouš     0309
10.Janda VladimírPechman Petr     03010
11.Makoň Zdeněk ml.Mašek Petr         
12.Gabriel RomanKončal Adam         
13.Janda VladimírDůra Matouš         
14.Vycudlík JanPechman Petr         
15.Gabriel RomanMašek Petr         
16.Janda VladimírKončal Adam         
17.Vycudlík JanDůra Matouš         
18.Makoň Zdeněk ml.Pechman Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Janda Vladimír02Mašek Petr20
Vycudlík Jan02Končal Adam20
Makoň Zdeněk ml.02Důra Matouš20
Gabriel Roman02Pechman Petr20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horažďovice AVrchní
rozhodčí:
Mandák Pavel
HOSTUJÍCÍ:KOC Sušice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Horažďovice,Tyršova 352Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 15:30 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:12 TJ Sokol Horažďovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Láriš Petr
Mandák Pavel
 
 
Mazura David
Aschenbrenner Jan
 
 
     3110
2.Soukup Miloš
Křesák Vojtěch
 
 
Mazura Pavel
Jarab Josef
 
 
     0311
3.Soukup MilošMazura Pavel     3121
4.Křesák VojtěchJarab Josef     3031
5.Mandák PavelMazura David     3141
6.Láriš PetrAschenbrenner Jan     3051
7.Křesák VojtěchMazura Pavel     2352
8.Mandák PavelJarab Josef     3062
9.Láriš PetrMazura David     3172
10.Soukup MilošAschenbrenner Jan     3182
11.Mandák PavelMazura Pavel     3192
12.Láriš PetrJarab Josef     30102
13.Soukup MilošMazura David         
14.Křesák VojtěchAschenbrenner Jan         
15.Láriš PetrMazura Pavel         
16.Soukup MilošJarab Josef         
17.Křesák VojtěchMazura David         
18.Mandák PavelAschenbrenner Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Soukup Miloš20Mazura Pavel12
Křesák Vojtěch11Jarab Josef03
Mandák Pavel30Mazura David02
Láriš Petr30Aschenbrenner Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKUŘ Plzeň AVrchní
rozhodčí:
Korbel Petr
HOSTUJÍCÍ:KST Klatovy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hankova 9, PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 15:30 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
18:02Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:16 SKUŘ Plzeň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubát Jan
Korbel Petr
 
 
Kovářík Matěj
Javorský Daniel
 
 
     3010
2.Šlehofer Stanislav ml.
Chodounský Martin
 
 
Zahradník Lukáš
Netrval Jan
 
 
     3020
3.Šlehofer Stanislav ml.Javorský Daniel     3130
4.Korbel PetrKovářík Matěj     1331
5.Kubát JanZahradník Lukáš     3141
6.Chodounský MartinNetrval Jan     3051
7.Korbel PetrJavorský Daniel     1352
8.Kubát JanKovářík Matěj     1353
9.Chodounský MartinZahradník Lukáš     3063
10.Šlehofer Stanislav ml.Netrval Jan     3073
11.Kubát JanJavorský Daniel     3283
12.Chodounský MartinKovářík Matěj     2384
13.Šlehofer Stanislav ml.Zahradník Lukáš     3094
14.Korbel PetrNetrval Jan     30104
15.Chodounský MartinJavorský Daniel     30  
16.Šlehofer Stanislav ml.Kovářík Matěj         
17.Korbel PetrZahradník Lukáš         
18.Kubát JanNetrval Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šlehofer Stanislav ml.30Javorský Daniel12
Korbel Petr12Kovářík Matěj30
Kubát Jan21Zahradník Lukáš03
Chodounský Martin21Netrval Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dobřany AVrchní
rozhodčí:
Vohradský Marek
HOSTUJÍCÍ:TJ Union Plzeň CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TJ Dobřany, Tyršova 728Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:12 TJ Dobřany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Říšský Pavel
Obertík Milan ml.
 
 
Bistřický Marek
Adam Ondřej
 
 
     0301
2.Vohradský Marek
Vladyka Jakub
 
 
Závora Adam
Grus Matěj
 
 
     3111
3.Vladyka JakubBistřický Marek     3021
4.Vohradský MarekGrus Matěj     1322
5.Říšský PavelZávora Adam     3132
6.Obertík Milan ml.Adam Ondřej     3042
7.Vohradský MarekBistřický Marek     3152
8.Říšský PavelGrus Matěj     3062
9.Obertík Milan ml.Závora Adam     3172
10.Vladyka JakubAdam Ondřej     3082
11.Říšský PavelBistřický Marek     3192
12.Obertík Milan ml.Grus Matěj     31102
13.Vladyka JakubZávora Adam         
14.Vohradský MarekAdam Ondřej         
15.Obertík Milan ml.Bistřický Marek         
16.Vladyka JakubGrus Matěj         
17.Vohradský MarekZávora Adam         
18.Říšský PavelAdam Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vladyka Jakub20Bistřický Marek03
Vohradský Marek11Grus Matěj12
Říšský Pavel30Závora Adam02
Obertík Milan ml.30Adam Ondřej02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Stod AVrchní
rozhodčí:
Roch Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Union Plzeň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna StodRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1023:36492:584TJ Union Plzeň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.März Tomáš
Rauner Václav
 
 
Macháček Radek
Mezera Petr
 
 
-8-5-7  0301
2.Roch Tomáš
Hořan Marek
 
 
Kypta Michal
Duchoň Roman
 
 
-10966 3111
3.Hořan MarekMacháček Radek-6-4-2  0312
4.März TomášMezera Petr-864-8103222
5.Rauner VáclavKypta Michal-9-4-6  0323
6.Roch TomášDuchoň Roman-97-6-9 1324
7.März TomášMacháček Radek-8-2-9  0325
8.Rauner VáclavMezera Petr-47-10-7 1326
9.Roch TomášKypta Michal9-6-7-9 1327
10.Hořan MarekDuchoň Roman8148  3037
11.Súkeník ZdeněkMacháček Radek-4-4-5  0338
12.Roch TomášMezera Petr-8795 3148
13.Hořan MarekKypta Michal-4-99-1 1349
14.März TomášDuchoň Roman-313612 3159
15.Roch TomášMacháček Radek59-37 3169
16.Hořan MarekMezera Petr9-3-10-9 13610
17.März TomášKypta Michal-5-88  12  
18.Súkeník ZdeněkDuchoň Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hořan Marek13Macháček Radek31
März Tomáš21Mezera Petr22
Rauner Václav02Kypta Michal30
Roch Tomáš22Duchoň Roman12
Súkeník Zdeněk01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. AVrchní
rozhodčí:
Panský Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Union Plzeň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2, Druhá stanice tramvaje č. 1, směr Slovany od hl. nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:336:17541:441TJ Sokol Plzeň V. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jakubec Vladimír
Pechman Petr
 
 
Kypta Michal
Mezera Petr
 
 
-109810 3110
2.Důra Matouš
Končal Adam
 
 
Duchoň Roman
Duchoň Antonín
 
 
10129  3020
3.Důra MatoušDuchoň Roman897  3030
4.Končal AdamMezera Petr946  3040
5.Pechman PetrDuchoň Antonín-4-97573250
6.Mašek PetrKypta Michal-109-101-82351
7.Končal AdamDuchoň Roman624  3061
8.Pechman PetrMezera Petr-9789 3171
9.Mašek PetrDuchoň Antonín3-1492 3181
10.Důra MatoušKypta Michal-1451-6-82382
11.Pechman PetrDuchoň Roman-6-986-32383
12.Mašek PetrMezera Petr86-85 3193
13.Důra MatoušDuchoň Antonín-569-7732103
14.Končal AdamKypta Michal         
15.Mašek PetrDuchoň Roman         
16.Důra MatoušMezera Petr         
17.Končal AdamDuchoň Antonín         
18.Pechman PetrKypta Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Důra Matouš21Duchoň Roman12
Končal Adam20Mezera Petr03
Pechman Petr21Duchoň Antonín03
Mašek Petr21Kypta Michal20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. BVrchní
rozhodčí:
Panský Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Union Plzeň CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň , Klášterní ul.2, 2.zastávka tramvaj č.1 od nádraží směr SlovanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:19Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:36 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koutník Vojtěch
Hofman Petr
 
 
Grus Matěj
Závora Adam
 
 
     2301
2.Havlíček Stanislav
Panský Miroslav
 
 
Bistřický Marek
Adam Ondřej
 
 
     3111
3.Hofman PetrBistřický Marek     2312
4.Havlíček StanislavAdam Ondřej     1313
5.Koutník VojtěchGrus Matěj     0314
6.Panský MiroslavZávora Adam     3124
7.Havlíček StanislavBistřický Marek     1325
8.Koutník VojtěchAdam Ondřej     3135
9.Panský MiroslavGrus Matěj     1336
10.Hofman PetrZávora Adam     3146
11.Koutník VojtěchBistřický Marek     3256
12.Panský MiroslavAdam OndřejWO    0357
13.Hofman PetrGrus Matěj     3167
14.Havlíček StanislavZávora Adam     3177
15.Panský MiroslavBistřický MarekWO    0378
16.Hofman PetrAdam Ondřej     3188
17.Havlíček StanislavGrus Matěj     1389
18.Koutník VojtěchZávora Adam     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hofman Petr31Bistřický Marek21
Havlíček Stanislav13Adam Ondřej12
Koutník Vojtěch31Grus Matěj31
Panský Miroslav11Závora Adam04
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Klatovy AVrchní
rozhodčí:
Hnojská Helena
HOSTUJÍCÍ:TJ Dobřany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Národních Mučedníků 185,Klatovy, tělocvična školy ZŠ Masarykova (budova se sgrafity)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1019:36 TJ Dobřany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovářík Matěj
Javorský Daniel
 
 
Vladyka Jakub
Vohradský Marek
 
 
     3210
2.Zahradník Lukáš
Netrval Jan
 
 
Říšský Pavel
Obertík Milan ml.
 
 
     1311
3.Zahradník LukášObertík Milan ml.     0312
4.Netrval JanŘíšský Pavel     1313
5.Kovářík MatějVohradský Marek     3223
6.Javorský DanielVladyka Jakub     2324
7.Netrval JanObertík Milan ml.     0325
8.Kovářík MatějŘíšský Pavel     3235
9.Javorský DanielVohradský Marek     0336
10.Zahradník LukášVladyka Jakub     2337
11.Kovářík MatějObertík Milan ml.     1338
12.Javorský DanielŘíšský Pavel     1339
13.Zahradník LukášVohradský Marek     23310
14.Netrval JanVladyka Jakub         
15.Javorský DanielObertík Milan ml.         
16.Zahradník LukášŘíšský Pavel         
17.Netrval JanVohradský Marek         
18.Kovářík MatějVladyka Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zahradník Lukáš03Obertík Milan ml.30
Netrval Jan02Říšský Pavel21
Kovářík Matěj21Vohradský Marek21
Javorský Daniel03Vladyka Jakub20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KOC Sušice AVrchní
rozhodčí:
Mazura Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Stod ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium SušiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:27 KOC Sušice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jarab Josef
Mazura Pavel
 
 
März Tomáš
Hořan Marek
 
 
     3210
2.Aschenbrenner Jan
Mazura David
 
 
Roch Tomáš
Kuchař Jan
 
 
     3020
3.Mazura DavidRoch Tomáš     1321
4.Jarab JosefMärz Tomáš     0322
5.Aschenbrenner JanKuchař Jan     3232
6.Mazura PavelHořan Marek     3142
7.Jarab JosefRoch Tomáš     3152
8.Aschenbrenner JanMärz Tomáš     3162
9.Mazura PavelKuchař Jan     0363
10.Mazura DavidHořan Marek     3073
11.Aschenbrenner JanRoch Tomáš     1374
12.Mazura PavelMärz Tomáš     1375
13.Mazura DavidKuchař Jan     3085
14.Jarab JosefHořan Marek     2386
15.Mazura PavelRoch Tomáš     3196
16.Mazura DavidMärz Tomáš     31106
17.Jarab JosefKuchař Jan         
18.Aschenbrenner JanHořan Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mazura David31Roch Tomáš22
Jarab Josef12März Tomáš22
Aschenbrenner Jan21Kuchař Jan12
Mazura Pavel22Hořan Marek12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břasy AVrchní
rozhodčí:
Somolík Miloš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horažďovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna BřasyRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:28 TJ Sokol Břasy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jícha Pavel
Lehner Vladimír
 
 
Křesák Vojtěch
Soukup Miloš
 
 
     0301
2.Jůza Jaroslav
Pták Luboš
 
 
Mandák Pavel
Láriš Petr
 
 
     0302
3.Jícha PavelLáriš Petr     3112
4.Jůza JaroslavMandák Pavel     3122
5.Pták LubošKřesák Vojtěch     3132
6.Lehner VladimírSoukup Miloš     3042
7.Jůza JaroslavLáriš Petr     3252
8.Pták LubošMandák Pavel     0353
9.Lehner VladimírKřesák Vojtěch     3063
10.Jícha PavelSoukup Miloš     1364
11.Pták LubošLáriš Petr     2365
12.Lehner VladimírMandák Pavel     0366
13.Jícha PavelKřesák Vojtěch     2367
14.Jůza JaroslavSoukup Miloš     3177
15.Lehner VladimírLáriš Petr     3187
16.Jícha PavelMandák Pavel     3097
17.Jůza JaroslavKřesák Vojtěch     30107
18.Pták LubošSoukup Miloš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jícha Pavel22Láriš Petr13
Jůza Jaroslav40Mandák Pavel22
Pták Luboš12Křesák Vojtěch13
Lehner Vladimír31Soukup Miloš12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Dioss Nýřany AVrchní
rozhodčí:
Fořt Petr
HOSTUJÍCÍ:SKUŘ Plzeň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TJRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:1010:30 SKUŘ Plzeň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolerus Jaroslav
Šimek Adam
 
 
Chodounský Martin
Šlehofer Stanislav ml.
 
 
     2301
2.Gabriel Roman
Vycudlík Jan
 
 
Korbel Petr
Kubát Jan
 
 
     1302
3.Šimek AdamKorbel Petr     2303
4.Kolerus JaroslavChodounský Martin     0304
5.Vycudlík JanŠlehofer Stanislav ml.     0305
6.Gabriel RomanKubát Jan     1306
7.Kolerus JaroslavKorbel Petr     1307
8.Vycudlík JanChodounský Martin     0308
9.Gabriel RomanŠlehofer Stanislav ml.     2309
10.Šimek AdamKubát Jan     13010
11.Vycudlík JanKorbel Petr         
12.Gabriel RomanChodounský Martin         
13.Šimek AdamŠlehofer Stanislav ml.         
14.Kolerus JaroslavKubát Jan         
15.Gabriel RomanKorbel Petr         
16.Šimek AdamChodounský Martin         
17.Kolerus JaroslavŠlehofer Stanislav ml.         
18.Vycudlík JanKubát Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šimek Adam02Korbel Petr20
Kolerus Jaroslav02Chodounský Martin20
Vycudlík Jan02Šlehofer Stanislav ml.20
Gabriel Roman02Kubát Jan20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. AVrchní
rozhodčí:
Jakubec Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Union Plzeň CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň , Klášterní ul.2, 2.zastávka tramvaj č.1 od nádraží směr SlovanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:12 TJ Sokol Plzeň V. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Končal Adam
Důra Matouš
 
 
Závora Adam
Adam Ondřej
 
 
     3110
2.Mašek Petr
Jakubec Vladimír
 
 
Bistřický Marek
Korecký Filip
 
 
     3120
3.Důra MatoušKorecký Filip     3130
4.Končal AdamAdam Ondřej     3040
5.Mašek PetrZávora Adam     3050
6.Jakubec VladimírBistřický Marek     3260
7.Končal AdamKorecký Filip     3070
8.Mašek PetrAdam Ondřej     3080
9.Jakubec VladimírZávora Adam     3290
10.Důra MatoušBistřický Marek     2391
11.Pechman PetrGrus Matěj     32101
12.Jakubec VladimírAdam Ondřej         
13.Důra MatoušZávora Adam         
14.Končal AdamBistřický Marek         
15.Jakubec VladimírGrus Matěj         
16.Důra MatoušAdam Ondřej         
17.Končal AdamZávora Adam         
18.Pechman PetrBistřický Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Důra Matouš11Korecký Filip02
Končal Adam20Adam Ondřej02
Mašek Petr20Závora Adam02
Jakubec Vladimír20Bistřický Marek11
Pechman Petr10Grus Matěj01



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. BVrchní
rozhodčí:
Havlíček Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Union Plzeň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň , Klášterní ul.2, 2.zastávka tramvaj č.1 od nádraží směr SlovanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:35 TJ Union Plzeň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlíček Stanislav
Auterský Václav
 
 
Kypta Michal
Mezera Petr
 
 
     3210
2.Hofman Petr
Koutník Vojtěch
 
 
Duchoň Antonín
Duchoň Roman
 
 
     1311
3.Auterský VáclavDuchoň Roman     3021
4.Havlíček StanislavMezera Petr     3031
5.Hofman PetrDuchoň Antonín     2332
6.Koutník VojtěchKypta Michal     1333
7.Havlíček StanislavDuchoň Roman     3143
8.Hofman PetrMezera Petr     1344
9.Koutník VojtěchDuchoň Antonín     2345
10.Auterský VáclavKypta Michal     2346
11.Hofman PetrDuchoň Roman     3256
12.Koutník VojtěchMezera Petr     0357
13.Auterský VáclavDuchoň Antonín     3067
14.Havlíček StanislavKypta Michal     0368
15.Koutník VojtěchDuchoň RomanWO    0369
16.Auterský VáclavMezera Petr     03610
17.Havlíček StanislavDuchoň Antonín         
18.Hofman PetrKypta Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Auterský Václav22Duchoň Roman03
Havlíček Stanislav21Mezera Petr31
Hofman Petr12Duchoň Antonín21
Koutník Vojtěch03Kypta Michal30
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Klatovy AVrchní
rozhodčí:
Hnojská Helena
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Stod ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Národních Mučedníků 185,Klatovy, tělocvična školy ZŠ Masarykova (budova se sgrafity)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:11 KST Klatovy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovářík Matěj
Javorský Daniel
 
 
Hořan Marek
März Tomáš
 
 
     3010
2.Zahradník Lukáš
Netrval Jan
 
 
Roch Tomáš
Kuchař Jan
 
 
     3120
3.Zahradník LukášRoch Tomáš     3130
4.Netrval JanKuchař Jan     0331
5.Kovářík MatějMärz Tomáš     3141
6.Javorský DanielHořan Marek     3151
7.Netrval JanRoch Tomáš     1352
8.Kovářík MatějKuchař Jan     3062
9.Javorský DanielMärz Tomáš     3172
10.Zahradník LukášHořan Marek     3082
11.Kovářík MatějRoch Tomáš     3092
12.Javorský DanielKuchař Jan     30102
13.Zahradník LukášMärz Tomáš         
14.Netrval JanHořan Marek         
15.Javorský DanielRoch Tomáš         
16.Zahradník LukášKuchař Jan         
17.Netrval JanMärz Tomáš         
18.Kovářík MatějHořan Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zahradník Lukáš20Roch Tomáš12
Netrval Jan02Kuchař Jan12
Kovářík Matěj30März Tomáš02
Javorský Daniel30Hořan Marek02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KOC Sušice AVrchní
rozhodčí:
Mazura Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Dobřany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium SušiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:36 TJ Dobřany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jarab Josef
Mazura Pavel
 
 
Obertík Milan ml.
Vohradský Marek
 
 
     0301
2.Aschenbrenner Jan
Mazura David
 
 
Vladyka Jakub
Říšský Pavel
 
 
     3011
3.Mazura DavidObertík Milan ml.     1312
4.Jarab JosefŘíšský Pavel     0313
5.Aschenbrenner JanVladyka Jakub     3223
6.Mazura PavelVohradský Marek     3133
7.Jarab JosefObertík Milan ml.     0334
8.Aschenbrenner JanŘíšský Pavel     3044
9.Mazura PavelVladyka Jakub     3254
10.Mazura DavidVohradský Marek     3164
11.Aschenbrenner JanObertík Milan ml.     0365
12.Mazura PavelŘíšský Pavel     3075
13.Mazura DavidVladyka Jakub     3085
14.Jarab JosefVohradský Marek     2386
15.Mazura PavelObertík Milan ml.     1387
16.Mazura DavidŘíšský Pavel     0388
17.Jarab JosefVladyka Jakub     1389
18.Aschenbrenner JanVohradský Marek     23810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mazura David22Obertík Milan ml.40
Jarab Josef04Říšský Pavel22
Aschenbrenner Jan22Vladyka Jakub13
Mazura Pavel31Vohradský Marek22



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břasy AVrchní
rozhodčí:
Somolík Miloš
HOSTUJÍCÍ:SKUŘ Plzeň ARozhodčí:Somolík Miloš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna BřasyRozhodčí:Somolík Miloš
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:Somolík Miloš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1032:39 SKUŘ Plzeň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jícha Pavel
Lehner Vladimír
 
 
Chodounský Martin
Šlehofer Stanislav ml.
 
 
     0301
2.Jůza Jaroslav
Bělohlávek Luděk
 
 
Kubát Jan
Korbel Petr
 
 
     1302
3.Jícha PavelChodounský Martin     3012
4.Jůza JaroslavŠlehofer Stanislav ml.     2313
5.Bělohlávek LuděkKorbel Petr     3223
6.Lehner VladimírKubát Jan     2324
7.Jůza JaroslavChodounský Martin     0325
8.Bělohlávek LuděkŠlehofer Stanislav ml.     1326
9.Lehner VladimírKorbel Petr     3136
10.Jícha PavelKubát Jan     3246
11.Bělohlávek LuděkChodounský Martin     0347
12.Lehner VladimírŠlehofer Stanislav ml.     1348
13.Jícha PavelKorbel Petr     3058
14.Jůza JaroslavKubát Jan     3268
15.Lehner VladimírChodounský Martin     2369
16.Jícha PavelŠlehofer Stanislav ml.     3279
17.Jůza JaroslavKorbel Petr     23710
18.Bělohlávek LuděkKubát Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jícha Pavel40Chodounský Martin31
Jůza Jaroslav13Šlehofer Stanislav ml.31
Bělohlávek Luděk12Korbel Petr13
Lehner Vladimír13Kubát Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Dioss Nýřany AVrchní
rozhodčí:
Fořt Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horažďovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna NýřanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1025:33 TJ Sokol Horažďovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gabriel Roman
Vycudlík Jan
 
 
Soukup Miloš
Křesák Vojtěch
 
 
     2301
2.Niedermayer Ondřej
Šimek Adam
 
 
Láriš Petr
Mandák Pavel
 
 
     2302
3.Šimek AdamMandák Pavel     1303
4.Niedermayer OndřejKřesák Vojtěch     1304
5.Vycudlík JanLáriš Petr     3214
6.Gabriel RomanSoukup Miloš     1315
7.Niedermayer OndřejMandák Pavel     2316
8.Vycudlík JanKřesák Vojtěch     3026
9.Gabriel RomanLáriš Petr     3136
10.Šimek AdamSoukup Miloš     1337
11.Vycudlík JanMandák Pavel     1338
12.Gabriel RomanKřesák Vojtěch     3048
13.Šimek AdamLáriš Petr     2349
14.Niedermayer OndřejSoukup Miloš     03410
15.Gabriel RomanMandák Pavel         
16.Šimek AdamKřesák Vojtěch         
17.Niedermayer OndřejLáriš Petr         
18.Vycudlík JanSoukup Miloš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šimek Adam03Mandák Pavel30
Niedermayer Ondřej03Křesák Vojtěch12
Vycudlík Jan21Láriš Petr12
Gabriel Roman21Soukup Miloš30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horažďovice AVrchní
rozhodčí:
Mandák Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Horažďovice,Tyršova 352Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:19 TJ Sokol Horažďovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Láriš Petr
Mandák Pavel
 
 
Jakubec Vladimír
Mašek Petr
 
 
     3110
2.Soukup Miloš
Křesák Vojtěch
 
 
Končal Adam
Důra Matouš
 
 
     3220
3.Mandák PavelDůra Matouš     1321
4.Křesák VojtěchJakubec Vladimír     3031
5.Soukup MilošKončal Adam     3041
6.Láriš PetrPechman Petr     1342
7.Křesák VojtěchDůra Matouš     3252
8.Soukup MilošJakubec Vladimír     3162
9.Láriš PetrKončal Adam     2363
10.Mandák PavelPechman Petr     3073
11.Soukup MilošDůra Matouš     3283
12.Láriš PetrJakubec Vladimír     3193
13.Mandák PavelMašek Petr     31103
14.Křesák VojtěchPechman Petr         
15.Láriš PetrDůra Matouš         
16.Mandák PavelJakubec Vladimír         
17.Křesák VojtěchMašek Petr         
18.Soukup MilošPechman Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mandák Pavel21Důra Matouš12
Křesák Vojtěch20Jakubec Vladimír03
Soukup Miloš30Končal Adam11
Láriš Petr12Pechman Petr11
   Mašek Petr01



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKUŘ Plzeň AVrchní
rozhodčí:
Korbel Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hankova 9, Plzeň (KP)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:21 SKUŘ Plzeň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chodounský Martin
Horek Daniel
 
 
Panský Miroslav
Havlíček Stanislav
 
 
     2301
2.Korbel Petr
Kubát Jan
 
 
Hofman Petr
Koutník Vojtěch
 
 
     3211
3.Horek MartinKoutník Vojtěch     0312
4.Korbel PetrHofman Petr     1313
5.Kubát JanHavlíček Stanislav     3023
6.Chodounský MartinPanský Miroslav     3033
7.Korbel PetrKoutník Vojtěch     3043
8.Kubát JanHofman Petr     2344
9.Chodounský MartinHavlíček Stanislav     3054
10.Horek MartinPanský Miroslav     0355
11.Kubát JanKoutník Vojtěch     3165
12.Chodounský MartinHofman Petr     3075
13.Peckert DanielHavlíček Stanislav     3085
14.Korbel PetrPanský Miroslav     2386
15.Chodounský MartinKoutník Vojtěch     3096
16.Peckert DanielHofman Petr     30106
17.Korbel PetrHavlíček Stanislav         
18.Kubát JanPanský Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Horek Martin02Koutník Vojtěch13
Korbel Petr12Hofman Petr22
Kubát Jan21Havlíček Stanislav03
Chodounský Martin40Panský Miroslav21
Peckert Daniel20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dobřany AVrchní
rozhodčí:
Hrubý Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břasy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TJ Dobřany, Tyršova 728Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:26 TJ Dobřany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pastuch Jan
Obertík Milan ml.
 
 
Jůza Jaroslav
Pták Luboš
 
 
     3110
2.Vohradský Marek
Vladyka Jakub
 
 
Jícha Pavel
Lehner Vladimír
 
 
     3220
3.Pastuch JanLehner Vladimír     3030
4.Říšský PavelJůza Jaroslav     3240
5.Vohradský MarekJícha Pavel     0341
6.Obertík Milan ml.Pták Luboš     3251
7.Říšský PavelLehner Vladimír     3261
8.Vohradský MarekJůza Jaroslav     0362
9.Obertík Milan ml.Jícha Pavel     3172
10.Pastuch JanPták Luboš     1373
11.Vladyka JakubLehner Vladimír     1374
12.Obertík Milan ml.Jůza Jaroslav     1375
13.Pastuch JanJícha Pavel     3185
14.Říšský PavelPták Luboš     3095
15.Obertík Milan ml.Lehner Vladimír     30105
16.Pastuch JanJůza Jaroslav         
17.Říšský PavelJícha Pavel         
18.Vladyka JakubPták Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pastuch Jan21Lehner Vladimír13
Říšský Pavel30Jůza Jaroslav21
Vohradský Marek02Jícha Pavel12
Obertík Milan ml.31Pták Luboš12
Vladyka Jakub01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Stod AVrchní
rozhodčí:
Hořan Marek
HOSTUJÍCÍ:Dioss Nýřany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna StodRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:39742:725TJ Slavoj Stod A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.März Tomáš
Hořan Marek
 
 
Kabát Martin
Gabriel Roman
 
 
-3761 3110
2.Roch Tomáš
Kuchař Jan
 
 
Makoň Zdeněk ml.
Vycudlík Jan
 
 
224  3020
3.Hořan MarekMakoň Zdeněk ml.-971-1283230
4.Kuchař JanKabát Martin67-7-6-122331
5.März TomášGabriel Roman-987-4-82332
6.Roch TomášVycudlík Jan10-98-863242
7.Kuchař JanMakoň Zdeněk ml.-10-6-17  0343
8.März TomášKabát Martin5-185 3153
9.Roch TomášGabriel Roman-119-77-82354
10.Hořan MarekVycudlík Jan9-6-118103264
11.März TomášMakoň Zdeněk ml.-911-10653274
12.Roch TomášKabát Martin-9776 3184
13.Hořan MarekGabriel Roman-7-887103294
14.Kuchař JanVycudlík Jan-398-8-72395
15.Roch TomášMakoň Zdeněk ml.-8-8-9  0396
16.Hořan MarekKabát Martin-8-7-4  0397
17.Kuchař JanGabriel Roman-6-88-6 1398
18.März TomášVycudlík Jan9-4-1191332108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hořan Marek31Makoň Zdeněk ml.22
Kuchař Jan04Kabát Martin22
März Tomáš31Gabriel Roman31
Roch Tomáš22Vycudlík Jan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Union Plzeň BVrchní
rozhodčí:
Pinta Petr
HOSTUJÍCÍ:KST Klatovy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1023:38551:596KST Klatovy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Duchoň Antonín
Duchoň Roman
 
 
Kovářík Matěj
Javorský Daniel
 
 
-7-9-6  0301
2.Kypta Michal
Mezera Petr
 
 
Zahradník Lukáš
Netrval Jan
 
 
5-9-6-9 1302
3.Duchoň AntonínJavorský Daniel6-1110-483212
4.Duchoň RomanKovářík Matěj-9-9-10  0313
5.Kypta MichalZahradník Lukáš-96712 3123
6.Mezera PetrNetrval Jan-5-105-11 1324
7.Duchoň RomanJavorský Daniel7-2-10-8 1325
8.Kypta MichalKovářík Matěj-8-6-8  0326
9.Mezera PetrZahradník Lukáš866  3036
10.Duchoň AntonínNetrval Jan-9-985103246
11.Kypta MichalJavorský Daniel3-10104 3156
12.Mezera PetrKovářík Matěj-7-99-6 1357
13.Duchoň AntonínZahradník Lukáš-7-5-8  0358
14.Duchoň RomanNetrval Jan8-8-8793268
15.Mezera PetrJavorský Daniel-9-6-7  0369
16.Duchoň AntonínKovářík Matěj-2-119-5 13610
17.Duchoň RomanZahradník Lukáš8-84-4 22  
18.Kypta MichalNetrval Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Duchoň Antonín22Javorský Daniel22
Duchoň Roman12Kovářík Matěj40
Kypta Michal21Zahradník Lukáš12
Mezera Petr13Netrval Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Union Plzeň CVrchní
rozhodčí:
Pinta Petr
HOSTUJÍCÍ:KOC Sušice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:7 TJ Union Plzeň C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sochor Miroslav
Grus Matěj
 
 
Mazura Pavel
Jarab Josef
 
 
     3110
2.Adam Ondřej
Pachner Jan
 
 
Mazura David
Aschenbrenner Jan
 
 
     3120
3.Pachner JanMazura David     3130
4.Grus MatějMazura Pavel     3140
5.Adam OndřejAschenbrenner Jan     3150
6.Sochor MiroslavJarab Josef     3060
7.Grus MatějMazura David     3070
8.Adam OndřejMazura Pavel     3280
9.Sochor MiroslavAschenbrenner Jan     3090
10.Pachner JanJarab Josef     30100
11.Adam OndřejMazura David         
12.Sochor MiroslavMazura Pavel         
13.Pachner JanAschenbrenner Jan         
14.Grus MatějJarab Josef         
15.Sochor MiroslavMazura David         
16.Pachner JanMazura Pavel         
17.Grus MatějAschenbrenner Jan         
18.Adam OndřejJarab Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pachner Jan20Mazura David02
Grus Matěj20Mazura Pavel02
Adam Ondřej20Aschenbrenner Jan02
Sochor Miroslav20Jarab Josef02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horažďovice AVrchní
rozhodčí:
Mandák Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Horažďovice,Tyršova 352Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 15:30 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:14 TJ Sokol Horažďovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Láriš Petr
Mandák Pavel
 
 
Panský Miroslav
Havlíček Stanislav
 
 
     3210
2.Soukup Miloš
Křesák Vojtěch
 
 
Hofman Petr
Koutník Vojtěch
 
 
     3020
3.Mandák PavelKoutník Vojtěch     2321
4.Křesák VojtěchHofman Petr     1322
5.Soukup MilošHavlíček Stanislav     3132
6.Láriš PetrPanský Miroslav     3042
7.Křesák VojtěchKoutník Vojtěch     1343
8.Soukup MilošHofman Petr     3153
9.Láriš PetrHavlíček Stanislav     3163
10.Mandák PavelPanský Miroslav     3073
11.Soukup MilošKoutník Vojtěch     3083
12.Láriš PetrHofman Petr     3093
13.Mandák PavelHavlíček Stanislav     30103
14.Křesák VojtěchPanský Miroslav         
15.Láriš PetrKoutník Vojtěch         
16.Mandák PavelHofman Petr         
17.Křesák VojtěchHavlíček Stanislav         
18.Soukup MilošPanský Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mandák Pavel21Koutník Vojtěch21
Křesák Vojtěch02Hofman Petr12
Soukup Miloš30Havlíček Stanislav03
Láriš Petr30Panský Miroslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKUŘ Plzeň AVrchní
rozhodčí:
Korbel Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hankova 9, Plzeň (KP)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 15:30 Začátek
utkání
15:20Konec
utkání
19:22Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:22 SKUŘ Plzeň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Korbel Petr
Kubát Jan
 
 
Jakubec Vladimír
Mašek Petr
 
 
     2301
2.Peckert Daniel
Chodounský Martin
 
 
Končal Adam
Důra Matouš
 
 
     3111
3.Peckert DanielDůra Matouš     3021
4.Kubát JanMašek Petr     3131
5.Korbel PetrKončal Adam     0332
6.Chodounský MartinJakubec Vladimír     2333
7.Kubát JanDůra Matouš     3143
8.Korbel PetrMašek Petr     1344
9.Chodounský MartinPechman Petr     3154
10.Peckert DanielJakubec Vladimír     3064
11.Korbel PetrDůra Matouš     3274
12.Chodounský MartinMašek Petr     3184
13.Peckert DanielPechman Petr     3094
14.Kubát JanJakubec Vladimír     2395
15.Chodounský MartinDůra Matouš     30105
16.Peckert DanielMašek Petr         
17.Kubát JanPechman Petr         
18.Korbel PetrJakubec Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Peckert Daniel30Důra Matouš04
Kubát Jan21Mašek Petr12
Korbel Petr12Končal Adam10
Chodounský Martin31Jakubec Vladimír21
   Pechman Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dobřany AVrchní
rozhodčí:
Hrubý Petr
HOSTUJÍCÍ:Dioss Nýřany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TJ Dobřany, Tyršova 728Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:15 TJ Dobřany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pastuch Jan
Obertík Milan ml.
 
 
Gabriel Roman
Kabát Martin
 
 
     3110
2.Vohradský Marek
Vladyka Jakub
 
 
Makoň Zdeněk ml.
Vycudlík Jan
 
 
     1311
3.Vohradský MarekGabriel Roman     0312
4.Říšský PavelKabát Martin     3222
5.Vladyka JakubMakoň Zdeněk ml.     2323
6.Obertík Milan ml.Vycudlík Jan     3033
7.Říšský PavelGabriel Roman     3043
8.Vladyka JakubKabát Martin     3053
9.Obertík Milan ml.Makoň Zdeněk ml.     3163
10.Vohradský MarekVycudlík Jan     3073
11.Vladyka JakubGabriel Roman     3183
12.Obertík Milan ml.Kabát Martin     3193
13.Vohradský MarekMakoň Zdeněk ml.     30103
14.Říšský PavelVycudlík Jan         
15.Obertík Milan ml.Gabriel Roman         
16.Vohradský MarekKabát Martin         
17.Říšský PavelMakoň Zdeněk ml.         
18.Vladyka JakubVycudlík Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vohradský Marek21Gabriel Roman12
Říšský Pavel20Kabát Martin03
Vladyka Jakub21Makoň Zdeněk ml.12
Obertík Milan ml.30Vycudlík Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Stod AVrchní
rozhodčí:
Hořan Marek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břasy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna StodRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:36605:633TJ Sokol Břasy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.März Tomáš
Hořan Marek
 
 
Jícha Pavel
Lehner Vladimír
 
 
8-1217-653210
2.Roch Tomáš
Kuchař Jan
 
 
Jůza Jaroslav
Bělohlávek Luděk
 
 
6-97-893220
3.Hořan MarekLehner Vladimír-3-12-11  0321
4.Kuchař JanJůza Jaroslav-8-7-5  0322
5.März TomášJícha Pavel1287  3032
6.Roch TomášBělohlávek Luděk896  3042
7.Kuchař JanLehner Vladimír-6-1559-92343
8.März TomášJůza Jaroslav5-655 3153
9.Roch TomášJícha Pavel-838-6-102354
10.Hořan MarekBělohlávek Luděk-2947 3164
11.März TomášLehner Vladimír-6-7-6  0365
12.Roch TomášJůza Jaroslav-37-45-32366
13.Hořan MarekJícha Pavel9-9-98-92367
14.Kuchař JanBělohlávek Luděk785  3077
15.Roch TomášLehner Vladimír-7-7-11  0378
16.Hořan MarekJůza Jaroslav-10-1-8  0379
17.Kuchař JanJícha Pavel-5-98-7 13710
18.März TomášBělohlávek Luděk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hořan Marek13Lehner Vladimír40
Kuchař Jan13Jůza Jaroslav31
März Tomáš21Jícha Pavel31
Roch Tomáš13Bělohlávek Luděk03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Union Plzeň BVrchní
rozhodčí:
Pinta Petr
HOSTUJÍCÍ:KOC Sušice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:22577:517TJ Union Plzeň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Duchoň Antonín
Duchoň Roman
 
 
Aschenbrenner Jan
Mazura David
 
 
-4-8-9  0301
2.Mezera Petr
Kypta Michal
 
 
Mazura Pavel
Jarab Josef
 
 
-9379 3111
3.Duchoň AntonínJarab Josef8-1093 3121
4.Mezera PetrMazura Pavel9-988 3131
5.Duchoň RomanAschenbrenner Jan2-4-6-4 1332
6.Kypta MichalMazura David978  3042
7.Mezera PetrJarab Josef8-9-9-8 1343
8.Duchoň RomanMazura Pavel-787-6-82344
9.Kypta MichalAschenbrenner Jan149  3054
10.Duchoň AntonínMazura David6-789 3164
11.Duchoň RomanJarab Josef9-101212 3174
12.Kypta MichalMazura Pavel68-89 3184
13.Duchoň AntonínAschenbrenner Jan9-510-12-72385
14.Mezera PetrMazura David711-138 3195
15.Kypta MichalJarab Josef258  30105
16.Duchoň AntonínMazura Pavel         
17.Mezera PetrAschenbrenner Jan         
18.Duchoň RomanMazura David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Duchoň Antonín21Jarab Josef13
Mezera Petr21Mazura Pavel12
Duchoň Roman12Aschenbrenner Jan21
Kypta Michal40Mazura David03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Union Plzeň CVrchní
rozhodčí:
Pinta Petr
HOSTUJÍCÍ:KST Klatovy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:36 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adam Ondřej
Uhlíř Marek
 
 
Zahradník Lukáš
Netrval Jan
 
 
     3210
2.Grus Matěj
Pachner Jan
 
 
Kovářík Matěj
Javorský Daniel
 
 
     2311
3.Pachner JanJavorský Daniel     3121
4.Grus MatějKovářík Matěj     3231
5.Adam OndřejZahradník Lukáš     1332
6.Uhlíř MarekNetrval Jan     3042
7.Grus MatějJavorský Daniel     1343
8.Adam OndřejKovářík Matěj     2344
9.Uhlíř MarekZahradník Lukáš     3054
10.Pachner JanNetrval Jan     3064
11.Adam OndřejJavorský Daniel     1365
12.Uhlíř MarekKovářík Matěj     0366
13.Pachner JanZahradník Lukáš     3076
14.Grus MatějNetrval Jan     3286
15.Uhlíř MarekJavorský Daniel     0387
16.Pachner JanKovářík Matěj     0388
17.Grus MatějZahradník Lukáš     3298
18.Adam OndřejNetrval Jan     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pachner Jan31Javorský Daniel31
Grus Matěj31Kovářík Matěj31
Adam Ondřej04Zahradník Lukáš13
Uhlíř Marek22Netrval Jan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. AVrchní
rozhodčí:
Panský Miroslav
HOSTUJÍCÍ:KST Klatovy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2, Druhá stanice tramvaje č. 1, směr Slovany od hl. nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:8437:334TJ Sokol Plzeň V. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mašek Petr
Pechman Petr
 
 
Javorský Daniel
Kovářík Matěj
 
 
9-118-5-102301
2.Důra Matouš
Končal Adam
 
 
Nedoma Lukáš
Zahradník Lukáš
 
 
155  3011
3.Pechman PetrKovářík Matěj7-5-10-3 1312
4.Končal AdamJavorský Daniel7109  3022
5.Důra MatoušZahradník Lukáš7-5117 3132
6.Mašek PetrNedoma Lukáš444  3042
7.Končal AdamKovářík Matěj7811  3052
8.Důra MatoušJavorský Daniel7615  3062
9.Mašek PetrZahradník Lukáš13104  3072
10.Pechman PetrNedoma Lukáš387  3082
11.Důra MatoušKovářík Matěj6810  3092
12.Mašek PetrJavorský Daniel4-7710 31102
13.Pechman PetrZahradník Lukáš         
14.Končal AdamNedoma Lukáš         
15.Mašek PetrKovářík Matěj         
16.Pechman PetrJavorský Daniel         
17.Končal AdamZahradník Lukáš         
18.Důra MatoušNedoma Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pechman Petr11Kovářík Matěj12
Končal Adam20Javorský Daniel03
Důra Matouš30Zahradník Lukáš02
Mašek Petr30Nedoma Lukáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. BVrchní
rozhodčí:
Panský Miroslav
HOSTUJÍCÍ:KOC Sušice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň , Klášterní ul.2, 2.zastávka tramvaj č.1 od nádraží směr SlovanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1020:33466:536KOC Sušice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlíček Stanislav
Panský Miroslav
 
 
Aschenbrenner Jan
Mazura David
 
 
-105711 3110
2.Hofman Petr
Koutník Vojtěch
 
 
Mazura Pavel
Jarab Josef
 
 
-78-8-7 1311
3.Koutník VojtěchMazura Pavel-5-710-4 1312
4.Panský MiroslavMazura David810-116 3122
5.Havlíček StanislavJarab Josef77-11-3-62323
6.Hofman PetrAschenbrenner Jan-109-5-6 1324
7.Panský MiroslavMazura Pavel-511-4-10 1325
8.Havlíček StanislavMazura David910-79 3135
9.Hofman PetrJarab Josef86-10-8-62336
10.Koutník VojtěchAschenbrenner Jan-1-4-13  0337
11.Havlíček StanislavMazura Pavel9-8-92-82338
12.Hofman PetrMazura David-5-9-4  0339
13.Koutník VojtěchJarab Josef8-9-10-9 13310
14.Panský MiroslavAschenbrenner Jan         
15.Hofman PetrMazura Pavel         
16.Koutník VojtěchMazura David         
17.Panský MiroslavJarab Josef         
18.Havlíček StanislavAschenbrenner Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Koutník Vojtěch03Mazura Pavel30
Panský Miroslav11Mazura David12
Havlíček Stanislav12Jarab Josef30
Hofman Petr03Aschenbrenner Jan20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břasy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Union Plzeň BRozhodčí:SOMOLÍK
Hráno v místnosti
přesná adresa
SOKOLOVNARozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:740:30 TJ Sokol Břasy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jůza Jaroslav
Pták Luboš
 
 
Duchoň Roman
Duchoň Antonín
 
 
     3110
2.Jícha Pavel
Lehner Vladimír
 
 
Mezera Petr
Kypta Michal
 
 
     2311
3.Lehner VladimírKypta Michal     2312
4.Jůza JaroslavDuchoň Antonín     3122
5.Jícha PavelMezera Petr     3232
6.Pták LubošDuchoň Roman     3242
7.Jůza JaroslavKypta Michal     1343
8.Jícha PavelDuchoň Antonín     3253
9.Pták LubošMezera Petr     1354
10.Lehner VladimírDuchoň Roman     3164
11.Jícha PavelKypta Michal     0365
12.Pták LubošDuchoň Antonín     2366
13.Lehner VladimírMezera Petr     3076
14.Jůza JaroslavDuchoň Roman     3086
15.Pták LubošKypta Michal     2387
16.Lehner VladimírDuchoň Antonín     3097
17.Jůza JaroslavMezera Petr     30107
18.Jícha PavelDuchoň Roman     32  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lehner Vladimír31Kypta Michal40
Jůza Jaroslav31Duchoň Antonín13
Jícha Pavel21Mezera Petr13
Pták Luboš13Duchoň Roman03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Dioss Nýřany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Union Plzeň CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TJ DIOSSRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:930:32 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Bistřický Marek
Adam Ondřej
 
 
WO    0301
2.Gabriel Roman
Kabát Martin
 
 
Korecký Filip
Uhlíř Marek
 
 
     1302
3.Vycudlík JanBistřický Marek     1303
4.Gabriel RomanUhlíř Marek     3013
5.Kabát MartinKorecký Filip     3023
6.Adam OndřejWO    0324
7.Gabriel RomanBistřický Marek     0325
8.Kabát MartinUhlíř Marek     3135
9.Korecký FilipWO    0336
10.Vycudlík JanAdam Ondřej     3146
11.Kabát MartinBistřický Marek     3056
12.Uhlíř MarekWO    0357
13.Vycudlík JanKorecký Filip     3067
14.Gabriel RomanAdam Ondřej     3277
15.Bistřický MarekWO    0378
16.Vycudlík JanUhlíř Marek     1379
17.Gabriel RomanKorecký Filip     3189
18.Kabát MartinAdam Ondřej     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vycudlík Jan22Bistřický Marek21
Gabriel Roman31Uhlíř Marek12
Kabát Martin40Korecký Filip03
   Adam Ondřej03
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horažďovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Dobřany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Horažďovice,Tyršova 352Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:37 TJ Dobřany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Láriš Petr
Mandák Pavel
 
 
Obertík Milan ml.
Pastuch Jan
 
 
     1301
2.Soukup Miloš
Křesák Vojtěch
 
 
Vohradský Marek
Vladyka Jakub
 
 
     3011
3.Soukup MilošObertík Milan ml.     3221
4.Křesák VojtěchPastuch Jan     0322
5.Mandák PavelŘíšský Pavel     1323
6.Láriš PetrVladyka Jakub     1324
7.Křesák VojtěchObertík Milan ml.     0325
8.Mandák PavelPastuch Jan     3135
9.Láriš PetrŘíšský Pavel     2336
10.Soukup MilošVladyka Jakub     0337
11.Mandák PavelObertík Milan ml.     3247
12.Láriš PetrPastuch Jan     3257
13.Soukup MilošŘíšský Pavel     1358
14.Křesák VojtěchVladyka Jakub     0359
15.Láriš PetrObertík Milan ml.     13510
16.Soukup MilošPastuch Jan         
17.Křesák VojtěchŘíšský Pavel         
18.Mandák PavelVladyka Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Soukup Miloš12Obertík Milan ml.22
Křesák Vojtěch03Pastuch Jan12
Mandák Pavel21Říšský Pavel30
Láriš Petr13Vladyka Jakub30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKUŘ Plzeň AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Stod ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hankova 9, Plzeň (KP)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:11 SKUŘ Plzeň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chodounský Martin
Šlehofer Stanislav ml.
 
 
März Tomáš
Hořan Marek
 
 
     3210
2.Korbel Petr
Kubát Jan
 
 
Roch Tomáš
Kuchař Jan
 
 
     3020
3.Šlehofer Stanislav ml.Roch Tomáš     3030
4.Korbel PetrKuchař Jan     3040
5.Kubát JanMärz Tomáš     3050
6.Chodounský MartinHořan Marek     3060
7.Korbel PetrRoch Tomáš     3170
8.Kubát JanKuchař Jan     3180
9.Chodounský MartinMärz Tomáš     1381
10.Šlehofer Stanislav ml.Hořan Marek     2382
11.Kubát JanRoch Tomáš     3192
12.Chodounský MartinKuchař Jan     30102
13.Šlehofer Stanislav ml.März Tomáš         
14.Korbel PetrHořan Marek         
15.Chodounský MartinRoch Tomáš         
16.Šlehofer Stanislav ml.Kuchař Jan         
17.Korbel PetrMärz Tomáš         
18.Kubát JanHořan Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šlehofer Stanislav ml.11Roch Tomáš03
Korbel Petr20Kuchař Jan03
Kubát Jan30März Tomáš11
Chodounský Martin21Hořan Marek11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. AVrchní
rozhodčí:
Panský Miroslav
HOSTUJÍCÍ:KOC Sušice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2, Druhá stanice tramvaje č. 1, směr Slovany od hl. nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:13443:356TJ Sokol Plzeň V. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mašek Petr
Pechman Petr
 
 
Jarab Josef
Mazura Pavel
 
 
-7939 3110
2.Důra Matouš
Končal Adam
 
 
Mazura David
Aschenbrenner Jan
 
 
6-84-753220
3.Pechman PetrMazura Pavel7-67-6-32321
4.Končal AdamJarab Josef5-336 3131
5.Důra MatoušAschenbrenner Jan-105-5843241
6.Mašek PetrMazura David7613  3051
7.Končal AdamMazura Pavel393  3061
8.Důra MatoušJarab Josef789  3071
9.Mašek PetrAschenbrenner Jan7610  3081
10.Pechman PetrMazura David-8-7-6  0382
11.Důra MatoušMazura Pavel997  3092
12.Mašek PetrJarab Josef-91035 31102
13.Pechman PetrAschenbrenner Jan         
14.Končal AdamMazura David         
15.Mašek PetrMazura Pavel         
16.Pechman PetrJarab Josef         
17.Končal AdamAschenbrenner Jan         
18.Důra MatoušMazura David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pechman Petr02Mazura Pavel12
Končal Adam20Jarab Josef03
Důra Matouš30Aschenbrenner Jan02
Mašek Petr30Mazura David11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. BVrchní
rozhodčí:
Panský Miroslav
HOSTUJÍCÍ:KST Klatovy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2, Druhá stanice tramvaje č. 1, směr Slovany od hl. nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1026:32450:569KST Klatovy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Panský Miroslav
 
 
Kovářík Matěj
Javorský Daniel
 
 
WO    0301
2.Hofman Petr
Koutník Vojtěch
 
 
Nedoma Lukáš
Zahradník Lukáš
 
 
956  3011
3.Koutník VojtěchKovářík Matěj-97-9-9 1312
4.Panský MiroslavJavorský Daniel887  3022
5.Zahradník LukášWO    0323
6.Hofman PetrNedoma Lukáš687  3033
7.Panský MiroslavKovářík Matěj-6-5-7  0334
8.Javorský DanielWO    0335
9.Hofman PetrZahradník Lukáš-891113 3145
10.Koutník VojtěchNedoma Lukáš-10889 3155
11.Kovářík MatějWO    0356
12.Hofman PetrJavorský Daniel12109  3066
13.Koutník VojtěchZahradník Lukáš-86-88-62367
14.Panský MiroslavNedoma Lukáš898  3077
15.Hofman PetrKovářík Matěj-6-8-8  0378
16.Koutník VojtěchJavorský Daniel9-8-7-6 1379
17.Panský MiroslavZahradník Lukáš-98-8-9 13710
18.Nedoma Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Koutník Vojtěch13Kovářík Matěj30
Panský Miroslav22Javorský Daniel12
Hofman Petr31Zahradník Lukáš21
   Nedoma Lukáš03
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břasy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Union Plzeň CRozhodčí:SOMOLÍK
Hráno v místnosti
přesná adresa
SOKOLOVNARozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:16 TJ Sokol Břasy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jůza Jaroslav
Bělohlávek Luděk
 
 
Bistřický Marek
Adam Ondřej
 
 
     1301
2.Lehner Vladimír
Jícha Pavel
 
 
Korecký Filip
Uhlíř Marek
 
 
     3011
3.Jícha PavelBistřický Marek     3021
4.Jůza JaroslavUhlíř Marek     3131
5.Bělohlávek LuděkAdam Ondřej     2332
6.Lehner VladimírKorecký Filip     3042
7.Jůza JaroslavBistřický Marek     3052
8.Bělohlávek LuděkUhlíř Marek     1353
9.Lehner VladimírAdam Ondřej     3163
10.Jícha PavelKorecký Filip     3073
11.Bělohlávek LuděkBistřický Marek     1374
12.Lehner VladimírUhlíř Marek     3284
13.Jícha PavelAdam Ondřej     3094
14.Jůza JaroslavKorecký Filip     30104
15.Lehner VladimírBistřický Marek         
16.Jícha PavelUhlíř Marek         
17.Jůza JaroslavAdam Ondřej         
18.Bělohlávek LuděkKorecký Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jícha Pavel30Bistřický Marek12
Jůza Jaroslav30Uhlíř Marek12
Bělohlávek Luděk03Adam Ondřej12
Lehner Vladimír30Korecký Filip03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Dioss Nýřany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Union Plzeň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TJ DIOSSRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:940:38 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gabriel Roman
Kabát Martin
 
 
Duchoň Roman
Duchoň Antonín
 
 
     3110
2.Makoň Zdeněk ml.
Vycudlík Jan
 
 
Kypta Michal
Mezera Petr
 
 
     2311
3.Vycudlík JanKypta Michal     3221
4.Makoň Zdeněk ml.Duchoň Antonín     1322
5.Kabát MartinMezera Petr     3132
6.Gabriel RomanDuchoň Roman     3242
7.Makoň Zdeněk ml.Kypta Michal     1343
8.Kabát MartinDuchoň Antonín     2344
9.Gabriel RomanMezera Petr     2345
10.Vycudlík JanDuchoň Roman     3155
11.Kabát MartinKypta Michal     3165
12.Gabriel RomanDuchoň Antonín     3175
13.Vycudlík JanMezera Petr     2376
14.Makoň Zdeněk ml.Duchoň Roman     0377
15.Gabriel RomanKypta Michal     2378
16.Vycudlík JanDuchoň Antonín     1379
17.Makoň Zdeněk ml.Mezera Petr     3189
18.Kabát MartinDuchoň Roman     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vycudlík Jan22Kypta Michal22
Makoň Zdeněk ml.13Duchoň Antonín31
Kabát Martin31Mezera Petr22
Gabriel Roman22Duchoň Roman13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horažďovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Stod ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Horažďovice,Tyršova 352Rozhodčí:
Datum dle rozpisu