Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.tř.sk.A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Sokol Domažlice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Drahotín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Benešova 281Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:40 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hadrava Libor
Beneš Jaroslav
 
 
Michal Jan st.
Novotný Roman st.
 
 
     3210
2.Hromádko Pavel
Marešová Zdeňka ml.
 
 
Kašper Petr
Kříž Michal
 
 
     2311
3.Hromádko PavelMichal Jan st.     3021
4.Hadrava LiborKašper Petr     0322
5.Beneš JaroslavKříž Michal     3132
6.Marešová Zdeňka ml.Novotný Roman st.     3242
7.Hadrava LiborMichal Jan st.     1343
8.Beneš JaroslavKašper Petr     0344
9.Marešová Zdeňka ml.Kříž Michal     1345
10.Hromádko PavelNovotný Roman st.     3255
11.Beneš JaroslavMichal Jan st.     0356
12.Marešová Zdeňka ml.Kašper Petr     0357
13.Hromádko PavelKříž Michal     2358
14.Hadrava LiborNovotný Roman st.     3268
15.Marešová Zdeňka ml.Michal Jan st.     1369
16.Hromádko PavelKašper Petr     3279
17.Hadrava LiborKříž Michal     3089
18.Beneš JaroslavNovotný Roman st.     3299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hromádko Pavel31Michal Jan st.31
Hadrava Libor22Kašper Petr31
Beneš Jaroslav22Kříž Michal22
Marešová Zdeňka ml.13Novotný Roman st.04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.tř.sk.A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. DVrchní
rozhodčí:
Kůs Michal
HOSTUJÍCÍ:KOC Sušice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2, Druhá stanice tramvaje č. 1, směr Slovany od hl. nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:46Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:36566:626KOC Sušice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuncl Denis
Klimeš Jakub
 
 
Holý Pavel ml.
Vítek Petr
 
 
-55811 3110
2.Vyleta Michal ml.
Jánský Marek
 
 
Baierl Tomáš
Sommer Patrik
 
 
-12-7-10  0311
3.Klimeš JakubSommer Patrik-12-11-6  0312
4.Kuncl DenisHolý Pavel ml.-7-49-14 1313
5.Jánský MarekBaierl Tomáš-8-89-3 1314
6.Vyleta Michal ml.Vítek Petr-9725 3124
7.Kuncl DenisSommer Patrik-413-7-1 1325
8.Jánský MarekHolý Pavel ml.-7910-3-52326
9.Vyleta Michal ml.Baierl Tomáš-10293 3136
10.Klimeš JakubVítek Petr9-6-12983246
11.Jánský MarekSommer Patrik-88-87-122347
12.Vyleta Michal ml.Holý Pavel ml.-8984 3157
13.Klimeš JakubBaierl Tomáš-4-7-4  0358
14.Kuncl DenisVítek Petr7-5-3-4 1359
15.Vyleta Michal ml.Sommer Patrik967  3069
16.Klimeš JakubHolý Pavel ml.-56-810-323610
17.Kuncl DenisBaierl Tomáš-11-3-10  03  
18.Jánský MarekVítek Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Klimeš Jakub13Sommer Patrik31
Kuncl Denis03Holý Pavel ml.31
Jánský Marek03Baierl Tomáš21
Vyleta Michal ml.40Vítek Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.tř.sk.A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. EVrchní
rozhodčí:
Kůs Michal
HOSTUJÍCÍ:KST Klatovy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2, Druhá stanice tramvaje č. 1, směr Slovany od hl. nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:37600:633KST Klatovy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havránek Petr
Kasal Jaromír
 
 
Kollros Roman
Tománek Matyáš
 
 
-7-3-8  0301
2.Tran Duc Martin Lam
Hoang Van Tony Tuan
 
 
Sladký Antonín
Reiser Miroslav
 
 
-13987 3111
3.Hoang Van Tony TuanKollros Roman-9-86763221
4.Havránek PetrTománek Matyáš1089  3031
5.Kasal JaromírSladký Antonín-66-9-7 1332
6.Tran Duc Martin LamReiser Miroslav-9-9-5  0333
7.Havránek PetrKollros Roman511-912 3143
8.Kasal JaromírTománek Matyáš49-6-9-82344
9.Tran Duc Martin LamSladký Antonín-9-911-8 1345
10.Hoang Van Tony TuanReiser Miroslav-6-82-9 1346
11.Kasal JaromírKollros Roman-31088 3156
12.Tran Duc Martin LamTománek Matyáš82-8-753266
13.Hoang Van Tony TuanSladký Antonín-109-7-7 1367
14.Havránek PetrReiser Miroslav10-3-89-82368
15.Tran Duc Martin LamKollros Roman-6-910-10 1369
16.Hoang Van Tony TuanTománek Matyáš-6-411-9 13610
17.Havránek PetrSladký Antonín-5-57-9 13  
18.Kasal JaromírReiser Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hoang Van Tony Tuan13Kollros Roman13
Havránek Petr21Tománek Matyáš22
Kasal Jaromír12Sladký Antonín30
Tran Duc Martin Lam13Reiser Miroslav30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.tř.sk.A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Dioss Nýřany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Stod CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TJRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:11 Dioss Nýřany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kliment Vladimír
Kolerus Jaroslav
 
 
Hořan Milan
Kodirov Khudoyberdi
 
 
     3010
2.Kheil Lukáš
Šimek Adam
 
 
Zábranský Hynek
Houfek Jaroslav
 
 
     3220
3.Šimek AdamHoufek Jaroslav     3130
4.Kheil LukášZábranský Hynek     3240
5.Kolerus JaroslavKodirov Khudoyberdi     3050
6.Kliment VladimírHořan Milan     2351
7.Kheil LukášHoufek Jaroslav     3261
8.Kolerus JaroslavZábranský Hynek     3071
9.Kliment VladimírKodirov Khudoyberdi     3181
10.Šimek AdamHořan Milan     3091
11.Kolerus JaroslavHoufek Jaroslav     30101
12.Kliment VladimírZábranský Hynek         
13.Šimek AdamKodirov Khudoyberdi         
14.Kheil LukášHořan Milan         
15.Kliment VladimírHoufek Jaroslav         
16.Šimek AdamZábranský Hynek         
17.Kheil LukášKodirov Khudoyberdi         
18.Kolerus JaroslavHořan Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šimek Adam20Houfek Jaroslav03
Kheil Lukáš20Zábranský Hynek02
Kolerus Jaroslav30Kodirov Khudoyberdi02
Kliment Vladimír11Hořan Milan11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.tř.sk.A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Dioss Nýřany CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lhůta B - TrnováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TJRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:430:22 Dioss Nýřany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Niedermayer Ondřej
Kolerus Martin
 
 
Barchanski Pavel
Dvořák Petr
 
 
     3110
2.Janda Vladimír
Bošek Vladimír
 
 
Hadrava Jaroslav ml.
Vachovec Milan
 
 
     0311
3.Kolerus MartinDvořák Petr     3021
4.Janda VladimírBarchanski Pavel     3231
5.Bošek VladimírVachovec Milan     0332
6.Niedermayer OndřejHadrava Jaroslav ml.     3042
7.Janda VladimírDvořák Petr     3252
8.Bošek VladimírBarchanski Pavel     0353
9.Niedermayer OndřejVachovec Milan     3063
10.Kolerus MartinHadrava Jaroslav ml.     3173
11.Bošek VladimírDvořák Petr     0374
12.Niedermayer OndřejBarchanski Pavel     3184
13.Kolerus MartinVachovec Milan     3194
14.Janda VladimírHadrava Jaroslav ml.     32104
15.Niedermayer OndřejDvořák Petr         
16.Kolerus MartinBarchanski Pavel         
17.Janda VladimírVachovec Milan         
18.Bošek VladimírHadrava Jaroslav ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kolerus Martin30Dvořák Petr12
Janda Vladimír30Barchanski Pavel12
Bošek Vladimír03Vachovec Milan12
Niedermayer Ondřej30Hadrava Jaroslav ml.03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.tř.sk.A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kdyně BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bor CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
malý sál sokolovnyRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1027:41598:679TJ Sokol Bor C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jung Milan
Plassová Jana
 
 
Krivda František
Učík Rudolf
 
 
9-96-853210
2.Stanček Martin
Jankulík Martin
 
 
Bočan Miroslav
Krieger Ladislav
 
 
-4-6-4  0311
3.Stanček MartinKrieger Ladislav7-12-5-5 1312
4.Jung MilanKrivda František-7-9-9  0313
5.Plassová JanaBočan Miroslav7810  3023
6.Jankulík MartinUčík Rudolf-77-11733233
7.Jung MilanKrieger Ladislav-5-710-2 1334
8.Plassová JanaKrivda František11-9-7673244
9.Jankulík MartinBočan Miroslav-9-9412203254
10.Stanček MartinUčík Rudolf-3-5-2  0355
11.Plassová JanaKrieger Ladislav-6-4-6  0356
12.Jankulík MartinKrivda František9-84-933266
13.Stanček MartinBočan Miroslav-13-4-7  0367
14.Jung MilanUčík Rudolf-211-5-9 1368
15.Jankulík MartinKrieger Ladislav-104-2-3 1369
16.Stanček MartinKrivda František7-10910 3179
17.Jung MilanBočan Miroslav613-8-11-523710
18.Plassová JanaUčík Rudolf7    10  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stanček Martin13Krieger Ladislav40
Jung Milan04Krivda František13
Plassová Jana21Bočan Miroslav22
Jankulík Martin31Učík Rudolf21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.tř.sk.A Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Přeštice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Chodová Planá ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PřešticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:105:30 TJ Slavoj Chodová Planá A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Braun Josef
Bohdan Petr
 
 
Soukup Zdeněk
Haišman Jaroslav
 
 
     0301
2.Černý Ivan
Čermák Michal
 
 
Krejčí Antonín
Malík Roman
 
 
     0302
3.Bohdan PetrSoukup Zdeněk     0303
4.Čermák MichalKrejčí Antonín     2304
5.Černý IvanMalík Roman     0305
6.Braun JosefHaišman Jaroslav     0306
7.Čermák MichalSoukup Zdeněk     0307
8.Černý IvanKrejčí Antonín     2308
9.Braun JosefMalík Roman     0309
10.Bohdan PetrHaišman Jaroslav     13010
11.Černý IvanSoukup Zdeněk         
12.Braun JosefKrejčí Antonín         
13.Bohdan PetrMalík Roman         
14.Čermák MichalHaišman Jaroslav         
15.Braun JosefSoukup Zdeněk         
16.Bohdan PetrKrejčí Antonín         
17.Čermák MichalMalík Roman         
18.Černý IvanHaišman Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bohdan Petr02Soukup Zdeněk20
Čermák Michal02Krejčí Antonín20
Černý Ivan02Malík Roman20
Braun Josef02Haišman Jaroslav20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy