Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.tř.sk.A Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. EVrchní
rozhodčí:
Kasal Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2, Druhá stanice tramvaje č. 1, směr Slovany od hl. nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2017 09:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1029:34554:596TJ Sokol Plzeň V. D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tran Duc Martin Lam
Dao Trong Tuan
 
 
Vyleta Michal ml.
Jánský Marek
 
 
11-5-810-62301
2.Setvín Michal
Hudec Vít
 
 
Helus Jaroslav
Kuncl Denis
 
 
6105  3011
3.Dao Trong TuanKuncl Denis-11-4-7  0312
4.Hudec VítJánský Marek9-6-59-102313
5.Setvín MichalVyleta Michal ml.-4-29-8 1314
6.Tran Duc Martin LamHelus Jaroslav6-52-853224
7.Hudec VítKuncl Denis8146  3034
8.Setvín MichalJánský Marek8-6-68-62335
9.Tran Duc Martin LamVyleta Michal ml.-877-8-42336
10.Dao Trong TuanHelus Jaroslav-77-5-6 1337
11.Setvín MichalKuncl Denis6-6-11-11 1338
12.Tran Duc Martin LamJánský Marek4110  3048
13.Dao Trong TuanVyleta Michal ml.-1-2-4  0349
14.Hudec VítHelus Jaroslav8-867 3159
15.Tran Duc Martin LamKuncl Denis5-998 3169
16.Dao Trong TuanJánský Marek-8-7-13  03610
17.Hudec VítVyleta Michal ml.-2-6-9  03  
18.Setvín MichalHelus Jaroslav9-13-68-823  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dao Trong Tuan04Kuncl Denis22
Hudec Vít21Jánský Marek31
Setvín Michal03Vyleta Michal ml.30
Tran Duc Martin Lam31Helus Jaroslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.tř.sk.A Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Sokol Domažlice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Dioss Nýřany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Msgre. B. Staška DomažliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:07Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:28 SK Sokol Domažlice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hadrava Libor
Hromádko Pavel
 
 

 
 
WO    3010
2.Beneš Jaroslav
Látka Jan
 
 
Kolerus Jaroslav
Kliment Vladimír
 
 
     0311
3.Hadrava LiborKolerus Jaroslav     3221
4.Látka JanKliment Vladimír     3231
5.Beneš JaroslavKheil Lukáš     0332
6.Hromádko PavelWO    3042
7.Látka JanKolerus Jaroslav     1343
8.Beneš JaroslavKliment Vladimír     2344
9.Hromádko PavelKheil Lukáš     3154
10.Hadrava LiborWO    3064
11.Beneš JaroslavKolerus Jaroslav     0365
12.Hromádko PavelKliment Vladimír     3175
13.Hadrava LiborKheil Lukáš     3085
14.Látka JanWO    3095
15.Hromádko PavelKolerus Jaroslav     2396
16.Hadrava LiborKliment Vladimír     1397
17.Látka JanKheil Lukáš     31107
18.Beneš Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hadrava Libor21Kolerus Jaroslav31
Látka Jan21Kliment Vladimír22
Beneš Jaroslav03Kheil Lukáš13
Hromádko Pavel21   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.tř.sk.A Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Drahotín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Dioss Nýřany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bez čísla popisné, Kulturní dům u hlavní silniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:18509:435SK Drahotín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kašper Petr
Kříž Michal
 
 
Niedermayer Michal
Benedikt Jiří
 
 
504  3010
2.Michal Jan st.
Ulman Miroslav
 
 
Niedermayer Ondřej
Kolerus Martin
 
 
-8489 3120
3.Ulman MiroslavNiedermayer Ondřej-87-85-52321
4.Kříž MichalKolerus Martin97-9-493231
5.Kašper PetrBenedikt Jiří567  3041
6.Michal Jan st.Niedermayer Michal595  3051
7.Kříž MichalNiedermayer Ondřej-59-66-102352
8.Kašper PetrKolerus Martin-89-78103262
9.Michal Jan st.Benedikt Jiří767  3072
10.Ulman MiroslavNiedermayer Michal-6-5-14  0373
11.Kašper PetrNiedermayer Ondřej7-7-8883283
12.Michal Jan st.Kolerus Martin766  3093
13.Ulman MiroslavBenedikt Jiří-10-688632103
14.Kříž MichalNiedermayer Michal8-13   11  
15.Michal Jan st.Niedermayer Ondřej         
16.Ulman MiroslavKolerus Martin         
17.Kříž MichalBenedikt Jiří         
18.Kašper PetrNiedermayer Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ulman Miroslav12Niedermayer Ondřej21
Kříž Michal11Kolerus Martin03
Kašper Petr30Benedikt Jiří03
Michal Jan st.30Niedermayer Michal11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.tř.sk.A Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KOC Sušice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bor CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium SušiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2017 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:23 KOC Sušice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holý Pavel ml.
Vítek Petr
 
 
Dědíček Jaroslav
Učík Rudolf
 
 
     3010
2.Sommer Patrik
Baierl Tomáš
 
 
Krieger Ladislav
Krivda František
 
 
     1311
3.Holý Pavel ml.Dědíček Jaroslav     3121
4.Vítek PetrUčík Rudolf     0322
5.Baierl TomášKrieger Ladislav     3232
6.Sommer PatrikKrivda František     3042
7.Vítek PetrDědíček Jaroslav     1343
8.Baierl TomášUčík Rudolf     3053
9.Sommer PatrikKrieger Ladislav     2354
10.Holý Pavel ml.Krivda František     3064
11.Baierl TomášDědíček Jaroslav     3174
12.Sommer PatrikUčík Rudolf     3084
13.Holý Pavel ml.Krieger Ladislav     0385
14.Vítek PetrKrivda František     0386
15.Sommer PatrikDědíček Jaroslav     3096
16.Holý Pavel ml.Učík Rudolf     31106
17.Vítek PetrKrieger Ladislav     03  
18.Baierl TomášKrivda František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Holý Pavel ml.31Dědíček Jaroslav13
Vítek Petr03Učík Rudolf13
Baierl Tomáš30Krieger Ladislav21
Sommer Patrik31Krivda František12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.tř.sk.A Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Klatovy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Chodová Planá ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Národních Mučedníků 185,Klatovy, tělocvična školy ZŠ Masarykova (budova se sgrafity)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:19 KST Klatovy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kollros Roman
Tománek Matyáš
 
 
Krejčí Antonín
Malík Roman
 
 
     3210
2.Sladký Antonín
Reiser Miroslav
 
 
Haišman Jaroslav
Soukup Zdeněk
 
 
     3120
3.Kollros RomanSoukup Zdeněk     2321
4.Tománek MatyášKrejčí Antonín     3131
5.Sladký AntonínMalík Roman     1332
6.Reiser MiroslavHaišman Jaroslav     3042
7.Tománek MatyášSoukup Zdeněk     3252
8.Sladký AntonínKrejčí Antonín     3062
9.Reiser MiroslavMalík Roman     3072
10.Kollros RomanHaišman Jaroslav     2373
11.Sladký AntonínSoukup Zdeněk     3283
12.Reiser MiroslavKrejčí Antonín     3093
13.Kollros RomanMalík Roman     32103
14.Tománek MatyášHaišman Jaroslav     30  
15.Reiser MiroslavSoukup Zdeněk         
16.Kollros RomanKrejčí Antonín         
17.Tománek MatyášMalík Roman         
18.Sladký AntonínHaišman Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kollros Roman12Soukup Zdeněk12
Tománek Matyáš20Krejčí Antonín03
Sladký Antonín21Malík Roman12
Reiser Miroslav30Haišman Jaroslav11
utkání Tománek - Haišman bylo dohráno před utkáním Kollros - Malík



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.tř.sk.A Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Stod CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kdyně BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna Slavoje StodRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:19528:439TJ Slavoj Stod C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hořan Milan
Hulín Jiří
 
 
Jung Milan
Plassová Jana
 
 
86-79 3110
2.Houfek Jaroslav
Kodirov Khudoyberdi
 
 
Stanček Martin
Jankulík Martin
 
 
84-107 3120
3.Zábranský HynekJankulík Martin-4-9-8  0321
4.Houfek JaroslavStanček Martin1176  3031
5.Hořan MilanJung Milan6-77-10113241
6.Hulín JiříPlassová Jana497  3051
7.Houfek JaroslavJankulík Martin-384-7-92352
8.Hořan MilanStanček Martin72-85 3162
9.Hulín JiříJung Milan3106  3072
10.Zábranský HynekPlassová Jana7-9-10-6 1373
11.Kodirov KhudoyberdiJankulík Martin-10-67-5 1374
12.Hulín JiříStanček Martin3611  3084
13.Zábranský HynekJung Milan2105  3094
14.Houfek JaroslavPlassová Jana-9-977632104
15.Hulín JiříJankulík Martin         
16.Zábranský HynekStanček Martin         
17.Houfek JaroslavJung Milan         
18.Kodirov KhudoyberdiPlassová Jana         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zábranský Hynek12Jankulík Martin30
Houfek Jaroslav21Stanček Martin03
Hořan Milan20Jung Milan03
Hulín Jiří30Plassová Jana12
Kodirov Khudoyberdi01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.tř.sk.A Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lhůta B - TrnováVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Přeštice ARozhodčí:Hadrava Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
TrnováRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:46Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:31614:615TJ Sokol Přeštice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hadrava Jaroslav ml.
Protiva Pavel
 
 
Bohdan Petr
Harmáček Milan
 
 
-3-8-8  0301
2.Barchanski Pavel
Vachovec Milan
 
 
Čermák Michal
Černý Ivan
 
 
-9984 3111
3.Barchanski PavelHarmáček Milan648  3021
4.Protiva PavelČerný Ivan-896-4-112322
5.Hadrava Jaroslav ml.Bohdan Petr8-7-97-72323
6.Vachovec MilanČermák Michal-4-27-4 1324
7.Protiva PavelHarmáček Milan6-67-8-82325
8.Hadrava Jaroslav ml.Černý Ivan756  3035
9.Vachovec MilanBohdan Petr12142  3045
10.Barchanski PavelČermák Michal-2-7-7  0346
11.Hadrava Jaroslav ml.Harmáček Milan745  3056
12.Vachovec MilanČerný Ivan-611-9-10 1357
13.Barchanski PavelBohdan Petr1099  3067
14.Protiva PavelČermák Michal-4-5-1  0368
15.Vachovec MilanHarmáček Milan6410  3078
16.Barchanski PavelČerný Ivan886  3088
17.Protiva PavelBohdan Petr9-7-1011-72389
18.Hadrava Jaroslav ml.Čermák Michal-7-6108-923810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Barchanski Pavel31Harmáček Milan13
Protiva Pavel04Černý Ivan22
Hadrava Jaroslav ml.22Bohdan Petr22
Vachovec Milan22Čermák Michal40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy