Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.tř.sk.A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Přeštice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KOC Sušice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PřešticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1010:32 KOC Sušice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bohdan Petr
Harmáček Milan
 
 
Holý Pavel ml.
Vítek Petr
 
 
     3110
2.Černý Ivan
Čermák Michal
 
 
Baierl Tomáš
Sommer Patrik
 
 
     0311
3.Harmáček MilanSommer Patrik     1312
4.Čermák MichalHolý Pavel ml.     0313
5.Bohdan PetrBaierl Tomáš     3123
6.Černý IvanVítek Petr     0324
7.Čermák MichalSommer Patrik     0325
8.Bohdan PetrHolý Pavel ml.     2326
9.Černý IvanBaierl Tomáš     1327
10.Harmáček MilanVítek Petr     0328
11.Bohdan PetrSommer Patrik     0329
12.Černý IvanHolý Pavel ml.     03210
13.Harmáček MilanBaierl Tomáš         
14.Čermák MichalVítek Petr         
15.Černý IvanSommer Patrik         
16.Harmáček MilanHolý Pavel ml.         
17.Čermák MichalBaierl Tomáš         
18.Bohdan PetrVítek Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Harmáček Milan02Sommer Patrik30
Čermák Michal02Holý Pavel ml.30
Bohdan Petr12Baierl Tomáš11
Černý Ivan03Vítek Petr20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.tř.sk.A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kdyně BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Klatovy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
malý sál sokolovnyRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:107:30 KST Klatovy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plassová Jana
Jung Milan
 
 
Kollros Roman
Nováček Karel
 
 
     3010
2.Stanček Martin
Hlavatý Petr
 
 
Sladký Antonín
Reiser Miroslav
 
 
     1311
3.Stanček MartinKollros Roman     0312
4.Hlavatý PetrNováček Karel     1313
5.Plassová JanaSladký Antonín     1314
6.Jung MilanReiser Miroslav     0315
7.Hlavatý PetrKollros Roman     0316
8.Plassová JanaNováček Karel     0317
9.Jung MilanSladký Antonín     0318
10.Stanček MartinReiser Miroslav     0319
11.Plassová JanaKollros Roman     13110
12.Jung MilanNováček Karel         
13.Stanček MartinSladký Antonín         
14.Hlavatý PetrReiser Miroslav         
15.Jung MilanKollros Roman         
16.Stanček MartinNováček Karel         
17.Hlavatý PetrSladký Antonín         
18.Plassová JanaReiser Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stanček Martin02Kollros Roman30
Hlavatý Petr02Nováček Karel20
Plassová Jana03Sladký Antonín20
Jung Milan02Reiser Miroslav20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.tř.sk.A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Drahotín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Chodová Planá ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bez čísla popisné, Kulturní dům u hlavní silniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:25 SK Drahotín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kašper Petr
Kříž Michal
 
 
Krejčí Antonín
Malík Roman
 
 
     3110
2.Michal Jan st.
Ulman Miroslav
 
 
Soukup Zdeněk
Haišman Jaroslav
 
 
     3020
3.Kříž MichalSoukup Zdeněk     3130
4.Ulman MiroslavKrejčí Antonín     0331
5.Kašper PetrMalík Roman     3241
6.Michal Jan st.Haišman Jaroslav     3151
7.Ulman MiroslavSoukup Zdeněk     1352
8.Kašper PetrKrejčí Antonín     3062
9.Michal Jan st.Malík Roman     3172
10.Kříž MichalHaišman Jaroslav     3282
11.Kašper PetrSoukup Zdeněk     0383
12.Michal Jan st.Krejčí Antonín     3293
13.Kříž MichalMalík Roman     2394
14.Ulman MiroslavHaišman Jaroslav     1395
15.Michal Jan st.Soukup Zdeněk     30105
16.Kříž MichalKrejčí Antonín         
17.Ulman MiroslavMalík Roman         
18.Kašper PetrHaišman Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kříž Michal21Soukup Zdeněk22
Ulman Miroslav03Krejčí Antonín12
Kašper Petr21Malík Roman12
Michal Jan st.40Haišman Jaroslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.tř.sk.A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Sokol Domažlice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bor CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna DomažliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:37 TJ Sokol Bor C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ludvík Roman
Hadrava Libor
 
 
Bočan Miroslav
Krieger Ladislav
 
 
     3110
2.Beneš Jaroslav
Marešová Zdeňka ml.
 
 
Krivda František
Učík Rudolf
 
 
     0311
3.Beneš JaroslavKrieger Ladislav     0312
4.Ludvík RomanKrivda František     2313
5.Hadrava LiborBočan Miroslav     3223
6.Marešová Zdeňka ml.Učík Rudolf     3133
7.Ludvík RomanKrieger Ladislav     1334
8.Hadrava LiborKrivda František     1335
9.Marešová Zdeňka ml.Bočan Miroslav     3145
10.Beneš JaroslavUčík Rudolf     0346
11.Hadrava LiborKrieger Ladislav     0347
12.Marešová Zdeňka ml.Krivda František     2348
13.Beneš JaroslavBočan Miroslav     3058
14.Látka JanUčík Rudolf     3268
15.Marešová Zdeňka ml.Krieger Ladislav     1369
16.Beneš JaroslavKrivda František     23610
17.Látka JanBočan Miroslav     32  
18.Hadrava LiborUčík Rudolf         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Beneš Jaroslav13Krieger Ladislav40
Ludvík Roman02Krivda František40
Hadrava Libor12Bočan Miroslav03
Marešová Zdeňka ml.22Učík Rudolf12
Látka Jan10   
Zápas č.17 skončil před zápasem č.16.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.tř.sk.A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Dioss Nýřany CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TJRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 14:00 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:20 Dioss Nýřany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Niedermayer Ondřej
Niedermayer Michal
 
 
Vyleta Michal ml.
Jánský Marek
 
 
     3210
2.Benedikt Jiří
Janda Vladimír
 
 
Kuncl Denis
Klimeš Jakub
 
 
     3020
3.Niedermayer MichalVyleta Michal ml.     0321
4.Niedermayer OndřejJánský Marek     3031
5.Benedikt JiříKuncl Denis     1332
6.Janda VladimírKlimeš Jakub     3042
7.Niedermayer OndřejVyleta Michal ml.     3252
8.Benedikt JiříJánský Marek     0353
9.Janda VladimírKuncl Denis     3263
10.Niedermayer MichalKlimeš Jakub     3073
11.Benedikt JiříVyleta Michal ml.     3283
12.Janda VladimírJánský Marek     1384
13.Niedermayer MichalKuncl Denis     3094
14.Niedermayer OndřejKlimeš Jakub     30104
15.Janda VladimírVyleta Michal ml.         
16.Niedermayer MichalJánský Marek         
17.Niedermayer OndřejKuncl Denis         
18.Benedikt JiříKlimeš Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Niedermayer Michal21Vyleta Michal ml.12
Niedermayer Ondřej30Jánský Marek21
Benedikt Jiří12Kuncl Denis12
Janda Vladimír21Klimeš Jakub03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.tř.sk.A Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Dioss Nýřany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TJRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:639:29 Dioss Nýřany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kliment Vladimír
Čížková Alena
 
 
Havránek Petr
Hudec Vít
 
 
     3010
2.Šimek Adam
Kheil Lukáš
 
 
Kasal Jaromír
Tran Duc Martin Lam
 
 
     3220
3.Čížková AlenaHudec Vít     1321
4.Kliment VladimírTran Duc Martin Lam     3131
5.Šimek AdamHavránek Petr     3141
6.Kheil LukášKasal Jaromír     3151
7.Kliment VladimírHudec Vít     2352
8.Šimek AdamTran Duc Martin Lam     1353
9.Kheil LukášHavránek Petr     3263
10.Čížková AlenaKasal Jaromír     3273
11.Šimek AdamHudec Vít     1374
12.Kheil LukášTran Duc Martin Lam     3084
13.Čížková AlenaHavránek Petr     2385
14.Kliment VladimírKasal Jaromír     3295
15.Kheil LukášHudec Vít     2396
16.Kolerus JaroslavTran Duc Martin Lam     30106
17.Kliment VladimírHavránek Petr         
18.Šimek AdamKasal Jaromír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čížková Alena12Hudec Vít40
Kliment Vladimír21Tran Duc Martin Lam13
Šimek Adam12Havránek Petr12
Kheil Lukáš31Kasal Jaromír03
Kolerus Jaroslav10   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy