Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.tř.sk.A Kolo: 25 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Drahotín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Sokol Domažlice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bez čísla popisné, Kulturní dům u hlavní silniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:7 SK Drahotín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kašper Petr
Kříž Michal
 
 
Žižka Petr
Beneš Jaroslav
 
 
     3110
2.Michal Jan st.
Hrubý Petr
 
 

 
 
WO    3020
3.Hrubý PetrBeneš Jaroslav     1321
4.Michal Jan st.Žižka Petr     3031
5.Jílek KarelWO    3041
6.Kašper PetrNguyen Libor     3051
7.Michal Jan st.Beneš Jaroslav     3061
8.Jílek KarelŽižka Petr     3071
9.Kašper PetrWO    3081
10.Kříž MichalNguyen Libor     3091
11.Jílek KarelBeneš Jaroslav     0392
12.Kašper PetrŽižka Petr     30102
13.Kříž MichalWO    30  
14.Michal Jan st.Nguyen Libor         
15.Kašper PetrBeneš Jaroslav         
16.Kříž MichalŽižka Petr         
17.Michal Jan st.         
18.Jílek KarelNguyen Libor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hrubý Petr01Beneš Jaroslav21
Michal Jan st.20Žižka Petr03
Jílek Karel11Nguyen Libor02
Kašper Petr20   
Kříž Michal10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.tř.sk.A Kolo: 25 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KOC Sušice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnásium SušiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:17 KOC Sušice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holý Pavel ml.
Vítek Petr
 
 
Jánský Marek
Vyleta Michal ml.
 
 
     3210
2.Baierl Tomáš
Sommer Patrik
 
 
Klimeš Jakub
Helus Jaroslav
 
 
     3020
3.Holý Pavel ml.Vyleta Michal ml.     1321
4.Vítek PetrHelus Jaroslav     2322
5.Baierl TomášJánský Marek     3032
6.Sommer PatrikKlimeš Jakub     3142
7.Vítek PetrVyleta Michal ml.     0343
8.Baierl TomášHelus Jaroslav     3053
9.Sommer PatrikJánský Marek     3163
10.Holý Pavel ml.Klimeš Jakub     3273
11.Baierl TomášVyleta Michal ml.     3083
12.Sommer PatrikHelus Jaroslav     3193
13.Holý Pavel ml.Jánský Marek     31103
14.Vítek PetrKlimeš Jakub         
15.Sommer PatrikVyleta Michal ml.         
16.Holý Pavel ml.Helus Jaroslav         
17.Vítek PetrJánský Marek         
18.Baierl TomášKlimeš Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Holý Pavel ml.21Vyleta Michal ml.21
Vítek Petr02Helus Jaroslav12
Baierl Tomáš30Jánský Marek03
Sommer Patrik30Klimeš Jakub02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.tř.sk.A Kolo: 25 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Klatovy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Národních Mučedníků 185,Klatovy, tělocvična školy ZŠ Masarykova (budova se sgrafity)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:11 KST Klatovy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kollros Roman
Tománek Matyáš
 
 
Setvín Michal
Kasal Jaromír
 
 
     3010
2.Reiser Miroslav
Sladký Antonín
 
 
Hoang Van Tony Tuan
Havránek Petr
 
 
     3120
3.Kollros RomanHoang Van Tony Tuan     2321
4.Tománek MatyášHavránek Petr     0322
5.Reiser MiroslavSetvín Michal     3032
6.Sladký AntonínKasal Jaromír     3042
7.Tománek MatyášHoang Van Tony Tuan     3152
8.Reiser MiroslavHavránek Petr     3162
9.Sladký AntonínSetvín Michal     3172
10.Kollros RomanKasal Jaromír     3182
11.Reiser MiroslavHoang Van Tony Tuan     3092
12.Sladký AntonínHavránek Petr     30102
13.Kollros RomanSetvín Michal         
14.Tománek MatyášKasal Jaromír         
15.Sladký AntonínHoang Van Tony Tuan         
16.Kollros RomanHavránek Petr         
17.Tománek MatyášSetvín Michal         
18.Reiser MiroslavKasal Jaromír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kollros Roman11Hoang Van Tony Tuan12
Tománek Matyáš11Havránek Petr12
Reiser Miroslav30Setvín Michal02
Sladký Antonín30Kasal Jaromír02
ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.tř.sk.A Kolo: 25 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Stod CVrchní
rozhodčí:
Šleis Petr
HOSTUJÍCÍ:Dioss Nýřany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna Slavoje StodRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:29643:506TJ Slavoj Stod C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hořan Milan
Kodirov Khudoyberdi
 
 
Čížková Alena
Kheil Lukáš
 
 
1067  3010
2.Šleis Petr
Šobr Karel
 
 

 
 
WO    3020
3.Kodirov KhudoyberdiKliment Vladimír-12-610-2 1321
4.Šleis PetrKheil Lukáš1248  3031
5.Šobr KarelČížková Alena-106-8-8 1332
6.Hořan MilanWO    3042
7.Šleis PetrKliment Vladimír77-7-6-122343
8.Šobr KarelKheil Lukáš-68-9863253
9.Hořan MilanČížková Alena-678-9103263
10.Kodirov KhudoyberdiWO    3073
11.Šobr KarelKliment Vladimír-7-7-8  0374
12.Zábranský HynekKheil Lukáš-4-6-10  0375
13.Kodirov KhudoyberdiČížková Alena4-511-9-72376
14.Šleis PetrWO    3086
15.Zábranský HynekKliment Vladimír7-8-8-5 1387
16.Kodirov KhudoyberdiKheil Lukáš-6779 3197
17.Šleis PetrČížková Alena8-6-10-10 1398
18.Šobr KarelWO    30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kodirov Khudoyberdi12Kliment Vladimír40
Šleis Petr12Kheil Lukáš13
Šobr Karel12Čížková Alena31
Hořan Milan10   
Zábranský Hynek02   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.tř.sk.A Kolo: 25 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lhůta B - TrnováVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Dioss Nýřany CRozhodčí:Vachovec Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ TrnováRozhodčí:Hadrava Jaroslav
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:19557:508TJ Sokol Lhůta B - Trnová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Růžek Václav
Hadrava Jaroslav ml.
 
 
Kolerus Martin
Benedikt Jiří
 
 
10811  3010
2.Barchanski Pavel
Vachovec Milan
 
 
Janda Vladimír
Kozák Karel
 
 
6-87-1083220
3.Barchanski PavelKolerus Martin128-96 3130
4.Vachovec MilanBenedikt Jiří-810-59-82331
5.Dvořák PetrJanda Vladimír-86-12-5 1332
6.Hadrava Jaroslav ml.Kozák Karel879  3042
7.Vachovec MilanKolerus Martin-910-89-122343
8.Dvořák PetrBenedikt Jiří8612  3053
9.Hadrava Jaroslav ml.Janda Vladimír784  3063
10.Barchanski PavelKozák Karel968  3073
11.Dvořák PetrKolerus Martin-6-89-9 1374
12.Hadrava Jaroslav ml.Benedikt Jiří976  3084
13.Barchanski PavelJanda Vladimír9-88-773294
14.Vachovec MilanKozák Karel9-48-6832104
15.Hadrava Jaroslav ml.Kolerus Martin         
16.Barchanski PavelBenedikt Jiří         
17.Vachovec MilanJanda Vladimír         
18.Dvořák PetrKozák Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Barchanski Pavel30Kolerus Martin21
Vachovec Milan12Benedikt Jiří12
Dvořák Petr12Janda Vladimír12
Hadrava Jaroslav ml.30Kozák Karel03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.tř.sk.A Kolo: 25 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bor CVrchní
rozhodčí:
Šoltés Juraj
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kdyně BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bor, Plzeňská ulice 263, U zámkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:11440:339TJ Sokol Bor C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krivda František
Dědíček Jaroslav
 
 
Jung Milan
Plassová Jana
 
 
11-9-8733210
2.Krieger Ladislav
Bočan Miroslav
 
 
Jankulík Martin
Tochor Jiří
 
 
9104  3020
3.Dědíček JaroslavJankulík Martin-32-9-7 1321
4.Bočan MiroslavJung Milan10-9-6973231
5.Krieger LadislavPlassová Jana84-84 3141
6.Krivda FrantišekTochor Jiří575  3051
7.Bočan MiroslavJankulík Martin11611  3061
8.Krieger LadislavJung Milan565  3071
9.Krivda FrantišekPlassová Jana-149410 3181
10.Dědíček JaroslavTochor Jiří106-11-573291
11.Krieger LadislavJankulík Martin448  30101
12.Krivda FrantišekJung Milan         
13.Dědíček JaroslavPlassová Jana         
14.Bočan MiroslavTochor Jiří         
15.Krivda FrantišekJankulík Martin         
16.Dědíček JaroslavJung Milan         
17.Bočan MiroslavPlassová Jana         
18.Krieger LadislavTochor Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dědíček Jaroslav11Jankulík Martin12
Bočan Miroslav20Jung Milan02
Krieger Ladislav30Plassová Jana02
Krivda František20Tochor Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.tř.sk.A Kolo: 25 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Chodová Planá AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Přeštice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Chodová PlanáRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:8 TJ Slavoj Chodová Planá A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soukup Zdeněk
Haišman Jaroslav
 
 
Černý Ivan
Bohdan Petr
 
 
     3210
2.Malík Roman
Zušťák Petr
 
 
Čermák Michal
Pluhař Petr
 
 
     3020
3.Soukup ZdeněkČermák Michal     3230
4.Haišman JaroslavBohdan Petr     3240
5.Zušťák PetrPluhař Petr     3050
6.Malík RomanČerný Ivan     3060
7.Haišman JaroslavČermák Michal     3070
8.Zušťák PetrBohdan Petr     3280
9.Malík RomanPluhař Petr     3090
10.Soukup ZdeněkČerný Ivan     30100
11.Zušťák PetrČermák Michal         
12.Malík RomanBohdan Petr         
13.Soukup ZdeněkPluhař Petr         
14.Haišman JaroslavČerný Ivan         
15.Malík RomanČermák Michal         
16.Soukup ZdeněkBohdan Petr         
17.Haišman JaroslavPluhař Petr         
18.Zušťák PetrČerný Ivan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Soukup Zdeněk20Čermák Michal02
Haišman Jaroslav20Bohdan Petr02
Zušťák Petr20Pluhař Petr02
Malík Roman20Černý Ivan02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy