Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.tř.sk.A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KOC Sušice BVrchní
rozhodčí:
Holý Pavel ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Přeštice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnásium SušiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:6 KOC Sušice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holý Pavel ml.
Vítek Petr
 
 
Čermák Michal
Černý Ivan
 
 
     2301
2.Sommer Patrik
Baierl Tomáš
 
 
Bohdan Petr
Braun Josef
 
 
     3011
3.Holý Pavel ml.Braun Josef     3021
4.Vítek PetrČerný Ivan     3131
5.Baierl TomášBohdan Petr     3141
6.Sommer PatrikČermák Michal     3151
7.Vítek PetrBraun Josef     3061
8.Baierl TomášČerný Ivan     3071
9.Sommer PatrikBohdan Petr     3081
10.Holý Pavel ml.Čermák Michal     3091
11.Baierl TomášBraun Josef     30101
12.Sommer PatrikČerný Ivan         
13.Holý Pavel ml.Bohdan Petr         
14.Vítek PetrČermák Michal         
15.Sommer PatrikBraun Josef         
16.Holý Pavel ml.Černý Ivan         
17.Vítek PetrBohdan Petr         
18.Baierl TomášČermák Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Holý Pavel ml.20Braun Josef03
Vítek Petr20Černý Ivan02
Baierl Tomáš30Bohdan Petr02
Sommer Patrik20Čermák Michal02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.tř.sk.A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Klatovy BVrchní
rozhodčí:
Kinský Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kdyně BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Národních Mučedníků 185,Klatovy, tělocvična školy ZŠ Masarykova (budova se sgrafity)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:12 KST Klatovy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nedoma Lukáš
Kollros Roman
 
 
Jankulík Martin
Plassová Jana
 
 
     3210
2.Sladký Antonín
Reiser Miroslav
 
 
Stanček Martin
Jung Milan
 
 
     3020
3.Nedoma LukášJankulík Martin     1321
4.Kollros RomanJung Milan     3131
5.Sladký AntonínStanček Martin     3041
6.Reiser MiroslavPlassová Jana     3051
7.Kollros RomanJankulík Martin     3061
8.Sladký AntonínJung Milan     3071
9.Reiser MiroslavStanček Martin     3181
10.Nedoma LukášPlassová Jana     2382
11.Sladký AntonínJankulík Martin     3292
12.Reiser MiroslavJung Milan     30102
13.Nedoma LukášStanček Martin         
14.Kollros RomanPlassová Jana         
15.Reiser MiroslavJankulík Martin         
16.Nedoma LukášJung Milan         
17.Kollros RomanStanček Martin         
18.Sladký AntonínPlassová Jana         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nedoma Lukáš02Jankulík Martin12
Kollros Roman20Jung Milan03
Sladký Antonín30Stanček Martin02
Reiser Miroslav30Plassová Jana11
ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.tř.sk.A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Chodová Planá AVrchní
rozhodčí:
Soukup Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SK Drahotín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Chodová PlanáRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1026:34 SK Drahotín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soukup Zdeněk
Haišman Jaroslav
 
 
Michal Jan st.
Ulman Miroslav
 
 
     2301
2.Krejčí Antonín
Malík Roman
 
 
Kříž Michal
Novotný Roman st.
 
 
     3111
3.Malík RomanMichal Jan st.     2312
4.Soukup ZdeněkUlman Miroslav     3122
5.Haišman JaroslavKříž Michal     1323
6.Krejčí AntonínNovotný Roman st.     3133
7.Soukup ZdeněkMichal Jan st.     0334
8.Haišman JaroslavUlman Miroslav     1335
9.Krejčí AntonínKříž Michal     0336
10.Malík RomanNovotný Roman st.     3046
11.Haišman JaroslavMichal Jan st.     1347
12.Krejčí AntonínUlman Miroslav     1348
13.Malík RomanKříž Michal     1349
14.Soukup ZdeněkNovotný Roman st.     3159
15.Krejčí AntonínMichal Jan st.     23510
16.Malík RomanUlman Miroslav     31  
17.Soukup ZdeněkKříž Michal         
18.Haišman JaroslavNovotný Roman st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Malík Roman12Michal Jan st.40
Soukup Zdeněk21Ulman Miroslav21
Haišman Jaroslav03Kříž Michal30
Krejčí Antonín13Novotný Roman st.03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.tř.sk.A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bor CVrchní
rozhodčí:
Krivda František
HOSTUJÍCÍ:SK Sokol Domažlice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bor, Plzeňská ulice 263, U zámkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:733:27 TJ Sokol Bor C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Učík Rudolf
Krivda František
 
 
Beneš Jaroslav
 
 
WO    3010
2.Bočan Miroslav
Dědíček Jaroslav
 
 
Látka Jan
Marešová Zdeňka ml.
 
 
     0311
3.Učík RudolfLátka Jan     0312
4.Dědíček JaroslavMarešová Zdeňka ml.     3122
5.Bočan MiroslavBeneš Jaroslav     1323
6.Krivda FrantišekWO    3033
7.Dědíček JaroslavLátka Jan     1334
8.Myška Václav ml.Marešová Zdeňka ml.     0335
9.Krivda FrantišekBeneš Jaroslav     3145
10.Učík RudolfWO    3055
11.Myška Václav ml.Látka Jan     1356
12.Krivda FrantišekMarešová Zdeňka ml.     0357
13.Učík RudolfBeneš Jaroslav     3067
14.Dědíček JaroslavWO    3077
15.Krivda FrantišekLátka Jan     3187
16.Učík RudolfMarešová Zdeňka ml.     3297
17.Dědíček JaroslavBeneš Jaroslav     31107
18.Myška Václav ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Učík Rudolf21Látka Jan31
Dědíček Jaroslav21Marešová Zdeňka ml.22
Bočan Miroslav01Beneš Jaroslav13
Krivda František21   
Myška Václav ml.02   
WO40WO04
Střídání domácích v zápase č.8.Místo Bočana-Myška Václav ml.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.tř.sk.A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. DVrchní
rozhodčí:
Kasal Jaromír
HOSTUJÍCÍ:Dioss Nýřany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2, Druhá stanice tramvaje č. 1, směr Slovany od hl. nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:34594:581Dioss Nýřany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vráblík Milan
Helus Jaroslav
 
 
Niedermayer Michal
Benedikt Jiří
 
 
717  3010
2.Vyleta Michal ml.
Jánský Marek
 
 
Niedermayer Ondřej
Kolerus Martin
 
 
-57-2-6 1311
3.Vráblík MilanKolerus Martin667  3021
4.Vyleta Michal ml.Niedermayer Michal-9282 3131
5.Jánský MarekNiedermayer Ondřej-6-7-8  0332
6.Helus JaroslavBenedikt Jiří-8-59-6 1333
7.Vyleta Michal ml.Kolerus Martin-3983 3143
8.Jánský MarekNiedermayer Michal-13-10-9  0344
9.Helus JaroslavNiedermayer Ondřej9-9-12-7 1345
10.Vráblík MilanBenedikt Jiří346  3055
11.Jánský MarekKolerus Martin4-13-79-92356
12.Helus JaroslavNiedermayer Michal-127-8-7 1357
13.Vráblík MilanNiedermayer Ondřej8-586 3167
14.Vyleta Michal ml.Benedikt Jiří-76-6-5 1368
15.Helus JaroslavKolerus Martin-1178-8-92369
16.Vráblík MilanNiedermayer Michal58-109 3179
17.Vyleta Michal ml.Niedermayer Ondřej-8-6-8  03710
18.Jánský MarekBenedikt Jiří6-117  21  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vráblík Milan40Kolerus Martin22
Vyleta Michal ml.22Niedermayer Michal22
Jánský Marek03Niedermayer Ondřej31
Helus Jaroslav04Benedikt Jiří21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.tř.sk.A Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. EVrchní
rozhodčí:
Kasal Jaromír
HOSTUJÍCÍ:Dioss Nýřany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2, Druhá stanice tramvaje č. 1, směr Slovany od hl. nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:34540:591Dioss Nýřany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kasal Jaromír
Hudec Vít
 
 
Kliment Vladimír
Kolerus Jaroslav
 
 
-96-711-72301
2.Tran Duc Martin Lam
Hoang Van Tony Tuan
 
 
Šimek Adam
Kheil Lukáš
 
 
107-210 3111
3.Kasal JaromírKolerus Jaroslav-9-8-4  0312
4.Hudec VítKliment Vladimír9414  3022
5.Hoang Van Tony TuanŠimek Adam-9-9-11  0323
6.Tran Duc Martin LamKheil Lukáš687  3033
7.Hudec VítKolerus Jaroslav5-17-7-62334
8.Hoang Van Tony TuanKliment Vladimír-939-883244
9.Tran Duc Martin LamŠimek Adam-8-8-8  0345
10.Kasal JaromírKheil Lukáš-9-3710-152346
11.Hoang Van Tony TuanKolerus Jaroslav-1110-6-6 1347
12.Tran Duc Martin LamKliment Vladimír8-8-7-9 1348
13.Kasal JaromírŠimek Adam-1010-12-8 1349
14.Hudec VítKheil Lukáš109-66 3159
15.Tran Duc Martin LamKolerus Jaroslav-59-3-4 13510
16.Kasal JaromírKliment Vladimír         
17.Hudec VítŠimek Adam         
18.Hoang Van Tony TuanKheil Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kasal Jaromír03Kolerus Jaroslav40
Hudec Vít21Kliment Vladimír12
Hoang Van Tony Tuan12Šimek Adam30
Tran Duc Martin Lam13Kheil Lukáš12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy