Zápis o utkání
Název soutěže: městský přebor Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Oltec Brno DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Brno I ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno, hala stolního tenisu Moravské SlávieRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:23677:594KST Oltec Brno D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nováček Jiří
Tatar Ivo
 
 
Sedláček Libor
Proks Ivo
 
 
10109  3010
2.Kubín Jiří
Slivečka Michal
 
 
Šiške Miloslav
Nesveda David
 
 
-9-88873220
3.Kubín JiříSedláček Libor8-4-8-8 1321
4.Slivečka MichalProks Ivo-7-9810-102322
5.Tatar IvoŠiške Miloslav910-33 3132
6.Nováček JiříNesveda David782  3042
7.Slivečka MichalSedláček Libor-8-6-2  0343
8.Tatar IvoProks Ivo95-95 3153
9.Nováček JiříŠiške Miloslav108-99 3163
10.Kubín JiříNesveda David3310  3073
11.Tatar IvoSedláček Libor776  3083
12.Nováček JiříProks Ivo5-8-8483293
13.Kubín JiříŠiške Miloslav91310  30103
14.Slivečka MichalNesveda David9-101010 31113
15.Nováček JiříSedláček Libor-7-5-9  03114
16.Kubín JiříProks Ivo848  30124
17.Slivečka MichalŠiške Miloslav118-4-8732134
18.Tatar IvoNesveda David83-85 31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kubín Jiří31Sedláček Libor31
Slivečka Michal22Proks Ivo13
Tatar Ivo40Šiške Miloslav04
Nováček Jiří31Nesveda David04



Zápis o utkání
Název soutěže: městský přebor Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Brno I FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 685/20, Veveří, 602 00 Brno. Hraci mistnost pro MestoRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:35643:673SK Slatina D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopřiva Tomáš
Pavlíček Jan
 
 
Halický David
Slavíček Martin
 
 
9-794 3110
2.Kvarda Lubomír
Prachař Tomáš
 
 
Holčik Petr
Juračka Petr
 
 
-8-685-72311
3.Kopřiva TomášSlavíček Martin-9-597-102312
4.Rygl OndřejHalický David-97-4-11 1313
5.Kvarda LubomírHolčik Petr656  3023
6.Pavlíček JanJuračka Petr-5-7-7  0324
7.Rygl OndřejSlavíček Martin-9-5-8  0325
8.Kvarda LubomírHalický David10612  3035
9.Pavlíček JanHolčik Petr69-6-3123245
10.Kopřiva TomášJuračka Petr-7-8710113255
11.Prachař TomášSlavíček Martin-27-8-7 1356
12.Pavlíček JanHalický David-8-14-5  0357
13.Kopřiva TomášHolčik Petr8810  3067
14.Rygl OndřejJuračka Petr-7-5-5  0368
15.Pavlíček JanSlavíček Martin6-7-19-15 1369
16.Kopřiva TomášHalický David8410  3079
17.Rygl OndřejHolčik Petr-4-7108-1223710
18.Prachař TomášJuračka Petr6108  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kopřiva Tomáš31Slavíček Martin40
Rygl Ondřej04Halický David22
Kvarda Lubomír20Holčik Petr13
Pavlíček Jan13Juračka Petr22
Prachař Tomáš11   



Zápis o utkání
Název soutěže: městský přebor Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holásky DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Sokolnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
MSST - Rolencova 690/93, 620 00 Brno-Tuřany, Sál Orlovny, boční vchod zprava zezadu ze zahrádkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 01. 2018 19:15 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:19646:483TJ Holásky D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šturm Jan
Babáková Klára
 
 
Kukla Marek st.
Fric Zdeněk
 
 
697  3010
2.Dvořák Ladislav
Šelc Martin
 
 
Ketman Dalibor
Wünsch Radek
 
 
651  3020
3.Šturm JanKukla Marek st.-8785 3130
4.Šelc MartinFric Zdeněk7-537 3140
5.Dvořák LadislavKetman Dalibor734  3050
6.Babáková KláraWünsch Radek-8763 3160
7.Šelc MartinKukla Marek st.9-7-9-8 1361
8.Dvořák LadislavFric Zdeněk-9-8-9  0362
9.Babáková KláraKetman Dalibor558  3072
10.Šturm JanWünsch Radek344  3082
11.Dvořák LadislavKukla Marek st.-93-94-82383
12.Babáková KláraFric Zdeněk8-7-8-6 1384
13.Šturm JanKetman Dalibor8-79-863294
14.Šelc MartinWünsch Radek357  30104
15.Babáková KláraKukla Marek st.-688-1832114
16.Šturm JanFric Zdeněk678  30124
17.Šelc MartinKetman Dalibor437  30134
18.Dvořák LadislavWünsch Radek878  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šturm Jan40Kukla Marek st.22
Šelc Martin31Fric Zdeněk22
Dvořák Ladislav22Ketman Dalibor04
Babáková Klára31Wünsch Radek04



Zápis o utkání
Název soutěže: městský přebor Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ASS Brno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Líšeň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2018 18:15 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1517:48499:642Sokol Líšeň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Monhart Michal
Urbánek Martin
 
 
Pluhař Pavel
Marušinec Jan
 
 
-2-7-6  0301
2.Hub Petr
Týče Jan
 
 
Ovesný Tomáš
Zmrzlý Karel
 
 
-33-4-4 1302
3.Monhart MichalPluhař Pavel10-1074 3112
4.Týče JanOvesný Tomáš-9-6-8  0313
5.Hub PetrMarušinec Jan-6-8-8  0314
6.Urbánek MartinZmrzlý Karel 8-7-7-8 1315
7.Týče JanPluhař Pavel-6-4-9  0316
8.Hub PetrOvesný Tomáš-67-10-8 1317
9.Urbánek MartinMarušinec Jan-12-7-7  0318
10.Monhart MichalZmrzlý Karel 423  3028
11.Hub PetrPluhař Pavel-69-6-7 1329
12.Urbánek MartinOvesný Tomáš48-9-9-623210
13.Monhart MichalMarušinec Jan-8-31191432310
14.Týče JanZmrzlý Karel -3-9-3  03311
15.Urbánek MartinPluhař Pavel-73-93-523312
16.Monhart MichalOvesný Tomáš-4-8-8  03313
17.Týče JanMarušinec Jan-8-8-6  03314
18.Hub PetrZmrzlý Karel WO    03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Monhart Michal31Pluhař Pavel31
Týče Jan04Ovesný Tomáš40
Hub Petr03Marušinec Jan31
Urbánek Martin04Zmrzlý Karel 21
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: městský přebor Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Šlapanice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Brno I DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykovo nám. 2, ŠlapaniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2018 18:15 Začátek
utkání
18:35Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:34640:625nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Král Miroslav
Jašek Jiří st.
 
 
Basovník Dalibor
Novak Adam
 
 
465  3010
2.Krčková Lucie
Uhlíř Michal
 
 
Ryšavý Filip
Šibl Robert
 
 
-613-5-9 1311
3.Král MiroslavBasovník Dalibor109-98 3121
4.Uhlíř MichalRyšavý Filip-39-7-5 1322
5.Jašek Jiří st.Šibl Robert4511  3032
6.Krčková LucieNovak Adam-12-87-4 1333
7.Uhlíř MichalBasovník Dalibor55-6-863243
8.Jašek Jiří st.Ryšavý Filip-62-5-7 1344
9.Krčková LucieŠibl Robert-686-573254
10.Král MiroslavNovak Adam996  3064
11.Jašek Jiří st.Basovník Dalibor7-796 3174
12.Krčková LucieRyšavý Filip-35-5-10 1375
13.Král MiroslavŠibl Robert7-9-917-72376
14.Uhlíř MichalNovak Adam8-882 3186
15.Krčková LucieBasovník Dalibor-7-8-4  0387
16.Král MiroslavRyšavý Filip-3-89-8 1388
17.Uhlíř MichalŠibl Robert-8-12-13  0389
18.Jašek Jiří st.Novak Adam242  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Král Miroslav22Basovník Dalibor13
Uhlíř Michal22Ryšavý Filip40
Jašek Jiří st.31Šibl Robert22
Krčková Lucie13Novak Adam13



Zápis o utkání
Název soutěže: městský přebor Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Líšeň BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Oltec Brno CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Belcrediho 27, Brno Líšeň, Sokolovna Líšeň, malý sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:34637:663Sokol Líšeň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rozman Michal
Netušil Radek
 
 
Peňáz Stanislav
Havránek Lukáš
 
 
-97-118103210
2.Halouzka Michal
Liška Radovan
 
 
Kolbaba Bohumír
Šebek Emil
 
 
98-47 3120
3.Rozman MichalŠebek Emil963  3030
4.Netušil RadekHavránek Lukáš7-6-12973240
5.Halouzka MichalKolbaba Bohumír-6-4-3  0341
6.Liška RadovanPeňáz Stanislav-69-7-5 1342
7.Netušil RadekŠebek Emil752  3052
8.Halouzka MichalHavránek Lukáš-4-7-6  0353
9.Liška RadovanKolbaba Bohumír-5-7-3  0354
10.Rozman MichalPeňáz Stanislav-971013 3164
11.Halouzka MichalŠebek Emil1035  3074
12.Liška RadovanHavránek Lukáš-2-4-6  0375
13.Rozman MichalKolbaba Bohumír-7612-9103285
14.Netušil RadekPeňáz Stanislav10-7-10863295
15.Liška RadovanŠebek Emil7116  30105
16.Rozman MichalHavránek Lukáš-98-710-623106
17.Netušil RadekKolbaba Bohumír7-611-7-523107
18.Halouzka MichalPeňáz Stanislav-710-9-8 13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rozman Michal31Šebek Emil04
Netušil Radek31Havránek Lukáš31
Halouzka Michal13Kolbaba Bohumír31
Liška Radovan13Peňáz Stanislav22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy