Zápis o utkání
Název soutěže: městský přebor Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ASS Brno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Oltec Brno DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2018 18:15 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:35711:689nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Monhart Michal
Nguyen Huyviet
 
 
Nováček Jiří
Tatar Ivo
 
 
8-69-9-102301
2.Čako Vladimír
Němec Karel
 
 
Kubín Jiří
Kubín Aleš
 
 
864  3011
3.Nguyen HuyvietKubín Jiří73-87 3121
4.Marada TomášNováček Jiří-8-557-62322
5.Němec KarelKubín Aleš-7-97-10 1323
6.Monhart MichalTatar Ivo86-1010 3133
7.Marada TomášKubín Jiří1110-59 3143
8.Němec KarelNováček Jiří4-9106 3153
9.Monhart MichalKubín Aleš68-14-893263
10.Nguyen HuyvietTatar Ivo-65-71053273
11.Němec KarelKubín Jiří8510  3083
12.Monhart MichalNováček Jiří-9-9118-42384
13.Nguyen HuyvietKubín Aleš-7-4-11  0385
14.Marada TomášTatar Ivo-11-16-7  0386
15.Monhart MichalKubín Jiří-16-88-10 1387
16.Nguyen HuyvietNováček Jiří4-10-7-8 1388
17.Marada TomášKubín Aleš81012  3098
18.Němec KarelTatar Ivo-8-13-7  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nguyen Huyviet22Kubín Jiří13
Marada Tomáš22Nováček Jiří31
Němec Karel22Kubín Aleš22
Monhart Michal22Tatar Ivo22



Zápis o utkání
Název soutěže: městský přebor Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Šlapanice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Holásky DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykovo nám. 2, ŠlapaniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 02. 2018 18:15 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:35728:719Orel Šlapanice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jašek Jiří st.
Uhlíř Michal
 
 
Šelc Martin
Žilka Milan
 
 
85-88 3110
2.Hranička Jaroslav
Hudeček Martin
 
 
Babáková Klára
Šturm Jan
 
 
-10-107-9 1311
3.Jašek Jiří st.Šelc Martin-12264 3121
4.Hranička JaroslavŠturm Jan-69108 3131
5.Uhlíř MichalŽilka Milan-968-1063241
6.Hudeček MartinBabáková Klára-1159-763251
7.Hranička JaroslavŠelc Martin-410-82163261
8.Uhlíř MichalŠturm Jan-610-15-9 1362
9.Hudeček MartinŽilka Milan7-5-48-82363
10.Jašek Jiří st.Babáková Klára7-1069 3173
11.Uhlíř MichalŠelc Martin55-18-10-62374
12.Hudeček MartinŠturm Jan13109  3084
13.Jašek Jiří st.Žilka Milan10-8-8753294
14.Hranička JaroslavBabáková Klára-810-7-10 1395
15.Hudeček MartinŠelc Martin-5-7-7  0396
16.Jašek Jiří st.Šturm Jan-79-99932106
17.Hranička JaroslavŽilka Milan799  30116
18.Uhlíř MichalBabáková KláraWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jašek Jiří st.40Šelc Martin22
Hranička Jaroslav31Šturm Jan13
Uhlíř Michal12Žilka Milan13
Hudeček Martin22Babáková Klára12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: městský přebor Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Líšeň BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Brno I FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Belcrediho 27, Brno Líšeň, Sokolovna Líšeň, malý sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1420:50505:711Sokol Brno I F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Netušil Radek
Spurný Mojmír
 
 
Kopřiva Tomáš
Pavlíček Jan
 
 
8-4-5-6 1301
2.Žák Jiří
Frydrýšek David
 
 
Kvarda Lubomír
Prachař Tomáš
 
 
WO    0302
3.Spurný MojmírKopřiva Tomáš-911-8-7 1303
4.Netušil RadekPavlíček Jan-89-8-6 1304
5.Žák Jiří Kvarda Lubomír-9-6-9  0305
6.Frydrýšek DavidPrachař Tomáš6-86-6113215
7.Netušil RadekKopřiva Tomáš5-10-10-7 1316
8.Žák Jiří Pavlíček Jan9-4-5-8 1317
9.Frydrýšek DavidKvarda Lubomír-6-6-7  0318
10.Spurný MojmírPrachař TomášWO    0319
11.Žák Jiří Kopřiva Tomáš6-6-9-8 13110
12.Frydrýšek DavidPavlíček Jan-487-4832210
13.Spurný MojmírKvarda LubomírWO    03211
14.Netušil RadekPrachař Tomáš5-1010-9832311
15.Frydrýšek DavidKopřiva Tomáš6-10-99832411
16.Spurný MojmírPavlíček JanWO    03412
17.Netušil RadekKvarda Lubomír5-10-10-8 13413
18.Žák Jiří Prachař Tomáš-6-510-9 13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Spurný Mojmír01Kopřiva Tomáš31
Netušil Radek13Pavlíček Jan21
Žák Jiří 04Kvarda Lubomír30
Frydrýšek David31Prachař Tomáš12
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: městský přebor Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Oltec Brno CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Brno I ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno, hala stolního tenisu Moravské SlávieRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:638:29618:602KST Oltec Brno C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Peňáz Stanislav
Havránek Lukáš
 
 
Bušek Vladimír
Tesař Jiří
 
 
-8125-773210
2.Šmídek Roman
Kolbaba Bohumír
 
 
Rakovický Milan
Proks Ivo
 
 
8-679 3120
3.Havránek LukášRakovický Milan8-1-5-9 1321
4.Šmídek RomanBušek Vladimír56-116 3131
5.Hamadeh NabilProks Ivo4712  3041
6.Kolbaba BohumírTesař Jiří636  3051
7.Šmídek RomanRakovický Milan-14-122-8 1352
8.Hamadeh NabilBušek Vladimír1092  3062
9.Kolbaba BohumírProks Ivo466  3072
10.Havránek LukášTesař Jiří-10-9-2  0373
11.Hamadeh NabilRakovický Milan-3-4-6  0374
12.Kolbaba BohumírBušek Vladimír8-1069 3184
13.Havránek LukášProks Ivo-710510 3194
14.Šmídek RomanTesař Jiří-1187-61132104
15.Kolbaba BohumírRakovický Milan-5-7-7  03105
16.Havránek LukášBušek Vladimír49-5-7732115
17.Šmídek RomanProks Ivo7-999 31125
18.Hamadeh NabilTesař JiříWO    03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Havránek Lukáš22Rakovický Milan40
Šmídek Roman31Bušek Vladimír04
Hamadeh Nabil21Proks Ivo04
Kolbaba Bohumír31Tesař Jiří12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: městský přebor Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Brno I DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 685/20, Veveří, 602 00 Brno. Hraci mistnost pro MestoRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1230:42611:692SK Slatina D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ryšavý Filip
Šibl Robert
 
 
Slavíček Martin
Smílek Zdeněk
 
 
10-88-753210
2.Novak Adam
Janda Roman
 
 
Konečný Rostislav
Kulhánek Jaroslav
 
 
-7-3-8  0311
3.Ryšavý FilipKulhánek Jaroslav-8895 3121
4.Novak AdamSlavíček Martin-5-4129-12322
5.Šibl RobertSmílek Zdeněk444  3032
6.Čech JiříKonečný Rostislav-8-12-7  0333
7.Novak AdamKulhánek Jaroslav-310-8-7 1334
8.Šibl RobertSlavíček Martin-79-55-52335
9.Čech JiříSmílek Zdeněk-810-910-42336
10.Ryšavý FilipKonečný Rostislav-59-10683246
11.Šibl RobertKulhánek Jaroslav-8-68-8 1347
12.Čech JiříSlavíček Martin-9-87-9 1348
13.Ryšavý FilipSmílek Zdeněk79-97 3158
14.Novak AdamKonečný Rostislav-8-597-92359
15.Čech JiříKulhánek Jaroslav-6-10-10  03510
16.Ryšavý FilipSlavíček Martin-6-59-9 13511
17.Novak AdamSmílek Zdeněk574  30611
18.Šibl RobertKonečný RostislavWO    03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ryšavý Filip31Kulhánek Jaroslav31
Novak Adam13Slavíček Martin40
Šibl Robert12Smílek Zdeněk13
Čech Jiří04Konečný Rostislav21
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: městský přebor Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Líšeň AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Sokolnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Belcrediho 27, Brno Líšeň, Sokolovna Líšeň, malý sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:8659:429Sokol Líšeň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pluhař Pavel
Marušinec Jan
 
 
Kukla Marek st.
Černý Jaroslav
 
 
866  3010
2.Honek Milan
Zmrzlý Karel
 
 
Michalík Libor
Ketman Dalibor
 
 
883  3020
3.Zmrzlý Karel Kukla Marek st.-3-1141073230
4.Marušinec JanČerný Jaroslav658  3040
5.Pluhař PavelMichalík Libor8-933 3150
6.Honek MilanKetman Dalibor8-1268 3160
7.Marušinec JanKukla Marek st.777  3070
8.Pluhař PavelČerný Jaroslav65-65 3180
9.Honek MilanMichalík Libor475  3090
10.Zmrzlý Karel Ketman Dalibor896  30100
11.Pluhař PavelKukla Marek st.-4-747732110
12.Honek MilanČerný Jaroslav2410  30120
13.Zmrzlý Karel Michalík Libor867  30130
14.Marušinec JanKetman Dalibor514  30140
15.Honek MilanKukla Marek st.9109  30150
16.Zmrzlý Karel Černý Jaroslav-10998 31160
17.Marušinec JanMichalík Libor244  30170
18.Pluhař PavelKetman Dalibor636  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zmrzlý Karel 40Kukla Marek st.04
Marušinec Jan40Černý Jaroslav04
Pluhař Pavel40Michalík Libor04
Honek Milan40Ketman Dalibor04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy