Zápis o utkání
Název soutěže: městský přebor Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Oltec Brno DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Líšeň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno, hala stolního tenisu Moravské SlávieRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:39536:594Sokol Líšeň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nováček Jiří
Tatar Ivo
 
 
Honek Milan
Gottvald Ivo
 
 
10-49-6-112301
2.Kubín Jiří
Kubín Aleš
 
 
Pluhař Pavel
Zmrzlý Karel
 
 
-5-8-3  0302
3.Kubín JiříZmrzlý Karel -9-125653212
4.Nováček JiříHonek Milan-9-812-4 1313
5.Tatar IvoPluhař Pavel-10-5-10  0314
6.Kubín AlešGottvald Ivo-3-816-5 1315
7.Nováček JiříZmrzlý Karel 6-10-10-11 1316
8.Tatar IvoHonek Milan-10-6810-92317
9.Kubín AlešPluhař Pavel-7-5-6  0318
10.Kubín JiříGottvald Ivo433  3028
11.Tatar IvoZmrzlý Karel -7-0-6  0329
12.Kubín AlešHonek Milan-8-5-6  03210
13.Kubín JiříPluhař Pavel-5-7-4  03211
14.Nováček JiříGottvald Ivo545  30311
15.Kubín AlešZmrzlý Karel WO    03312
16.Kubín JiříHonek Milan479  30412
17.Nováček JiříPluhař PavelWO    30512
18.Tatar IvoGottvald Ivo7-769 31612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kubín Jiří31Zmrzlý Karel 21
Nováček Jiří12Honek Milan31
Tatar Ivo13Pluhař Pavel30
Kubín Aleš03Gottvald Ivo13
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: městský přebor Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Sokolnice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Brno I DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolnice, Masarykova 370Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1514:48353:633Sokol Brno I D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kukla Marek st.
Černý Jaroslav
 
 
Ryšavý Filip
Šibl Robert
 
 
-8-7-8  0301
2.
 
 
Novak Adam
Čech Jiří
 
 
WO    0302
3.Kukla Marek st.Novak Adam5-10-10-4 1303
4.Fric ZdeněkČech Jiří11-6-81173213
5.Černý JaroslavŠibl Robert-1-72-6 1314
6.Ryšavý FilipWO    0315
7.Fric ZdeněkNovak Adam-109-4-6 1316
8.Černý JaroslavČech Jiří7-5-7-7 1317
9.Šibl RobertWO    0318
10.Kukla Marek st.Ryšavý Filip743  3028
11.Černý JaroslavNovak Adam-7-6-8  0329
12.Čech JiříWO    03210
13.Kukla Marek st.Šibl Robert-6-4-4  03211
14.Fric ZdeněkRyšavý Filip-10-5-8  03212
15.Novak AdamWO    03213
16.Kukla Marek st.Čech Jiří-68811 31313
17.Fric ZdeněkŠibl RobertWO    03314
18.Černý JaroslavRyšavý Filip-68-6-3 13315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kukla Marek st.22Novak Adam30
Fric Zdeněk12Čech Jiří12
Černý Jaroslav04Šibl Robert20
   Ryšavý Filip21
WO06WO60



Zápis o utkání
Název soutěže: městský přebor Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Oltec Brno CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tuřanka 1 , Brno - Slatina 627 00, herna v 1.patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:36640:645KST Oltec Brno C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Juračka Petr
Halický David
 
 
Hamadeh Nabil
Havránek Lukáš
 
 
-698-11-102301
2.Kozel Petr
Čampa Petr
 
 
Kolbaba Bohumír
Šmídek Roman
 
 
-3-88-7 1302
3.Čampa PetrKolbaba Bohumír-4-9-8  0303
4.Halický DavidHavránek Lukáš4-78-5-82304
5.Juračka PetrŠmídek Roman10-896 3114
6.Kozel PetrHamadeh Nabil774  3024
7.Halický DavidKolbaba Bohumír-15-797103234
8.Juračka PetrHavránek Lukáš88-67 3144
9.Kozel PetrŠmídek Roman5-8-8-6 1345
10.Čampa PetrHamadeh Nabil-7-95-6 1346
11.Juračka PetrKolbaba Bohumír369  3056
12.Kozel PetrHavránek Lukáš99-39 3166
13.Čampa PetrŠmídek Roman-99-39-72367
14.Halický DavidHamadeh Nabil-14-8-7  0368
15.Kozel PetrKolbaba Bohumír-3839 3178
16.Čampa PetrHavránek Lukáš-157-4-4 1379
17.Halický DavidŠmídek Roman-9-5-7  03710
18.Juračka PetrHamadeh NabilWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Čampa Petr04Kolbaba Bohumír13
Halický David13Havránek Lukáš22
Juračka Petr30Šmídek Roman31
Kozel Petr31Hamadeh Nabil21
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: městský přebor Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Brno I EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Líšeň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno, TTC Moravská Slavia BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:30611:610Sokol Brno I E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rakovický Milan
Sedláček Libor
 
 
Rozman Michal
Žák Jiří
 
 
88-108 3110
2.Tesař Jiří
Šiške Miloslav
 
 
Frydrýšek David
Studnica Michal
 
 
9-13-6993220
3.Sedláček LiborStudnica Michal99-66 3130
4.Tesař JiříFrydrýšek David-10-77-5 1331
5.Proks IvoRozman Michal-9-8-11  0332
6.Rakovický MilanŽák Jiří 10-933 3142
7.Tesař JiříStudnica Michal46-99 3152
8.Proks IvoFrydrýšek David-144-6-4 1353
9.Rakovický MilanRozman Michal4110  3063
10.Sedláček LiborŽák Jiří 694  3073
11.Proks IvoStudnica Michal-8-75-4 1374
12.Rakovický MilanFrydrýšek David8-887 3184
13.Sedláček LiborRozman Michal-5-4715-82385
14.Tesař JiříŽák Jiří -71196 3195
15.Rakovický MilanStudnica Michal524  30105
16.Sedláček LiborFrydrýšek David117-37 31115
17.Tesař JiříRozman MichalWO    03116
18.Proks IvoŽák Jiří WO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sedláček Libor31Studnica Michal13
Tesař Jiří21Frydrýšek David22
Proks Ivo03Rozman Michal21
Rakovický Milan40Žák Jiří 03
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: městský přebor Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Brno I FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Šlapanice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 685/20, Veveří, 602 00 Brno. Hraci mistnost pro MestoRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:22638:542Sokol Brno I F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kvarda Lubomír
Prachař Tomáš
 
 
Jašek Jiří st.
Uhlíř Michal
 
 
121210  3010
2.Kopřiva Tomáš
Pavlíček Jan
 
 
Hranička Jaroslav
Hudeček Martin
 
 
-10-87853220
3.Prachař TomášJašek Jiří st.9-10-4-4 1321
4.Kvarda LubomírUhlíř Michal657  3031
5.Pavlíček JanHudeček Martin-1010-9793241
6.Kopřiva TomášHranička Jaroslav-76-5-5 1342
7.Kvarda LubomírJašek Jiří st.-111297 3152
8.Pavlíček JanUhlíř Michal9-6710 3162
9.Kopřiva TomášHudeček Martin-26107 3172
10.Prachař TomášHranička Jaroslav7-7-7-1 1373
11.Pavlíček JanJašek Jiří st.57-7-9103283
12.Kopřiva TomášUhlíř Michal7-731 3193
13.Prachař TomášHudeček Martin586  30103
14.Kvarda LubomírHranička Jaroslav968  30113
15.Kopřiva TomášJašek Jiří st.WO    30123
16.Prachař TomášUhlíř MichalWO    30133
17.Kvarda LubomírHudeček Martin896  30143
18.Pavlíček JanHranička JaroslavWO    03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Prachař Tomáš12Jašek Jiří st.12
Kvarda Lubomír40Uhlíř Michal03
Pavlíček Jan30Hudeček Martin04
Kopřiva Tomáš21Hranička Jaroslav21
WO21WO12



Zápis o utkání
Název soutěže: městský přebor Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holásky DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ASS Brno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
MSST - Rolencova 690/93, 620 00 Brno-Tuřany, Sál Orlovny, boční vchod zprava zezadu ze zahrádkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 03. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:41684:710ASS Brno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šturm Jan
Šelc Martin
 
 
Monhart Michal
Urbánek Martin
 
 
-8-78-10 1301
2.Vysloužil Vítězslav
Bišof Radim
 
 
Čako Vladimír
Němec Karel
 
 
-6-9-11  0302
3.Šturm JanMonhart Michal-846-463212
4.Bišof RadimUrbánek Martin-9-6-5  0313
5.Vysloužil VítězslavČako Vladimír9911  3023
6.Šelc MartinNěmec Karel-44-86103233
7.Bišof RadimMonhart Michal8-9-7-11 1334
8.Vysloužil VítězslavUrbánek Martin610-8-473244
9.Šelc MartinČako Vladimír-78-119-72345
10.Šturm JanNěmec Karel-789-10-82346
11.Vysloužil VítězslavMonhart Michal-7-89-10 1347
12.Šelc MartinUrbánek Martin8-1397 3157
13.Šturm JanČako Vladimír67-78 3167
14.Bišof RadimNěmec Karel-6-10-3  0368
15.Šelc MartinMonhart Michal47-9-963278
16.Šturm JanUrbánek Martin89-712 3188
17.Bišof RadimČako Vladimír-4-73-7 1389
18.Vysloužil VítězslavNěmec Karel-8-94-6 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šturm Jan31Monhart Michal22
Bišof Radim04Urbánek Martin13
Vysloužil Vítězslav22Čako Vladimír22
Šelc Martin31Němec Karel31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy