Zápis o utkání
Název soutěže: městský přebor Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holásky DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Oltec Brno DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
MSST - Rolencova 690/93, 620 00 Brno-Tuřany, Sál Orlovny, boční vchod zprava zezadu ze zahrádkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 03. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:45Konec
utkání
22:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:35678:673TJ Holásky D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šturm Jan
Babáková Klára
 
 
Nováček Jiří
Tatar Ivo
 
 
8-6-97-112301
2.Šelc Martin
Žilka Milan
 
 
Kubín Jiří
Kubín Aleš
 
 
6-6-710-82302
3.Žilka MilanKubín Jiří-456-1083212
4.Šturm JanNováček Jiří-74109 3122
5.Babáková KláraKubín Aleš-9576 3132
6.Šelc MartinTatar Ivo-2-5-3  0333
7.Šturm JanKubín Jiří4-48-11103243
8.Babáková KláraNováček Jiří-6-9-6  0344
9.Šelc MartinKubín Aleš8-8-116-72345
10.Žilka MilanTatar Ivo6-10106 3155
11.Babáková KláraKubín Jiří14-6147 3165
12.Šelc MartinNováček Jiří-95-75-82366
13.Žilka MilanKubín Aleš6610  3076
14.Šturm JanTatar Ivo-77-8-6 1377
15.Šelc MartinKubín Jiří-696-983287
16.Žilka MilanNováček Jiří-76711 3197
17.Šturm JanKubín Aleš226  30107
18.Babáková KláraTatar IvoWO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Žilka Milan40Kubín Jiří04
Šturm Jan31Nováček Jiří22
Babáková Klára21Kubín Aleš13
Šelc Martin13Tatar Ivo21
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: městský přebor Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ASS Brno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Brno I FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2018 18:15 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1620:51602:744Sokol Brno I F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nguyen Huyviet
Marada Tomáš
 
 
Prachař Tomáš
Kvarda Lubomír
 
 
-5-77-4 1301
2.Monhart Michal
Urbánek Martin
 
 
Kopřiva Tomáš
Pavlíček Jan
 
 
-2-689-102302
3.Nguyen HuyvietKopřiva Tomáš-8-610-3 1303
4.Marada TomášPavlíček Jan-5-88-9 1304
5.Urbánek MartinKvarda Lubomír108-7-6-92305
6.Němec KarelPrachař Tomáš-11-6-5  0306
7.Marada TomášKopřiva Tomáš-8-7-8  0307
8.Urbánek MartinPavlíček Jan-98-9-5 1308
9.Němec KarelKvarda Lubomír-7-79-11 1309
10.Nguyen HuyvietKlecker Roman-8-7-4  03010
11.Urbánek MartinKopřiva Tomáš-812-7-7 13011
12.Němec KarelPavlíček Jan-121188 31111
13.Nguyen HuyvietKvarda Lubomír1011-6-9432211
14.Marada TomášKlecker Roman-974-7-923212
15.Němec KarelKopřiva Tomáš-8-9-5  03213
16.Nguyen HuyvietPavlíček Jan-6-38-13 13214
17.Marada TomášKvarda Lubomír-4-811-8 13215
18.Monhart MichalKlecker Roman-9-7-9  03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Nguyen Huyviet13Kopřiva Tomáš40
Marada Tomáš04Pavlíček Jan31
Urbánek Martin03Kvarda Lubomír31
Němec Karel13Prachař Tomáš10
Monhart Michal01Klecker Roman30



Zápis o utkání
Název soutěže: městský přebor Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Šlapanice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Brno I ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykovo nám. 2, ŠlapaniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 03. 2018 18:15 Začátek
utkání
18:25Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:29652:596Orel Šlapanice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Král Miroslav
Jašek Jiří st.
 
 
Bušek Vladimír
Tesař Jiří
 
 
1395  3010
2.Uhlíř Michal
Filla Michal
 
 
Rakovický Milan
Sedláček Libor
 
 
47-56 3120
3.Filla MichalRakovický Milan6-9-11-5 1321
4.Jašek Jiří st.Sedláček Libor752  3031
5.Uhlíř MichalBušek Vladimír779  3041
6.Hudeček MartinTesař Jiří848  3051
7.Jašek Jiří st.Rakovický Milan-69-81293261
8.Uhlíř MichalSedláček Libor7-639 3171
9.Hudeček MartinBušek Vladimír4-449 3181
10.Král MiroslavTesař Jiří4-7-9363291
11.Uhlíř MichalRakovický Milan-5-4-3  0392
12.Hudeček MartinSedláček Libor-7-688-82393
13.Král MiroslavBušek Vladimír-8-96-6 1394
14.Jašek Jiří st.Tesař Jiří8-958 31104
15.Hudeček MartinRakovický Milan-66-9-3 13105
16.Král MiroslavSedláček Libor896  30115
17.Jašek Jiří st.Bušek Vladimír-810-9-9 13116
18.Uhlíř MichalTesař Jiří7-8-8-9 13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Filla Michal01Rakovický Milan31
Jašek Jiří st.31Sedláček Libor13
Uhlíř Michal22Bušek Vladimír22
Hudeček Martin22Tesař Jiří13
Král Miroslav21   



Zápis o utkání
Název soutěže: městský přebor Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Líšeň BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Belcrediho 27, Brno Líšeň, Sokolovna Líšeň, malý sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1420:45574:673SK Slatina D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Liška Radovan
Halouzka Michal
 
 
Juračka Petr
Smílek Zdeněk
 
 
-5-859133210
2.Frydrýšek David
Spurný Mojmír
 
 
Holčik Petr
Halický David
 
 
998  3020
3.Frydrýšek DavidHolčik Petr-9510-8-72321
4.Liška RadovanJuračka Petr-7-7-6  0322
5.Halouzka MichalSmílek Zdeněk-5-7-10  0323
6.Spurný MojmírHalický David-9-12-6  0324
7.Liška RadovanHolčik Petr-1010-5-10 1325
8.Halouzka MichalJuračka Petr-9-10105-72326
9.Spurný MojmírSmílek Zdeněk-10-5-9  0327
10.Frydrýšek DavidHalický David1086  3037
11.Halouzka MichalHolčik Petr-5-6-7  0338
12.Spurný MojmírJuračka Petr10-7-6-10 1339
13.Frydrýšek DavidSmílek Zdeněk59-99 3149
14.Liška RadovanHalický David8-8-9-5 13410
15.Spurný MojmírHolčik Petr-5-5-4  03411
16.Frydrýšek DavidJuračka Petr-8-95-10 13412
17.Liška RadovanSmílek Zdeněk-8-7-13  03413
18.Halouzka MichalHalický David-8-10-5  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Frydrýšek David22Holčik Petr40
Liška Radovan04Juračka Petr40
Halouzka Michal04Smílek Zdeněk31
Spurný Mojmír04Halický David31



Zápis o utkání
Název soutěže: městský přebor Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Oltec Brno CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Sokolnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno, hala stolního tenisu Moravské SlávieRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:16658:511KST Oltec Brno C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Peňáz Stanislav
Havránek Lukáš
 
 
Kukla Marek st.
Fric Zdeněk
 
 
-1282-973210
2.Šmídek Roman
Kolbaba Bohumír
 
 
Ketman Dalibor
Michalík Libor
 
 
-5238 3120
3.Havránek LukášKukla Marek st.-8348 3130
4.Šmídek RomanFric Zdeněk884  3040
5.Peňáz StanislavKetman Dalibor-18-14-10 1341
6.Kolbaba BohumírMichalík Libor735  3051
7.Šmídek RomanKukla Marek st.9118  3061
8.Peňáz StanislavFric Zdeněk-6-101-5 1362
9.Kolbaba BohumírKetman Dalibor6104  3072
10.Havránek LukášMichalík Libor678  3082
11.Peňáz StanislavKukla Marek st.-136-51233292
12.Kolbaba BohumírFric Zdeněk8-968 31102
13.Havránek LukášKetman Dalibor1177  30112
14.Šmídek RomanMichalík Libor667  30122
15.Kolbaba BohumírKukla Marek st.10-5-4-5 13123
16.Havránek LukášFric Zdeněk989  30133
17.Šmídek RomanKetman Dalibor685  30143
18.Peňáz StanislavMichalík Libor885  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Havránek Lukáš40Kukla Marek st.13
Šmídek Roman40Fric Zdeněk13
Peňáz Stanislav22Ketman Dalibor13
Kolbaba Bohumír31Michalík Libor04



Zápis o utkání
Název soutěže: městský přebor Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Brno I DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Líšeň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 685/20, Veveří, 602 00 Brno. Hraci mistnost pro MestoRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:37Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1512:45365:591Sokol Líšeň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janda Roman
Koudelka Lukáš
 
 
Pluhař Pavel
Marušinec Jan
 
 
-6-2-4  0301
2.Basovník Dalibor
Novak Adam
 
 
Ovesný Tomáš
Honek Milan
 
 
639  3011
3.Basovník DaliborMarušinec Jan-11-6-7  0312
4.Janda RomanOvesný Tomáš-5-7-7  0313
5.Koudelka LukášPluhař Pavel-4-3-9  0314
6.Novak AdamHonek Milan595  3024
7.Janda RomanMarušinec Jan-3-10-4  0325
8.Koudelka LukášOvesný Tomáš-9-4-8  0326
9.Novak AdamPluhař Pavel-4-6-9  0327
10.Basovník DaliborHonek Milan12810  3037
11.Koudelka LukášMarušinec Jan-2-3-6  0338
12.Novak AdamOvesný Tomáš-56-6-8 1339
13.Basovník DaliborPluhař Pavel-6-6-8  03310
14.Janda RomanHonek MilanWO    03311
15.Novak AdamMarušinec Jan-9-2-2  03312
16.Basovník DaliborOvesný Tomáš9-6-1010-523313
17.Janda RomanPluhař PavelWO    03314
18.Koudelka LukášHonek Milan-5-6-5  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Basovník Dalibor13Marušinec Jan40
Janda Roman02Ovesný Tomáš40
Koudelka Lukáš04Pluhař Pavel30
Novak Adam13Honek Milan12
WO02WO20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS