Zápis o utkání
Název soutěže: městský přebor Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Oltec Brno DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tuřanka 1 , Brno - Slatina 627 00, herna v 1.patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:26695:562SK Slatina D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křeček Michal
Slavíček Martin
 
 
Nováček Jiří
Tatar Ivo
 
 
8-12-1-9 1301
2.Čampa Petr
Tůma Pavel
 
 
Kubín Jiří
Kubín Aleš
 
 
-978-11-92302
3.Tůma PavelKubín Jiří797  3012
4.Čampa PetrNováček Jiří-117-6-5 1313
5.Křeček MichalTatar Ivo-754-483223
6.Slavíček MartinKubín Aleš657  3033
7.Čampa PetrKubín Jiří11-5-14-5 1334
8.Křeček MichalNováček Jiří-61467 3144
9.Slavíček MartinTatar Ivo-10966 3154
10.Tůma PavelKubín Aleš36-54 3164
11.Křeček MichalKubín Jiří-659-753274
12.Slavíček MartinNováček Jiří4614  3084
13.Tůma PavelTatar Ivo5-10611 3194
14.Čampa PetrKubín Aleš9-10-9-12 1395
15.Slavíček MartinKubín JiříWO    30105
16.Tůma PavelNováček Jiří453  30115
17.Čampa PetrTatar Ivo-812-7-7 13116
18.Křeček MichalKubín AlešWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Tůma Pavel40Kubín Jiří12
Čampa Petr04Nováček Jiří13
Křeček Michal30Tatar Ivo13
Slavíček Martin30Kubín Aleš12
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: městský přebor Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Sokolnice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Brno I ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolnice, Masarykova 370Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1325:45602:699Sokol Brno I E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kukla Marek st.
Černý Jaroslav
 
 
Sedláček Libor
Bušek Vladimír
 
 
-68-66-72301
2.Fric Zdeněk
Michalík Libor
 
 
Šiške Miloslav
Tesař Jiří
 
 
-2-4-10  0302
3.Kukla Marek st.Sedláček Libor76-84 3112
4.Černý JaroslavBušek Vladimír9-67-7-52313
5.Fric ZdeněkŠiške Miloslav-6711-1163223
6.Michalík LiborTesař Jiří10-69-4-92324
7.Černý JaroslavSedláček Libor-6610-11-32325
8.Fric ZdeněkBušek Vladimír-49-4-6 1326
9.Michalík LiborŠiške Miloslav-8-8-8  0327
10.Kukla Marek st.Tesař Jiří4-579 3137
11.Fric ZdeněkSedláček Libor-13-7-8  0338
12.Michalík LiborBušek Vladimír-10-7-4  0339
13.Kukla Marek st.Šiške Miloslav65-68 3149
14.Černý JaroslavTesař Jiří-6-8-9  03410
15.Michalík LiborSedláček Libor-7-5-9  03411
16.Kukla Marek st.Bušek Vladimír6-1089 31511
17.Černý JaroslavŠiške Miloslav-8-11-7  03512
18.Fric ZdeněkTesař Jiří-5-1011-11 13513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kukla Marek st.40Sedláček Libor31
Černý Jaroslav04Bušek Vladimír31
Fric Zdeněk13Šiške Miloslav22
Michalík Libor04Tesař Jiří31



Zápis o utkání
Název soutěže: městský přebor Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Líšeň AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Brno I FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Belcrediho 27, Brno Líšeň, Sokolovna Líšeň, malý sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:540:18565:367Sokol Líšeň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marušinec Jan
Pluhař Pavel
 
 

 
 
WO    3010
2.Ovesný Tomáš
Zmrzlý Karel
 
 
Prachař Tomáš
Kopřiva Tomáš
 
 
4-10510 3120
3.Zmrzlý Karel Kopřiva Tomáš-8-9-5  0321
4.Marušinec JanRygl Ondřej955  3031
5.Pluhař PavelPrachař Tomáš-10-9-4  0332
6.Ovesný TomášWO    3042
7.Marušinec JanKopřiva Tomáš-88-8-8 1343
8.Pluhař PavelRygl Ondřej864  3053
9.Ovesný TomášPrachař Tomáš-4-7-12  0354
10.Zmrzlý Karel WO    3064
11.Pluhař PavelKopřiva Tomáš78-2-373274
12.Ovesný TomášRygl Ondřej977  3084
13.Zmrzlý Karel Prachař Tomáš757  3094
14.Marušinec JanWO    30104
15.Ovesný TomášKopřiva Tomáš748  30114
16.Zmrzlý Karel Rygl Ondřej1610  30124
17.Marušinec JanPrachař Tomáš-6-6-4  03125
18.Pluhař PavelWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Zmrzlý Karel 21Kopřiva Tomáš22
Marušinec Jan12Rygl Ondřej04
Pluhař Pavel21Prachař Tomáš31
Ovesný Tomáš21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: městský přebor Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Brno I DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Holásky DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 685/20, Veveří, 602 00 Brno. Hraci mistnost pro MestoRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:37656:643TJ Holásky D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šibl Robert
Ryšavý Filip
 
 
Babáková Klára
Žilka Milan
 
 
1610  3010
2.Basovník Dalibor
Novak Adam
 
 
Plhák Jaromír
Šturm Jan
 
 
711-68 3120
3.Ryšavý FilipŠturm Jan-10-82323230
4.Basovník DaliborBabáková Klára-6-1584-82331
5.Šibl RobertŽilka Milan-6-7910-32332
6.Novak AdamPlhák Jaromír9-2-6-8 1333
7.Basovník DaliborŠturm Jan-7-69-9 1334
8.Šibl RobertBabáková Klára3109  3044
9.Novak AdamŽilka Milan-7-9-5  0345
10.Ryšavý FilipPlhák Jaromír9-6212 3155
11.Šibl RobertŠturm Jan-9-7-13  0356
12.Novak AdamBabáková Klára-97-3-9 1357
13.Ryšavý FilipŽilka Milan-7-583103267
14.Basovník DaliborPlhák Jaromír109-5-9-82368
15.Novak AdamŠturm Jan6-4-8-4 1369
16.Ryšavý FilipBabáková Klára-97-8-7 13610
17.Basovník DaliborŽilka Milan69-36 31710
18.Šibl RobertPlhák JaromírWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ryšavý Filip31Šturm Jan31
Basovník Dalibor13Babáková Klára31
Šibl Robert12Žilka Milan22
Novak Adam04Plhák Jaromír21
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: městský přebor Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Oltec Brno CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ASS Brno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno, hala stolního tenisu Moravské SlávieRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:448:22715:575KST Oltec Brno C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmídek Roman
Kolbaba Bohumír
 
 
Němec Karel
Čako Vladimír
 
 
41010  3010
2.Peňáz Stanislav
Havránek Lukáš
 
 
Urbánek Martin
Monhart Michal
 
 
10-116-9143220
3.Šmídek RomanUrbánek Martin1010-73 3130
4.Havránek LukášMonhart Michal949  3040
5.Peňáz StanislavNěmec Karel-9-98-8 1341
6.Kolbaba BohumírČako Vladimír579  3051
7.Havránek LukášUrbánek Martin8-6106 3161
8.Peňáz StanislavMonhart Michal-118-2-9 1362
9.Kolbaba BohumírNěmec Karel-9-64793272
10.Šmídek RomanČako Vladimír-35211 3182
11.Peňáz StanislavUrbánek Martin4-610-9-92383
12.Kolbaba BohumírMonhart Michal5-1018 3193
13.Šmídek RomanNěmec Karel478  30103
14.Havránek LukášČako Vladimír998  30113
15.Kolbaba BohumírUrbánek MartinWO    30123
16.Šmídek RomanMonhart Michal-72-107-723124
17.Havránek LukášNěmec Karel6-9-67732134
18.Peňáz StanislavČako Vladimír1098  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šmídek Roman31Urbánek Martin12
Havránek Lukáš40Monhart Michal22
Peňáz Stanislav13Němec Karel13
Kolbaba Bohumír30Čako Vladimír04
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: městský přebor Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Líšeň BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Šlapanice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Belcrediho 27, Brno Líšeň, Sokolovna Líšeň, malý sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1427:45619:716Orel Šlapanice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Frydrýšek David
Studnica Michal
 
 
Král Miroslav
Jašek Jiří st.
 
 
-9-768-102301
2.Rozman Michal
Netušil Radek
 
 
Hranička Jaroslav
Trávníček Dušan
 
 
-101-3-9 1302
3.Studnica MichalJašek Jiří st.-2-7-9  0303
4.Netušil RadekKrál Miroslav-9-4-5  0304
5.Frydrýšek DavidTrávníček Dušan129-67 3114
6.Rozman MichalHranička Jaroslav697  3024
7.Netušil RadekJašek Jiří st.-9-126-5 1325
8.Frydrýšek DavidKrál Miroslav-97613 3135
9.Rozman MichalTrávníček Dušan83-8-6-82336
10.Studnica MichalHranička Jaroslav-118-10-10 1337
11.Frydrýšek DavidJašek Jiří st.-39-9-5 1338
12.Rozman MichalKrál Miroslav-11108-2-122339
13.Studnica MichalTrávníček Dušan-5-7-5  03310
14.Netušil RadekHranička Jaroslav8-10-107-723311
15.Rozman MichalJašek Jiří st.6-9-3-2 13312
16.Studnica MichalKrál MiroslavWO    03313
17.Netušil RadekTrávníček Dušan-1089-8-823314
18.Frydrýšek DavidHranička Jaroslav105-98 31414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Studnica Michal03Jašek Jiří st.40
Netušil Radek04Král Miroslav21
Frydrýšek David31Trávníček Dušan31
Rozman Michal13Hranička Jaroslav22
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy