Zápis o utkání
Název soutěže: městský přebor Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Brno I DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Oltec Brno DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 685/20, Veveří, 602 00 Brno. Hraci mistnost pro MestoRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:546:24683:586Sokol Brno I D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Basovník Dalibor
Novak Adam
 
 
Kubín Jiří
Kubín Aleš
 
 
856  3010
2.Ryšavý Filip
Šibl Robert
 
 
Nováček Jiří
Tatar Ivo
 
 
-85-4-9 1311
3.Novak AdamKubín Aleš718  3021
4.Basovník DaliborKubín Jiří-7106-583231
5.Ryšavý FilipNováček Jiří57-86 3141
6.Šibl RobertTatar Ivo79-88 3151
7.Basovník DaliborKubín Aleš884  3061
8.Ryšavý FilipKubín Jiří969  3071
9.Šibl RobertNováček Jiří5913  3081
10.Novak AdamTatar Ivo-9-7-1  0382
11.Ryšavý FilipKubín Aleš96-116 3192
12.Šibl RobertKubín Jiří887  30102
13.Novak AdamNováček Jiří2-58-11-623103
14.Basovník DaliborTatar Ivo-6-9108-223104
15.Šibl RobertKubín AlešWO    30114
16.Novak AdamKubín Jiří-41015-8-823115
17.Basovník DaliborNováček Jiří-5105-9832125
18.Ryšavý FilipTatar Ivo74-7-51032135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novak Adam13Kubín Aleš03
Basovník Dalibor31Kubín Jiří13
Ryšavý Filip40Nováček Jiří13
Šibl Robert30Tatar Ivo22
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: městský přebor Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Oltec Brno CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Líšeň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno, hala stolního tenisu Moravské SlávieRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:34678:678Sokol Líšeň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmídek Roman
Kolbaba Bohumír
 
 
Zmrzlý Karel
Ovesný Tomáš
 
 
815-96 3110
2.Havránek Lukáš
Peňáz Stanislav
 
 
Marušinec Jan
Pluhař Pavel
 
 
-148-810-82311
3.Havránek LukášOvesný Tomáš817-57 3121
4.Peňáz StanislavMarušinec Jan-13-7-11  0322
5.Tomek RadekPluhař Pavel-1-7-2  0323
6.Šmídek RomanZmrzlý Karel -141810 3133
7.Peňáz StanislavOvesný Tomáš4144  3043
8.Tomek RadekMarušinec Jan-5-10-6  0344
9.Šmídek RomanPluhař Pavel-7-885-102345
10.Havránek LukášZmrzlý Karel 7-7-8-11 1346
11.Kolbaba BohumírOvesný Tomáš-3-84-3 1347
12.Šmídek RomanMarušinec Jan-87-97-22348
13.Havránek LukášPluhař Pavel985  3058
14.Peňáz StanislavZmrzlý Karel -1015-511-32359
15.Šmídek RomanOvesný Tomáš6104  3069
16.Havránek LukášMarušinec Jan9105  3079
17.Peňáz StanislavPluhař Pavel-49-910-923710
18.Kolbaba BohumírZmrzlý Karel 92-63 31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Havránek Lukáš31Ovesný Tomáš13
Peňáz Stanislav13Marušinec Jan31
Tomek Radek02Pluhař Pavel31
Šmídek Roman22Zmrzlý Karel 22
Kolbaba Bohumír11   



Zápis o utkání
Název soutěže: městský přebor Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Líšeň BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Sokolnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Belcrediho 27, Brno Líšeň, Sokolovna Líšeň, malý sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:637:30528:583Sokol Líšeň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Kukla Marek st.
Černý Jaroslav
 
 
WO    0301
2.Studnica Michal
Rozman Michal
 
 
Fric Zdeněk
Michalík Libor
 
 
459  3011
3.Studnica MichalKukla Marek st.-6737 3121
4.Netušil RadekČerný Jaroslav-47-10783231
5.Rozman MichalFric Zdeněk11-8-8633241
6.Michalík LiborWO    0342
7.Netušil RadekKukla Marek st.-10-105-9 1343
8.Rozman MichalČerný Jaroslav-71-7553253
9.Fric ZdeněkWO    0354
10.Studnica MichalMichalík Libor988  3064
11.Rozman MichalKukla Marek st.810-88 3174
12.Černý JaroslavWO    0375
13.Studnica MichalFric Zdeněk9-9710 3185
14.Netušil RadekMichalík Libor6-567 3195
15.Kukla Marek st.WO    0396
16.Studnica MichalČerný Jaroslav958  30106
17.Netušil RadekFric Zdeněk7-8-84932116
18.Rozman MichalMichalík Libor586  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Studnica Michal40Kukla Marek st.12
Netušil Radek31Černý Jaroslav03
Rozman Michal40Fric Zdeněk03
   Michalík Libor03
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: městský přebor Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Šlapanice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykovo nám. 2, ŠlapaniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2017 18:15 Začátek
utkání
18:25Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:34644:620Orel Šlapanice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jašek Jiří st.
Král Miroslav
 
 
Juračka Petr
Holčik Petr
 
 
8-612-12103210
2.Trávníček Dušan
Filla Michal
 
 
Tůma Pavel
Konečný Rostislav
 
 
-72-6-7 1311
3.Král MiroslavTůma Pavel-579-893221
4.Filla MichalJuračka Petr-17711-693231
5.Trávníček DušanHolčik Petr-7-7-10  0332
6.Jašek Jiří st.Konečný Rostislav-74105 3142
7.Filla MichalTůma Pavel-9-6-9  0343
8.Trávníček DušanJuračka Petr477  3053
9.Jašek Jiří st.Holčik Petr3-1324 3163
10.Král MiroslavKonečný Rostislav3115  3073
11.Trávníček DušanTůma Pavel-5-7-7  0374
12.Jašek Jiří st.Juračka Petr025  3084
13.Král MiroslavHolčik Petr-7-6-4  0385
14.Filla MichalKonečný Rostislav-9-8-10  0386
15.Jašek Jiří st.Tůma Pavel-6-99-8 1387
16.Král MiroslavJuračka Petr689  3097
17.Filla MichalHolčik Petr-688-3-82398
18.Trávníček DušanKonečný Rostislav9-79-9732108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Král Miroslav31Tůma Pavel31
Filla Michal13Juračka Petr04
Trávníček Dušan22Holčik Petr31
Jašek Jiří st.31Konečný Rostislav13



Zápis o utkání
Název soutěže: městský přebor Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ASS Brno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Brno I ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2017 18:15 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:33656:643ASS Brno A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Urbánek Martin
Monhart Michal
 
 
Rakovický Milan
Sedláček Libor
 
 
-5-8-3  0301
2.Hub Petr
Němec Karel
 
 
Tesař Jiří
Šiške Miloslav
 
 
998  3011
3.Němec KarelRakovický Milan97-8-4-112312
4.Hub PetrSedláček Libor8-38-1173222
5.Urbánek MartinŠiške Miloslav6711  3032
6.Monhart MichalTesař Jiří-3-108-5 1333
7.Hub PetrRakovický Milan-7-5-3  0334
8.Urbánek MartinSedláček Libor-9-97693244
9.Monhart MichalŠiške Miloslav11-6106 3154
10.Němec KarelTesař Jiří7810  3064
11.Urbánek MartinRakovický Milan-2-7-7  0365
12.Monhart MichalSedláček Libor67-9-993275
13.Němec KarelŠiške Miloslav9-10-9633285
14.Hub PetrTesař Jiří7-79-9-72386
15.Monhart MichalRakovický Milan-9-7-8  0387
16.Němec KarelSedláček Libor-9265 3197
17.Hub PetrŠiške Miloslav556  30107
18.Urbánek MartinTesař Jiří-566-8632117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Němec Karel31Rakovický Milan40
Hub Petr22Sedláček Libor04
Urbánek Martin31Šiške Miloslav04
Monhart Michal22Tesař Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: městský přebor Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holásky DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Brno I FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
MSST - Rolencova 690/93, 620 00 Brno-Tuřany, Sál Orlovny, boční vchod zprava zezadu ze zahrádkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1327:45545:659Sokol Brno I F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šturm Jan
Plhák Jaromír
 
 
Kopřiva Tomáš
Pavlíček Jan
 
 
-65-9-5 1301
2.Sýkora Josef
Dvořák Ladislav
 
 
Prachař Tomáš
Klecker Roman
 
 
6-5-7-7 1302
3.Sýkora JosefKopřiva Tomáš-3-66-8 1303
4.Dvořák LadislavPavlíček Jan15-77-5-72304
5.Plhák JaromírPrachař Tomáš9-8-3483214
6.Šturm JanKlecker Roman7-6-57-82315
7.Dvořák LadislavKopřiva Tomáš-78-6-4 1316
8.Plhák JaromírPavlíček Jan-8-9-3  0317
9.Šturm JanPrachař Tomáš-8-171083227
10.Sýkora JosefKlecker Roman-8-126-8 1328
11.Plhák JaromírKopřiva Tomáš-75-8-8 1329
12.Šturm JanPavlíček Jan-710-610-823210
13.Sýkora JosefPrachař Tomáš57-6-81132310
14.Dvořák LadislavKlecker RomanWO    03311
15.Šturm JanKopřiva TomášWO    30411
16.Sýkora JosefPavlíček JanWO    30511
17.Dvořák LadislavPrachař TomášWO    03512
18.Plhák JaromírKlecker RomanWO    03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sýkora Josef12Kopřiva Tomáš30
Dvořák Ladislav02Pavlíček Jan30
Plhák Jaromír12Prachař Tomáš03
Šturm Jan12Klecker Roman20
WO23WO32

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy