Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž I.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Laštůvkova 77, Bno - Bystrc, PSČ 63500, Horní areál školy, tělocvična č.1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1125:35419:577SK Slatina F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vereščák Jan
Grochál Petr
 
 
Dufka Ámos
Smílek Zdeněk
 
 
-7-8-2  0301
2.
 
 
Adam Vlastimil
Halický Tomáš
 
 
WO    0302
3.Vereščák JanSmílek Zdeněk-9-7-4  0303
4.Grochál PetrDufka Ámos-3-5-6  0304
5.Kleinhampl MiroslavHalický Tomáš775  3014
6.Adam VlastimilWO    0315
7.Grochál PetrSmílek Zdeněk385  3025
8.Kleinhampl MiroslavDufka Ámos9-9-911-42326
9.Halický TomášWO    0327
10.Vereščák JanAdam Vlastimil479  3037
11.Kleinhampl MiroslavSmílek Zdeněk-910-108103247
12.Dufka ÁmosWO    0348
13.Vereščák JanHalický Tomáš569  3058
14.Grochál PetrAdam Vlastimil-9-713-9 1359
15.Smílek ZdeněkWO    03510
16.Vereščák JanDufka Ámos379  30610
17.Grochál PetrHalický Tomáš1289  30710
18.Kleinhampl MiroslavAdam Vlastimil7-5-5-6 13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vereščák Jan31Smílek Zdeněk12
Grochál Petr22Dufka Ámos21
Kleinhampl Miroslav22Halický Tomáš03
   Adam Vlastimil21
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž I.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Oltec Brno EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Židenice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno, hala stolního tenisu Moravské SlávieRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:34647:652nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slivečka Michal
Svoboda Miroslav
 
 
Vytřísal Karel
Marcell Jan
 
 
5-1-4-4 1301
2.Voznica František
Hamadeh Nabil
 
 
Malina Jan
Šindelář Pavel
 
 
-9978 3111
3.Svoboda MiroslavMarcell Jan-69-8-5 1312
4.Slivečka MichalMalina Jan-11-19-7  0313
5.Hamadeh NabilVytřísal Karel-878-9-92314
6.Voznica FrantišekŠindelář Pavel463  3024
7.Slivečka MichalMarcell Jan-7108-11-82325
8.Hamadeh NabilMalina Jan5-76-1063235
9.Voznica FrantišekVytřísal Karel7-744 3145
10.Svoboda MiroslavŠindelář Pavel-79-25-72346
11.Hamadeh NabilMarcell Jan-7-3-5  0347
12.Voznica FrantišekMalina Jan11117  3057
13.Majorošová KristínaVytřísal Karel-12-9-3  0358
14.Slivečka MichalŠindelář Pavel117-57 3168
15.Voznica FrantišekMarcell Jan-4-8-7  0369
16.Majorošová KristínaMalina Jan977  3079
17.Slivečka MichalVytřísal Karel-8-1071093289
18.Hamadeh NabilŠindelář Pavel1637  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Svoboda Miroslav02Marcell Jan40
Slivečka Michal22Malina Jan13
Hamadeh Nabil22Vytřísal Karel22
Voznica František31Šindelář Pavel13
Majorošová Kristína11   



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž I.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holásky EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Líšeň CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
MSST - Rolencova 690/93, 620 00 Brno-Tuřany, Sál Orlovny, boční vchod zprava zezadu ze zahrádkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 01. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:38566:618Sokol Líšeň C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vysloužil Vítězslav
Šelc Martin
 
 
Žák Jiří
Zmrzlý Karel
 
 
69-89 3110
2.Zimola Ondřej
Tvarůžek Jiří
 
 
Ovesný František
Kalužová Alena
 
 
98-115 3120
3.Vysloužil VítězslavOvesný František41010  3030
4.Zimola OndřejZmrzlý Karel -5-6-4  0331
5.Bišof RadimŽák Jiří -8-7-6  0332
6.Šelc MartinKalužová Alena9-8-7-9 1333
7.Zimola OndřejOvesný František-6-8-9  0334
8.Bišof RadimZmrzlý Karel -6-3-6  0335
9.Šelc MartinŽák Jiří -56-5-7 1336
10.Vysloužil VítězslavKalužová Alena876  3046
11.Bišof RadimOvesný František-2-3-7  0347
12.Šelc MartinZmrzlý Karel -7-79-8 1348
13.Vysloužil VítězslavŽák Jiří 2-859 3158
14.Zimola OndřejKalužová Alena645  3068
15.Šelc MartinOvesný František7-104-1053278
16.Vysloužil VítězslavZmrzlý Karel 7-3-136-82379
17.Zimola OndřejŽák Jiří -568-4-423710
18.Bišof RadimKalužová Alena-8-3-12  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vysloužil Vítězslav31Ovesný František22
Zimola Ondřej13Zmrzlý Karel 40
Bišof Radim04Žák Jiří 31
Šelc Martin13Kalužová Alena22



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž I.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Modřice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Nový Lískovec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Benešova 274, Modřice, Tělocvična TJ Sokol ModřiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1132:42661:708SKST Nový Lískovec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopeček Václav
Božek Radomír ml.
 
 
Staněk Jan
Metelka Jan
 
 
8-1088 3110
2.Slaný Petr
Slaný Luděk
 
 
Šenk Michal
Tomek Radek
 
 
-7-7-5  0311
3.Kopeček VáclavŠenk Michal8-10-79103221
4.Slaný PetrTomek Radek-6-556-92322
5.Božek Radomír ml.Staněk Jan8-867 3132
6.Slaný LuděkMetelka Jan-118912 3142
7.Slaný PetrŠenk Michal6-88-5-92343
8.Božek Radomír ml.Tomek Radek6-86-853253
9.Slaný LuděkStaněk Jan686  3063
10.Kopeček VáclavMetelka Jan-8-878-72364
11.Božek Radomír ml.Šenk Michal-97-8583274
12.Slaný LuděkTomek Radek8-6-6-8 1375
13.Kopeček VáclavStaněk Jan-910-9-12 1376
14.Slaný PetrMetelka Jan-6-9-9  0377
15.Slaný LuděkŠenk Michal7-6-98-82378
16.Kopeček VáclavTomek Radek-8-9-7  0379
17.Slaný PetrStaněk Jan-6-58-9 13710
18.Božek Radomír ml.Metelka JanWO    03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kopeček Václav13Šenk Michal22
Slaný Petr04Tomek Radek31
Božek Radomír ml.30Staněk Jan22
Slaný Luděk22Metelka Jan21
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž I.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tuřanka 1 , Brno - Slatina 627 00, herna v 1.patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:34740:716SK Slatina E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Herman Patrik
Huml Otakar ml.
 
 
Kozel Petr
Halický David
 
 
-7899 3110
2.Křeček Michal
Ondruš Milan
 
 
Linhárek František
Čampa Petr
 
 
876  3020
3.Herman PatrikČampa Petr-96-8-10 1321
4.Huml Otakar ml.Halický David9-81012 3131
5.Křeček MichalLinhárek František898  3041
6.Ondruš MilanKozel Petr-8910-9-102342
7.Huml Otakar ml.Čampa Petr-79-6-10 1343
8.Křeček MichalHalický David78-99 3153
9.Ondruš MilanLinhárek František810-97 3163
10.Herman PatrikKozel Petr9-87-993273
11.Křeček MichalČampa Petr10-9-8-7 1374
12.Ondruš MilanHalický David-9-67-8 1375
13.Herman PatrikLinhárek František8-976 3185
14.Huml Otakar ml.Kozel Petr9-97-693295
15.Ondruš MilanČampa Petr79-89 31105
16.Herman PatrikHalický David-97-86-1023106
17.Huml Otakar ml.Linhárek František9-88-9-923107
18.Křeček MichalKozel Petr-68-7-10 13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Herman Patrik22Čampa Petr31
Huml Otakar ml.22Halický David22
Křeček Michal22Linhárek František13
Ondruš Milan22Kozel Petr22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy