Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž I.třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Židenice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Laštůvkova 77, Bno - Bystrc, PSČ 63500, Horní areál školy, tělocvična č.1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 03. 2018 18:15 Začátek
utkání
18:20Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:37708:702TJ Brno-Bystrc C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Burda Radim
Strmiska Tomáš
 
 
Marcell Jan
Vytřísal Karel
 
 
9-1113-7103210
2.Trávníčková Eliška
Trávníček Rudolf
 
 
Malina Jan
Krajčovič Jozef
 
 
76-9-1073220
3.Burda RadimMarcell Jan-5-74-8 1321
4.Strmiska TomášMalina Jan-5-911-8 1322
5.Trávníčková EliškaKrajčovič Jozef8-7-9-8 1323
6.Trávníček RudolfVytřísal Karel-9-5-7  0324
7.Strmiska TomášMarcell Jan-998-7-82325
8.Trávníčková EliškaMalina Jan-1169-9-52326
9.Trávníček RudolfKrajčovič Jozef5-7713 3136
10.Burda RadimVytřísal Karel-101077 3146
11.Trávníčková EliškaMarcell Jan10-7-9883256
12.Trávníček RudolfMalina Jan9-8-4753266
13.Burda RadimKrajčovič Jozef225  3076
14.Strmiska TomášVytřísal Karel-9888 3186
15.Trávníček RudolfMarcell Jan-4-0-7  0387
16.Burda RadimMalina Jan7-886 3197
17.Strmiska TomášKrajčovič Jozef86-79 31107
18.Trávníčková EliškaVytřísal Karel-99-9-6 13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Burda Radim31Marcell Jan31
Strmiska Tomáš22Malina Jan22
Trávníčková Eliška13Krajčovič Jozef13
Trávníček Rudolf22Vytřísal Karel22



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž I.třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Líšeň CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Laštůvkova 77, Bno - Bystrc, PSČ 63500, Horní areál školy, tělocvična č.1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2018 18:15 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1327:45592:665Sokol Líšeň C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kleinhampl Miroslav
Ohaňka Zdeněk
 
 
Zmrzlý Karel
Žák Jiří
 
 
11-9-5-6 1301
2.Grochál Petr
Vereščák Jan
 
 
Kalužová Alena
Ovesný František
 
 
-66-7383211
3.Grochál PetrOvesný František-4-59-7 1312
4.Vereščák JanZmrzlý Karel -5126-8-52313
5.Kleinhampl MiroslavŽák Jiří 5-8-67-62314
6.Ohaňka ZdeněkKalužová Alena-4-9-5  0315
7.Vereščák JanOvesný František-77-4-8 1316
8.Kleinhampl MiroslavZmrzlý Karel -2-913-8 1317
9.Ohaňka ZdeněkŽák Jiří -5-5-3  0318
10.Grochál PetrKalužová Alena8-8-108-92319
11.Kleinhampl MiroslavOvesný František-8-11-8  03110
12.Ohaňka ZdeněkZmrzlý Karel 10-8-2-11 13111
13.Grochál PetrŽák Jiří -12310-6832211
14.Vereščák JanKalužová Alena-99-87532311
15.Ohaňka ZdeněkOvesný František-97-5-4 13312
16.Grochál PetrZmrzlý Karel WO    30412
17.Vereščák JanŽák Jiří WO    30512
18.Kleinhampl MiroslavKalužová AlenaWO    03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Grochál Petr12Ovesný František40
Vereščák Jan12Zmrzlý Karel 30
Kleinhampl Miroslav03Žák Jiří 21
Ohaňka Zdeněk04Kalužová Alena21
WO21WO12



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž I.třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Oltec Brno EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Nový Lískovec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno, hala stolního tenisu Moravské SlávieRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:31657:616KST Oltec Brno E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Voznica František
Hamadeh Nabil
 
 
Vítkovič Martin
Staněk Jan
 
 
81216  3010
2.Slivečka Michal
Svoboda Miroslav
 
 
Tomek Radek
Metelka Jan
 
 
-9-99-5 1311
3.Svoboda MiroslavVítkovič Martin747  3021
4.Hamadeh NabilTomek Radek-147-8-8 1322
5.Voznica FrantišekStaněk Jan-8696 3132
6.Slivečka MichalMetelka Jan-14-10-9  0333
7.Hamadeh NabilVítkovič Martin648  3043
8.Voznica FrantišekTomek Radek95-5-673253
9.Slivečka MichalStaněk Jan-8-785103263
10.Svoboda MiroslavMetelka Jan-9-1012-8 1364
11.Voznica FrantišekVítkovič Martin625  3074
12.Slivečka MichalTomek Radek-9-5-8  0375
13.Svoboda MiroslavStaněk Jan-9-9-8  0376
14.Hamadeh NabilMetelka Jan1-58-11-52377
15.Slivečka MichalVítkovič Martin7611  3087
16.Svoboda MiroslavTomek Radek-4-8-7  0388
17.Hamadeh NabilStaněk Jan710-136 3198
18.Voznica FrantišekMetelka Jan7-6106 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Svoboda Miroslav13Vítkovič Martin04
Hamadeh Nabil22Tomek Radek31
Voznica František40Staněk Jan13
Slivečka Michal22Metelka Jan31



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž I.třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holásky EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
MSST - Rolencova 690/93, 620 00 Brno-Tuřany, Sál Orlovny, boční vchod zprava zezadu ze zahrádkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 02. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1323:41517:599SK Slatina G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vysloužil Vítězslav
Klíma Radim
 
 
Halický David
Jaroušek Dušan
 
 
-8-78-10 1301
2.Šelc Martin
Dvořák Ladislav
 
 
Kozel Petr
Čampa Petr
 
 
9-886 3111
3.Vysloužil VítězslavČampa Petr-787-10-92312
4.Klíma RadimHalický David-10-957-82313
5.Dvořák LadislavKozel Petr-3-10-5  0314
6.Šelc MartinJaroušek Dušan-8-7-5  0315
7.Klíma RadimČampa Petr-5-6-8  0316
8.Dvořák LadislavHalický David-16-9-2  0317
9.Šelc MartinKozel Petr-9-4-5  0318
10.Vysloužil VítězslavJaroušek Dušan948  3028
11.Dvořák LadislavČampa Petr746  3038
12.Šelc MartinHalický David-9-957-82339
13.Vysloužil VítězslavKozel Petr-65-10-8 13310
14.Klíma RadimJaroušek Dušan68-89 31410
15.Šelc MartinČampa PetrWO    03411
16.Vysloužil VítězslavHalický David-4-8-6  03412
17.Klíma RadimKozel PetrWO    30512
18.Dvořák LadislavJaroušek DušanWO    03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vysloužil Vítězslav13Čampa Petr21
Klíma Radim12Halický David40
Dvořák Ladislav12Kozel Petr30
Šelc Martin03Jaroušek Dušan12
WO12WO21



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž I.třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Modřice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Benešova 274, Modřice, Tělocvična TJ Sokol ModřiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:36617:650Sokol Modřice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopeček Václav
Božek Radomír ml.
 
 
Plotěný Karel
Ondruš Milan
 
 
8106  3010
2.Božek Radomír st.
Slaný Petr
 
 
Herman Patrik
Huml Otakar ml.
 
 
32-97 3120
3.Slaný PetrHerman Patrik-3-8-9  0321
4.Kopeček VáclavHuml Otakar ml.8-6-7473231
5.Božek Radomír ml.Ondruš Milan89-83 3141
6.Božek Radomír st.Plotěný Karel8-66-9-42342
7.Kopeček VáclavHerman Patrik8-61310 3152
8.Božek Radomír ml.Huml Otakar ml.6-7-99103262
9.Božek Radomír st.Ondruš Milan6-7-6-4 1363
10.Slaný PetrPlotěný Karel-5-8-6  0364
11.Božek Radomír ml.Herman Patrik8-8910 3174
12.Božek Radomír st.Huml Otakar ml.9-8811 3184
13.Slaný PetrOndruš Milan-4-8-6  0385
14.Kopeček VáclavPlotěný Karel8-6-7673295
15.Božek Radomír st.Herman Patrik-7-8-4  0396
16.Slaný PetrHuml Otakar ml.-48-5-3 1397
17.Kopeček VáclavOndruš Milan74-78 31107
18.Božek Radomír ml.Plotěný Karel-5-8-8  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Slaný Petr04Herman Patrik22
Kopeček Václav40Huml Otakar ml.13
Božek Radomír ml.31Ondruš Milan22
Božek Radomír st.13Plotěný Karel31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy