Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž I.třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holásky EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
MSST - Rolencova 690/93, 620 00 Brno-Tuřany, Sál Orlovny, boční vchod zprava zezadu ze zahrádkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 03. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:41620:670TJ Brno-Bystrc D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špondr Martin
Klíma Radim
 
 
Grochál Petr
Vereščák Jan
 
 
98-99 3110
2.Dvořák Ladislav
Bišof Radim
 
 
Kleinhampl Miroslav
Pelánek Ondřej
 
 
-748-793220
3.Dvořák LadislavKleinhampl Miroslav6-48-943230
4.Bišof RadimPelánek Ondřej107-66 3140
5.Klíma RadimVereščák Jan105-48 3150
6.Špondr MartinGrochál Petr5-8-4-8 1351
7.Bišof RadimKleinhampl Miroslav-6-8-9  0352
8.Klíma RadimPelánek Ondřej-8-79-7 1353
9.Špondr MartinVereščák Jan59-7-1-52354
10.Dvořák LadislavGrochál Petr37-1013 3164
11.Klíma RadimKleinhampl Miroslav9-10-410-72365
12.Špondr MartinPelánek Ondřej-6-3-1  0366
13.Dvořák LadislavVereščák Jan577  3076
14.Bišof RadimGrochál Petr-8-6-7  0377
15.Špondr MartinKleinhampl Miroslav-7-86-13 1378
16.Dvořák LadislavPelánek Ondřej4-6-8-8 1379
17.Bišof RadimVereščák Jan-10-3-8  03710
18.Klíma RadimGrochál Petr1-9-10-7 13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dvořák Ladislav31Kleinhampl Miroslav31
Bišof Radim13Pelánek Ondřej31
Klíma Radim13Vereščák Jan22
Špondr Martin04Grochál Petr31



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž I.třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Modřice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Benešova 274, Modřice, Tělocvična TJ Sokol ModřiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1421:46503:662TJ Brno-Bystrc C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Božek Radomír st.
Slaný Petr
 
 
Strmiska Tomáš
Burda Radim
 
 
-7-5-7  0301
2.Božek Radomír ml.
Kopeček Václav
 
 
Kucin Michal
Henáč Ladislav
 
 
8-976 3111
3.Kopeček VáclavHenáč Ladislav810-9-7-82312
4.Slaný PetrBurda Radim-12-5-5  0313
5.Božek Radomír ml.Strmiska Tomáš23-84 3123
6.Božek Radomír st.Kucin Michal-66-88-62324
7.Slaný PetrHenáč Ladislav-8-3-7  0325
8.Božek Radomír ml.Burda Radim-66-8-3 1326
9.Božek Radomír st.Strmiska Tomáš8-9-8-9 1327
10.Kopeček VáclavKucin Michal-8-6-7  0328
11.Božek Radomír ml.Henáč Ladislav-7998 3138
12.Božek Radomír st.Burda Radim-8-7-11  0339
13.Kopeček VáclavStrmiska Tomáš-6-56-9 13310
14.Slaný PetrKucin Michal-69-88-1223311
15.Božek Radomír st.Henáč LadislavWO    03312
16.Kopeček VáclavBurda Radim8-896 31412
17.Slaný PetrStrmiska TomášWO    03413
18.Božek Radomír ml.Kucin MichalWO    03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kopeček Václav13Henáč Ladislav21
Slaný Petr03Burda Radim31
Božek Radomír ml.21Strmiska Tomáš21
Božek Radomír st.03Kucin Michal30
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž I.třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tuřanka 1 , Brno - Slatina 627 00, herna v 1.patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 09. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:36762:746SK Slatina E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Herman Patrik
Huml Otakar ml.
 
 
Adam Vlastimil
Smílek Zdeněk
 
 
878  3010
2.Křeček Michal
Ondruš Milan
 
 
Dufka Ámos
Kulhánek Jaroslav
 
 
-910-89123220
3.Herman PatrikAdam Vlastimil9-877 3130
4.Huml Otakar ml.Smílek Zdeněk78-99 3140
5.Křeček MichalDufka Ámos9-910-883250
6.Ondruš MilanKulhánek Jaroslav-6-9-8  0351
7.Huml Otakar ml.Adam Vlastimil8-8-9-10 1352
8.Křeček MichalSmílek Zdeněk987  3062
9.Ondruš MilanDufka Ámos-98-107-92363
10.Herman PatrikKulhánek Jaroslav9-7-9883273
11.Křeček MichalAdam Vlastimil-898-7-82374
12.Ondruš MilanSmílek Zdeněk89-107 3184
13.Herman PatrikDufka Ámos-108-9-7 1385
14.Huml Otakar ml.Kulhánek Jaroslav8-7-69103295
15.Ondruš MilanAdam Vlastimil-98109 31105
16.Herman PatrikSmílek Zdeněk-897-7-923106
17.Huml Otakar ml.Dufka Ámos-910-8-9 13107
18.Křeček MichalKulhánek Jaroslav9-8-97-1023108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Herman Patrik22Adam Vlastimil22
Huml Otakar ml.22Smílek Zdeněk13
Křeček Michal22Dufka Ámos31
Ondruš Milan22Kulhánek Jaroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž I.třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Židenice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tuřanka 1 , Brno - Slatina 627 00, herna v 1.patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 04. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:40555:645Sokol Židenice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Linhárek František
Halický Miroslav
 
 
Vytřísal Karel
Marcell Jan
 
 
-5-5-1  0301
2.Kozel Petr
Čampa Petr
 
 
Malina Jan
Krajčovič Jozef
 
 
7-774 3111
3.Čampa PetrMarcell Jan-1-5-4  0312
4.Linhárek FrantišekKrajčovič Jozef-7-7-7  0313
5.Halický MiroslavMalina Jan-1038-6-102314
6.Kozel PetrVytřísal Karel-411610 3124
7.Linhárek FrantišekMarcell Jan-5-3-3  0325
8.Halický MiroslavKrajčovič Jozef-5-67-7 1326
9.Kozel PetrMalina Jan8-8-135-72327
10.Čampa PetrVytřísal Karel-5-99-9 1328
11.Halický MiroslavMarcell Jan-2-7-8  0329
12.Kozel PetrKrajčovič Jozef694  3039
13.Čampa PetrMalina Jan9410  3049
14.Linhárek FrantišekVytřísal Karel-6-7-7  03410
15.Kozel PetrMarcell Jan91411  30510
16.Čampa PetrKrajčovič Jozef-116-79532610
17.Linhárek FrantišekMalina Jan-9-56-8 13611
18.Halický MiroslavVytřísal Karel-79-10-5 13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čampa Petr22Marcell Jan31
Linhárek František04Krajčovič Jozef22
Halický Miroslav04Malina Jan31
Kozel Petr31Vytřísal Karel31



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž I.třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Nový Lískovec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Líšeň CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Oblá 52, Brno 63400Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:40587:635Sokol Líšeň C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Metelka Jan
Holík Tomáš
 
 
Ovesný František
Belcredi Ludvík
 
 
-98710 3110
2.Janeček Martin
Dočkal Stanislav
 
 
Zmrzlý Karel
Žák Jiří
 
 
-7-5-8  0311
3.Metelka JanOvesný František10-9-5-7 1312
4.Janeček MartinBelcredi Ludvík-5-9-10  0313
5.Holík TomášZmrzlý Karel 10-811-9-62314
6.Dočkal StanislavŽák Jiří -6-8-9  0315
7.Janeček MartinOvesný František-6-6-8  0316
8.Holík TomášBelcredi Ludvík854  3026
9.Dočkal StanislavZmrzlý Karel -46-5-9 1327
10.Metelka JanŽák Jiří 10-89-6-72328
11.Holík TomášOvesný František7-1089 3138
12.Dočkal StanislavBelcredi Ludvík9-10-10763248
13.Metelka JanZmrzlý Karel -5-7-6  0349
14.Janeček MartinŽák Jiří -4-5-8  03410
15.Dočkal StanislavOvesný František10-8-5-9 13411
16.Metelka JanBelcredi Ludvík6911  30511
17.Janeček MartinZmrzlý Karel WO    30611
18.Holík Tomᚎák Jiří -711-8-9 13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Metelka Jan13Ovesný František31
Janeček Martin03Belcredi Ludvík13
Holík Tomáš22Zmrzlý Karel 30
Dočkal Stanislav13Žák Jiří 40
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy