Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž I.třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Oltec Brno EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno, hala stolního tenisu Moravské SlávieRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 04. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:37662:649nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Voznica František
Hamadeh Nabil
 
 
Kucin Michal
Trávníčková Eliška
 
 
3-828 3110
2.Majorošová Kristína
Slivečka Michal
 
 
Strmiska Tomáš
Hofman Milan
 
 
6-10-6-9 1311
3.Majorošová KristínaStrmiska Tomáš-10-7-10  0312
4.Hamadeh NabilKucin Michal-6867 3122
5.Voznica FrantišekTrávníčková Eliška58-9-8-62323
6.Slivečka MichalHofman Milan8109  3033
7.Hamadeh NabilStrmiska Tomáš6-9-7-8 1334
8.Voznica FrantišekKucin Michal4-82-1043244
9.Slivečka MichalTrávníčková Eliška825  3054
10.Majorošová KristínaHofman Milan-5109-683264
11.Voznica FrantišekStrmiska Tomáš-4-9117-52365
12.Slivečka MichalKucin Michal414-5-1053275
13.Majorošová KristínaTrávníčková Eliška-10-1-5  0376
14.Hamadeh NabilHofman Milan7613  3086
15.Slivečka MichalStrmiska Tomáš-68-5-9 1387
16.Majorošová KristínaKucin Michal-9-86-6 1388
17.Hamadeh NabilTrávníčková Eliška4-9-5583298
18.Voznica FrantišekHofman Milan-5-4-7  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Majorošová Kristína13Strmiska Tomáš40
Hamadeh Nabil31Kucin Michal13
Voznica František13Trávníčková Eliška22
Slivečka Michal31Hofman Milan13



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž I.třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holásky EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
MSST - Rolencova 690/93, 620 00 Brno-Tuřany, Sál Orlovny, boční vchod zprava zezadu ze zahrádkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 04. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:36618:669TJ Holásky E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špondr Martin
Klíma Radim
 
 
Adam Vlastimil
Konečný Rostislav
 
 
8-8-7-9 1301
2.Dvořák Ladislav
Šelc Martin
 
 
Halický Tomáš
Halický Roman
 
 
9-785 3111
3.Špondr MartinHalický Tomáš-8969 3121
4.Klíma RadimAdam Vlastimil7-8-4-3 1322
5.Dvořák LadislavKonečný Rostislav9-88-573232
6.Šelc MartinHalický Roman985  3042
7.Klíma RadimHalický Tomáš97-6-8103252
8.Dvořák LadislavAdam Vlastimil10-865 3162
9.Šelc MartinKonečný Rostislav59-7-993272
10.Špondr MartinHalický Roman-8-79-5 1373
11.Dvořák LadislavHalický Tomáš979  3083
12.Šelc MartinAdam Vlastimil-8-911563293
13.Špondr MartinKonečný Rostislav-5-9-7  0394
14.Klíma RadimHalický Roman-9-4-6  0395
15.Šelc MartinHalický Tomáš915-97 31105
16.Špondr MartinAdam Vlastimil-89-5-6 13106
17.Klíma RadimKonečný Rostislav-7-9-8  03107
18.Dvořák LadislavHalický RomanWO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Špondr Martin13Halický Tomáš04
Klíma Radim13Adam Vlastimil22
Dvořák Ladislav30Konečný Rostislav22
Šelc Martin40Halický Roman21
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž I.třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Modřice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Židenice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Benešova 274, Modřice, Tělocvična TJ Sokol ModřiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 04. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:34670:677Sokol Modřice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Božek Radomír st.
Slaný Petr
 
 
Vytřísal Karel
Marcell Jan
 
 
-6-89683210
2.Kopeček Václav
Bartoš Michal
 
 
Krajčovič Jozef
Mezník Jan
 
 
8-694 3120
3.Bartoš MichalMarcell Jan-8-6-5  0321
4.Slaný PetrMezník Jan6105  3031
5.Kopeček VáclavVytřísal Karel12-1098 3141
6.Božek Radomír st.Krajčovič Jozef4-1014-8-92342
7.Slaný PetrMarcell Jan-1610-9-4 1343
8.Kopeček VáclavMezník Jan9103  3053
9.Božek Radomír st.Vytřísal Karel-6-57-10 1354
10.Bartoš MichalKrajčovič Jozef-4-49-9 1355
11.Kopeček VáclavMarcell Jan-61089 3165
12.Božek Radomír st.Mezník Jan12144  3075
13.Bartoš MichalVytřísal Karel-8-6-5  0376
14.Slaný PetrKrajčovič Jozef410-138 3186
15.Božek Radomír st.Marcell Jan-3-9-8  0387
16.Bartoš MichalMezník Jan-759-1183297
17.Slaný PetrVytřísal Karel4-3-861032107
18.Kopeček VáclavKrajčovič Jozef-6-96-7 13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bartoš Michal13Marcell Jan31
Slaný Petr31Mezník Jan04
Kopeček Václav31Vytřísal Karel22
Božek Radomír st.13Krajčovič Jozef31



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž I.třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Líšeň CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tuřanka 1 , Brno - Slatina 627 00, herna v 1.patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 04. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:35593:640Sokol Líšeň C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plotěný Karel
Hodek Vojtěch
 
 
Zmrzlý Karel
Ovesný František
 
 
-59-21093210
2.Herman Patrik
Ondruš Milan
 
 
Spurný Mojmír
Gottvald Ivo
 
 
9-4716 3120
3.Plotěný KarelOvesný František-8-1398-72321
4.Hodek VojtěchZmrzlý Karel -7-59-5 1322
5.Herman PatrikGottvald Ivo943  3032
6.Ondruš MilanSpurný Mojmír-5-9-7  0333
7.Hodek VojtěchOvesný František-79-7-7 1334
8.Herman PatrikZmrzlý Karel 4-310-7-72335
9.Ondruš MilanGottvald Ivo-77-8-9 1336
10.Plotěný KarelSpurný Mojmír899  3046
11.Herman PatrikOvesný František78-84 3156
12.Ondruš MilanZmrzlý Karel -6-2-5  0357
13.Plotěný KarelGottvald Ivo-3-3-8  0358
14.Hodek VojtěchSpurný Mojmír869  3068
15.Ondruš MilanOvesný František766  3078
16.Plotěný KarelZmrzlý Karel -811-8-9 1379
17.Hodek VojtěchGottvald Ivo-8-4-11  03710
18.Herman PatrikSpurný Mojmír-8856 31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Plotěný Karel13Ovesný František22
Hodek Vojtěch13Zmrzlý Karel 40
Herman Patrik31Gottvald Ivo31
Ondruš Milan13Spurný Mojmír13



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž I.třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Nový Lískovec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tuřanka 1 , Brno - Slatina 627 00, herna v 1.patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 04. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:42664:724SKST Nový Lískovec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ruber Matyáš
Kozel Petr
 
 
Staněk Jan
Šitina Martin
 
 
9-10-14-6 1301
2.Jaroušek Dušan
Halický Miroslav
 
 
Tomek Radek
Metelka Jan
 
 
-9-8-6  0302
3.Jaroušek DušanŠitina Martin-108-62-92303
4.Halický MiroslavStaněk Jan-4-10-4  0304
5.Kozel PetrTomek Radek12510  3014
6.Ruber MatyášMetelka Jan105-3-8-92315
7.Halický MiroslavŠitina Martin-611-6-6 1316
8.Kozel PetrStaněk Jan56-610 3126
9.Ruber MatyášTomek Radek95-515 3136
10.Jaroušek DušanMetelka Jan-67-7-8 1337
11.Kozel PetrŠitina Martin-69118 3147
12.Ruber MatyášStaněk Jan9-9-63113257
13.Jaroušek DušanTomek Radek-95-12-5 1358
14.Halický MiroslavMetelka Jan-9-11-7  0359
15.Ruber Matyᚊitina Martin8-5-151173269
16.Jaroušek DušanStaněk Jan-9-3-8  03610
17.Halický MiroslavTomek Radek5-5-5-3 13611
18.Kozel PetrMetelka Jan8-9-128832711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jaroušek Dušan04Šitina Martin22
Halický Miroslav04Staněk Jan22
Kozel Petr40Tomek Radek22
Ruber Matyáš31Metelka Jan31

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy