Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž I.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holásky EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
MSST - Rolencova 690/93, 620 00 Brno-Tuřany, Sál Orlovny, boční vchod zprava zezadu ze zahrádkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:29645:583TJ Holásky E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vysloužil Vítězslav
Zimola Ondřej
 
 
Plotěný Karel
Ondruš Milan
 
 
6-996 3110
2.Šelc Martin
Dvořák Ladislav
 
 
Herman Patrik
Huml Otakar ml.
 
 
788  3020
3.Vysloužil VítězslavHerman Patrik-5849 3130
4.Dvořák LadislavHuml Otakar ml.-4-7-8  0331
5.Bišof RadimPlotěný Karel678  3041
6.Šelc MartinOndruš Milan-6-96743251
7.Dvořák LadislavHerman Patrik-77-8-9 1352
8.Bišof RadimHuml Otakar ml.96-8-3-122353
9.Šelc MartinPlotěný Karel-124-7-12 1354
10.Vysloužil VítězslavOndruš Milan-7886 3164
11.Bišof RadimHerman Patrik98-7-8-92365
12.Šelc MartinHuml Otakar ml.-93-10-9 1366
13.Vysloužil VítězslavPlotěný Karel596  3076
14.Dvořák LadislavOndruš Milan65-99 3186
15.Šelc MartinHerman Patrik7-310-743296
16.Vysloužil VítězslavHuml Otakar ml.877  30106
17.Dvořák LadislavPlotěný KarelWO    03107
18.Bišof RadimOndruš MilanWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vysloužil Vítězslav40Herman Patrik22
Dvořák Ladislav12Huml Otakar ml.31
Bišof Radim12Plotěný Karel12
Šelc Martin22Ondruš Milan03
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž I.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Oltec Brno EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno, hala stolního tenisu Moravské SlávieRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1138:40720:728SK Slatina G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Voznica František
Svoboda Miroslav
 
 
Halický David
Ruber Matyáš
 
 
-610-8-7 1301
2.Hamadeh Nabil
Peňáz Stanislav
 
 
Čampa Petr
Kozel Petr
 
 
-4-4-8  0302
3.Peňáz StanislavKozel Petr15-7-88-112303
4.Slivečka MichalHalický David-5-79-7 1304
5.Hamadeh NabilRuber Matyáš-6-8135-82305
6.Voznica FrantišekČampa Petr97-114 3115
7.Slivečka MichalKozel Petr-756-7-52316
8.Hamadeh NabilHalický David-9-1078-52317
9.Voznica FrantišekRuber Matyáš79-5-9-52318
10.Peňáz StanislavČampa Petr-8-79383228
11.Hamadeh NabilKozel Petr7-6-7-6 1329
12.Svoboda MiroslavHalický David7-7-49-523210
13.Peňáz StanislavRuber Matyáš-5-61081132310
14.Slivečka MichalČampa Petr8911  30410
15.Svoboda MiroslavKozel PetrWO    30510
16.Peňáz StanislavHalický David45-8-9-923511
17.Slivečka MichalRuber Matyáš8-9-911532611
18.Hamadeh NabilČampa Petr1198  30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Peňáz Stanislav22Kozel Petr30
Slivečka Michal22Halický David40
Hamadeh Nabil13Ruber Matyáš22
Voznica František11Čampa Petr04
Svoboda Miroslav01   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž I.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Nový Lískovec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Laštůvkova 77, Bno - Bystrc, PSČ 63500, Horní areál školy, tělocvična č.1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2017 18:15 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:42747:764nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pelánek Ondřej
Kleinhampl Miroslav
 
 
Metelka Jan
Staněk Jan
 
 
-9-911373210
2.Grochál Petr
Vereščák Jan
 
 
Šenk Michal
Tomek Radek
 
 
-68-98103220
3.Vereščák JanStaněk Jan-7-13-7  0321
4.Kleinhampl MiroslavMetelka Jan6611  3031
5.Grochál PetrŠenk Michal13-49-4-122332
6.Pelánek OndřejTomek Radek-7-9-5  0333
7.Kleinhampl MiroslavStaněk Jan7-10-7-8 1334
8.Grochál PetrMetelka Jan-96103 3144
9.Pelánek OndřejŠenk Michal-75-4893254
10.Vereščák JanTomek Radek-9-759-152355
11.Grochál PetrStaněk Jan-85-49-82356
12.Pelánek OndřejMetelka Jan10-68-983266
13.Vereščák JanŠenk Michal2-8-4783276
14.Kleinhampl MiroslavTomek Radek10-109-653286
15.Pelánek OndřejStaněk Jan56-9-5-32387
16.Vereščák JanMetelka Jan-95-9-6 1388
17.Kleinhampl MiroslavŠenk Michal11-5-7-9 1389
18.Grochál PetrTomek Radek-9-259113299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vereščák Jan13Staněk Jan40
Kleinhampl Miroslav22Metelka Jan13
Grochál Petr22Šenk Michal22
Pelánek Ondřej22Tomek Radek22



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž I.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Líšeň CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Laštůvkova 77, Bno - Bystrc, PSČ 63500, Horní areál školy, tělocvična č.1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2017 18:15 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:647:23722:491TJ Brno-Bystrc C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Burda Radim
Strmiska Tomáš
 
 
Gottvald Ivo
Ovesný František
 
 
-1089-1283210
2.Kucin Michal
Trávníčková Eliška
 
 

 
 
WO    3020
3.Kucin MichalOvesný František10107  3030
4.Trávníčková EliškaZmrzlý Karel 8-6911 3140
5.Strmiska TomášGottvald Ivo-114612 3150
6.Burda RadimWO    3060
7.Trávníčková EliškaOvesný František312-9-10-52361
8.Strmiska TomášZmrzlý Karel 610-7-8-42362
9.Burda RadimGottvald Ivo49-108 3172
10.Kucin MichalWO    3082
11.Strmiska TomášOvesný František8-99-6-122383
12.Burda RadimZmrzlý Karel 89-6-5-112384
13.Kucin MichalGottvald Ivo7-109-12-72385
14.Trávníčková EliškaWO    3095
15.Burda RadimOvesný František392  30105
16.Kucin MichalZmrzlý Karel WO    30115
17.Trávníčková EliškaGottvald Ivo-9-63-9 13116
18.Strmiska TomášWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kucin Michal11Ovesný František22
Trávníčková Eliška12Zmrzlý Karel 21
Strmiska Tomáš12Gottvald Ivo22
Burda Radim21   
WO60WO06



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž I.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Židenice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tuřanka 1 , Brno - Slatina 627 00, herna v 1.patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:35Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:10677:350SK Slatina F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adam Vlastimil
Dufka Ámos
 
 
Vytřísal Karel
Marcell Jan
 
 
-8-8129113210
2.Smílek Zdeněk
Konečný Rostislav
 
 

 
 
WO    3020
3.Smílek ZdeněkVytřísal Karel95-11-10123230
4.Dufka ÁmosMarcell Jan92-9-6-92331
5.Konečný RostislavMezník Jan556  3041
6.Adam VlastimilWO    3051
7.Dufka ÁmosVytřísal Karel77-89 3161
8.Konečný RostislavMarcell Jan687  3071
9.Adam VlastimilMezník Jan753  3081
10.Smílek ZdeněkWO    3091
11.Konečný RostislavVytřísal Karel687  30101
12.Adam VlastimilMarcell JanWO    30111
13.Smílek ZdeněkMezník Jan-8876 31121
14.Dufka ÁmosWO    30131
15.Adam VlastimilVytřísal Karel888  30141
16.Smílek ZdeněkMarcell JanWO    30151
17.Dufka ÁmosMezník Jan7-7911 31161
18.Konečný RostislavWO    30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Smílek Zdeněk20Vytřísal Karel04
Dufka Ámos21Marcell Jan11
Konečný Rostislav30Mezník Jan04
Adam Vlastimil20   
WO70WO07

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy