Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž II.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VSK Univerzita BrnoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Holásky FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tuřanka 55, Brno 627 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:10Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1025:35462:591TJ Holásky F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šišková Barbora
Vacenovský Pavel
 
 
Klíma Radim
Grulich Zdeněk
 
 
127-1010 3110
2.Fülöpová Nicole
Macko Tomáš
 
 
Dvořák Ladislav
Špondr Martin
 
 
WO    0311
3.Šišková BarboraDvořák Ladislav10-8-5-5 1312
4.Macko TomášGrulich ZdeněkWO    0313
5.Fülöpová NicoleŠpondr Martin-6-8-9  0314
6.Vacenovský PavelKlíma Radim457  3024
7.Macko TomášDvořák LadislavWO    0325
8.Fülöpová NicoleGrulich Zdeněk-4-4-6  0326
9.Vacenovský PavelŠpondr Martin-9-7101043236
10.Šišková BarboraKlíma Radim-7-8-6  0337
11.Fülöpová NicoleZimola Ondřej-7-6-2  0338
12.Vacenovský PavelGrulich Zdeněk6118  3048
13.Šišková BarboraŠpondr Martin-5-9-7  0349
14.Macko TomášKlíma Radim6-789 3159
15.Vacenovský PavelZimola Ondřej8-7810 3169
16.Šišková BarboraGrulich Zdeněk-5-12-7  03610
17.Macko Tomᚊpondr Martin599  30710
18.Fülöpová NicoleKlíma Radim9710  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Šišková Barbora04Dvořák Ladislav10
Macko Tomáš20Grulich Zdeněk21
Fülöpová Nicole13Špondr Martin22
Vacenovský Pavel40Klíma Radim13
   Zimola Ondřej11
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž II.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Žižka Brno ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno - Střed, 639 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:30651:597TTC Moravská Slavia Brno F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blatná Alena
Handlar Jiří st.
 
 
Juras Miroslav
Kottas Milan
 
 
-8-9-6  0301
2.Oškrdal Jan
Herman Jaroslav
 
 
Sojka Oldřich
Lauš Petr
 
 
-4-686-72302
3.Blatná AlenaKottas Milan-5-3-3  0303
4.Handlar Jiří st.Juras Miroslav-1044-913213
5.Oškrdal JanSojka Oldřich11-9-412-52314
6.Herman JaroslavLauš Petr-5-9-6  0315
7.Handlar Jiří st.Kottas Milan118-6-8-92316
8.Oškrdal JanJuras Miroslav-9767 3126
9.Herman JaroslavSojka Oldřich875  3036
10.Blatná AlenaLauš Petr993  3046
11.Oškrdal JanKottas Milan-11-3-9  0347
12.Herman JaroslavJuras Miroslav12710  3057
13.Blatná AlenaSojka Oldřich995  3067
14.Handlar Jiří st.Lauš Petr-7-97853277
15.Herman JaroslavKottas Milan-959-823287
16.Blatná AlenaJuras Miroslav675  3097
17.Handlar Jiří st.Sojka Oldřich936  30107
18.Oškrdal JanLauš Petr-81-76732117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Blatná Alena31Kottas Milan31
Handlar Jiří st.31Juras Miroslav04
Oškrdal Jan22Sojka Oldřich13
Herman Jaroslav31Lauš Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž II.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Šlapanice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Popůvky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykovo nám. 2, ŠlapaniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2017 18:15 Začátek
utkání
18:25Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1329:44679:671Sokol Popůvky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Řezníček Miroslav
Remeš Dominik
 
 
Krejčí Milan
Doležal Jiří
 
 
-12-84-5 1301
2.Šmerda Zdeněk
Krčková Lucie
 
 
Ureš Jan
Otoupalík Karel
 
 
-3-8-8  0302
3.Řezníček MiroslavKrejčí Milan-9-84-8 1303
4.Šmerda ZdeněkUreš Jan-9-4-8  0304
5.Krčková LucieDoležal Jiří8-118-973214
6.Remeš DominikOtoupalík Karel8-11-7-12 1315
7.Šmerda ZdeněkKrejčí Milan-7-6-6  0316
8.Krčková LucieUreš Jan479  3026
9.Remeš DominikDoležal Jiří-107-811-52327
10.Řezníček MiroslavOtoupalík Karel-68-76-82328
11.Krčková LucieKrejčí Milan-9-128353238
12.Remeš DominikUreš Jan8-86-8-92339
13.Řezníček MiroslavDoležal Jiří8-12-8-8 13310
14.Šmerda ZdeněkOtoupalík Karel-6-72-9 13311
15.Remeš DominikKrejčí Milan-81010-12-723312
16.Řezníček MiroslavUreš JanWO    30412
17.Šmerda ZdeněkDoležal Jiří-8-105-8 13413
18.Krčková LucieOtoupalík Karel-4613 31513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Řezníček Miroslav03Krejčí Milan31
Šmerda Zdeněk04Ureš Jan21
Krčková Lucie40Doležal Jiří31
Remeš Dominik04Otoupalík Karel31
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž II.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ASS Brno BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Brno I GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2017 18:15 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:39614:682Sokol Brno I G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sláma Martin
Týče Jan
 
 
Novak Adam
Rygl Ondřej
 
 
6-97-353210
2.Hub Petr
Lomovciv Petr
 
 
Čech Jiří
Pluháček Adam
 
 
96-9-783220
3.Sláma MartinNovak Adam-6-5-4  0321
4.Týče JanRygl Ondřej99-913 3131
5.Hub PetrČech Jiří8-3107 3141
6.Lomovciv PetrPluháček Adam5-3-9-5 1342
7.Týče JanNovak Adam14-10-5-7 1343
8.Hub PetrRygl Ondřej553  3053
9.Lomovciv PetrČech Jiří-8-4-2  0354
10.Sláma MartinPluháček Adam-3-511-7 1355
11.Hub PetrNovak Adam8-9-410-92356
12.Lomovciv PetrRygl Ondřej-81210-3-62357
13.Sláma MartinČech Jiří-9-7-6  0358
14.Týče JanPluháček Adam-6-1091293268
15.Lomovciv PetrNovak Adam-5553 3178
16.Sláma MartinRygl Ondřej-8-6-8  0379
17.Týče JanČech Jiří-3-59-7 13710
18.Hub PetrPluháček Adam694  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sláma Martin04Novak Adam31
Týče Jan22Rygl Ondřej22
Hub Petr31Čech Jiří31
Lomovciv Petr13Pluháček Adam22



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž II.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Líšeň DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Bílovice nad Svitavou ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Belcrediho 27, Brno Líšeň, Sokolovna Líšeň, malý sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:20643:501Sokol Líšeň D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gottvald Aleš
Gottvald Ivo
 
 
Oplatek Jiří
Uličný Petr
 
 
877  3010
2.Liška Radovan
Walsberger Martin
 
 
Kozák Jan
Adámek Milan
 
 
497  3020
3.Liška RadovanAdámek Milan10-953 3130
4.Gottvald IvoKozák Jan96-47 3140
5.Gottvald AlešOplatek Jiří356  3050
6.Walsberger MartinUličný Petr705  3060
7.Gottvald IvoAdámek Milan-4-94-10 1361
8.Gottvald AlešKozák Jan10-6-2-7 1362
9.Walsberger MartinOplatek Jiří742  3072
10.Liška RadovanUličný Petr-7567 3182
11.Gottvald AlešAdámek Milan-10613-14-62383
12.Walsberger MartinKozák Jan610-99 3193
13.Liška RadovanOplatek Jiří4-985 31103
14.Gottvald IvoUličný Petr645  30113
15.Walsberger MartinAdámek Milan-8-9-5  03114
16.Liška RadovanKozák Jan-66-6-12 13115
17.Gottvald IvoOplatek Jiří749  30125
18.Gottvald AlešUličný Petr376  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Liška Radovan31Adámek Milan31
Gottvald Ivo31Kozák Jan22
Gottvald Aleš22Oplatek Jiří04
Walsberger Martin31Uličný Petr04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy