Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž IV.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Líšeň FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Salesko Líšeň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Belcrediho 27, Brno Líšeň, Sokolovna Líšeň, malý sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:30652:624Sokol Líšeň F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Patočka Roman
Doležel Karel
 
 
Novák Tomáš
Kopecký Dominik
 
 
9-592 3110
2.Svoboda Pavel
Jílek Jakub
 
 
Kocman Tomáš
Trungel Martin
 
 
10811  3020
3.Jílek JakubNovák Tomáš9-76-793230
4.Doležel KarelKopecký Dominik853  3040
5.Svoboda PavelKocman Tomáš598  3050
6.Schimmer JakubTrungel Martin109-9-10-52351
7.Doležel KarelNovák Tomáš569  3061
8.Svoboda PavelKopecký Dominik7-10108 3171
9.Schimmer JakubKocman Tomáš10-9-7-7 1372
10.Jílek JakubTrungel Martin59-8-10-102373
11.Svoboda PavelNovák Tomáš9-3-10-6 1374
12.Schimmer JakubKopecký Dominik-7-6-5  0375
13.Jílek JakubKocman Tomáš-54109 3185
14.Doležel KarelTrungel Martin-8529 3195
15.Schimmer JakubNovák Tomáš-48-9-6 1396
16.Jílek JakubKopecký Dominik-9-5-7  0397
17.Doležel KarelKocman Tomáš566  30107
18.Svoboda PavelTrungel Martin-8107-9-423108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jílek Jakub22Novák Tomáš22
Doležel Karel40Kopecký Dominik22
Svoboda Pavel22Kocman Tomáš13
Schimmer Jakub04Trungel Martin31



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž IV.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Oltec Brno FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Starý LískovecRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno, hala stolního tenisu Moravské SlávieRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:30516:437nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šebek Emil
Šoukalová Lenka
 
 
Zetka Roman
Zedník Petr
 
 
-4-4-1  0301
2.Hrůza Peter
Švehla Jiří
 
 

 
 
WO    3011
3.Šebek EmilZedník Petr-4-2-2  0312
4.Šoukalová LenkaZetka Roman-8-4-13  0313
5.Hrůza PeterPetřík Miloslav433  3023
6.Švehla JiříWO    3033
7.Šoukalová LenkaZedník Petr-8-3-5  0334
8.Hrůza PeterZetka Roman-886-9-112335
9.Švehla JiříPetřík Miloslav93-109 3145
10.Šebek EmilWO    3055
11.Hrůza PeterZedník Petr-8-94-9 1356
12.Švehla JiříZetka Roman-16-7-9 1357
13.Šebek EmilPetřík Miloslav7910  3067
14.Šoukalová LenkaWO    3077
15.Švehla JiříZedník Petr-2-5-3  0378
16.Šebek EmilZetka Roman-1-3-3  0379
17.Šoukalová LenkaPetřík Miloslav66-10-863289
18.Hrůza PeterWO    3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Šebek Emil12Zedník Petr40
Šoukalová Lenka12Zetka Roman40
Hrůza Peter12Petřík Miloslav04
Švehla Jiří12   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž IV.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Modřice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Brno I HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Benešova 274, Modřice, Tělocvična TJ Sokol ModřiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1323:45578:704Sokol Brno I H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Coufalík Alexander
Bednář Jan
 
 
Novak Adam
Brázdová Marie
 
 
-10-10-7  0301
2.Bartoš Michal
Doleček Ivan
 
 
Čech Jiří
Koudelka Lukáš
 
 
-68-9-5 1302
3.Coufalík AlexanderNovak Adam-6-6-8  0303
4.Bednář JanBrázdová Marie8-89-7113213
5.Bartoš MichalČech Jiří-6-5-8  0314
6.Doleček IvanKoudelka Lukáš8-79-9103224
7.Bednář JanNovak Adam-4-810-6 1325
8.Bartoš MichalBrázdová Marie-5-78-9 1326
9.Doleček IvanČech Jiří-8-3-7  0327
10.Coufalík AlexanderKoudelka Lukáš87-97 3137
11.Bartoš MichalNovak Adam-5-6-11  0338
12.Doleček IvanBrázdová Marie-8-7910-72339
13.Coufalík AlexanderČech Jiří-58-4-8 13310
14.Bednář JanKoudelka Lukáš8910  30410
15.Doleček IvanNovak Adam-5-11-3  03411
16.Coufalík AlexanderBrázdová Marie-6889 31511
17.Bednář JanČech Jiří10-10-8-6 13512
18.Bartoš MichalKoudelka Lukáš-8-79-10 13513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Coufalík Alexander22Novak Adam40
Bednář Jan22Brázdová Marie22
Bartoš Michal04Čech Jiří40
Doleček Ivan13Koudelka Lukáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž IV.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ASS Brno DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tuřanka 1 , Brno - Slatina 627 00, herna v 1.patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:17635:391SK Slatina H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hodek Vojtěch
Halický Tomáš
 
 
Uherčík Maroš
Jirsa Václav
 
 
26-108 3110
2.Linhárek František
Kučera Lukáš
 
 

 
 
WO    3020
3.Linhárek FrantišekUherčík Maroš-6-5-9  0321
4.Kučera LukášJirsa Václav107-79 3131
5.Hodek VojtěchLapiš Viktor3126  3041
6.Halický TomášWO    3051
7.Kučera LukášUherčík Maroš-2-3-8  0352
8.Hodek VojtěchJirsa Václav48-87 3162
9.Halický TomášLapiš Viktor899  3072
10.Linhárek FrantišekWO    3082
11.Hodek VojtěchUherčík Maroš10-534 3192
12.Halický TomášJirsa Václav465  30102
13.Linhárek FrantišekLapiš Viktor-998-6-923103
14.Kučera LukášWO    30113
15.Halický TomášUherčík Maroš9-7-88332123
16.Linhárek FrantišekJirsa Václav183  30133
17.Kučera LukášLapiš Viktor-31-85832143
18.Hodek VojtěchWO    30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Linhárek František12Uherčík Maroš22
Kučera Lukáš21Jirsa Václav04
Hodek Vojtěch30Lapiš Viktor13
Halický Tomáš30   
WO50WO05

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy