Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž IV.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Šlapanice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Starý LískovecRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykovo nám. 2, ŠlapaniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:35Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:31563:553nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Julínek Petr
Hudeček Patrik
 
 
Zetka Roman
Zedník Petr
 
 
-6-8-8  0301
2.Králová Veronika
Remešová Alžběta
 
 
Zach Michal
Petřík Miloslav
 
 
-9-6-7  0302
3.Remešová AlžbětaZedník Petr-2-6-4  0303
4.Králová VeronikaZetka Roman-97-98-92304
5.Hudeček PatrikZach Michal968  3014
6.Julínek PetrPetřík Miloslav815  3024
7.Králová VeronikaZedník Petr897  3034
8.Hudeček PatrikZetka Roman58-911 3144
9.Julínek PetrZach Michal365  3054
10.Remešová AlžbětaPetřík Miloslav-5986 3164
11.Hudeček PatrikZedník Petr-11-5-6  0365
12.Julínek PetrZetka Roman455  3075
13.Remešová AlžbětaZach Michal-8-9-4  0376
14.Králová VeronikaKřivánek František-527-883286
15.Julínek PetrZedník Petr-9-158-11 1387
16.Remešová AlžbětaZetka Roman-1-5-5  0388
17.Králová VeronikaZach Michal6-7-8-6 1389
18.Hudeček PatrikKřivánek František677  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Remešová Alžběta13Zedník Petr31
Králová Veronika22Zetka Roman22
Hudeček Patrik31Zach Michal22
Julínek Petr31Petřík Miloslav02
   Křivánek František02



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž IV.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Líšeň FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Nový Lískovec ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Belcrediho 27, Brno Líšeň, Sokolovna Líšeň, malý sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1320:43478:579SKST Nový Lískovec E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Schimmer Jakub
Šujan Petr
 
 
Holas Oldřich
Kristen Jan
 
 
WO    3010
2.Doležel Karel
Jílek Jakub
 
 
Buk Lukáš
Navrátil Lukáš
 
 
-79-3-8 1311
3.Jílek JakubHolas Oldřich-8109-1053221
4.Schimmer JakubNavrátil Lukáš-9-10-5  0322
5.Doležel KarelBuk Lukáš45-88 3132
6.Šujan PetrKristen Jan-3-3-5  0333
7.Schimmer JakubHolas Oldřich-6-6-6  0334
8.Doležel KarelNavrátil Lukáš10-9106 3144
9.Šujan PetrBuk Lukáš-3-3-0  0345
10.Jílek JakubKristen Jan-3-610-6 1346
11.Doležel KarelHolas Oldřich7-5-8-6 1347
12.Šujan PetrNavrátil Lukáš-24-10-10 1348
13.Jílek JakubBuk Lukáš-7-5-7  0349
14.Schimmer JakubKristen Jan-6-6-7  03410
15.Šujan PetrHolas Oldřich-8-3-7  03411
16.Jílek JakubNavrátil Lukáš-85-7-7 13412
17.Schimmer JakubBuk Lukáš-3-2-3  03413
18.Doležel KarelKristen JanWO    30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Jílek Jakub13Holas Oldřich31
Schimmer Jakub04Navrátil Lukáš31
Doležel Karel21Buk Lukáš31
Šujan Petr04Kristen Jan30
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž IV.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Oltec Brno FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Brno I HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno, hala stolního tenisu Moravské SlávieRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:541:25615:538KST Oltec Brno F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klust Daniel
Švehla David
 
 
Kadlec Petr
Koudelka Lukáš
 
 
5126  3010
2.Hrůza Peter
Majorošová Kristína
 
 
Nesveda David
Pluháček Adam
 
 
-67-9643220
3.Klust DanielKadlec Petr2-895 3130
4.Majorošová KristínaPluháček Adam-9-7-9  0331
5.Hrůza PeterNesveda David968  3041
6.Švehla DavidKoudelka Lukáš13-99-673251
7.Majorošová KristínaKadlec Petr63-75 3161
8.Hrůza PeterPluháček Adam-3-9-7  0362
9.Švehla DavidNesveda David-284-933272
10.Klust DanielKoudelka Lukáš944  3082
11.Hrůza PeterKadlec Petr1065  3092
12.Švehla DavidPluháček Adam910-68 31102
13.Klust DanielNesveda David-8775 31112
14.Majorošová KristínaKoudelka Lukáš6910  30122
15.Švehla JiříKadlec Petr106-8-4-1023123
16.Klust DanielPluháček Adam-6-6-5  03124
17.Majorošová KristínaNesveda DavidWO    30134
18.Hrůza PeterKoudelka LukášWO    03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Klust Daniel31Kadlec Petr13
Majorošová Kristína21Pluháček Adam31
Hrůza Peter21Nesveda David03
Švehla David30Koudelka Lukáš03
Švehla Jiří01   
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž IV.třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Modřice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Benešova 274, Modřice, Tělocvična TJ Sokol ModřiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1719:52552:728SK Slatina H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Coufalík Alexander
Bednář Jan
 
 
Špacír Petr
Plotěný Karel
 
 
-7-8-7  0301
2.Doleček Ivan
Bartoš Michal
 
 
Hodek Vojtěch
Halický Tomáš
 
 
-117-96-92302
3.Coufalík AlexanderHalický Tomáš-8-9-6  0303
4.Bednář JanHodek Vojtěch-79-98-132304
5.Bartoš MichalPlotěný Karel-9-9-5  0305
6.Doleček IvanŠpacír Petr7-9-88-62306
7.Bednář JanHalický Tomáš810-11-7-92307
8.Bartoš MichalHodek Vojtěch-7-796-92308
9.Doleček IvanPlotěný Karel8-79-9-72309
10.Coufalík AlexanderŠpacír Petr-1-2-5  03010
11.Bartoš MichalHalický Tomáš-9-9-7  03011
12.Doleček IvanHodek Vojtěch87-67 31111
13.Coufalík AlexanderPlotěný KarelWO    03112
14.Bednář JanŠpacír Petr-7-68-9 13113
15.Doleček IvanHalický Tomáš-7-5-7  03114
16.Coufalík AlexanderHodek VojtěchWO    03115
17.Bednář JanPlotěný Karel-78-97-823116
18.Bartoš MichalŠpacír Petr8-7-6-3 13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Coufalík Alexander02Halický Tomáš40
Bednář Jan04Hodek Vojtěch21
Bartoš Michal04Plotěný Karel30
Doleček Ivan13Špacír Petr40
WO02WO20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy