Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž IV.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Salesko Líšeň BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Nový Lískovec ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brno, Kotlanova 13, Ze zastávky Kotlanova jít do kopce, pak po schodech a středisko je po pravé straněRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1126:39518:621SKST Nový Lískovec E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Tomáš
Kopecký Dominik
 
 
Búřil Jiří
Holas Oldřich
 
 
-681010 3110
2.Trungel Martin
Jeřábek Jakub
 
 
Navrátil Lukáš
Buk Lukáš
 
 
-56-9-2 1311
3.Novák TomášWolk Roland929  3021
4.Kopecký DominikBuk Lukáš8-2-4-10 1322
5.Trungel MartinHolas Oldřich-68-9663232
6.Jeřábek JakubNavrátil Lukáš-6-6-4  0333
7.Kopecký DominikWolk Roland676  3043
8.Trungel MartinBuk Lukáš-65-6-7 1344
9.Jeřábek JakubHolas Oldřich-4-8-7  0345
10.Novák TomášNavrátil Lukáš-9-8-7  0346
11.Trungel MartinWolk Roland-514-7963256
12.Jeřábek JakubBuk Lukáš-4-4-1  0357
13.Novák TomášHolas Oldřich477  3067
14.Kopecký DominikNavrátil Lukáš-69-5-7 1368
15.Jeřábek JakubWolk Roland-8-2-3  0369
16.Novák TomášBuk Lukáš7-4-6-3 13610
17.Kopecký DominikHolas Oldřich-7-9-5  03611
18.Trungel MartinNavrátil Lukáš5-889 31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novák Tomáš22Wolk Roland13
Kopecký Dominik13Buk Lukáš40
Trungel Martin31Holas Oldřich22
Jeřábek Jakub04Navrátil Lukáš31



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž IV.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Šlapanice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Brno I HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykovo nám. 2, ŠlapaniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1319:41449:597Sokol Brno I H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Julínek Petr
Hudeček Patrik
 
 
Brázdová Marie
Pluháček Adam
 
 
789  3010
2.Krček Pavel
Sedláček Jan
 
 
Koudelka Lukáš
Kadlec Petr
 
 
-7-9-6  0311
3.Julínek PetrKadlec Petr6-7-86-92312
4.Hudeček PatrikKoudelka Lukáš-811-10723222
5.Sedláček JanBrázdová Marie-9-6-7  0323
6.Krček PavelPluháček Adam-3-1-1  0324
7.Hudeček PatrikKadlec Petr7413  3034
8.Sedláček JanKoudelka Lukáš-6-9-14  0335
9.Krček PavelBrázdová Marie-4-2-1  0336
10.Julínek PetrPluháček Adam-8-3-7  0337
11.Sedláček JanKadlec Petr-5-4-6  0338
12.Krček PavelKoudelka Lukáš-3-2-4  0339
13.Julínek PetrBrázdová Marie797  3049
14.Hudeček PatrikPluháček Adam-77-6-7 13410
15.Krček PavelKadlec Petr-1-4-3  03411
16.Julínek PetrKoudelka Lukáš478  30511
17.Hudeček PatrikBrázdová Marie9-11-8-3 13512
18.Sedláček JanPluháček Adam-1-5-9  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Julínek Petr22Kadlec Petr31
Hudeček Patrik22Koudelka Lukáš22
Sedláček Jan04Brázdová Marie31
Krček Pavel04Pluháček Adam40



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž IV.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Líšeň FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ASS Brno DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Belcrediho 27, Brno Líšeň, Sokolovna Líšeň, malý sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:22567:489Sokol Líšeň F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Schimmer Jakub
Šujan Petr
 
 
Jirsa Václav
Pál Richard
 
 
-14-7793210
2.Patočka Roman
Doležel Karel
 
 
Uherčík Maroš
Auda Jan
 
 
810-77 3120
3.Schimmer JakubJirsa Václav464  3030
4.Šujan PetrPál Richard947  3040
5.Doležel KarelUherčík Maroš-86-99-62341
6.Patočka RomanAuda Jan2106  3051
7.Šujan PetrJirsa Václav666  3061
8.Doležel KarelPál Richard548  3071
9.Patočka RomanUherčík Maroš555  3081
10.Schimmer JakubAuda Jan-3-5-7  0382
11.Doležel KarelJirsa Václav7710  3092
12.Patočka RomanPál Richard862  30102
13.Schimmer JakubUherčík Maroš-7-3-5  03103
14.Kulíšek MartinAuda Jan-3-9-5  03104
15.Patočka RomanJirsa Václav555  30114
16.Schimmer JakubPál Richard-4-93-10 13115
17.Kulíšek MartinUherčík Maroš-10-9-2  03116
18.Doležel KarelAuda Jan7-5810 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Schimmer Jakub13Jirsa Václav04
Šujan Petr20Pál Richard13
Doležel Karel31Uherčík Maroš31
Patočka Roman40Auda Jan22
Kulíšek Martin02   



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž IV.třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Oltec Brno FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno, hala stolního tenisu Moravské SlávieRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1326:42615:665SK Slatina H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klust Daniel
Švehla David
 
 
Plotěný Karel
Špacír Petr
 
 
-88-4-6 1301
2.Hrůza Peter
Majorošová Kristína
 
 
Halický Tomáš
Halický Miroslav
 
 
-79-7-7 1302
3.Klust DanielŠpacír Petr-7-10-10  0303
4.Švehla DavidHalický Tomáš-16-859-62304
5.Hrůza PeterHalický Miroslav-7659 3114
6.Majorošová KristínaPlotěný Karel-7-966-52315
7.Švehla DavidŠpacír Petr11-9-12-5 1316
8.Hrůza PeterHalický Tomáš-5-9-6  0317
9.Majorošová KristínaHalický Miroslav569  3027
10.Klust DanielPlotěný Karel5-8-6-8 1328
11.Hrůza PeterŠpacír Petr7-9-5-6 1329
12.Majorošová KristínaHalický Tomáš3-12712 3139
13.Klust DanielHalický Miroslav-10-12-10  03310
14.Švehla DavidPlotěný Karel-9-57-6 13311
15.Majorošová KristínaŠpacír Petr-3596 31411
16.Šoukalová LenkaHalický Tomáš-9-5-8  03412
17.Švehla DavidHalický Miroslav7510  30512
18.Hrůza PeterPlotěný Karel6-8-9-5 13513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Klust Daniel03Špacír Petr31
Švehla David13Halický Tomáš31
Hrůza Peter13Halický Miroslav13
Majorošová Kristína31Plotěný Karel40
Šoukalová Lenka01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy