Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž IV.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Modřice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Oltec Brno FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Benešova 274, Modřice, Tělocvična TJ Sokol ModřiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1028:34445:575KST Oltec Brno F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartoš Michal
Bednář Jan
 
 
Klust Daniel
Švehla Jiří
 
 
656  3010
2.
 
 
Majorošová Kristína
Hrůza Peter
 
 
WO    0311
3.Švehla JiříWO    0312
4.Bednář JanMajorošová Kristína7911  3022
5.Bartoš MichalKlust Daniel688  3032
6.Doleček IvanHrůza Peter-7-88-4 1333
7.Bednář JanŠvehla Jiří365  3043
8.Bartoš MichalMajorošová Kristína-8-6-4  0344
9.Doleček IvanKlust Daniel-769-1173254
10.Hrůza PeterWO    0355
11.Bartoš MichalŠoukalová Lenka767  3065
12.Doleček IvanMajorošová Kristína-6-7-7  0366
13.Klust DanielWO    0367
14.Bednář JanHrůza Peter7-69-783277
15.Doleček IvanŠoukalová Lenka-9-9711-82378
16.Majorošová KristínaWO    0379
17.Bednář JanKlust Daniel765  3089
18.Bartoš MichalHrůza Peter-7-69-6 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bednář Jan40Švehla Jiří01
Bartoš Michal22Majorošová Kristína21
Doleček Ivan13Klust Daniel03
   Hrůza Peter21
   Šoukalová Lenka11
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž IV.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Líšeň FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tuřanka 1 , Brno - Slatina 627 00, herna v 1.patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:252:8650:334SK Slatina H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špacír Petr
Halický Tomáš
 
 
Doležel Karel
Kulíšek Martin
 
 
-7914-893210
2.Linhárek František
Plotěný Karel
 
 

 
 
WO    3020
3.Halický TomášSchimmer Jakub6411  3030
4.Linhárek FrantišekKulíšek Martin7412  3040
5.Plotěný KarelDoležel Karel576  3050
6.Špacír PetrWO    3060
7.Linhárek FrantišekSchimmer Jakub548  3070
8.Plotěný KarelKulíšek Martin748  3080
9.Špacír PetrDoležel Karel438  3090
10.Halický TomášWO    30100
11.Plotěný KarelSchimmer Jakub368  30110
12.Špacír PetrKulíšek Martin288  30120
13.Halický TomášDoležel Karel3-9-75-923121
14.Linhárek FrantišekWO    30131
15.Špacír PetrSchimmer Jakub756  30141
16.Halický TomášKulíšek Martin1047  30151
17.Linhárek FrantišekDoležel Karel96-13-5-923152
18.Plotěný KarelWO    30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Halický Tomáš21Schimmer Jakub04
Linhárek František21Kulíšek Martin04
Plotěný Karel30Doležel Karel22
Špacír Petr30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž IV.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ASS Brno DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Šlapanice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:827:25401:401nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Uherčík Maroš
Pál Richard
 
 
Julínek Petr
Hudeček Patrik
 
 
-7-5-4  0301
2.
 
 

 
 
         
3.Uherčík MarošJulínek Petr-9997 3111
4.Pál RichardHudeček Patrik-9-86-7 1312
5.Lapiš ViktorRemešová Alžběta1056  3022
6.         
7.Pál RichardJulínek Petr-9-57-4 1323
8.Lapiš ViktorHudeček Patrik-4-78-6 1324
9.Remešová AlžbětaWO    0325
10.Uherčík MarošWO    3035
11.Lapiš ViktorJulínek Petr-6-6-5  0336
12.Hudeček PatrikWO    0337
13.Uherčík MarošRemešová Alžběta425  3047
14.Pál RichardWO    3057
15.Julínek PetrWO    0358
16.Uherčík MarošHudeček Patrik91010  3068
17.Pál RichardRemešová Alžběta568  3078
18.Lapiš ViktorWO    3088

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Uherčík Maroš30Julínek Petr21
Pál Richard12Hudeček Patrik21
Lapiš Viktor12Remešová Alžběta03
WO33WO33



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž IV.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Brno I HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Salesko Líšeň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 685/20, Veveří, 602 00 Brno. Hraci mistnost pro MestoRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:22659:456Sokol Brno I H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brázdová Marie
Novak Adam
 
 
Bartoň Petr
Novák Tomáš
 
 
12-6-39-52301
2.Koudelka Lukáš
Pluháček Adam
 
 

 
 
WO    3011
3.Brázdová MarieBartoň Petr8-8-6-6 1312
4.Koudelka LukášNovák Tomáš5-66-933222
5.Pluháček AdamTrungel Martin-7741 3132
6.Novak AdamWO    3042
7.Koudelka LukášBartoň Petr-6-5-5  0343
8.Pluháček AdamNovák Tomáš5-71-383253
9.Novak AdamTrungel Martin674  3063
10.Brázdová MarieWO    3073
11.Pluháček AdamBartoň Petr8-1087 3183
12.Novak AdamNovák Tomáš59-15 3193
13.Brázdová MarieTrungel Martin-886-12-12394
14.Koudelka LukášWO    30104
15.Novak AdamBartoň Petr38-109 31114
16.Brázdová MarieNovák Tomáš967  30124
17.Koudelka LukášTrungel Martin6-8-610932134
18.Pluháček AdamWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Brázdová Marie12Bartoň Petr22
Koudelka Lukáš21Novák Tomáš04
Pluháček Adam30Trungel Martin13
Novak Adam30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž IV.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Nový Lískovec EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Starý LískovecRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Oblá 52, Brno 63400Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:23646:436SKST Nový Lískovec E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Navrátil Lukáš
Buk Lukáš
 
 
Zetka Roman
Zedník Petr
 
 
7-6810 3110
2.Holas Oldřich
Kovařík Petr
 
 

 
 
WO    3020
3.Holas OldřichZedník Petr9-7-3-5 1321
4.Buk LukášZetka Roman9-78-1023231
5.Kovařík PetrKřivánek František-9515 3141
6.Navrátil LukášWO    3051
7.Buk LukášZedník Petr-8-7-9  0352
8.Kovařík PetrZetka Roman910-6-9-82353
9.Navrátil LukášKřivánek František347  3063
10.Holas OldřichWO    3073
11.Kovařík PetrZedník Petr-3-13-8  0374
12.Navrátil LukášZetka Roman-6-1256-82375
13.Holas OldřichKřivánek František49-62 3185
14.Buk LukášWO    3095
15.Navrátil LukášZedník Petr-9-688-62396
16.Holas OldřichZetka Roman399  30106
17.Buk LukášKřivánek František816  30116
18.Kovařík PetrWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Holas Oldřich21Zedník Petr40
Buk Lukáš21Zetka Roman22
Kovařík Petr12Křivánek František04
Navrátil Lukáš12   
WO50WO05

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy