Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž IV.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Salesko Líšeň BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Líšeň FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brno, Kotlanova 13, Ze zastávky Kotlanova jít do kopce, pak po schodech a středisko je po pravé straněRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:31595:576nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartoň Petr
Jeřábek Jakub
 
 
Doležel Karel
Schimmer Jakub
 
 
89-710 3110
2.Novák Tomáš
Streit Petr
 
 
Patočka Roman
Patočka Jan
 
 
-378-973220
3.Jeřábek JakubPatočka Roman-1-4-6  0321
4.Streit PetrSchimmer Jakub212  3031
5.Bartoň PetrPatočka Jan874  3041
6.Novák TomášDoležel Karel-48108 3151
7.Streit PetrPatočka Roman-62-8-7 1352
8.Bartoň PetrSchimmer Jakub425  3062
9.Novák TomášPatočka Jan797  3072
10.Jeřábek JakubDoležel Karel-4-8-9  0373
11.Bartoň PetrPatočka Roman-6-611-10 1374
12.Novák TomášSchimmer Jakub757  3084
13.Jeřábek JakubPatočka Jan8-8-8-7 1385
14.Streit PetrDoležel Karel8-7-7-8 1386
15.Novák TomášPatočka Roman-7-5-6  0387
16.Jeřábek JakubSchimmer Jakub8-9-7-13 1388
17.Streit PetrPatočka Jan789  3098
18.Bartoň PetrDoležel Karel-1111-94-52399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jeřábek Jakub04Patočka Roman40
Streit Petr22Schimmer Jakub13
Bartoň Petr22Patočka Jan13
Novák Tomáš31Doležel Karel31



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž IV.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Starý LískovecVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Oltec Brno FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Máchalova 364/4, samostaně stojící jednopodlažní budova sokolovnyRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:25Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:35494:562KST Oltec Brno F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zetka Roman
Zedník Petr
 
 
Svoboda Miroslav
Klust Daniel
 
 
73-63 3110
2.Zach Michal
Petřík Miloslav
 
 
Majorošová Kristína
Šebek Emil
 
 
1010-7-4-42311
3.Zedník PetrSvoboda Miroslav688  3021
4.Zetka RomanMajorošová Kristína-10-56-6 1322
5.Zach MichalKlust Daniel-8-6-6  0323
6.Petřík MiloslavŠebek Emil10-7-3-7 1324
7.Zetka RomanSvoboda Miroslav-42-7-2 1325
8.Zach MichalMajorošová Kristína10-8-4-4 1326
9.Petřík MiloslavKlust Daniel-5-8-8  0327
10.Zedník PetrŠebek Emil579  3037
11.Zach MichalSvoboda Miroslav-1-5-8  0338
12.Petřík MiloslavMajorošová Kristína-2-3-2  0339
13.Zedník PetrKlust Daniel288  3049
14.Zetka RomanŠoukalová Lenka545  3059
15.Petřík MiloslavSvoboda Miroslav-1-2-6  03510
16.Zedník PetrMajorošová Kristína-7-9-8  03511
17.Zetka RomanKlust Daniel-96105 31611
18.Zach MichalŠoukalová Lenka775  30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zedník Petr31Svoboda Miroslav31
Zetka Roman22Majorošová Kristína40
Zach Michal13Klust Daniel22
Petřík Miloslav04Šebek Emil11
   Šoukalová Lenka02



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž IV.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Brno I HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Modřice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 685/20, Veveří, 602 00 Brno. Hraci mistnost pro MestoRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:637:20559:352Sokol Brno I H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koudelka Lukáš
Čech Jiří
 
 
Bartoš Michal
Doleček Ivan
 
 
-8-9-10  0301
2.Brázdová Marie
Kadlec Petr
 
 

 
 
WO    3011
3.Koudelka LukášDoleček Milan848  3021
4.Brázdová MarieBartoš Michal-98-8-5 1322
5.Kadlec PetrDoleček Ivan-3-7-6  0323
6.Pluháček AdamWO    3033
7.Brázdová MarieDoleček Milan527  3043
8.Kadlec PetrBartoš Michal-9-6-8  0344
9.Pluháček AdamDoleček Ivan-77-8823254
10.Koudelka LukášWO    3064
11.Kadlec PetrDoleček Milan635  3074
12.Pluháček AdamBartoš Michal337  3084
13.Koudelka LukášDoleček Ivan-6-7-7  0385
14.Brázdová MarieWO    3095
15.Pluháček AdamDoleček Milan657  30105
16.Koudelka LukášBartoš Michal-12-9-8  03106
17.Brázdová MarieDoleček Ivan978  30116
18.Kadlec PetrWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Koudelka Lukáš12Doleček Milan04
Brázdová Marie21Bartoš Michal31
Kadlec Petr12Doleček Ivan22
Pluháček Adam30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž IV.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ASS Brno DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tuřanka 1, Brno-SlatinaRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1421:48572:706SK Slatina H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šemberová Ivana
Pál Richard
 
 
Halický Tomáš
Hodek Vojtěch
 
 
-5-9-5  0301
2.Lapiš Viktor
Jirsa Václav
 
 
Halický Miroslav
Kučera Lukáš
 
 
9-3-66-32302
3.Šemberová IvanaHodek Vojtěch9-96-963212
4.Pál RichardHalický Tomáš-8-4-6  0313
5.Jirsa VáclavKučera Lukáš9-3-10-8 1314
6.Lapiš ViktorHalický Miroslav-6-5-6  0315
7.Pál RichardHodek Vojtěch98-5-9-102316
8.Jirsa VáclavHalický Tomáš-9-9-11  0317
9.Lapiš ViktorKučera Lukáš888  3027
10.Šemberová IvanaHalický Miroslav-9-105-6 1328
11.Jirsa VáclavHodek Vojtěch-5-8-9  0329
12.Lapiš ViktorHalický Tomáš-4-7-6  03210
13.Šemberová IvanaKučera Lukáš-96-64632310
14.Pál RichardHalický Miroslav-9-5-3  03311
15.Lapiš ViktorHodek Vojtěch-711-5-7 13312
16.Šemberová IvanaHalický Tomáš7-77-16932412
17.Pál RichardKučera Lukáš-614-7-7 13413
18.Jirsa VáclavHalický Miroslav-6-411-6 13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šemberová Ivana31Hodek Vojtěch31
Pál Richard04Halický Tomáš31
Jirsa Václav04Kučera Lukáš22
Lapiš Viktor13Halický Miroslav40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy