Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž IV.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Nový Lískovec EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Salesko Líšeň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Oblá 52, Brno 63400Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:28630:548SKST Nový Lískovec E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holas Oldřich
Wolk Roland
 
 
Kocman Tomáš
Streit Petr
 
 
4-5109 3110
2.Kristen Jan
Navrátil Lukáš
 
 

 
 
WO    3020
3.Holas OldřichKocman Tomáš519  3030
4.Wolk RolandStreit Petr-9-8-9  0331
5.Navrátil LukášBartoň Petr-14-8-9  0332
6.Vaněk MartinJeřábek Jakub27-126 3142
7.Wolk RolandKocman Tomáš-896-8-62343
8.Navrátil LukášStreit Petr966  3053
9.Vaněk MartinBartoň Petr-3-6-11  0354
10.Holas OldřichJeřábek Jakub466  3064
11.Navrátil LukášKocman Tomáš-81010-1093274
12.Vaněk MartinStreit Petr7-4-7983284
13.Holas OldřichBartoň Petr-10-5-4  0385
14.Wolk RolandJeřábek Jakub-7235 3195
15.Vaněk MartinKocman Tomáš-799-7-102396
16.Holas OldřichStreit Petr8510  30106
17.Wolk RolandBartoň Petr-7-9-8  03107
18.Navrátil LukášJeřábek Jakub945  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Holas Oldřich31Kocman Tomáš22
Wolk Roland13Streit Petr13
Navrátil Lukáš31Bartoň Petr40
Vaněk Martin22Jeřábek Jakub04
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž IV.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Brno I HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Šlapanice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 685/20, Veveří, 602 00 Brno. Hraci mistnost pro MestoRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:53Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:12664:426Sokol Brno I H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brázdová Marie
Nesveda David
 
 
Krček Pavel
Medek Vratislav
 
 
85-9-11-92301
2.Čech Jiří
Koudelka Lukáš
 
 
Sedláček Jan
Remešová Alžběta
 
 
558  3011
3.Brázdová MarieKrček Pavel1062  3021
4.Koudelka LukášMedek Vratislav-56713 3131
5.Nesveda DavidSedláček Jan698  3041
6.Čech JiříRemešová Alžběta085  3051
7.Koudelka LukášKrček Pavel6-9106 3161
8.Nesveda DavidMedek Vratislav8-1098 3171
9.Čech JiříSedláček Jan353  3081
10.Brázdová MarieRemešová Alžběta243  3091
11.Nesveda DavidKrček Pavel-6-7-9  0392
12.Čech JiříMedek Vratislav116  30102
13.Brázdová MarieSedláček Jan666  30112
14.Koudelka LukášRemešová Alžběta5-967 31122
15.Čech JiříKrček Pavel642  30132
16.Brázdová MarieMedek Vratislav240  30142
17.Koudelka LukášSedláček Jan9-108-11632152
18.Nesveda DavidRemešová Alžběta1294  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brázdová Marie40Krček Pavel13
Koudelka Lukáš40Medek Vratislav04
Nesveda David31Sedláček Jan04
Čech Jiří40Remešová Alžběta04



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž IV.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ASS Brno DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Líšeň FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:36579:609Sokol Líšeň F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šemberová Ivana
Uherčík Maroš
 
 
Doležel Karel
Schimmer Jakub
 
 
8-117-9133210
2.Lapiš Viktor
Jirsa Václav
 
 
Patočka Roman
Patočka Jan
 
 
-3-7-7  0311
3.Šemberová IvanaPatočka Roman-8-3-3  0312
4.Uherčík MarošPatočka Jan659  3022
5.Jirsa VáclavSchimmer Jakub-3-6810-102323
6.Lapiš ViktorDoležel Karel-6-6-9  0324
7.Uherčík MarošPatočka Roman-8-6-6  0325
8.Jirsa VáclavPatočka Jan-103107 3135
9.Lapiš ViktorSchimmer Jakub535  3045
10.Šemberová IvanaDoležel Karel-67-510-102346
11.Jirsa VáclavPatočka Roman-3-4-1  0347
12.Lapiš ViktorPatočka Jan557  3057
13.Šemberová IvanaSchimmer Jakub-994-433267
14.Uherčík MarošDoležel Karel-885-9-82368
15.Lapiš ViktorPatočka Roman-2-7-6  0369
16.Šemberová IvanaPatočka Jan118-58 3179
17.Uherčík MarošSchimmer Jakub554  3089
18.Jirsa VáclavDoležel Karel5-7-8-6 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šemberová Ivana22Patočka Roman40
Uherčík Maroš22Patočka Jan04
Jirsa Václav13Schimmer Jakub13
Lapiš Viktor22Doležel Karel40



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž IV.třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Oltec Brno FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tuřanka 1 , Brno - Slatina 627 00, herna v 1.patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:25643:573SK Slatina H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špacír Petr
Halický Miroslav
 
 
Hrůza Peter
Majorošová Kristína
 
 
784  3010
2.Plotěný Karel
Smílek Zdeněk
 
 
Svoboda Miroslav
Šebek Emil
 
 
5410  3020
3.Plotěný KarelSvoboda Miroslav-7-118-5 1321
4.Špacír PetrMajorošová Kristína-99-11-10 1322
5.Halický MiroslavHrůza Peter956  3032
6.Smílek ZdeněkŠebek Emil778  3042
7.Špacír PetrSvoboda Miroslav89-5-8-122343
8.Halický MiroslavMajorošová Kristína-6-8-6  0344
9.Smílek ZdeněkHrůza Peter-610119 3154
10.Plotěný KarelŠebek Emil-108145 3164
11.Halický MiroslavSvoboda Miroslav-10-8-5  0365
12.Smílek ZdeněkMajorošová Kristína-9-6-6  0366
13.Plotěný KarelHrůza Peter7-8116 3176
14.Špacír PetrŠebek Emil1049  3086
15.Smílek ZdeněkSvoboda Miroslav87-87 3196
16.Plotěný KarelMajorošová Kristína7-86-9-82397
17.Špacír PetrHrůza Peter725  30107
18.Halický MiroslavŠebek Emil1236  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Plotěný Karel22Svoboda Miroslav31
Špacír Petr22Majorošová Kristína40
Halický Miroslav22Hrůza Peter04
Smílek Zdeněk31Šebek Emil04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy