Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž IV.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Brno I HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Starý LískovecRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 685/20, Veveří, 602 00 Brno. Hraci mistnost pro MestoRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:12Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1028:33530:586Sokol Starý Lískovec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janda Roman
Koudelka Lukáš
 
 
Zedník Petr
Zetka Roman
 
 
7-10-211123210
2.Brázdová Marie
Nesveda David
 
 
Červený Miroslav
Zach Michal
 
 
649  3020
3.Nesveda DavidZetka Roman-6-10-8  0321
4.Brázdová MarieZedník Petr-10-4-7  0322
5.Čech VáclavČervený Miroslav-88-56-42323
6.Koudelka LukášZach Michal76-910 3133
7.Brázdová MarieZetka Roman5910  3043
8.Čech VáclavZedník Petr-8-6-8  0344
9.Koudelka LukášČervený Miroslav8411  3054
10.Kadlec PetrZach Michal-7-2-4  0355
11.Čech VáclavZetka Roman-6-5-6  0356
12.Koudelka LukášZedník Petr-99-4-9 1357
13.Kadlec PetrČervený Miroslav8135  3067
14.Brázdová MarieZach Michal486  3077
15.Koudelka LukášZetka Roman8-9-8-5 1378
16.Kadlec PetrZedník Petr-2-8-6  0379
17.Brázdová MarieČervený Miroslav9710  3089
18.Čech VáclavZach Michal-3-2-8  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nesveda David01Zetka Roman31
Brázdová Marie31Zedník Petr40
Čech Václav04Červený Miroslav13
Koudelka Lukáš22Zach Michal22
Kadlec Petr12   



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž IV.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ASS Brno DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Salesko Líšeň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:28662:527ASS Brno D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šemberová Ivana
Uherčík Maroš
 
 
Kopecký Dominik
Streit Petr
 
 
-10-9-9  0301
2.Lapiš Viktor
Pál Richard
 
 

 
 
WO    3011
3.Šemberová IvanaJeřábek Jakub-8-6-2  0312
4.Uherčík MarošKopecký Dominik-5-59-11 1313
5.Pál RichardStreit Petr-9710-6-42314
6.Lapiš ViktorWO    3024
7.Uherčík MarošJeřábek Jakub4-956 3134
8.Pál RichardKopecký Dominik-12-5-6  0335
9.Lapiš ViktorStreit Petr-6-6-9  0336
10.Šemberová IvanaWO    3046
11.Pál RichardJeřábek Jakub858  3056
12.Lapiš ViktorKopecký Dominik-610-6-8 1357
13.Šemberová IvanaStreit Petr9-2104 3167
14.Uherčík MarošWO    3077
15.Lapiš ViktorJeřábek Jakub-1077-8-11 1378
16.Šemberová IvanaKopecký Dominik8-8810 3188
17.Uherčík MarošStreit Petr5-943 3198
18.Pál RichardWO    30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Šemberová Ivana21Jeřábek Jakub22
Uherčík Maroš21Kopecký Dominik31
Pál Richard12Streit Petr22
Lapiš Viktor03   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž IV.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Šlapanice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tuřanka 1 , Brno - Slatina 627 00, herna v 1.patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:10627:423SK Slatina H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plotěný Karel
Linhárek František
 
 
Julínek Petr
Medek Vratislav
 
 
1064  3010
2.Kučera Lukáš
Halický Miroslav
 
 
Remešová Alžběta
Sedláček Jan
 
 
887  3020
3.Linhárek FrantišekJulínek Petr-65-58103230
4.Halický MiroslavMedek Vratislav321  3040
5.Kučera LukášSedláček Jan-7572 3150
6.Plotěný KarelRemešová Alžběta4510  3060
7.Halický MiroslavJulínek Petr4-9-98-92361
8.Kučera LukášMedek Vratislav6-397 3171
9.Plotěný KarelSedláček Jan974  3081
10.Linhárek FrantišekRemešová Alžběta217  3091
11.Kučera LukášJulínek Petr-4-10-5  0392
12.Plotěný KarelMedek Vratislav496  30102
13.Linhárek FrantišekSedláček Jan558  30112
14.Halický MiroslavRemešová Alžběta1253  30122
15.Plotěný KarelJulínek Petr787  30132
16.Linhárek FrantišekMedek Vratislav556  30142
17.Halický MiroslavSedláček Jan5119  30152
18.Kučera LukášRemešová Alžběta5711  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Linhárek František40Julínek Petr22
Halický Miroslav31Medek Vratislav04
Kučera Lukáš31Sedláček Jan04
Plotěný Karel40Remešová Alžběta04



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž IV.třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Modřice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Líšeň FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Benešova 274, Modřice, Tělocvična TJ Sokol ModřiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:35594:584Sokol Líšeň F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bednář Jan
Vosátka Štěpán
 
 
Patočka Roman
Doležel Karel
 
 
-7-9-11  0301
2.Coufalík Alexander
Bartoš Michal
 
 
Jílek Jakub
Schimmer Jakub
 
 
-5781 3111
3.Vosátka ŠtěpánPatočka Roman-9-7-5  0312
4.Bednář JanSchimmer Jakub822  3022
5.Bartoš MichalJílek Jakub-2576 3132
6.Coufalík AlexanderDoležel Karel-9565 3142
7.Bednář JanPatočka Roman-7-8-7  0343
8.Bartoš MichalSchimmer Jakub2105  3053
9.Coufalík AlexanderJílek Jakub8-798 3163
10.Vosátka ŠtěpánDoležel Karel10-4-9-9 1364
11.Bartoš MichalPatočka Roman6-6-5-6 1365
12.Coufalík AlexanderSchimmer Jakub456  3075
13.Vosátka ŠtěpánJílek Jakub-10-9109-62376
14.Bednář JanDoležel Karel-8-7-8  0377
15.Coufalík AlexanderPatočka Roman-82-7-8 1378
16.Vosátka ŠtěpánSchimmer Jakub-6-788-82379
17.Bednář JanJílek Jakub8-679 3189
18.Bartoš MichalDoležel Karel-5-8-7  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vosátka Štěpán04Patočka Roman40
Bednář Jan22Schimmer Jakub13
Bartoš Michal22Jílek Jakub13
Coufalík Alexander31Doležel Karel31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy