Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Čeložnice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Čejč z.s. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čeložnice 146, KD u zastávky autobusuRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:17669:477SKST Čeložnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jakubíček Vlastimil
Kojecký Jaroslav
 
 
Škoula Rudolf
Blaha Stanislav
 
 
-9-129-9 1301
2.Kalod Radek st.
Hering Roman
 
 
Ingr Lukáš
Smutný Antonín
 
 
6-899 3111
3.Kalod Radek st.Ingr Lukáš-6-82553221
4.Hering RomanSmutný Antonín272  3031
5.Jakubíček VlastimilBlaha Stanislav144  3041
6.Kojecký JaroslavŠkoula Rudolf9-10-5-8 1342
7.Hering RomanIngr Lukáš567  3052
8.Jakubíček VlastimilSmutný Antonín553  3062
9.Kojecký JaroslavBlaha Stanislav6610  3072
10.Kalod Radek st.Škoula Rudolf764  3082
11.Jakubíček VlastimilIngr Lukáš867  3092
12.Kojecký JaroslavSmutný Antonín6510  30102
13.Kalod Radek st.Blaha Stanislav57-8-81032112
14.Hering RomanŠkoula Rudolf-11763 31122
15.Kojecký JaroslavIngr Lukáš-4-7-12  03123
16.Kalod Radek st.Smutný Antonín583  30133
17.Hering RomanBlaha Stanislav94-166 31143
18.Jakubíček VlastimilŠkoula Rudolf7-844 31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kalod Radek st.40Ingr Lukáš13
Hering Roman40Smutný Antonín04
Jakubíček Vlastimil40Blaha Stanislav04
Kojecký Jaroslav22Škoula Rudolf13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lužice AVrchní
rozhodčí:
Zelinka Pavel
HOSTUJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Mikulčice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 11:00 Začátek
utkání
11:30Konec
utkání
14:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:38 Tělovýchovná jednota Mikulčice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Oláh Eduard
Zelinka Pavel
 
 
Staněk Michal
Okénková Martina
 
 
     3010
2.Konečný Miroslav
Polachová Jana
 
 
Nešpor Rostislav st.
Kůřilová Jana
 
 
     1311
3.Oláh EduardPinda Dušan     1312
4.Polachová JanaOkénková Martina     3022
5.Zelinka PavelKůřilová Jana     0323
6.Konečný MiroslavNešpor Rostislav st.     1324
7.Polachová JanaPinda Dušan     1325
8.Zelinka PavelOkénková Martina     0326
9.Konečný MiroslavKůřilová Jana     0327
10.Oláh EduardNešpor Rostislav st.     3037
11.Zelinka PavelPinda Dušan     0338
12.Konečný MiroslavOkénková Martina     1339
13.Oláh EduardKůřilová Jana     13310
14.Polachová JanaNešpor Rostislav st.     03311
15.Konečný MiroslavPinda Dušan     31411
16.Oláh EduardOkénková Martina     30511
17.Polachová JanaKůřilová Jana     31611
18.Zelinka PavelNešpor Rostislav st.     23612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Oláh Eduard22Pinda Dušan31
Polachová Jana22Okénková Martina22
Zelinka Pavel04Kůřilová Jana31
Konečný Miroslav13Nešpor Rostislav st.31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:11 SKST Hodonín G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlobil Albert
Kraus Jan
 
 
Pukl Ondřej
Marek Jakub
 
 
     3010
2.Mikulecký Marek
Šebesta Štefan
 
 
Bureš Martin
Orel Eduard
 
 
     3020
3.Hlobil AlbertPukl Ondřej     1321
4.Mikulecký MarekMarek Jakub     3131
5.Kraus JanOrel Eduard     3041
6.Šebesta ŠtefanBureš Martin     3051
7.Mikulecký MarekPukl Ondřej     3161
8.Kraus JanMarek Jakub     3071
9.Šebesta ŠtefanOrel Eduard     3181
10.Hlobil AlbertBureš Martin     3191
11.Kraus JanPukl Ondřej     31101
12.Šebesta ŠtefanMarek Jakub     30111
13.Hlobil AlbertOrel Eduard     13112
14.Mikulecký MarekBureš Martin     30122
15.Šebesta ŠtefanPukl Ondřej     30132
16.Hlobil AlbertMarek Jakub     30142
17.Mikulecký MarekOrel Eduard     30152
18.Kraus JanBureš Martin     30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hlobil Albert22Pukl Ondřej13
Mikulecký Marek40Marek Jakub04
Kraus Jan40Orel Eduard13
Šebesta Štefan40Bureš Martin04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bzenec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velkomoravská 2, 695 01 Hodonín, sokolovna, malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1615:49 TJ Sokol Bzenec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rančík Antonín
Bezucha Jan
 
 
Látal Roman
Juras Martin
 
 
     1301
2.Zlámal Martin
Rosek Pavel
 
 
Juras Pavel
Juras Antonín
 
 
     1302
3.Rosek PavelJuras Martin     0303
4.Rančík AntonínLátal Roman     0304
5.Bezucha JanJuras Antonín     3114
6.Zlámal MartinJuras Pavel     0315
7.Rančík AntonínJuras Martin     1316
8.Bezucha JanLátal Roman     1317
9.Zlámal MartinJuras Antonín     2318
10.Rosek PavelJuras Pavel     0319
11.Bezucha JanJuras Martin     13110
12.Zlámal MartinLátal Roman     03111
13.Rosek PavelJuras Antonín     03112
14.Rančík AntonínJuras Pavel     03113
15.Zlámal MartinJuras Martin     23114
16.Rosek PavelLátal Roman     03115
17.Rančík AntonínJuras Antonín     30215
18.Bezucha JanJuras Pavel     03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Rosek Pavel04Juras Martin40
Rančík Antonín13Látal Roman40
Bezucha Jan13Juras Antonín22
Zlámal Martin04Juras Pavel40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Vacenovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 689, 697 01 Kyjov, Sokolovna u nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:42 SK Vacenovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krakovič Petr
Mikeska Jaroslav st.
 
 
Mikulčík Libor
Dohnálek Petr
 
 
     3110
2.Dočekal Pavel
Kovář Dušan
 
 
Urban Marek
Novák Miroslav st.
 
 
     3120
3.Mikeska Jaroslav st.Dohnálek Petr     0321
4.Kovář DušanMikulčík Libor     2322
5.Dočekal PavelNovák Miroslav st.     1323
6.Krakovič PetrUrban Marek     3133
7.Kovář DušanDohnálek Petr     0334
8.Dočekal PavelMikulčík Libor     3144
9.Krakovič PetrNovák Miroslav st.     2345
10.Mikeska Jaroslav st.Urban Marek     1346
11.Dočekal PavelDohnálek Petr     0347
12.Krakovič PetrMikulčík Libor     0348
13.Mikeska Jaroslav st.Novák Miroslav st.     3158
14.Kovář DušanUrban Marek     1359
15.Krakovič PetrDohnálek Petr     13510
16.Mikeska Jaroslav st.Mikulčík Libor     13511
17.Kovář DušanNovák Miroslav st.     03512
18.Dočekal PavelUrban Marek     31612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mikeska Jaroslav st.13Dohnálek Petr40
Kovář Dušan04Mikulčík Libor31
Dočekal Pavel22Novák Miroslav st.31
Krakovič Petr13Urban Marek22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Vlast Ježov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ a MŠ Ratíškovice Vítězná 701 696 02 Ratíškovice, u čerpací staniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:832:33 SK Baník Ratíškovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Charvát Vít st.
Kordula Jiří
 
 
Ingr David
Kůřil Pavel st.
 
 
     0301
2.Hrbáček Milan
Kordula Petr
 
 
Kůřil Radim
Kůřil Pavel ml.
 
 
     0302
3.Kordula PetrKůřil Pavel ml.     1303
4.Kordula JiříIngr David     3013
5.Charvát Vít st.Kůřil Radim     3123
6.Hrbáček MilanKůřil Pavel st.     3233
7.Kordula JiříKůřil Pavel ml.     3143
8.Charvát Vít st.Ingr David     0344
9.Hrbáček MilanKůřil Radim     3254
10.Kordula PetrKůřil Pavel st.     0355
11.Charvát Vít st.Kůřil Pavel ml.     3065
12.Hrbáček MilanIngr David     1366
13.Kordula PetrKůřil Radim     3076
14.Kordula JiříKůřil Pavel st.     3186
15.Hrbáček MilanKůřil Pavel ml.     3196
16.Kordula PetrIngr David     0397
17.Kordula JiříKůřil Radim     0398
18.Charvát Vít st.Kůřil Pavel st.     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kordula Petr13Kůřil Pavel ml.13
Kordula Jiří31Ingr David31
Charvát Vít st.31Kůřil Radim13
Hrbáček Milan31Kůřil Pavel st.13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline