Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Čejč z.s. AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čejč čp. 234, v parkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1517:46 SK Baník Ratíškovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škoula Rudolf
Blaha Stanislav
 
 
Hrbáček Milan
Šrédl Pavel
 
 
     3010
2.Ingr Lukáš
Jirásek Petr
 
 
Charvát Vít st.
Kordula Jiří
 
 
     0311
3.Škoula RudolfHrbáček Milan     2312
4.Blaha StanislavKordula Jiří     0313
5.Ingr Lukᚊrédl Pavel     1314
6.Jirásek PetrCharvát Vít st.     1315
7.Blaha StanislavHrbáček Milan     1316
8.Ingr LukášKordula Jiří     1317
9.Jirásek PetrŠrédl Pavel     0318
10.Škoula RudolfCharvát Vít st.     0319
11.Ingr LukášHrbáček Milan     03110
12.Jirásek PetrKordula Jiří     13111
13.Škoula RudolfŠrédl Pavel     31211
14.Blaha StanislavCharvát Vít st.     03212
15.Jirásek PetrHrbáček Milan     03213
16.Škoula RudolfKordula Jiří     30313
17.Blaha StanislavŠrédl Pavel     13314
18.Ingr LukášCharvát Vít st.     03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Škoula Rudolf22Hrbáček Milan40
Blaha Stanislav04Kordula Jiří31
Ingr Lukáš04Šrédl Pavel31
Jirásek Petr04Charvát Vít st.40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Vlast Ježov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ježov 50, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:25 TJ Vlast Ježov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ingr David
Kůřil Pavel st.
 
 
Dočekal Pavel
Kovář Dušan
 
 
     3110
2.Kůřil Pavel ml.
Kůřil Radim
 
 
Krakovič Petr
Mikeska Jaroslav st.
 
 
     3220
3.Kůřil RadimDočekal Pavel     3130
4.Ingr DavidKovář Dušan     3040
5.Kůřil Pavel st.Krakovič Petr     3250
6.Kůřil Pavel ml.Mikeska Jaroslav st.     3060
7.Ingr DavidDočekal Pavel     3170
8.Kůřil Pavel st.Kovář Dušan     3280
9.Kůřil Pavel ml.Krakovič Petr     3090
10.Kůřil RadimMikeska Jaroslav st.     30100
11.Kůřil Pavel st.Dočekal Pavel     03101
12.Kůřil Pavel ml.Kovář Dušan     32111
13.Kůřil RadimKrakovič Petr     32121
14.Ingr DavidMikeska Jaroslav st.     32131
15.Kůřil Pavel ml.Dočekal Pavel     23132
16.Kůřil RadimKovář Dušan     31142
17.Ingr DavidKrakovič Petr     23143
18.Kůřil Pavel st.Mikeska Jaroslav st.     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kůřil Radim40Dočekal Pavel22
Ingr David31Kovář Dušan04
Kůřil Pavel st.31Krakovič Petr13
Kůřil Pavel ml.31Mikeska Jaroslav st.04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vacenovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Vacenovice, přísálí KD VacenoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:39 T.J. Sokol Hodonín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dohnálek Petr
Mikulčík Libor
 
 
Bezucha Jan
Rančík Antonín
 
 
     2301
2.Chvátal Petr
Křižka Zdeněk
 
 
Zlámal Martin
Maděrič Zdeněk
 
 
WO    0302
3.Mikulčík LiborBezucha Jan     3212
4.Dohnálek PetrRančík Antonín     3122
5.Chvátal PetrZlámal Martin     3032
6.Křižka ZdeněkMaděrič ZdeněkWO    0333
7.Dohnálek PetrBezucha Jan     3043
8.Chvátal PetrRančík Antonín     0344
9.Křižka ZdeněkZlámal MartinWO    0345
10.Mikulčík LiborMaděrič Zdeněk     3055
11.Chvátal PetrBezucha Jan     2356
12.Křižka ZdeněkRančík AntonínWO    0357
13.Mikulčík LiborZlámal Martin     3167
14.Dohnálek PetrMaděrič Zdeněk     2368
15.Křižka ZdeněkBezucha JanWO    0369
16.Mikulčík LiborRančík Antonín     13610
17.Dohnálek PetrZlámal Martin     32710
18.Chvátal PetrMaděrič Zdeněk     03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Mikulčík Libor31Bezucha Jan12
Dohnálek Petr31Rančík Antonín21
Chvátal Petr13Zlámal Martin03
   Maděrič Zdeněk21
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bzenec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Bzenec, Těmická 18Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:38 SKST Hodonín G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Juras Martin
Látal Roman
 
 
Kosík Tomáš
Mikulecký Marek
 
 
     2301
2.Gablas Kamil
Juras Pavel
 
 
Hlobil Albert
Šebesta Štefan
 
 
     0302
3.Juras PavelMikulecký Marek     3212
4.Látal RomanKraus Jan     3022
5.Juras MartinŠebesta Štefan     1323
6.Skřivánek DavidHlobil Albert     0324
7.Látal RomanMikulecký Marek     2325
8.Juras MartinKraus Jan     1326
9.Skřivánek DavidŠebesta Štefan     0327
10.Juras PavelHlobil Albert     3137
11.Juras MartinKosík Tomáš     1338
12.Gablas KamilKraus Jan     1339
13.Juras PavelŠebesta Štefan     3149
14.Látal RomanHlobil Albert     3159
15.Gablas KamilKosík Tomáš     03510
16.Juras PavelKraus Jan     30610
17.Látal RomanŠebesta Štefan     30710
18.Juras MartinHlobil Albert     13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Juras Pavel40Mikulecký Marek11
Látal Roman31Kraus Jan22
Juras Martin04Šebesta Štefan22
Skřivánek David02Hlobil Albert22
Gablas Kamil02Kosík Tomáš20



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lužice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:4 TJ Jiskra Strážnice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Frolek Radek
Lanová Renata
 
 
Oláh Eduard
Zelinka Pavel
 
 
     3010
2.Morávek Jindřich
Martinek Tomáš
 
 
Polachová Jana
Hřebíček Miroslav
 
 
     3020
3.Morávek JindřichOláh Eduard     3130
4.Martinek TomášPolachová Jana     3140
5.Frolek RadekZelinka Pavel     3150
6.Lanová RenataHřebíček Miroslav     3060
7.Martinek TomášOláh Eduard     3070
8.Frolek RadekPolachová Jana     3080
9.Lanová RenataZelinka Pavel     3090
10.Morávek JindřichHřebíček Miroslav     30100
11.Frolek RadekOláh Eduard     30110
12.Lanová RenataPolachová Jana     30120
13.Morávek JindřichZelinka Pavel     31130
14.Martinek TomášHřebíček Miroslav     30140
15.Lanová RenataOláh Eduard     30150
16.Morávek JindřichPolachová Jana     30160
17.Martinek TomášZelinka Pavel     30170
18.Frolek RadekHřebíček Miroslav     30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Morávek Jindřich40Oláh Eduard04
Martinek Tomáš40Polachová Jana04
Frolek Radek40Zelinka Pavel04
Lanová Renata40Hřebíček Miroslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Mikulčice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Čeložnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulčice 506, 69619Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 15:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1125:36 SKST Čeložnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nešpor Rostislav st.
Okénková Martina
 
 

 
 
WO    3010
2.Staněk Michal
Glos Tomáš
 
 
Kalod Radek st.
Hering Roman
 
 
     0311
3.Glos TomášWO    3021
4.Staněk MichalKalod Radek st.     0322
5.Nešpor Rostislav st.Hering Roman     3132
6.Okénková MartinaJakubíček Vlastimil     1333
7.Staněk MichalWO    3043
8.Nešpor Rostislav st.Kalod Radek st.     1344
9.Okénková MartinaHering Roman     3254
10.Glos TomášJakubíček Vlastimil     0355
11.Nešpor Rostislav st.WO    3065
12.Okénková MartinaKalod Radek st.     1366
13.Glos TomášHering Roman     0367
14.Staněk MichalJakubíček Vlastimil     0368
15.Okénková MartinaWO    3078
16.Glos TomášKalod Radek st.     0379
17.Staněk MichalHering Roman     03710
18.Nešpor Rostislav st.Jakubíček Vlastimil     13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Glos Tomáš03Kalod Radek st.40
Staněk Michal03Hering Roman22
Nešpor Rostislav st.12Jakubíček Vlastimil40
Okénková Martina12   
WO50WO05

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS