Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Čejč z.s. AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čejč čp. 234, v parkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2018 19:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:36 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ingr Lukáš
Linner Marek
 
 
Krakovič Petr
Mikeska Jaroslav st.
 
 
     3010
2.Blaha Stanislav
Škoula Rudolf
 
 
Dočekal Pavel
Kovář Dušan
 
 
     2311
3.Ingr LukášMikeska Jaroslav st.     2312
4.Linner MarekKrakovič Petr     3122
5.Škoula RudolfDočekal Pavel     3132
6.Blaha StanislavKovář Dušan     3142
7.Linner MarekMikeska Jaroslav st.     3252
8.Škoula RudolfKrakovič Petr     2353
9.Blaha StanislavDočekal Pavel     0354
10.Ingr LukášKovář Dušan     3064
11.Škoula RudolfMikeska Jaroslav st.     3174
12.Blaha StanislavKrakovič Petr     0375
13.Ingr LukášDočekal Pavel     1376
14.Linner MarekKovář Dušan     0377
15.Blaha StanislavMikeska Jaroslav st.     3187
16.Ingr LukášKrakovič Petr     2388
17.Linner MarekDočekal Pavel     0389
18.Škoula RudolfKovář Dušan     3299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ingr Lukáš13Mikeska Jaroslav st.13
Linner Marek22Krakovič Petr31
Škoula Rudolf31Dočekal Pavel31
Blaha Stanislav22Kovář Dušan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ a MŠ Ratíškovice Vítězná 701 696 02 Ratíškovice, u čerpací staniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:33 T.J. Sokol Hodonín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Charvát Vít st.
Kordula Jiří
 
 
Rančík Antonín
Bezucha Jan
 
 
     0301
2.Hrbáček Milan
Kordula Petr
 
 
Zlámal Martin
Rosek Pavel
 
 
     3011
3.Kordula PetrBezucha Jan     3021
4.Kordula JiříZlámal Martin     1322
5.Hrbáček MilanRosek Pavel     3032
6.Charvát Vít st.Rančík Antonín     0333
7.Kordula JiříBezucha Jan     3043
8.Hrbáček MilanZlámal Martin     3153
9.Charvát Vít st.Rosek Pavel     3063
10.Kordula PetrRančík Antonín     0364
11.Hrbáček MilanBezucha Jan     2365
12.Charvát Vít st.Zlámal Martin     1366
13.Kordula PetrRosek Pavel     3076
14.Kordula JiříRančík Antonín     2377
15.Charvát Vít st.Bezucha Jan     2378
16.Kordula PetrZlámal Martin     2379
17.Kordula JiříRosek Pavel     3289
18.Hrbáček MilanRančík Antonín     13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kordula Petr22Bezucha Jan22
Kordula Jiří22Zlámal Martin31
Hrbáček Milan22Rosek Pavel04
Charvát Vít st.13Rančík Antonín40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Vlast Ježov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ježov 50, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2018 19:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:832:34 TJ Vlast Ježov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kůřil Pavel st.
Ingr David
 
 
Kosík Tomáš
Mikulecký Marek
 
 
     0301
2.Kůřil Pavel ml.
Kůřil Radim
 
 
Kraus Jan
Šebesta Štefan
 
 
     1302
3.Kůřil RadimKosík Tomáš     0303
4.Ingr DavidMikulecký Marek     3113
5.Kůřil Pavel st.Kraus Jan     3023
6.Kůřil Pavel ml.Šebesta Štefan     3133
7.Ingr DavidKosík Tomáš     3143
8.Kůřil Pavel st.Mikulecký Marek     0344
9.Kůřil Pavel ml.Kraus Jan     0345
10.Kůřil RadimŠebesta Štefan     3155
11.Kůřil Pavel st.Kosík Tomáš     1356
12.Kůřil Pavel ml.Mikulecký Marek     0357
13.Kůřil RadimKraus Jan     3067
14.Ingr DavidŠebesta Štefan     3277
15.Kůřil Pavel ml.Kosík Tomáš     0378
16.Kůřil RadimMikulecký Marek     3188
17.Ingr DavidKraus Jan     3198
18.Kůřil Pavel st.Šebesta Štefan     32108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kůřil Radim31Kosík Tomáš31
Ingr David40Mikulecký Marek22
Kůřil Pavel st.22Kraus Jan13
Kůřil Pavel ml.13Šebesta Štefan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vacenovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lužice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Vacenovice, přísálí KD VacenoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:39639:663TJ Sokol Lužice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikulčík Libor
Urban Marek
 
 
Vašek Štefan
Oláh Eduard
 
 
769  3010
2.Chvátal Petr
Novák Miroslav st.
 
 
Zelinka Pavel
Konečný Miroslav
 
 
-4-5-10  0311
3.Mikulčík LiborOláh Eduard74-104 3121
4.Urban MarekVašek Štefan-8-73-8 1322
5.Novák Miroslav st.Zelinka Pavel-66-3-7 1323
6.Chvátal PetrKonečný Miroslav-811-115-112324
7.Urban MarekOláh Eduard-6-9-10  0325
8.Novák Miroslav st.Vašek Štefan-74-8-10 1326
9.Chvátal PetrZelinka Pavel-5-10-10  0327
10.Mikulčík LiborKonečný Miroslav497  3037
11.Novák Miroslav st.Oláh Eduard-5513-9-72338
12.Chvátal PetrVašek Štefan-4-7-7  0339
13.Mikulčík LiborZelinka Pavel8-1114-3103249
14.Urban MarekKonečný Miroslav6413  3059
15.Chvátal PetrOláh Eduard-4-8-4  03510
16.Mikulčík LiborVašek Štefan-78-99-1123511
17.Urban MarekZelinka Pavel84-7-10732611
18.Novák Miroslav st.Konečný Miroslav711-56 31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mikulčík Libor31Oláh Eduard31
Urban Marek22Vašek Štefan40
Novák Miroslav st.13Zelinka Pavel22
Chvátal Petr04Konečný Miroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bzenec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Čeložnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Bzenec, Těmická 18Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:36 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Juras Pavel
Gablas Kamil
 
 
Jakubíček Vlastimil
Kojecký Jaroslav
 
 
     3210
2.Růčka Pavel
Látal Roman
 
 
Kalod Radek st.
Hering Roman
 
 
     0311
3.Juras PavelKojecký Jaroslav     3021
4.Gablas KamilKalod Radek st.     1322
5.Juras MartinHering Roman     3232
6.Látal RomanJakubíček Vlastimil     1333
7.Gablas KamilKojecký Jaroslav     1334
8.Juras MartinKalod Radek st.     3244
9.Látal RomanHering Roman     2345
10.Juras PavelJakubíček Vlastimil     3055
11.Juras MartinKojecký Jaroslav     3065
12.Látal RomanKalod Radek st.     2366
13.Juras PavelHering Roman     3276
14.Gablas KamilJakubíček Vlastimil     0377
15.Látal RomanKojecký Jaroslav     3087
16.Juras PavelKalod Radek st.     3197
17.Gablas KamilHering Roman     0398
18.Juras MartinJakubíček Vlastimil     1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Juras Pavel40Kojecký Jaroslav13
Gablas Kamil04Kalod Radek st.22
Juras Martin31Hering Roman22
Látal Roman13Jakubíček Vlastimil31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Mikulčice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:26 TJ Jiskra Strážnice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lanová Renata
Frolek Radek
 
 
Pinda Dušan
Hubáček Vojtěch
 
 
     3110
2.Martinek Tomáš
Bureš Martin
 
 
Nešpor Rostislav st.
Kůřilová Jana
 
 
     3120
3.Bureš MartinKůřilová Jana     0321
4.Frolek RadekPinda Dušan     3131
5.Martinek TomášNešpor Rostislav st.     3141
6.Lanová RenataHubáček Vojtěch     3051
7.Frolek RadekKůřilová Jana     2352
8.Martinek TomášPinda Dušan     3162
9.Lanová RenataNešpor Rostislav st.     2363
10.Bureš MartinHubáček Vojtěch     3173
11.Martinek TomášKůřilová Jana     1374
12.Lanová RenataPinda Dušan     3184
13.Bureš MartinNešpor Rostislav st.     0385
14.Frolek RadekHubáček Vojtěch     3095
15.Lanová RenataKůřilová Jana     31105
16.Bureš MartinPinda Dušan     13106
17.Frolek RadekNešpor Rostislav st.     30116
18.Martinek TomášHubáček Vojtěch     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bureš Martin13Kůřilová Jana31
Frolek Radek31Pinda Dušan13
Martinek Tomáš31Nešpor Rostislav st.22
Lanová Renata31Hubáček Vojtěch04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline