Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Čejč z.s. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:252:7 TJ Jiskra Strážnice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Frolek Radek
Lanová Renata
 
 
Škoula Rudolf
Linner Marek
 
 
     3010
2.Morávek Jindřich
Pukl Ondřej
 
 
Pekárek Miroslav
Novák Jakub
 
 
     3020
3.Pukl OndřejŠkoula Rudolf     2321
4.Frolek RadekPekárek Miroslav     3031
5.Morávek JindřichNovák Jakub     3141
6.Lanová RenataLinner Marek     3051
7.Frolek RadekŠkoula Rudolf     3061
8.Morávek JindřichPekárek Miroslav     3071
9.Lanová RenataNovák Jakub     3081
10.Pukl OndřejLinner Marek     3091
11.Morávek JindřichŠkoula Rudolf     2392
12.Lanová RenataPekárek Miroslav     30102
13.Pukl OndřejNovák Jakub     30112
14.Frolek RadekLinner Marek     30122
15.Lanová RenataŠkoula Rudolf     30132
16.Pukl OndřejPekárek Miroslav     30142
17.Frolek RadekNovák Jakub     30152
18.Morávek JindřichLinner Marek     30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pukl Ondřej31Škoula Rudolf22
Frolek Radek40Pekárek Miroslav04
Morávek Jindřich31Novák Jakub04
Lanová Renata40Linner Marek04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Mikulčice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bzenec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulčice 506, 69619Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2018 15:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1420:45 TJ Sokol Bzenec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pinda Dušan
Staněk Michal
 
 
Juras Martin
Látal Roman
 
 
     0301
2.Okénková Martina
Kůřilová Jana
 
 
Juras Pavel
Juras Antonín
 
 
     3111
3.Staněk MichalJuras Martin     0312
4.Pinda DušanLátal Roman     1313
5.Okénková MartinaSkřivánek David     3123
6.Kůřilová JanaJuras Pavel     1324
7.Pinda DušanJuras Martin     0325
8.Okénková MartinaLátal Roman     1326
9.Kůřilová JanaSkřivánek David     3036
10.Staněk MichalJuras Pavel     0337
11.Okénková MartinaJuras Martin     1338
12.Kůřilová JanaLátal Roman     3148
13.Staněk MichalSkřivánek David     0349
14.Pinda DušanJuras Pavel     03410
15.Kůřilová JanaJuras Martin     13411
16.Staněk MichalLátal Roman     03412
17.Pinda DušanSkřivánek David     23413
18.Okénková MartinaJuras Pavel     13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Staněk Michal04Juras Martin40
Pinda Dušan04Látal Roman31
Okénková Martina13Skřivánek David22
Kůřilová Jana22Juras Pavel40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Čeložnice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Vacenovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čeložnice 146, KD u zastávky autobusuRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:29685:635SKST Čeložnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalod Radek st.
Hering Roman
 
 
Mikulčík Libor
Urban Marek
 
 
4-8710 3110
2.Jakubíček Vlastimil
Kojecký Jaroslav
 
 
Novák Miroslav st.
Chvátal Petr
 
 
-8-48-6 1311
3.Kalod Radek st.Mikulčík Libor-10-8-7  0312
4.Hering RomanUrban Marek-710-9-6 1313
5.Jakubíček VlastimilNovák Miroslav st.6107  3023
6.Kojecký JaroslavChvátal Petr-8-54-7 1324
7.Hering RomanMikulčík Libor6-99-12-42325
8.Jakubíček VlastimilUrban Marek774  3035
9.Kojecký JaroslavNovák Miroslav st.24-69 3145
10.Kalod Radek st.Chvátal Petr34-94 3155
11.Jakubíček VlastimilMikulčík Libor-912108 3165
12.Kojecký JaroslavUrban Marek-6-7911-102366
13.Kalod Radek st.Novák Miroslav st.4118  3076
14.Hering RomanChvátal Petr109-56 3186
15.Kojecký JaroslavMikulčík Libor-78-711103296
16.Kalod Radek st.Urban Marek5-8-9-7 1397
17.Hering RomanNovák Miroslav st.1010-99 31107
18.Jakubíček VlastimilChvátal Petr898  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kalod Radek st.22Mikulčík Libor22
Hering Roman22Urban Marek31
Jakubíček Vlastimil40Novák Miroslav st.04
Kojecký Jaroslav22Chvátal Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lužice AVrchní
rozhodčí:
Hřebíček Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Vlast Ježov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2018 11:00 Začátek
utkání
08:30Konec
utkání
13:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1327:46 TJ Vlast Ježov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polachová Jana
Oláh Eduard
 
 
Ingr David
Hála Josef
 
 
     3010
2.Komosný Miloslav
Hrubý Petr
 
 
Kůřil Radim
Kůřil Pavel ml.
 
 
     0311
3.Oláh EduardKůřil Pavel ml.     1312
4.Polachová JanaIngr David     1313
5.Konečný MiroslavKůřil Radim     3223
6.Hrubý PetrHála Josef     1324
7.Polachová JanaKůřil Pavel ml.     3234
8.Konečný MiroslavIngr David     2335
9.Hrubý PetrKůřil Radim     1336
10.Oláh EduardHála Josef     3246
11.Konečný MiroslavKůřil Pavel ml.     2347
12.Hrubý PetrIngr David     0348
13.Oláh EduardKůřil Radim     3158
14.Polachová JanaHála Josef     1359
15.Hrubý PetrKůřil Pavel ml.     03510
16.Oláh EduardIngr David     13511
17.Polachová JanaKůřil Radim     23512
18.Konečný MiroslavHála Josef     03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Oláh Eduard22Kůřil Pavel ml.31
Polachová Jana13Ingr David40
Konečný Miroslav13Kůřil Radim22
Hrubý Petr04Hála Josef31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ a MŠ Ratíškovice Vítězná 701 696 02 Ratíškovice, u čerpací staniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1326:44 SKST Hodonín G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kordula Petr
Toman Petr
 
 
Kosík Tomáš
Mikulecký Marek
 
 
     0301
2.Hrbáček Milan
Charvát Vít st.
 
 
Malík Vladimír
Bača Tibor
 
 
     3111
3.Kordula PetrMikulecký Marek     0312
4.Toman PetrMalík Vladimír     0313
5.Hrbáček MilanKosík Tomáš     2314
6.Charvát Vít st.Bača Tibor     3124
7.Toman PetrMikulecký Marek     0325
8.Hrbáček MilanMalík Vladimír     3235
9.Charvát Vít st.Kosík Tomáš     2336
10.Kordula PetrBača Tibor     3046
11.Hrbáček MilanMikulecký Marek     2347
12.Charvát Vít st.Malík Vladimír     3157
13.Kordula PetrKosík Tomáš     0358
14.Toman PetrBača Tibor     2359
15.Charvát Vít st.Mikulecký Marek     03510
16.Kordula PetrMalík Vladimír     13511
17.Toman PetrKosík Tomáš     03512
18.Hrbáček MilanBača Tibor     23513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kordula Petr13Mikulecký Marek40
Toman Petr04Malík Vladimír22
Hrbáček Milan13Kosík Tomáš40
Charvát Vít st.22Bača Tibor22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velkomoravská 2, 695 01 Hodonín, sokolovna, malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:40 TJ Sokol Kyjov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rančík Antonín
Bezucha Jan
 
 
Dočekal Pavel
Kovář Dušan
 
 
     1301
2.Zlámal Martin
Maděrič Zdeněk
 
 
Mikeska Jaroslav st.
Krakovič Petr
 
 
     1302
3.Rančík AntonínMikeska Jaroslav st.     3012
4.Zlámal MartinKrakovič Petr     1313
5.Rosek PavelDočekal Pavel     1314
6.Bezucha JanKovář Dušan     3224
7.Zlámal MartinMikeska Jaroslav st.     3134
8.Rosek PavelKrakovič Petr     1335
9.Bezucha JanDočekal Pavel     1336
10.Rančík AntonínKovář Dušan     1337
11.Rosek PavelMikeska Jaroslav st.     2338
12.Bezucha JanKrakovič Petr     3148
13.Rančík AntonínDočekal Pavel     3258
14.Zlámal MartinKovář Dušan     3268
15.Bezucha JanMikeska Jaroslav st.     3178
16.Rančík AntonínKrakovič Petr     3188
17.Zlámal MartinDočekal Pavel     1389
18.Rosek PavelKovář Dušan     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Rančík Antonín31Mikeska Jaroslav st.13
Zlámal Martin22Krakovič Petr22
Rosek Pavel04Dočekal Pavel31
Bezucha Jan31Kovář Dušan22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline