Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Čejč z.s. AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Čeložnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čejč čp. 234, v parkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 09. 2017 15:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:30 SK Čejč z.s. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škoula Rudolf
Blaha Stanislav
 
 
Hering Roman
Kalod Radek st.
 
 
     1301
2.Linner Marek
Ingr Lukáš
 
 
Kojecký Jaroslav
Hála Zbyněk
 
 
     3011
3.Škoula RudolfKojecký Jaroslav     3121
4.Blaha StanislavHála Zbyněk     3031
5.Linner MarekHering Roman     2332
6.Ingr LukášKalod Radek st.     1333
7.Blaha StanislavKojecký Jaroslav     3043
8.Linner MarekHála Zbyněk     3053
9.Ingr LukášHering Roman     0354
10.Škoula RudolfKalod Radek st.     1355
11.Linner MarekKojecký Jaroslav     3165
12.Ingr LukášHála Zbyněk     3175
13.Škoula RudolfHering Roman     3185
14.Blaha StanislavKalod Radek st.     0386
15.Ingr LukášKojecký Jaroslav     1387
16.Škoula RudolfHála Zbyněk     3197
17.Blaha StanislavHering Roman     0398
18.Linner MarekKalod Radek st.     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Škoula Rudolf31Kojecký Jaroslav13
Blaha Stanislav22Hála Zbyněk04
Linner Marek31Hering Roman31
Ingr Lukáš13Kalod Radek st.31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Mikulčice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lužice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulčice 506, 69619Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2017 17:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1126:37 TJ Sokol Lužice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedlák Roman
Okénková Martina
 
 
Zelinka Pavel
Polachová Jana
 
 
     2301
2.Nešpor Rostislav st.
Pinda Dušan
 
 
Vašek Štefan
Oláh Eduard
 
 
     1302
3.Okénková MartinaOláh Eduard     0303
4.Sedlák RomanZelinka Pavel     0304
5.Nešpor Rostislav st.Vašek Štefan     3214
6.Pinda DušanPolachová Jana     3024
7.Sedlák RomanOláh Eduard     1325
8.Nešpor Rostislav st.Zelinka Pavel     0326
9.Pinda DušanVašek Štefan     3236
10.Okénková MartinaPolachová Jana     0337
11.Nešpor Rostislav st.Oláh Eduard     0338
12.Pinda DušanZelinka Pavel     3048
13.Hubačka MiroslavVašek Štefan     0349
14.Sedlák RomanPolachová Jana     13410
15.Pinda DušanOláh Eduard     30510
16.Hubačka MiroslavZelinka Pavel     03511
17.Sedlák RomanVašek Štefan     30611
18.Nešpor Rostislav st.Polachová Jana     30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Okénková Martina02Oláh Eduard31
Sedlák Roman13Zelinka Pavel31
Nešpor Rostislav st.22Vašek Štefan13
Pinda Dušan40Polachová Jana22
Hubačka Miroslav02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:36 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaverka Lubomír
Frolek Radek
 
 
Mikulecký Marek
Šebesta Štefan
 
 
     3110
2.Martinek Tomáš
Pukl Ondřej
 
 
Kosík Tomáš
Hlobil Albert
 
 
     3220
3.Martinek TomášKosík Tomáš     1321
4.Frolek RadekHlobil Albert     3231
5.Orel EduardŠebesta Štefan     2332
6.Vaverka LubomírMikulecký Marek     3142
7.Frolek RadekKosík Tomáš     2343
8.Orel EduardHlobil Albert     2344
9.Vaverka LubomírŠebesta Štefan     3054
10.Pukl OndřejMikulecký Marek     1355
11.Orel EduardKosík Tomáš     0356
12.Vaverka LubomírHlobil Albert     3166
13.Pukl OndřejŠebesta Štefan     0367
14.Frolek RadekMikulecký Marek     1368
15.Vaverka LubomírKosík Tomáš     3178
16.Pukl OndřejHlobil Albert     1379
17.Frolek RadekŠebesta Štefan     3089
18.Orel EduardMikulecký Marek     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Martinek Tomáš01Kosík Tomáš31
Frolek Radek22Hlobil Albert22
Orel Eduard13Šebesta Štefan22
Vaverka Lubomír40Mikulecký Marek22
Pukl Ondřej03   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bzenec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Bzenec, Těmická 18Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 09. 2017 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:28 TJ Sokol Bzenec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Juras Pavel
Látal Roman
 
 
Maděrič Zdeněk
Rosek Pavel
 
 
     3010
2.Juras Martin
Juras Antonín
 
 
Zlámal Martin
Rančík Antonín
 
 
     0311
3.Juras PavelMaděrič Zdeněk     3121
4.Juras MartinRosek Pavel     3031
5.Látal RomanZlámal Martin     3141
6.Juras AntonínRančík Antonín     0342
7.Juras MartinMaděrič Zdeněk     3152
8.Látal RomanRosek Pavel     3062
9.Juras AntonínZlámal Martin     3272
10.Juras PavelRančík Antonín     0373
11.Látal RomanMaděrič Zdeněk     0374
12.Juras AntonínRosek Pavel     3284
13.Juras PavelZlámal Martin     3294
14.Juras MartinRančík Antonín     1395
15.Juras AntonínMaděrič Zdeněk     2396
16.Juras PavelRosek Pavel     30106
17.Juras MartinZlámal Martin     31116
18.Látal RomanRančík Antonín     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Juras Pavel31Maděrič Zdeněk22
Juras Martin31Rosek Pavel04
Látal Roman31Zlámal Martin04
Juras Antonín22Rančík Antonín31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vacenovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Vacenovice, přísálí KD VacenoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:644:27 SK Vacenovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dohnálek Petr
Mikulčík Libor
 
 
Krakovič Petr
Mikeska Jaroslav st.
 
 
     3010
2.Chvátal Petr
Novák Miroslav st.
 
 
Dočekal Pavel
Chimiak Stanislav
 
 
     3120
3.Mikulčík LiborDočekal Pavel     3130
4.Chvátal PetrKrakovič Petr     2331
5.Dohnálek PetrChimiak Stanislav     3041
6.Novák Miroslav st.Mikeska Jaroslav st.     0342
7.Chvátal PetrDočekal Pavel     2343
8.Dohnálek PetrKrakovič Petr     3153
9.Novák Miroslav st.Chimiak Stanislav     3163
10.Mikulčík LiborMikeska Jaroslav st.     3273
11.Dohnálek PetrDočekal Pavel     3183
12.Novák Miroslav st.Krakovič Petr     2384
13.Mikulčík LiborChimiak Stanislav     3094
14.Chvátal PetrMikeska Jaroslav st.     0395
15.Novák Miroslav st.Dočekal Pavel     30105
16.Mikulčík LiborKrakovič Petr     31115
17.Chvátal PetrChimiak Stanislav     23116
18.Dohnálek PetrMikeska Jaroslav st.     31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mikulčík Libor40Dočekal Pavel13
Chvátal Petr04Krakovič Petr22
Dohnálek Petr40Chimiak Stanislav13
Novák Miroslav st.22Mikeska Jaroslav st.22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Vlast Ježov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ježov 50, Tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 09. 2017 19:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:32 TJ Vlast Ježov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ingr David
Kůřil Pavel st.
 
 
Kordula Jiří
Charvát Vít st.
 
 
     0301
2.Kůřil Radim
Kůřil Pavel ml.
 
 
Kordula Petr
Hrbáček Milan
 
 
     3111
3.Kůřil RadimHrbáček Milan     2312
4.Ingr DavidKordula Petr     3022
5.Kůřil Pavel st.Kordula Jiří     1323
6.Kůřil Pavel ml.Charvát Vít st.     3233
7.Ingr DavidHrbáček Milan     1334
8.Kůřil Pavel st.Kordula Petr     3044
9.Kůřil Pavel ml.Kordula Jiří     3254
10.Kůřil RadimCharvát Vít st.     3264
11.Kůřil Pavel st.Hrbáček Milan     3074
12.Kůřil Pavel ml.Kordula Petr     3284
13.Kůřil RadimKordula Jiří     1385
14.Ingr DavidCharvát Vít st.     3195
15.Kůřil Pavel ml.Hrbáček Milan     0396
16.Kůřil RadimKordula Petr     2397
17.Ingr DavidKordula Jiří     30107
18.Kůřil Pavel st.Charvát Vít st.     31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kůřil Radim13Hrbáček Milan31
Ingr David31Kordula Petr13
Kůřil Pavel st.31Kordula Jiří22
Kůřil Pavel ml.31Charvát Vít st.04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline