Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vacenovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Čejč z.s. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna ČejčRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:23 SK Vacenovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikulčík Libor
Dohnálek Petr
 
 
Škoula Rudolf
Blaha Stanislav
 
 
     3210
2.Urban Marek
Novák Miroslav st.
 
 
Smutný Antonín
Zvědělík Ondřej
 
 
     2311
3.Mikulčík LiborŠkoula Rudolf     0312
4.Dohnálek PetrZvědělík Ondřej     3022
5.Novák Miroslav st.Blaha Stanislav     2323
6.Urban MarekSmutný Antonín     3133
7.Dohnálek PetrŠkoula Rudolf     3143
8.Novák Miroslav st.Zvědělík Ondřej     3153
9.Urban MarekBlaha Stanislav     2354
10.Mikulčík LiborSmutný Antonín     3064
11.Novák Miroslav st.Škoula Rudolf     0365
12.Urban MarekZvědělík Ondřej     3175
13.Mikulčík LiborBlaha Stanislav     3085
14.Dohnálek PetrSmutný Antonín     3095
15.Urban MarekŠkoula Rudolf     30105
16.Mikulčík LiborZvědělík Ondřej     32115
17.Dohnálek PetrBlaha Stanislav     30125
18.Novák Miroslav st.Smutný Antonín     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mikulčík Libor31Škoula Rudolf22
Dohnálek Petr40Zvědělík Ondřej04
Novák Miroslav st.22Blaha Stanislav22
Urban Marek31Smutný Antonín04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bzenec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Vlast Ježov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Bzenec, Těmická 18Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:30 TJ Sokol Bzenec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Juras Pavel
Gablas Kamil
 
 
Ingr David
Hála Josef
 
 
     3010
2.Juras Martin
Látal Roman
 
 
Kůřil Radim
Kůřil Pavel ml.
 
 
     1311
3.Látal RomanKůřil Pavel ml.     3021
4.Juras MartinIngr David     1322
5.Růčka PavelKůřil Radim     3032
6.Juras PavelHála Josef     3042
7.Juras MartinKůřil Pavel ml.     3152
8.Růčka PavelIngr David     0353
9.Juras PavelKůřil Radim     3063
10.Látal RomanHála Josef     3273
11.Růčka PavelKůřil Pavel ml.     0374
12.Juras PavelIngr David     3184
13.Látal RomanKůřil Radim     1385
14.Juras MartinHála Josef     0386
15.Juras PavelKůřil Pavel ml.     3096
16.Látal RomanIngr David     32106
17.Gablas KamilKůřil Radim     13107
18.Růčka PavelHála Josef     13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Látal Roman31Kůřil Pavel ml.13
Juras Martin12Ingr David22
Růčka Pavel13Kůřil Radim22
Juras Pavel40Hála Josef22
Gablas Kamil01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:638:23 TJ Jiskra Strážnice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martinek Tomáš
Frolek Radek
 
 
Charvát Vít st.
Kordula Petr
 
 
     3010
2.Pukl Ondřej
Bureš Martin
 
 
Hrbáček Milan
Kordula Jiří
 
 
     0311
3.Pukl OndřejKordula Jiří     3021
4.Frolek RadekKordula Petr     3031
5.Martinek TomášHrbáček Milan     3041
6.Bureš MartinCharvát Vít st.     1342
7.Frolek RadekKordula Jiří     3252
8.Martinek TomášKordula Petr     3062
9.Bureš MartinHrbáček Milan     0363
10.Pukl OndřejCharvát Vít st.     3273
11.Martinek TomášKordula Jiří     3083
12.Bureš MartinKordula Petr     0384
13.Pukl OndřejHrbáček Milan     0385
14.Frolek RadekCharvát Vít st.     3095
15.Bureš MartinKordula Jiří     1396
16.Pukl OndřejKordula Petr     31106
17.Frolek RadekHrbáček Milan     30116
18.Martinek TomášCharvát Vít st.     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pukl Ondřej31Kordula Jiří13
Frolek Radek40Kordula Petr13
Martinek Tomáš40Hrbáček Milan22
Bureš Martin04Charvát Vít st.13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Mikulčice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulčice 506, 69619Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2018 15:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:34 Tělovýchovná jednota Mikulčice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kurka Milan
Okénková Martina
 
 
Mikeska Jaroslav st.
Krakovič Petr
 
 
     3110
2.Nešpor Rostislav st.
Kůřilová Jana
 
 
Dočekal Pavel
Kovář Dušan
 
 
     2311
3.Kůřilová JanaKrakovič Petr     3221
4.Kurka MilanKovář Dušan     3231
5.Pinda DušanDočekal Pavel     1332
6.Nešpor Rostislav st.Mikeska Jaroslav st.     3142
7.Kurka MilanKrakovič Petr     3052
8.Pinda DušanKovář Dušan     3162
9.Nešpor Rostislav st.Dočekal Pavel     1363
10.Okénková MartinaMikeska Jaroslav st.     0364
11.Pinda DušanKrakovič Petr     2365
12.Nešpor Rostislav st.Kovář Dušan     2366
13.Okénková MartinaDočekal Pavel     0367
14.Kurka MilanMikeska Jaroslav st.     3077
15.Nešpor Rostislav st.Krakovič Petr     3287
16.Okénková MartinaKovář Dušan     0388
17.Kurka MilanDočekal Pavel     3198
18.Pinda DušanMikeska Jaroslav st.     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kůřilová Jana10Krakovič Petr13
Kurka Milan40Kovář Dušan22
Pinda Dušan22Dočekal Pavel31
Nešpor Rostislav st.22Mikeska Jaroslav st.13
Okénková Martina03   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Čeložnice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čeložnice 146, KD u zastávky autobusuRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:17675:500SKST Čeložnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kojecký Jaroslav
Jakubíček Vlastimil
 
 
Bezucha Jan
Rančík Antonín
 
 
51012  3010
2.Hering Roman
Kalod Radek st.
 
 
Zlámal Martin
Maděrič Zdeněk
 
 
835  3020
3.Kalod Radek st.Rančík Antonín-78-9-9 1321
4.Hering RomanBezucha Jan-8694 3131
5.Jakubíček VlastimilZlámal Martin664  3041
6.Kojecký JaroslavMaděrič Zdeněk7124  3051
7.Hering RomanRančík Antonín-4-710483261
8.Jakubíček VlastimilBezucha Jan9-634 3171
9.Kojecký JaroslavZlámal Martin1212  3081
10.Kalod Radek st.Maděrič Zdeněk6-766 3191
11.Jakubíček VlastimilRančík Antonín-1185-10832101
12.Kojecký JaroslavBezucha Jan5-10219 31111
13.Kalod Radek st.Zlámal Martin-9-85-4 13112
14.Hering RomanMaděrič Zdeněk8103  30122
15.Kojecký JaroslavRančík Antonín9-4-3-8 13123
16.Kalod Radek st.Bezucha Jan1067  30133
17.Hering RomanZlámal Martin744  30143
18.Jakubíček VlastimilMaděrič Zdeněk153  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kalod Radek st.22Rančík Antonín22
Hering Roman40Bezucha Jan04
Jakubíček Vlastimil40Zlámal Martin13
Kojecký Jaroslav31Maděrič Zdeněk04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lužice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2018 11:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:41 SKST Hodonín G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vašek Štefan
Oláh Eduard
 
 
Malík Vladimír
Šebesta Štefan
 
 
     3010
2.Zelinka Pavel
Komosný Miloslav
 
 
Kosík Tomáš
Mikulecký Marek
 
 
     0311
3.Zelinka PavelMikulecký Marek     1312
4.Vašek ŠtefanMalík Vladimír     1313
5.Hrubý PetrKosík Tomáš     0314
6.Oláh EduardHlobil Albert     3024
7.Konečný MiroslavMikulecký Marek     0325
8.Hrubý PetrMalík Vladimír     1326
9.Oláh EduardKosík Tomáš     3136
10.Zelinka PavelHlobil Albert     1337
11.Hrubý PetrŠebesta Štefan     1338
12.Oláh EduardMalík Vladimír     2339
13.Zelinka PavelKosík Tomáš     3249
14.Konečný MiroslavHlobil Albert     13410
15.Oláh EduardŠebesta Štefan     30510
16.Zelinka PavelMalík Vladimír     32610
17.Konečný MiroslavKosík Tomáš     03611
18.Hrubý PetrHlobil Albert     13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zelinka Pavel22Mikulecký Marek20
Vašek Štefan01Malík Vladimír31
Hrubý Petr04Kosík Tomáš22
Oláh Eduard31Hlobil Albert31
Konečný Miroslav03Šebesta Štefan11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline