Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice BVrchní
rozhodčí:
Charvát Vít st.
HOSTUJÍCÍ:SK Čejč z.s. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ a MŠ Ratíškovice Vítězná 701 696 02 Ratíškovice, u čerpací staniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:26660:586SK Baník Ratíškovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Charvát Vít st.
Kordula Jiří
 
 
Blaha Stanislav
Škoula Rudolf
 
 
-5-10-10  0301
2.Hrbáček Milan
Kordula Petr
 
 
Ingr Lukáš
Linner Marek
 
 
9-974 3111
3.Kordula PetrBlaha Stanislav-810-5-5 1312
4.Kordula JiříŠkoula Rudolf-7-7-10  0313
5.Hrbáček MilanLinner Marek635  3023
6.Charvát Vít st.Ingr Lukáš7310  3033
7.Kordula JiříBlaha Stanislav3-8137 3143
8.Hrbáček MilanŠkoula Rudolf78-68 3153
9.Charvát Vít st.Linner Marek-6710-8-72354
10.Kordula PetrIngr Lukáš1248  3064
11.Hrbáček MilanBlaha Stanislav94-8-1043274
12.Charvát Vít st.Škoula Rudolf8-969 3184
13.Kordula PetrLinner Marek-4-1079-92385
14.Kordula JiříIngr Lukáš899  3095
15.Charvát Vít st.Blaha Stanislav-76810 31105
16.Kordula PetrŠkoula Rudolf-4-9-9  03106
17.Kordula JiříLinner Marek-8845 31116
18.Hrbáček MilanIngr Lukáš777  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kordula Petr13Blaha Stanislav13
Kordula Jiří31Škoula Rudolf22
Hrbáček Milan40Linner Marek22
Charvát Vít st.31Ingr Lukáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Vlast Ježov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 689, 697 01 Kyjov, Sokolovna u nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1423:46 TJ Vlast Ježov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dočekal Pavel
Kovář Dušan
 
 
Ingr David
Kůřil Pavel st.
 
 
     3210
2.Krakovič Petr
Mikeska Jaroslav st.
 
 
Kůřil Radim
Kůřil Pavel ml.
 
 
     0311
3.Mikeska Jaroslav st.Kůřil Pavel ml.     1312
4.Kovář DušanIngr David     1313
5.Dočekal PavelKůřil Pavel st.     2314
6.Krakovič PetrKůřil Radim     1315
7.Chimiak StanislavKůřil Pavel ml.     0316
8.Dočekal PavelIngr David     3026
9.Krakovič PetrKůřil Pavel st.     1327
10.Mikeska Jaroslav st.Kůřil Radim     0328
11.Dočekal PavelKůřil Pavel ml.     3238
12.Krakovič PetrIngr David     2339
13.Mikeska Jaroslav st.Kůřil Pavel st.     03310
14.Chimiak StanislavKůřil Radim     03311
15.Krakovič PetrKůřil Pavel ml.     30411
16.Mikeska Jaroslav st.Ingr David     23412
17.Chimiak StanislavKůřil Pavel st.     03413
18.Dočekal PavelKůřil Radim     13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mikeska Jaroslav st.04Kůřil Pavel ml.22
Kovář Dušan01Ingr David31
Dočekal Pavel22Kůřil Pavel st.40
Krakovič Petr13Kůřil Radim40
Chimiak Stanislav03   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Vacenovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velkomoravská 2, 695 01 Hodonín, sokolovna, malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1133:40 SK Vacenovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maděrič Zdeněk
Rosek Pavel
 
 
Mikulčík Libor
Novák Miroslav ml.
 
 
     1301
2.Rančík Antonín
Zlámal Martin
 
 
Chvátal Petr
Novák Miroslav st.
 
 
     3011
3.Rosek PavelMikulčík Libor     1312
4.Maděrič ZdeněkChvátal Petr     1313
5.Zlámal MartinNovák Miroslav st.     2314
6.Rančík AntonínNovák Miroslav ml.     3024
7.Maděrič ZdeněkMikulčík Libor     2325
8.Zlámal MartinChvátal Petr     2326
9.Rančík AntonínNovák Miroslav st.     3136
10.Rosek PavelNovák Miroslav ml.     3246
11.Zlámal MartinMikulčík Libor     1347
12.Rančík AntonínChvátal Petr     3157
13.Rosek PavelNovák Miroslav st.     0358
14.Maděrič ZdeněkNovák Miroslav ml.     1359
15.Rančík AntonínMikulčík Libor     3169
16.Rosek PavelChvátal Petr     13610
17.Maděrič ZdeněkNovák Miroslav st.     03611
18.Zlámal MartinNovák Miroslav ml.     32711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rosek Pavel13Mikulčík Libor31
Maděrič Zdeněk04Chvátal Petr31
Zlámal Martin13Novák Miroslav st.31
Rančík Antonín40Novák Miroslav ml.13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bzenec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:26 SKST Hodonín G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlobil Albert
Mikulecký Marek
 
 
Juras Martin
Juras Antonín
 
 
     1301
2.Kosík Tomáš
Malík Vladimír
 
 
Látal Roman
Juras Pavel
 
 
     3211
3.Kosík TomášJuras Martin     3021
4.Malík VladimírLátal Roman     3031
5.Hlobil AlbertJuras Antonín     3041
6.Mikulecký MarekJuras Pavel     3151
7.Šebesta ŠtefanJuras Martin     3061
8.Hlobil AlbertLátal Roman     0362
9.Mikulecký MarekJuras Antonín     3072
10.Kosík TomášJuras Pavel     3282
11.Hlobil AlbertJuras Martin     0383
12.Mikulecký MarekLátal Roman     3193
13.Kosík TomášJuras Antonín     31103
14.Šebesta ŠtefanJuras Pavel     23104
15.Mikulecký MarekJuras Martin     31114
16.Kosík TomášLátal Roman     23115
17.Šebesta ŠtefanJuras Antonín     30125
18.Hlobil AlbertJuras Pavel     03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kosík Tomáš31Juras Martin13
Malík Vladimír10Látal Roman22
Hlobil Albert13Juras Antonín04
Mikulecký Marek40Juras Pavel22
Šebesta Štefan21   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lužice AVrchní
rozhodčí:
Zelinka Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:29 TJ Sokol Lužice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Komosný Miloslav
Oláh Eduard
 
 
Martinek Tomáš
Orel Eduard
 
 
     3110
2.Zelinka Pavel
Polachová Jana
 
 
Pukl Ondřej
Morávek Jindřich
 
 
     3020
3.Polachová JanaPukl Ondřej     1321
4.Oláh EduardOrel Eduard     3031
5.Konečný MiroslavMorávek Jindřich     0332
6.Zelinka PavelMartinek Tomáš     0333
7.Oláh EduardPukl Ondřej     3043
8.Konečný MiroslavOrel Eduard     3053
9.Zelinka PavelMorávek Jindřich     3063
10.Polachová JanaMartinek Tomáš     0364
11.Konečný MiroslavPukl Ondřej     1365
12.Zelinka PavelOrel Eduard     2366
13.Polachová JanaMorávek Jindřich     3176
14.Oláh EduardMartinek Tomáš     3086
15.Zelinka PavelPukl Ondřej     3296
16.Polachová JanaOrel Eduard     2397
17.Oláh EduardMorávek Jindřich     31107
18.Konečný MiroslavMartinek Tomáš     03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Polachová Jana13Pukl Ondřej22
Oláh Eduard40Orel Eduard22
Konečný Miroslav13Morávek Jindřich13
Zelinka Pavel22Martinek Tomáš31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Čeložnice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Mikulčice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čeložnice 146, KD u zastávky autobusuRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:37 Tělovýchovná jednota Mikulčice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hering Roman
Kalod Radek st.
 
 
Kůřilová Jana
Okénková Martina
 
 
     3010
2.Kojecký Jaroslav
Hála Zbyněk
 
 
Pinda Dušan
Nešpor Rostislav st.
 
 
     0311
3.Kalod Radek ml.Pinda Dušan     1312
4.Hering RomanNešpor Rostislav st.     3122
5.Kalod Radek st.Kůřilová Jana     3032
6.Hála ZbyněkOkénková Martina     3042
7.Hering RomanPinda Dušan     1343
8.Kalod Radek st.Nešpor Rostislav st.     3253
9.Hála ZbyněkKůřilová Jana     0354
10.Kalod Radek ml.Okénková Martina     1355
11.Kalod Radek st.Pinda Dušan     1356
12.Hála ZbyněkNešpor Rostislav st.     1357
13.Kalod Radek ml.Kůřilová Jana     0358
14.Hering RomanSedlák Roman     3068
15.Hála ZbyněkPinda Dušan     1369
16.Kalod Radek ml.Nešpor Rostislav st.     03610
17.Hering RomanKůřilová Jana     23611
18.Kalod Radek st.Sedlák Roman     31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kalod Radek ml.04Pinda Dušan40
Hering Roman22Nešpor Rostislav st.22
Kalod Radek st.31Kůřilová Jana31
Hála Zbyněk13Okénková Martina11
   Sedlák Roman02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS