Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Čejč z.s. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velkomoravská 2, 695 01 Hodonín, sokolovna, malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:25 T.J. Sokol Hodonín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rančík Antonín
Bezucha Jan
 
 
Škoula Rudolf
Blaha Stanislav
 
 
     3010
2.Zlámal Martin
Maděrič Zdeněk
 
 
Linner Marek
Ingr Lukáš
 
 
     3020
3.Rančík AntonínŠkoula Rudolf     3130
4.Zlámal MartinBlaha Stanislav     3040
5.Bezucha JanLinner Marek     3150
6.Maděrič ZdeněkIngr Lukáš     3160
7.Zlámal MartinŠkoula Rudolf     0361
8.Bezucha JanBlaha Stanislav     3171
9.Maděrič ZdeněkLinner Marek     2372
10.Rančík AntonínIngr Lukáš     3182
11.Bezucha JanŠkoula Rudolf     3292
12.Maděrič ZdeněkBlaha Stanislav     2393
13.Rančík AntonínLinner Marek     30103
14.Zlámal MartinIngr Lukáš     32113
15.Maděrič ZdeněkŠkoula Rudolf     03114
16.Rančík AntonínBlaha Stanislav     31124
17.Zlámal MartinLinner Marek     23125
18.Bezucha JanIngr Lukáš     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rančík Antonín40Škoula Rudolf22
Zlámal Martin22Blaha Stanislav13
Bezucha Jan40Linner Marek22
Maděrič Zdeněk13Ingr Lukáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:20 SKST Hodonín G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kosík Tomáš
Malík Vladimír
 
 
Krakovič Petr
Mikeska Jaroslav st.
 
 
     3010
2.Mikulecký Marek
Hlobil Albert
 
 
Dočekal Pavel
Kovář Dušan
 
 
     0311
3.Malík VladimírMikeska Jaroslav st.     3021
4.Mikulecký MarekKovář Dušan     3031
5.Hlobil AlbertDočekal Pavel     3241
6.Kosík TomášKrakovič Petr     3151
7.Mikulecký MarekMikeska Jaroslav st.     3061
8.Hlobil AlbertKovář Dušan     1362
9.Kosík TomášDočekal Pavel     3072
10.Malík VladimírKrakovič Petr     3082
11.Hlobil AlbertMikeska Jaroslav st.     3092
12.Kosík TomášKovář Dušan     31102
13.Malík VladimírDočekal Pavel     31112
14.Mikulecký MarekKrakovič Petr     32122
15.Kosík TomášMikeska Jaroslav st.     31132
16.Malík VladimírKovář Dušan     23133
17.Mikulecký MarekDočekal Pavel     31143
18.Hlobil AlbertKrakovič Petr     32153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Malík Vladimír31Mikeska Jaroslav st.04
Mikulecký Marek40Kovář Dušan22
Hlobil Albert31Dočekal Pavel04
Kosík Tomáš40Krakovič Petr04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lužice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Baník Ratíškovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:19 TJ Sokol Lužice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zelinka Pavel
Polachová Jana
 
 
Kordula Jiří
Sasinek Zdeněk
 
 
     2301
2.Oláh Eduard
Hřebíček Miroslav
 
 
Hradil Kryštof
Kuchařič Jiří ml.
 
 
     3211
3.Zelinka PavelHradil Kryštof     1312
4.Oláh EduardKordula Jiří     3122
5.Vašek ŠtefanKuchařič Jiří ml.     3032
6.Polachová JanaSasinek Zdeněk     3042
7.Oláh EduardHradil Kryštof     3052
8.Vašek ŠtefanKordula Jiří     3162
9.Polachová JanaKuchařič Jiří ml.     3172
10.Zelinka PavelSasinek Zdeněk     3082
11.Vašek ŠtefanHradil Kryštof     3092
12.Polachová JanaKordula Jiří     30102
13.Zelinka PavelKuchařič Jiří ml.     30112
14.Oláh EduardSasinek Zdeněk     31122
15.Polachová JanaHradil Kryštof     31132
16.Zelinka PavelKordula Jiří     03133
17.Oláh EduardKuchařič Jiří ml.     30143
18.Vašek ŠtefanSasinek ZdeněkWO    03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zelinka Pavel22Hradil Kryštof13
Oláh Eduard40Kordula Jiří13
Vašek Štefan30Kuchařič Jiří ml.04
Polachová Jana40Sasinek Zdeněk03
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Čeložnice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Vlast Ježov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čeložnice 146, KD u zastávky autobusuRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:37 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kojecký Jaroslav
Jakubíček Vlastimil
 
 
Ingr David
Kůřil Pavel st.
 
 
     2301
2.Kalod Radek st.
Hering Roman
 
 
Kůřil Radim
Kůřil Pavel ml.
 
 
     0302
3.Kojecký JaroslavKůřil Pavel ml.     2303
4.Hering RomanIngr David     3213
5.Jakubíček VlastimilKůřil Radim     3123
6.Kalod Radek st.Kůřil Pavel st.     1324
7.Hering RomanKůřil Pavel ml.     3034
8.Jakubíček VlastimilIngr David     3144
9.Kalod Radek st.Kůřil Radim     2345
10.Kojecký JaroslavKůřil Pavel st.     3255
11.Jakubíček VlastimilKůřil Pavel ml.     3265
12.Kalod Radek st.Ingr David     1366
13.Kojecký JaroslavKůřil Radim     0367
14.Hering RomanKůřil Pavel st.     3177
15.Kalod Radek st.Kůřil Pavel ml.     3087
16.Kojecký JaroslavIngr David     0388
17.Hering RomanKůřil Radim     3198
18.Jakubíček VlastimilKůřil Pavel st.     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kojecký Jaroslav13Kůřil Pavel ml.13
Hering Roman40Ingr David22
Jakubíček Vlastimil31Kůřil Radim22
Kalod Radek st.13Kůřil Pavel st.22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Mikulčice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Vacenovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulčice 506, 69619Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 15:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:29 Tělovýchovná jednota Mikulčice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Staněk Michal
Okénková Martina
 
 
Novák Miroslav st.
Urban Marek
 
 
     1301
2.Nešpor Rostislav st.
Kůřilová Jana
 
 
Mikulčík Libor
Kreml Pavel
 
 
     2302
3.Kůřilová JanaKreml Pavel     3012
4.Pinda DušanMikulčík Libor     0313
5.Nešpor Rostislav st.Urban Marek     3123
6.Okénková MartinaNovák Miroslav st.     1324
7.Pinda DušanKreml Pavel     2325
8.Nešpor Rostislav st.Mikulčík Libor     0326
9.Okénková MartinaUrban Marek     3236
10.Kůřilová JanaNovák Miroslav st.     3046
11.Nešpor Rostislav st.Kreml Pavel     2347
12.Okénková MartinaMikulčík Libor     2348
13.Kůřilová JanaUrban Marek     3058
14.Pinda DušanNovák Miroslav st.     3068
15.Okénková MartinaKreml Pavel     3178
16.Kůřilová JanaMikulčík Libor     3088
17.Pinda DušanUrban Marek     3198
18.Nešpor Rostislav st.Novák Miroslav st.     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kůřilová Jana40Kreml Pavel22
Pinda Dušan22Mikulčík Libor31
Nešpor Rostislav st.22Urban Marek04
Okénková Martina22Novák Miroslav st.13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní liga Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bzenec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:33 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žajdlík Ludvík
Martinek Tomáš
 
 
Juras Antonín
Skřivánek David
 
 
     3010
2.Marek Jakub
Morávek Jindřich
 
 
Juras Pavel
Látal Roman
 
 
     0311
3.Martinek TomášLátal Roman     3121
4.Žajdlík LudvíkJuras Pavel     3131
5.Morávek JindřichSkřivánek David     3141
6.Marek JakubJuras Martin     0342
7.Žajdlík LudvíkLátal Roman     3052
8.Morávek JindřichJuras Pavel     0353
9.Marek JakubSkřivánek David     0354
10.Martinek TomášJuras Martin     3064
11.Morávek JindřichLátal Roman     1365
12.Marek Jan ml.Juras Pavel     0366
13.Martinek TomášSkřivánek David     3076
14.Žajdlík LudvíkJuras Martin     2377
15.Marek Jan ml.Látal Roman     0378
16.Martinek TomášJuras Pavel     1379
17.Žajdlík LudvíkJuras Antonín     3189
18.Morávek JindřichJuras Martin     3299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Martinek Tomáš31Látal Roman22
Žajdlík Ludvík31Juras Pavel31
Morávek Jindřich22Skřivánek David12
Marek Jakub02Juras Martin22
Marek Jan ml.02Juras Antonín01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline